Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai ar homeopatiniai/augaliniai vaistai

QUOTE (Perliukas @ 2004 10 04, 19:33)
kad tu zirniuku negalima laikyti prie elektros prietaisu , mobilaus telefono , kad pries geriant juos reikia istirpinti vandenyje ir laikyti tamsoj (cia dar galiu suprasti) , bet kam pries geriant skambteleti i puoduka  unsure.gif 
Temos pavadinimas : antibiotikai vs homeopatiniai/augaliniai , tai po tokiu gydytojo nurodymu(kaip jau minejau auksciau) ka galvot , ar antibiotikai neslopina homeopatiniu veikimo  g.gif , bent jau mano gyd. daznai skiria antibiotikus su homeopatiniais  , tai gal net neverta ju kartu gerti ar nera be reikalo svaistomi pinigai (juk nepakenks , o gal pades , blogiau nebus) ,ir laikas  (visi zino ,kad su homeopatiniais reikia daug zaisti,  "mokytis buti pastabiai" kaip sako uups  smile.gif  )

Sakyciau prabanga ta homeopatija  smile.gif , vaistai pigus , bet geri gydytojai brangus (dirba tik privaciai ), o laikas =pinigai , ne visi siais laikais turi tiek laiko zaisti su zirniukais  smile.gif .
Bet as vistiek uz naturaluma  thumbup.gif  ir pries sintetika  sad.gif

Aha, tu zirniuku tikrai negalima laikyt prie elektros prietaisu. Tipo, potencijuojant vaistus veikliuju medziagu 'energija' irashoma i pvz, laktoze (is jos tie zirniukai)ar spirita. Shito ash nesuvokiu ir atsisakau suvokti. Mano vyras, kai ash jam paburbejau apie tas energijas, visaip ish manes ishsityciojo, pabraizhe atropino formule, apskaiciavo molekuline mase, kiek grame molekuliu, 'nupotencijavo' iki dazniausiai vartojamu skiedimu, paeme 10% (jei atropinas kartais butu negrynas, o ishgaunamas ish augalo), ir, jei nepainioju, finale gavosi 40 000 molekuliu vienam grame (gal kokiuose 5 zhirniukuose), kas yra realus kiekis saveikauti su receptoriais ne energijos,o medziaginiame pavidale. Nzn. Man vienodai, kaip jie veikia, svarbu veiktu smile.gif
Apie zirniuku tirpinimus ir skambtelejimus i puoduka tai neteko girdet , nu bet nedaug as apie ta homeopatija girdejau, bendrai paemus unsure.gif
Homeopatinius su antibiotikais gerti galima, tik jie gali ir neveikti (sitoj vietoj nuostoliai)., bet dazniausiai homeopatiniai geriami (letinem ligom sergant) bent apie menesi, taip kad jau po antibiotiku wink.gif
O kas del prabangos... taip, gana keblu. Ypac su laiku,- vaistukai geriami nevalgius, bent 20 min iki valgio ir ilga laika, pageidautina vienodu laiku, o tai gana sudetinga ir prisiminti ir ivykdyti unsure.gif
Atsakyti
Sakykit ar čia tik pas mus ar visur tie antibijotikai tokie madingi pasidarė g.gif Su kokia liga benueitum,antibijotikų dozė-garantuota.Kai pasidomėjau gydytojos,supratau štai ką:Jei vaistų neatitaikys,tai antibijotikas bent jau neleis ligai suvešėti doh.gif Taip kaip draudimo kompanija.O mes ir skaudžiausia vaikai - ryjam antibijotikus saujom ir laukiam pagėrėjimo verysad.gif
Atsakyti
Mano šeimos gydytoja - hemeopatė sako taip: antibiotikai tai vaistai gydytojų baimėms gydyti. Jie apsidraudžia, negalvodami apie tolesnes pasekmes. Mano vaikas jau 4 metai kaip be antibiotikų gyvena.
Atsakyti
daug prieštaringų nuomonių gali būti šiuo klausimu, bet aš linkus kiek tik galima mažiauvaistukų. mums puliavo akytės, gyd. išrašė antibiotikų lašiukus po 1lašą 2k.per dieną, po kelių dienų pamačiau kad negerėja, lašinau tik 1kartą. galų gale vis tiek niekas nepadėjo tik bereikalo naudojau vaistus. - padėjo masažiukai akytėm thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai - tik už homeopatiją pirmoje vietoje. Norisi kuo labiau išvengti antibiotikų.
Atsakyti
Mano nuomone tai reikia atsizvelgti i situacija.Jeigu vaikiukas ne stipriai serga,tai aisku geriau pabandyti homeopatinius.Nu bet jeigu aisku,kad jie nepades,tai tada geriau rinktis antibiotikus.
Atsakyti
Dukrytei du metukai, prieš pusmetį pakeitėm gydytoją, nes persikėlėm kitur gyventi. Dabar savo gydytoja esam labai patenkinti, mūsų su ja nuomonė sutampa dėl vaistų. Turiu savo tradicinį sąrašiuką (umcalor, sinupret, stodal, infucidin) ir mums jokie peršalimai nebaisūs, o rimtesnių ligų ir neturėjom.
Iki šiol sunku atleisti gydytojai, kuri dėl tokio menkniekio kaip stafilokokas žarnyne (tiksliau disbakteriozė) poros mėnesių kūdikiui mano sugirdė du kursus antibiotikų. Sunku ir sau atleisti, kad girdžiau, bet daugiau jau niekada, nebent kitos išeities nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2006 08 30, 07:39)
Iki šiol sunku atleisti gydytojai, kuri dėl tokio menkniekio kaip stafilokokas žarnyne (tiksliau disbakteriozė) poros mėnesių kūdikiui mano sugirdė du kursus antibiotikų.


blink.gif Nu bet ir gydytoja blink.gif Poros mėnesių kūdikiui blink.gif
Atsakyti
stafilokokas bjauri liga ir kartojasi ateity labai daznai, gal ne is karto, bet su laiku gali islysti.todel jau reikia antibiotiku, ne taip kaip gripui persalimui
esu ir as uz homeopatija tik kad reikia baisiai daug ir ilgai naudoti, efektas matosi gal po 2 savaiciu, o kai darbe visi laukia kada baigsiu savo darbus tai buna sunku, kartais imu paracetamoli bent temp musti, vaikui stengiuosi neduot, kai jis gali likt namie.vat dar viena beda tai su sloga, tas juros vanduo kuri daug kas proteguoja, neduoda jokios naudos, tik isvalo, o ir man ir vaikui buna taip kad jei jau sloga, tai neprakvepuojam gera savaite. ka galetumet patarti?
gal kas zinot koki tepaliuka ar liaudiska buda kaip greiciau gerkle gydyt, kosuliui tai tik arbatos o gerklei?darom kompresui situs, bet ne visad matosi rezultatas.
kaip uzgrudinti vaika kad nekibtu taip ligos, gerkle istisai mus lydi su savo skausmais, o dar darzeli emem lankyt doh.gif
Atsakyti
nesulaukiu jokiu atsakymu.
