Įkraunama...
Įkraunama...

Grigiškės: Lokiuko giraitė

Mamytės, neradau atsiliepimų apie šį darželį...
Gal Jūsų atžalos jį lanko? Nuo kokio amžiaus mažiukus priima?
Atsakyti
priima nuo 1 metuku kiek zinau.mes uzsirasem jau i eile.nuo rugsejo 1 dienos.ir siaip darzelis geras!! biggrin.gif
Atsakyti
Lankom si darzeli jau du metus. thumbup.gif aukletojos puikios. Nusiskundimu jokiu neturiu. Maziukais rupinasi, o didesniems yra visokiu uzsiemimu. Teatriukai atvaziuoja, bureliai ivairus. biggrin.gif
Atsakyti
man labai nepatiko maziuku prieziura - jei tiksliai prisimenu, tia aukletojom tai buvo pirmieji metinukai ( aukletoja vaikus lydi nuo metuku iki paruosiamosios klases), todel truko patirties, kas atsiliepdavo prieziurai.
Dabar kai vaikai jau didesni, tai geresnis bendravimas.
O pagal vaiku elgesi matau, kad maniskiams labai patinka sunaus priesmokyklines grupes aukletoja ( ta grupe siais metais dirba kaip budinti, tai vakarais ir maze tenais buna) - labai graziai moka sutarti su vaikais, prie ju prieiti, greitai perpranta vaika.
Atsakyti
QUOTE(ievukas @ 2006 09 27, 12:19)
Mamytės, neradau atsiliepimų apie šį darželį...
Gal Jūsų atžalos jį lanko? Nuo kokio amžiaus mažiukus priima?


o cia kur jis randasi?....gal tas, kur isvaziuojant is Grigiskiu i Vilniu?...ar dideles ten eiles?...ar galetu priimti dabar neuzsirasius?... blush2.gif aciu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 04, 13:53)
o cia kur jis randasi?....gal tas, kur isvaziuojant is Grigiskiu i Vilniu?...ar dideles ten eiles?...ar galetu priimti dabar neuzsirasius?... blush2.gif aciu... 4u.gif


aciu jau issiaiskinau kuris cia darzelis, ir netgi radau telefona direktores, skambinsiu... bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 04, 15:14)
aciu jau issiaiskinau kuris cia darzelis, ir netgi radau telefona direktores, skambinsiu... bigsmile.gif  biggrin.gif


Na, Liepute, ar skambinai darzelio direktorei? Kaip vyko pokalbis?
Reikia vaika uzrasyti i kazkuri Grigiskiu darzeli, tai baisiai viskas idomu...
Atsakyti
QUOTE(jurguze.g @ 2007 01 29, 19:51)
Na, Liepute, ar skambinai darzelio direktorei? Kaip vyko pokalbis?
Reikia vaika uzrasyti i kazkuri Grigiskiu darzeli, tai baisiai viskas idomu...


As vasara uzrasiau maziu i darzeli nuo Balandzio pirmos. Pareiskima prieme pavaduotoja. Kai sutikau direktore, tai ji uzgiedojo grupes formuojamos nuo rugsejo 1d. mes jum vietos nelaikysim iki pavasario ir aplamai eileje laukia 160 vaiku. O as klausiu ka man daryti? O jai neidomu. Mum jau greitai metukai sukaks. Nezinau ka reiks daryti?
Siaip ten yra lopselinuku grupes iki 3metuku. O veliau darzelinuku. Dukra kai pervede i darzelinuku grupe tai jai buvo sokas. Nes ju grupe isskirste po kelias grupes ir tik dviese is vienos grupes pakliuvo i nauja aplinka. Ispradziu nenorejo eiti i darzeli, bet veliau apsiprato. Aukletojos fainos, gerai su vaikais uzsiima.
Ten yra sildomos grindys.
Atsakyti
QUOTE(ros @ 2007 02 19, 13:46)
As vasara uzrasiau maziu i darzeli nuo Balandzio pirmos. Pareiskima prieme pavaduotoja. Kai sutikau direktore, tai ji uzgiedojo grupes formuojamos nuo rugsejo 1d. mes jum vietos nelaikysim iki pavasario ir aplamai eileje laukia 160 vaiku. O as klausiu ka man daryti? O jai neidomu. Mum jau greitai metukai sukaks. Nezinau ka reiks daryti?
Siaip ten yra lopselinuku grupes iki 3metuku. O veliau darzelinuku. Dukra kai pervede i darzelinuku grupe tai jai buvo sokas. Nes ju grupe isskirste po kelias grupes ir tik dviese is vienos grupes pakliuvo i nauja aplinka. Ispradziu nenorejo eiti i darzeli, bet veliau apsiprato. Aukletojos fainos, gerai su vaikais uzsiima.
Ten yra sildomos grindys.


Ros, mums taip pat buvo atsakyta. Noriu mažiukę vesti nuo balandžio mėn., liepia laukt rugsėjo pirmos doh.gif Nežinau, kokiais teisiniais aktais ir taisyklėmis jie vadovaujasi g.gif
Atsakyti
O aš savo vaiką užrašiau į šį darželį vasaros pradžioj 2006 metų eisum 1 gegužes 2007 metų bet noriu atydėti eile dar vaiką nevesiu, turbut eis tik nuo 1 rugsėjo
Atsakyti
[COLOR=deeppink] as pati lankiau si darzeli 4u.gif ir man jis tikrai patiko mirksiukas.gif patarčiau ir jums savo atžalas vesti į šį darželį rolleyes.gif na ką čia dar galėčiau pasakyti g.gif lankiau boruzeliu grupe ir man ypac patiko aukletoja Jolanta sunglasses2.gif ... tik dėl to popiečių miego... vacation1.gif visada prasydavau mamos , kad mane anksciau pasimtų xD o jeigu jau prižiūrėtoja pamatydavo , kad nemiegam visada vesdavo i lopšeli, o mes pradedavom kažkodel maldauti kad ten nevestu ten... verysad.gif na dabar pagalvojus ash sumielu noru eiciau ten miegot popiečių miego... juk pagalvojus tos pacios lovos biggrin.gif o dar darzelio kieme mini baseiniukas yra... tik be vandens kažkodėl tai blush2.gif na ir seip aplinka galetų labiau pasitvarkyti sis darzelis topsecret.gif , o šeip didelis ACIU šiam darželiui.
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2007 02 24, 15:45)
Ros, mums taip pat buvo atsakyta. Noriu mažiukę vesti nuo balandžio mėn., liepia laukt rugsėjo pirmos doh.gif Nežinau, kokiais teisiniais aktais ir taisyklėmis jie vadovaujasi g.gif


Jau senokai si zinute buvo paskelbta, bet noriu pasakyti, kad teises aktai cia tikrai ne prie ko. Situacija yra tokia kokia yra: vaiku eiles milziniskos, darzelio sienos ne gumines. Priimti vaika, kai net loveles jam nera, tai pacios mamos turetu suvokti, kad tai neimanoma. Arba laikyti tuscia vieta kelis menesius, kai tuo tarpu kitas vaikas laukia eileje irgi neprotinga.
Del situacijos darzeliuose reiketu kaltinti ne darzeliu vadovus ar ju pavaduotojus, o savivaldybe, kuriai tiesiogiai pavaldus visi darzeliai. Tik valdininkeliams nusisvilpt ant musu vaikuciu...
O siaip sis darzelis labai geras. Mano dukra ji lanke. Aisku visokiu smulkmenu pasitaiko, bet viskas issprendziama.
Atsakyti