Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

turit gal kas pakvietima viena i linkomanija g.gif jei ka naaringiux@gmail.com 4u.gif
buvo sekmingai prisiregistravus, bet panaikino mano saskaita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 04 04, 20:40)
turit gal kas pakvietima viena i linkomanija  :



mielai pasidalinčiau mirksiukas.gif deja, dar neužsitarnavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2007 04 04, 20:57)
mielai pasidalinčiau        mirksiukas.gif          deja, dar neužsitarnavau        unsure.gif

nieko, palauksiu mirksiukas.gif o uz ka dalina cia tuos pakvietimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 04 04, 19:59)
nieko, palauksiu  mirksiukas.gif o uz ka dalina cia tuos pakvietimus  g.gif

lygtais jei tavo ratio labai geras buna... As jau ispejima gavau, kad uz 12dienu mane ismes, jei nepakelsiu ratio... O ji pakelt man be sansu... Galvoju, gal reikia pinigu paaukot, kad neismestu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 04 04, 21:45)
lygtais jei tavo ratio labai geras buna... As jau ispejima gavau, kad uz 12dienu mane ismes, jei nepakelsiu ratio... O ji pakelt man be sansu... Galvoju, gal reikia pinigu paaukot, kad neismestu?  g.gif

o kas jis toks, nuo ko jis kyla g.gif kuo daugiau siunties, tada jis dideja ar ne g.gif
nes mane del to ir ismete doh.gif
Atsakyti
Hm.. Gal kas patars kaip problema istaisyti? 4u.gif
Sunkiai visada uzkraudavo torrent lt tinklapi, o siandien ypac kaip tycia. Po ilgo nesinaudojimo gavau ispejima, kad pakelt ratio, bet kai pameginau paziuret profili tai vis neuzkrove. Spaudziau refresh ir prispaudziau doh.gif dabar gaunu tokia zinuke: dbconn: mysql_connect: Host 'torrent.lt' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'. Nejau cia kazka dos sistemoj reikia daryt??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 04 01, 11:43)
Prasau padekit man kas nors...susiduriau su problema - neseniai tuos torrentus susiinstaliavau, pasileidau, galvoju na jau kad siusiu tai siusiu
o kad didziausia nesamone -kai tik uzstatau ka nors siusti, taip ir internetas suleteja - nu visiskai, puslapi vercia kokias 2-3 minutes- tai kosmaras!!!! tikrai galvoju kad kazkas negerai.... gal kazkokie nustatymai negeri? gal kas susiduret su sia problema?
jei taip ir toliau - tai trenksiu tuos torentus lauk....anksciau turejau eMule- tai jokiu problemu nebuvo  schmoll.gif


tai koks turi būt interneto greitis, jei tokios problemos blink.gif pas mane pastoviai aktyvūs kokie 15-20 torrentų ir internetas nei kiek nestabdo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 04 04, 22:02)
Sunkiai visada uzkraudavo torrent lt tinklapi

hm... kodel man jau savaite sio psl neuzkrauna, tipo klaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 04 04, 20:51)
o kas jis toks, nuo ko jis kyla  g.gif kuo daugiau siunties, tada jis dideja ar ne  g.gif
nes mane del to ir ismete  doh.gif



ne, kuo daugiau siuntiesi, tuo daugiau ratio krenta smile.gif va kuo daugiau iš tavęs kažkas siunčiasi, tuo labiau ir ratio didėja.
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 04 04, 21:04)
hm... kodel man jau savaite sio psl neuzkrauna, tipo klaida  g.gif


Taip ir man dazniausiai buna g.gif

Nelabai jis man patinka todel... Butu puse velnio, jau perprast emiau, o va se tau, kad nori. Bac ir uzblokavau dabar unsure.gif
Atsakyti
o kodėl čia visiems taip baisiai į Linkomaniją reik patekt? Yra ir kitų puikių puslapiukų, mano nuomone. Lietuviškai, rusiškai garsintų filmų ir kt. - cinamonas.lt, bt-geras.com (tik lietuviškai). Rusiškas puslapis - torrents.ru. Už šitą, mano manymu, nieko nėr geriau, rast galima ko širdis geidžia thumbup.gif Aš viską iš ten siunčiuosi, o lietuviški torrentai man labai patinka tik dėl lietuviškai garsintų multikų (mažiukai gi nei rusiškai, nei angliškai nesupranta) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2007 04 04, 22:15)
- cinamonas.lt

va sito ir nezinojau psl, jau uzsiregistravau, laukiu patvirtinimo mirksiukas.gif
Atsakyti