vat suzinojau gera buda persalimui gydyti-visad zinojau kad reikia gerti imbiera su arbata, bet negaledavau nuryt, labai grauzdavo gerkle, o vat su pienu siltu, labai tiko.ir po poros dienu pasijauciau kitu zmogum.pabandykit ir jus.ir sloga palengvina ir gerklei gerai, kur kas geriau nei su medum, susildo, tik atsargiai kas turit labai auksata kraujospudi, jis labai kelia
Atsakyti
mes visa seima homeopatiniais gydomes. ypac maze visada pradedu gydyt nuo zoliu. tik viena karta prireike antibiotiku, stengiames issisukt be ju smile.gif
Atsakyti
Del persalimu ligu man patare naudoti "Linex" ir koki eziuoles preparata( "Imunal", "Ecinafit" ar koki kita) Bet reiketu vasaros pabaigoje, menesi laiko gerti, abu kartu. Kiekvienais metais duodu menesiuka pagerti ir dziaugiuosi rezultatais. O antibijotiku nebeduodu nuo 5 metu, savo nuoziura, nes supratau, kad jie padeti tik pablogina, budavo kad dukra juos gerdavo kas antra savaite, medikai lengva ranka israsydavo nesigilindami i liga. Taip nuo vienu iki treju metu, su nedidelemis pertraukomis. Kai dukrai buvo treji, (greiciausiai del disbakteriozes) pradejo kas vakara vemti, valgyti retai kada norejo, visa sulyso, akys pajuodo, isbalo. Visi limfmazgiai padidejo, ypatingai tonziles jos uztino taip, kad dukra pasidare panasi i ziurkena. jai buvo sunku paeiti, pastoviai skaudejo pilvas, paeidavo ir susiemusi pilva krisdavo ant zemes, jaute silpnuma. Paemus krauja paaiskejo kad jis labai blogas, net uzsimine kad tai gali buti leukemija, ir vel paskyre antibijotiku kursa, pasake jei nepageres sius tirtis del kraujo vezio. Eidama namo nemaciau kelio galvojau, kad mano vaikas serga mirtina liga. Grizusi sugirdziau israsytus vaistus bet ji pradejo iskarto vemti, tada surinkusi visus ismecviau i siuksliu deze, jau nervai buvo pakrike ir net nezinojau ko griebtis. Emiau skaitineti ivairiausia liaudies medicinos literatura. Pirmiausiai radau kas stiprina organizma (rase moteris kovojanti su kruties veziu). Padariau toki misini: ligiomis dalimis sumalti dilgeliu lapai, kiaulpieniu saknys ir medus, viskas sumaisyta, laikyti saldytuve, stiklainiuose. Daviau po arbatini sauksteli tris kartus dienoje, tik tai labai slykstus skonis ne kienvienas tai gali praryti. Dukra prisnekinau ir ji kantriai tai valge. Dar po jos lovyte i lekstele ant vatos uzpildavau jodo, ji pildavau kas trecia diena, jodo dideli buteli pirkau Kaune veterinarijos vaistineje. Dar kas vakara suplakdavau kaimiska kiausini su medumi ir duodavau gerti su pienu jai tas patiko. Daugiau ir nepamenu, bet zinau kad bandziau viska ka tik rasdavau. Taip visa menesi, Nezinau kas tiksliai, bet kazkas labai padejo ji eme akyse taisytis. kai po kurio laiko nuvaziavom i poliklinika duoti kraujo paaiskejo, kad jis labai pasitaise, nebereikejo nei adenoidu, bei tonziliu operacijos, kuriai jau buvo liepta ruostis. Taip ji sveikute isbuvo pusantru metu, net slogos nepasigavo. Po to susirgo bronchitu ir vel antibijotikai, tik visa laime kad persotintas organizmas nebenorejo ju priimti, izbande ir leidziamus (nuo ju bere) ir geriamus (nuo ju veme) niekas netiko Tada nuejusi i vistine pasiskundziau keblia padetimi, tai vaistininke man pasiule homeopatinius ir jie sekmingai susitvarke su liga. Nuo to laiko del persalimo ligu as net nesikreipiu i medikus, nes jie tik nervus istaso, pajutusi pirmus simtomus nueinu i vaistine ir nuperku jei stipriai kosti "Stodal" + "Umkalor" Jei gerkle ar gripo pozymiai Influcid+tonzilotren, jei sloga cinabsin arba sinupret. Rugpjucio menesi sugirdau linex+echinafit Ir persalimo ligos man nebekelia jokiu problemu.
Linkiu ir jum sekmingai atrasti savo metoda, kad jusu mazyliai augtu sveiki.
Atsakyti