Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

sveiki,gal galit kas paaiskint,kodel parsisiuncia failai greitai,o isejimo greitis l.letas..nors ir iseidineja jie bet l.letai .kaip sureguliuoti ta isejimo greiti???(gal as cia apie drugelius,nes esu zalia kompiuteryje).ir dar rodo kazkoki raudona sauktuka..bet ne velnio nesuprantu ko ten nori.. blush2.gif ax.gif ,o ar neina viso to matyti lietuviskai..as esu maciusi lietuviska sita lentele,kurioje matosi visi tie parsisiuntimai,issiuntimai..ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas suselptu pakvietima i torrent.lt blush2.gif Ir as noriu siustis blush2.gif
Kai turesiu is linkomanijos irgi pasidalinsiu, bet kolkas nepasiekiau reikiamo reitingo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 06 12, 00:15)
Sveiki,
Gal kas suselptu pakvietima i torrent.lt  blush2.gif  Ir as noriu siustis  blush2.gif
Kai turesiu is linkomanijos irgi pasidalinsiu, bet kolkas nepasiekiau reikiamo reitingo  rolleyes.gif

buvau rasius kaip galima gauti pakvietima, uzpildyk anketa, truputi sunkoka ten gauti tuos pakvietimus.
Atsakyti
QUOTE(roberciukas @ 2007 06 12, 07:38)
buvau rasius kaip galima gauti pakvietima, uzpildyk anketa, truputi sunkoka ten gauti tuos pakvietimus.

Issisaugojau ta nuoroda, veliau pabandysiu-gal pavyks ax.gif
Bet jei kas turetu- mielai priglausciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 06 11, 23:15)
Sveiki,
Gal kas suselptu pakvietima i torrent.lt  blush2.gif  Ir as noriu siustis  blush2.gif
Kai turesiu is linkomanijos irgi pasidalinsiu, bet kolkas nepasiekiau reikiamo reitingo  rolleyes.gif


o kodėl nenorit iš čia siūstis - registracija laisva ax.gif irgi torentai
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 06 12, 11:04)
Issisaugojau ta nuoroda, veliau pabandysiu-gal pavyks  ax.gif
Bet jei kas turetu- mielai priglausciau  wub.gif


aš turiu 4u.gif

Papildyta:
reikia tavo el pašto
Atsakyti
Sveiki! Jeigu kas turesit pakvietima i torrent.lt ar linkomanija, labai noreciau, kad ir mane pakviestumet. Aciu. laurenata@walla.com
Atsakyti
QUOTE(roberciukas @ 2007 06 12, 06:38)
buvau rasius kaip galima gauti pakvietima, uzpildyk anketa, truputi sunkoka ten gauti tuos pakvietimus.

Užpildžiau aš ir gavau už keleto dienų pakvietimą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 11, 15:02)
sveiki,gal galit kas paaiskint,kodel parsisiuncia failai greitai,o isejimo greitis l.letas..nors ir iseidineja jie bet l.letai .kaip sureguliuoti ta isejimo greiti???(gal as cia apie drugelius,nes esu zalia kompiuteryje).ir dar rodo kazkoki raudona sauktuka..bet ne velnio nesuprantu ko ten nori.. blush2.gif  ax.gif ,o ar neina viso to matyti lietuviskai..as esu maciusi lietuviska sita lentele,kurioje matosi visi tie parsisiuntimai,issiuntimai..ir t.t. ax.gif


Kokia programa naudoji?
Papildyta:
QUOTE(Laumes-juosta @ 2007 06 11, 00:53)
Sveiki!Gal kas zinote ir galite parasyti, kaip savo kompiuteryje turimus failus paversti torrentu, kad ir kiti galetu siustis juos. pvz. mininova.org?


Su kokia programa siuntiesi?
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 06 13, 09:41)
Kokia programa naudoji?
Papildyta:
Su kokia programa siuntiesi?


torent ,gal gali paaiskint,bo nieko nesarinu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teddy: 13 birželio 2007 - 08:59
QUOTE(teddy @ 2007 06 13, 10:57)
torent ,gal gali paaiskint,bo nieko nesarinu..

tai gal utorrent?
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 13, 09:57)
torent ,gal gali paaiskint,bo nieko nesarinu..


UTORRENT turi omenyje g.gif
Atsakyti