Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 09:31)
man dar liko vienas pakvietimas i linkomanija,parasykit kuri dar negavot,atsiusiu,ten jusu daug norinciu,bet gal jau kai kurios esat gavusios. g.gif

labas, as jau turiu, man gali nesiust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 08:31)
man dar liko vienas pakvietimas i linkomanija,parasykit kuri dar negavot,atsiusiu,ten jusu daug norinciu,bet gal jau kai kurios esat gavusios. g.gif

Aš norėčiau ax.gif <ina1972@balticum-tv.lt>
Atsakyti
ir as labi noreciua pakvietimo 4u.gif jurgita,karpiniene@gmail.com didis dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ina @ 2007 05 04, 11:12)
Aš norėčiau  ax.gif  [email=<ina1972@balticum-tv.lt>]<ina1972@balticum-tv.lt>[/email]

issiunciau bandyk prisijunkti
Papildyta:
ina
atsiprasau neissisiunte kazkodel tau,atmete

Papildyta:
jurrga issiunciau jums,turejot gaut,registruokites,bus pakvietimas nuo deimantukes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktune: 04 gegužės 2007 - 10:07
QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 09:31)
man dar liko vienas pakvietimas i linkomanija,parasykit kuri dar negavot,atsiusiu,ten jusu daug norinciu,bet gal jau kai kurios esat gavusios. g.gif


Gaila, kad pavėlavau verysad.gif , bet dar vis laaabai noriu. Jei kas turit atliekamą, gal pasidalinsit ax.gif dianajurga@gmail.com
Atsakyti
Ir as noriu pakvietimo varlyte@gmail.com
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 11:03)
issiunciau bandyk prisijunkti
Papildyta:
ina
atsiprasau neissisiunte kazkodel tau,atmete

Papildyta:
jurrga issiunciau jums,turejot gaut,registruokites,bus pakvietimas nuo deimantukes

o as negavau tikiuosi dar gaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 10:03)
issiunciau bandyk prisijunkti
Papildyta:
ina
atsiprasau neissisiunte kazkodel tau,atmete

Papildyta:
jurrga issiunciau jums,turejot gaut,registruokites,bus pakvietimas nuo deimantukes

Elektroninis geras g.gif verysad.gif
Atsakyti
jurrga pasiziurejau rodo kad neteisingas adresas ar reikia rasyti pirma zodi jurgita ar pradeti karp...
Atsakyti
QUOTE(viktune @ 2007 05 04, 19:36)
jurrga pasiziurejau rodo kad neteisingas adresas ar reikia rasyti pirma zodi jurgita ar pradeti karp...


Ups ziople vietoj tasko kableli padejau blush2.gif jurgita.karpiniene@gmail.com aciu jei vis dar atsiusit ax.gif
Atsakyti
[quote=JURRGA,2007 05 04, 21:21]
Ups ziople vietoj tasko kableli padejau blush2.gif jurgita.karpiniene@gmail.com aciu jei vis dar atsiusit ax.gif
deja ismete kad toks adresas jau naudojamas sioje sistemoje,taip iseina esat prisiregistrave linkomanijoje arba buvot pasalinti is linkomanijos
Atsakyti
Va dar cia neblogu torrentu yra










Atsakyti