Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

ar įmanoma torrentais siųst mažus failus? pvz.: muziką, dainas? Ir niekur nerandu, kad serialai būtų po seriją - visur ištisais sezonais kurių vienas užima apie 8Gb doh.gif blink.gif Tiek kompe vietos neturiu, o kai siųsdavau serijomis pažiūrėdavau ir ištrindavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 03 16, 19:16)
ar įmanoma torrentais siųst mažus failus? pvz.: muziką, dainas? Ir niekur nerandu, kad serialai būtų po seriją - visur ištisais sezonais kurių vienas užima apie 8Gb  doh.gif  blink.gif  Tiek kompe vietos neturiu, o kai siųsdavau serijomis pažiūrėdavau ir ištrindavau  ax.gif

atsidarai atsipaukščiuok kiek nori serijų atsiųsiu mirksiukas.gif kai peržiūrėsi kitas atsisiųsi
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 16, 19:28)
atsidarai atsipaukščiuok kiek nori serijų atsiųsiu  mirksiukas.gif  kai peržiūrėsi kitas atsisiųsi

bandžiau taip daryt, bet net nesiunčia, nes rašo, kad kataloge neužtenka vietos tam failui ir visą siuntimo dydį vis tiek rodi, kad siubčia ~8gb, nors ir nebūnų pažymėjus serijų varnele g.gif
Atsakyti
tai gal aplamai pas tave kompe vietos nėr? jei filmas sudalintas serijom tai turi leist atsipaukščiuot mastau.gif ne kartą taip siunčiau. arba aš nesuprantu ką tu aiškini g.gif
Atsakyti
o kaip reikia atsiustais failais dalintis?
Atsakyti
QUOTE(JURRGA @ 2007 03 16, 20:45)
o kaip reikia atsiustais failais dalintis?

atsisiunti 100 proc, ir palieki torento programoj neištrini taip ir vyksta dalinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 16, 19:54)
tai gal aplamai pas tave kompe vietos nėr? jei filmas sudalintas serijom tai turi leist atsipaukščiuot mastau.gif ne kartą taip siunčiau. arba aš nesuprantu ką tu aiškini g.gif

taip, pas mane aplamai kompe tiek vietos nėr.. ax.gif tada neįmanoma? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 03 16, 21:07)
taip, pas mane aplamai kompe tiek vietos nėr..  ax.gif tada neįmanoma? unsure.gif

jei vietos pas tave kompe 4GB o nori atsisiųsti 8gb tai neįmanoma, tai tas pats kaip į mažus batus įkišt savo didžiulę koją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 16, 20:54)
tai gal aplamai pas tave kompe vietos nėr? jei filmas sudalintas serijom tai turi leist atsipaukščiuot mastau.gif ne kartą taip siunčiau. arba aš nesuprantu ką tu aiškini g.gif

O kas čia per terminas -- "atsipaukščiuoti"? Lyg ir naujas, nes tokį primąsyk matau rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 16, 21:54-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 16, 21:54)
O kas čia per terminas -- "atsipaukščiuoti"? Lyg ir naujas, nes tokį primąsyk matau  rolleyes.gif

Gal neieškom kablių biggrin.gif tema ne tam skirta biggrin.gif
Atsakyti
gal kas galit kvietima i linkomanija.lt 4u.gif vilmoote@walla.com blush2.gif
Atsakyti
Ar dar yra, kas gali pakviesti į linkomaniją? g.gif Labai norėčiau letta.me[eta]gmail.com Ačiū 4u.gif

Beje, kurioje vietoje utorentuose galima savo reitingą pamatyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 18 kovo 2007 - 14:58