Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

Sveikos,
Norėčiau patarimo 4u.gif Turiu ant kairiojo skruosto apgamą, jis nėra didelis, nepiktybėja, tik estetiniais sumetimais norėčiau, kad jo nebūtų ax.gif Kadangi niekad nieko gyvenime savo apgamams nesu dariusi, tai nežinau, ką su juo man daryt reikėtų, gal užtektų kuo nors išbalinti ir tiek... Gal kuri buvot susidūrusi su panašia problema ir galėtumėt šiuo klausimu patarti, ką, kaip ir kur daryti? (Esu iš Vilniaus)
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
o ar gali buti apgamu ant delno? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anime @ 2007 06 08, 13:29)
o ar gali buti apgamu ant delno?  g.gif  rolleyes.gif

įsivaizduoji, yra pas mane, nedidelis toks, krašte, bet vistiek ant delno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 06 08, 19:19)
įsivaizduoji, yra pas mane, nedidelis toks, krašte, bet vistiek ant delno mirksiukas.gif

tai va pas mane irgi, atsirado kazkoks taskiukas maziukas, spalvos kaip apgamas, bet jau seniai, gal metai laiko praejo, galvojau siaip po oda kazkas, bet nu taip ir buna jis ten, nenyksta biggrin.gif tai klausiu todel, nes net mano mociute nezino ar buna g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anime: 08 birželio 2007 - 20:12
Kai jau kas buna - tai matosi is karto, gi ant virsaus viskas. Aisku nei vienas daktaras nenori prisiimt atsakomybes, kam jam tai ir sako "nezinau, reik laukt atsakymo". Laukit ramiai, sansu kad kas blogai su gerai atrodanciu apgamu - labai nedaug.
Atsakyti
QUOTE(anime @ 2007 06 08, 14:29)
o ar gali buti apgamu ant delno?  g.gif  rolleyes.gif

pas mano vaiką yra apgamų ant delno, po vieną ant kiekvieno. O aš turiu apgamus ant padų ax.gif
Atsakyti
Labutis, ax.gif Gal kuri esat apgama operavus pas Karaleviciu?
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali patarti kur su lazeriu galima panaikinti pigmentines demes Kaune? blush2.gif prasau padekit labai reikia verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuti_kuti: 21 birželio 2007 - 17:13
QUOTE(anime @ 2007 06 08, 14:29)
o ar gali buti apgamu ant delno?  g.gif  rolleyes.gif

Aš ant pado vieną turiu...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 06 23, 14:37)
Aš ant pado vieną turiu...

aha, ir as turiu ne tik ant delno bet ir ant mazojo pirstelio smile.gif ziauriai visi nustemba pamate... kaip suprantu, apgamai delno srity reta ir neitiketina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fleurette @ 2007 06 08, 10:21)
Sveikos,
Norėčiau patarimo 4u.gif Turiu ant kairiojo skruosto apgamą, jis nėra didelis, nepiktybėja, tik estetiniais sumetimais norėčiau, kad jo nebūtų ax.gif Kadangi niekad nieko gyvenime savo apgamams nesu dariusi, tai nežinau, ką su juo man daryt reikėtų, gal užtektų kuo nors išbalinti ir tiek... Gal kuri buvot susidūrusi su panašia problema ir galėtumėt šiuo klausimu patarti, ką, kaip ir kur daryti? (Esu iš Vilniaus)
Iš anksto ačiū 4u.gif

man panasi situacija, visu pirma, bet kokiu atveju privalai tartis su gydytoju, istirti ta konkretu apgameli... pvz., man neleido operuoti, pjauti, naiikinti... būtų tik blogiau buvę daktaras sakė. mat manasis apgamėlis kažkaip ten su "šaknim"...
Atsakyti
Man taip pat opi problema apgamai.Turiu ju nemazai,kas met einu i santariskiu onkologinitikrintis.Visi kolkas ramus isskyru viena,tai ji man kitais metais tikriausiai salins.Bet dar turiu 5 kabancius,kurie man labai trugdo.Du ant pilvo ir trys ant nugaros,kada pasikasau juos pazeidziu.Ligoninei ju nesalina,pasake kreiptis privaciai.Tik nezinau kur.Pasiulikit kanors Vilniuje.Aciu smile.gif
Atsakyti
As turejau dideli apgama galvoje,kliudavo sukuojant.Buvau onkologiniam sake butinai operuoti.Pirma isoperavo,otik po to paeme megineli ir siunte i Vilniu ar ne piktybinis.Menesi kaip ant adatu,bet viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti