Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos kredito unija

Gal kas esate eme paskola is Lietuvos kredito unijos.Noreciau suzinot viska placiau.
Atsakyti
Apie paskolos gavimą gan išsamiai rašo Vilniaus regiono Kredito unijos internetinėje svetainėje. Adresas www.vrku.lt
Atsakyti
Tai negi niekas neturejot reikalu su kredito unijomis?Atsiliepkit!
Atsakyti
As per imone turejau reikalu, bet gal juridiniams kitaip. O siaip labai patiko, viska greitai sutvarke, popierizmo nedaug.
Atsakyti
Aš irgi domiuosi... jei ką sužinosi - parašyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2006 10 14, 19:07)
Aš irgi domiuosi... jei ką sužinosi - parašyk ax.gif


Kaip keista,praktiskai niekas neatsiliepia?Negi niekas nesiskolina pinigu is unijos,gal visi bankais naudojasi...Bet,kai mes buvom uzeje info pasiklaust i banka,tai noras ir imt paskola praejo.Popierizmas begalinis.Ko nepasakyciau apie kredito unijoja.Tai vat tikrai noreciau isgirt daugiau konkrecios info,kas tiesiogiai su tuo buvo susidures.
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2006 10 14, 18:37)
Kaip keista,praktiskai niekas neatsiliepia?Negi niekas nesiskolina pinigu is unijos,gal visi bankais naudojasi...Bet,kai mes buvom uzeje info pasiklaust i banka,tai noras ir imt paskola praejo.Popierizmas begalinis.Ko nepasakyciau apie kredito unijoja.Tai vat tikrai noreciau isgirt daugiau konkrecios info,kas tiesiogiai su tuo buvo susidures.

man ir būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę..
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2006 10 14, 18:37)
Kaip keista,praktiskai niekas neatsiliepia?Negi niekas nesiskolina pinigu is unijos,gal visi bankais naudojasi...Bet,kai mes buvom uzeje info pasiklaust i banka,tai noras ir imt paskola praejo.Popierizmas begalinis.Ko nepasakyciau apie kredito unijoja.Tai vat tikrai noreciau isgirt daugiau konkrecios info,kas tiesiogiai su tuo buvo susidures.

as buvou uzejus 1006 10 men. Prasejou 150 000lt,tei doda, no procentai labei dideli 7,5-8 %metini,no savas turto vertintojas ir gera salega kad jai ka atsetiks ir ne turesi is ko moket nebaudzija sustabdo ir vel perziurineja saligas ax.gif
Atsakyti
Aš galiu kai ką papasakoti, kadangi esu kredito unijos narė ax.gif Galiu pasakyt tik tiek, kredito unijose tikrai nemažos palūkanos norintiems pasiskolinti pinigų, o va norintiems paskolinti - super geros sąlygos. Popierizmas pas juos sutvarkomas greitai, nors dėl patikimumo tai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradigma @ 2006 11 14, 01:08)
Aš galiu kai ką papasakoti, kadangi esu kredito unijos narė  ax.gif Galiu pasakyt tik tiek, kredito unijose tikrai nemažos palūkanos norintiems pasiskolinti pinigų, o va norintiems paskolinti  - super geros sąlygos. Popierizmas pas juos sutvarkomas greitai, nors dėl patikimumo tai  rolleyes.gif

Labai aciu,kad vis atsiranda kazka pataranciu,parasanciu bigsmile.gif


O kaip suprast,kaip del patikimumo-nepatikima.Tai skolintis is unijos nepatikima?
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2006 11 14, 13:09)
Labai aciu,kad vis atsiranda kazka pataranciu,parasanciu bigsmile.gif
O kaip suprast,kaip del patikimumo-nepatikima.Tai skolintis is unijos nepatikima?

Dėl patikimumo, tai gal ir patikima, šito dalyko netikrinau, nes iš jų niekada neiskolinau rolleyes.gif
Bet jie pavyzdžiui mažiau dokumentų nei bankai prašo, pats popierizmas pas juos paprastesnis, tačiau, kiek pati esu skaičiavusi ir svarsčiusi, bent kokiu atveju labiau apsimoka imti paskolą iš bent kurio komercinio banko, nei jų įmonės mirksiukas.gif
Apsimoka imti tuo atveju, jei tavo didžioji dalis algos yra "juoda" ir dėl kažkokių priežaščių tau bankai neduoda geros paskolos. Tada verta kreiptis į Kredito Uniją ax.gif

Plačiau galite pasiskaityti va čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradigma @ 2006 11 15, 19:06)
Dėl patikimumo, tai gal ir patikima, šito dalyko netikrinau, nes iš jų niekada neiskolinau rolleyes.gif
Bet jie pavyzdžiui mažiau dokumentų nei bankai prašo, pats popierizmas pas juos paprastesnis, tačiau, kiek pati esu skaičiavusi ir svarsčiusi, bent kokiu atveju labiau apsimoka imti paskolą iš bent kurio komercinio banko, nei jų įmonės  mirksiukas.gif
Apsimoka imti tuo atveju, jei tavo didžioji dalis algos yra "juoda" ir dėl kažkokių priežaščių tau bankai neduoda geros paskolos. Tada verta kreiptis į Kredito Uniją  ax.gif

Plačiau galite pasiskaityti va čia  4u.gif


Tai vat ir yra beda, kad bankai per daug popieriuku praso, kuriu mes jiems negalim rodyt... ax.gif
Atsakyti