Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis. Kokia, nuo kada, kaip gaminti?

Pasiskaičiau, kad dažniausiai duodat menkę arba lašišą, o kaip su jūros lydeka, žinau, kad joje nebūna ašakų ax.gif
Atsakyti
mes tai jau nuo 6 men. valgom tetes suzvejota jauna lydeka ir nieko, nei bere, nei pilvo pute, tai manau kad ji jam tiko. biggrin.gif
Atsakyti
Mes paragavom žuvytę 9 mėn. tai visai nevalgė, nepatiko (gal dėl to kad buvo pirktinė tyrelė). Dabar mums beveik 11 mėn. tai reiks vėl pasiūlyt žuvytę, gal patiks. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2006 12 01, 13:31)
Sveiki. Nuo kada galima pradeti duoti zuvyte? Ir kokia duoti geriausia?
As vakar daviau paragauti, tai labai skaniai suvalge...

mums gyd. sake,kad zuvi galit pradet ragaut nuo 8 men,bet as dar nedaviau,galvoju nuo 9men pradet po truputi duot ragaut
Atsakyti
Mes ir tik nuo metu pradejo zuvi valgyti,o klausimas ar saldyta galima duoti vaikui?Ar tik sviezia?Pvz zaldyta menkes file?
Atsakyti
Sveiki,
Gal zinot, kur galima nupirkti svieziausios zuvytes bigsmile.gif ? Girdejau, kad zveju turgeliai vykdavo - na, bent jau Klaipedoj, o ir i Kauna, rodos, per ziemos sventes veze zvejai...
Organizuociaus ir is kito miesto vezimasi, kad tik zinociau, jog produktas geras! ...panikoj is tikro esu, prisiklausius-prisiziurejus, kiek visokio brudo musu parduotuves-turgus prigrusti... blink.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Zinok mes ir is Kauno,bet as perku turguj dazniausiai menke,ir uzsaldau drinks_cheers.gif O dabar IKI parduotuvej prie Vitebseko penktadieniais skaiciau,kad veza sviezia zuvi,ten jos tipo didelis pasirinkimas,pati nebuvau,tai negaliu pasakyti kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
Aš tai čia pasiskaičius nustebau, kad mamos lašišą parduotuvinę maitina kūdikiams, Mano manymu, tai labai "užteršta" žuvis, nes daug į ją pridedama priedų dėl spalvos. Jas šeria antibiotikais, kad nesirgtų, nes žuv.ūkiuose jos taip glaustai gyvena, kad užsikrečia viena nuo kitos. Tas pats ir su upėtakiais ir kt. žuvim, kurias žmonės veisia. Aišku, jei žinot kur žuvis pagauta ir dar pažįstamo žmogaus idealu thumbup.gif , bet jei pirkčiau savo vaikui, tai ,turbūt, tik šaltųjų vandenų riebias žuvis, nes jos naudingiausios ir turi daugiausiai omegos riebalų. Esu pirkusi atlatinę ledjūrio menkę, tai nei kvapo, nei kaulų, labai patiko. Dar turiu savo žvejo pagautą lašišą, ją irgi ruošiu vaikiukui, kai tik galės žuvį valgyti smile.gif
Atsakyti
kadangi as dirbu su zuvimi norvegijoje jau visi 4 metai tai jau manau galiu sau leist sia tema paliest. kadangi esu dirbes ne vienam ir dabar dirbu zuvies fabrike taip pat fermose kur auginamos menkes tad esu mates nemazai
Visu pirma ar zuvis sveika..taip, sveika bet visa tai kas pas jus atkeliauja i prekybos centrus..kad jus zinotumet ka valgot:)

apie Norvegiskas zuvis. Kodel visi mano kad jei jau is norvegijos tai butinai viskas gera:) patys norvegai zuvies beveik neperka parduotuvese (is vietiniu zveju, zveju turguose kaip va toks yra bergene, arba spec parduotuvese kurios yra populiarios bet kainos juose tai ne mazos). dauguma zuvu auginamos fermose. jie su pasdidziavimu visa slamsta eksportuoja.

menkes. absoliuciai turbut visos lietuvoje parduodamos menkes (galbut iskyrus ta kuria pagauna pamario zvejai bet tokiu parduotuvese vargu ar buna) auginamos. jums neteko kada atkreipt demesi kad saldytos menkes pvz buna vienodo dydzio ir labai jau taisyklingos formos? dirbau prie tokiu menkiu. kaip auginamos jos turbut zinote-proteinais sumaisytais su tu paciu jau isdarinetu menkiu ar kitu zuvu liekanomis, antibijotikais (nes zuvys auga nedideliam plote kiekviena liga staigiai numarina ferma, tad vaistukai cia duodami nuolat) o dabar apie tai apie ka nieks nesneka nes nezino. menkes uzaugusios naturaliai jurejoje kunas pailgas (jos ne tokios ispampusios), mesa gana netvirta, tad ypac is mazos menkes gera file net igudusiam ispjaut ne trupucio ja nesugadinus sunku. kitaip tariant naturalios menkes mesa neturi prekinio ivaizdio. tad augintojai deda spec priedus i pasarus kurie veikia kaip risamoji medziaga. tokios zuvys puikiai pjanamos su tam skirtomis masinomis nes mesa tvirta. as pats dirbdamas imdavau tokia zuvi namo (nemokai aisku) kuris laikas kol nesusizojau ka imu. vien jau tai idomus faktas kad daugybe auginamu zuvu nuo visu proteinu, antibijotiku kitu priedu yra issigimusios. ka jau kalbet apie tas kurios isvis genetiskai modifikuotos bet cia as nelabai zinau apie saia tema tad nesnekesiu. zuvis kap zuvis tik ispampus - bet veidas ypac pas menkes - na panasus kazkas i tokio kaip buna zmones su dauno simdromu. zinokit lygiai tas pats pats zuvis. esu dirbes prie zudymo. tokiu menkiu buna daugybe..ir mes jas valgom....o ne vienas is fabriku vadovu sios zuvies niekad neima...ilga laika nesupratau kodel kai nori zuvies atsinesa is kazkur laukines zveju zuvies ir tik papraso ispjaut

apie lasisas ir upetalkius ta pati istorija....tik ten deda dar chemikala kad mesyte raudonesne butu. naturliai sios zuvys nebuna dideles - aisku to nepasakytum jei nezinotum kaip turi atrodyt naturali....daugybe zuvu buna issigimusiu (jos visos issigimusis bet sios dar neatitinka prekiniu standartu nes yra per storos, deformuotos, su keliom uodegom ir pan) tad jas atrenkam ir dedam lipdukus PULKEL (nezinau ka tai reikia beje) bet tai antros klases produkcija. speju sueina i ten forma nesvarbi.

lygiai turbut tas pats bus su pengasijomis ir kitomis populiariomis zuvimis..as lietuvoje visada aplenkiu zuvu skyriu- visa ji iki vieno slamsto lentyna daugiau nieko-tos pacios musu megstamos silkes-su chemikalais tirpdanciomis kaulus...klausit ka daryt? nezinau..man pasiseke as dirbu siuo metu su bakalao (zuvies sudymu), tad mums zuvi pristato zvejai tad mes turim galimybe megautis naturalia zuvim..bet ka daryt kai nedirbi prie zuvies nezinau...lietuvoje as zuvies nevalgau ir savo vaikuciui tikrai neduosiu-per daug zinau ir maciau visus tuos procesus...nebent atsivesiu zuvies is pamario nupirktu iz zveju....gaila tokia realybe...dar nezinau kaip su juros lydekomis, nemaciau kolkas ju auginant...kaip tik bandau dometis siuo klausimu..tikuos bent jos neauginamos..gal kas zinot apsvieskit
l
Atsakyti
Aciu Sajanui uz info... zinojau kad ne kokia zuvi turime prekybos centruose... tik va kur gauti ja naturalia? Ypac gyvenant Kaune, su zvejais neturint nieko bendro...
Atsakyti
QUOTE(Miracle_mira @ 2010 07 27, 11:46)
Aciu Sajanui uz info...  zinojau kad ne kokia zuvi turime prekybos centruose... tik va kur gauti ja naturalia? Ypac gyvenant Kaune, su zvejais neturint nieko bendro...


labai noreciau atsakyt i si klausima deja nezinau...kas nori naturalios zuvies tikrai is juros tas perka sudyta zuvi tik nezinau ar lietuvoje ji populiari ir isvis parduoda, bet ispanijoj ir portugalijoj taip, i jas praktiskai viska bent mano darbe eksportuoja.visas dveselenas arba mazas zuvos kurios neturi prekines isvaizdos i afrika jamaika, na zodziu ,,antraruses,, salis kur is ju dareomi koncervai turbut o gal dar koks ,,brudas. sudytos zuvies trukumas - kad ja reikia ilgai laikyti vandeni kor iseis visa druska, ir aisku skonis jau ne tas..nevisiems jis patinka....man asmeniskai ne...Va kai gryisu i lietuva daugiau patyrinesiu prekybos centru lir turgaus lentynas bei asortimenta ir paziurinesiu ar vistik imanoma nusipirkt kazka uzauginto be proteinu. tik zinau kolkas kad menkes lasisas upetakius pengasijas sairas , as niekada gyvenime nesirinksiu is parduotuves
bet pradziai kad labai nepyktumet ant prekybininku pasakyisu technologija kodel labai sunku kad sviezia zuvis is juros pasiektu parduotuve..na tarkim musu drauge maxima

jau kai dirbau prie zuvies is fermu ja atveza laivas gyva (specialus laivas), nepaisant to dalis jos nugaista dar iki tol kol mes pradeda, su ja dirbt. jau i gala dienos paskutines zuvys jau buna ne pacios geriausios formos. zuvis nuzudoma, isplaunamas kraujas, isimimami viduriai pjaunamos file ir ji saldoma dezutese su ledu ant virsaus. mano fabrike nebuvo saldoma labai zemoje temperaturoje kaip saldiklyje, tik tokioje kad zuvis nesustingtu o palaikytu jos sviezuma. ja ta pati vakara masinos isveza ir jos transportuojamos i vokietija, nyderlandus. tik zinau kad kol si zuvis psiekia sias salis jau praeina 4-7 o kartais ir dar daugiau dienu. bet tai auginama zuvis. jos visada atveza tikalsiai koks yra uzsakymas.
su laukine sunkiau...laivai pristato zuvi i fabrikus tik tada kai pagauna pakankamai..negalima gaudyt visus metus - yra kvotos ir laikas kada zvejot galima kada draudziama....laivams kainuoja kuras...igulos islaikymas...be to kelione uztrunka...tokios zuvies gyvos atgabent neimanoma...o kur dar tokio zuvies paruosimas,ispjaustymas..kartais zvejybos plotai yra gana toli..zukle daznai gali but nesekminga tad niekaip neuztikrinsi pastovaus produkcijos tiekimo.....ir tokia zuvis neatrodo taip graziai kaip is fermu (o prikejas jau ipratintas sprest pagal preke is jos isvazdos ir kainos santykio)..as nesakau, yra laivu kurie tuo pat metu ir gaudo ir viduje turi iskart fabrikelius kurie iskart pjauna file ir saldo...bet tokiu laivu nera bent jau norvegijoj labai daug. ir kur jie savo produkcija tiekia (nes va ji tikrai gera) man deja nezinoma, bet tikrai ne i maxima ir ne i ubagu krasta...tokia zuvis atitinkamai ir kainuoja....norvegiska menke fabrikai is zveju superka mazdaug uz 40kr uz kilograma na arba apytikriai sia suma (tai yra 17lt uz kila neisdorotos zuvies)...tai galit isivaizduot kokia tokios zuvies kaina kol ji pasieks parduotuve..zmogui juk reikia pigiai...maximoj menkes saldyta file turbut kainuoja apie 10 - 12 lt....ir cia jau pvz ir dar antkainiu savo...zodziu naturalia zuvi tiesiog nepasimoka pardavinet nes auginta daug daug pigesne ir pelnas didesnis, tad prekybininkai nesivargina....va cia visa paslaptis...baltijos menke truputi pigesne, bet vistiek brangi...
turbut protongaiusia iseitis valgyti musiskes zuvis: karsius karosus lydekas ir t.t jei dar tokiu kokima prude yra likusiu neisgaudytu elektra ir tinklais..aisku jau cia ne jurine zuvis...tokios zuvies valgymas primena zaidima-surask mesa tarp tukstancio kaulu:) arba vaziuot i pajuri ir dometis kur yra zvejao parduodancius zuvi....bet tai nebus pigu...sveikai maitintis darosi vis sunkiau..bet visa laime dar imanoma, tik kainuoja pastangu ir deja tai kuo toliau tuo labiau darosi brangu
Atsakyti
butent, viskas remiasi i pinigus... ir reikalauja labai daug pastangu, na, bandysim ka sugalvoti ax.gif
Atsakyti