Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

Dar vienas torrentų puslapis http://www.torrentas....in/account.php
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 06 24, 09:32)
Dešinis klavišas ant failo ir extract here (jei lt., tai išarchyvuoti čia, ar kažkas panašaus). Bet aš niekad taip nedarau. Naudoju TotalCommander ir su juo užtenka tik reikiamą failą ištempti iš pagrindinio archyvo tongue.gif Irmavi, ne visus reikia žymėti, o pagrindinį failą. Jis pats paima informaciją iš pagalbinių failiukų.

Nėra tokio pasirinkimo ax.gif Pas mane Lt. Nieko panašaus nėra. ax.gif Gal galima smulkiau.
Atsakyti
su pavyzdžiais nelabai galiu, nes neturiu pas save tokio. ištryniau tuos smulkius failus.


nu žodžiu... yra milijonas failų.. susirandi, tavo manymu, pagrindinį failą. jis gali būti pavadinimas.rar ar panašiai. likusieji failai gali atrodyt pavadinimas.s01, pavadinimas.s02 ir panašiai. Tai spaudi ant to pagrindinio failo dešinį klavišą ir ieškai ten išskleisti čia ar panašiai. ten šalia užrašo turi būti nupaišytas winrar'o arba winzipo paveiksliukai (1 - violetinės knygos, sudėtos viena ant kitos, 2 - geltonas folderis su spaustuvais). Ten paspaudi ir lauki, kol išarchyvuos smile.gif
Atsakyti
vakar vyras gavo dar du pakvietimus į Linkomaniją - kam reik - kreipkites, padovanosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2007 06 24, 22:17)

neblogas
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 06 25, 08:32)
vakar vyras gavo dar du pakvietimus į Linkomaniją - kam reik - kreipkites, padovanosim  4u.gif

Gal galima gauti pakvietimą? ax.gif El. p.: kristuk@gmail.com
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 06 25, 08:32)
vakar vyras gavo dar du pakvietimus į Linkomaniją - kam reik - kreipkites, padovanosim  4u.gif


norėčiau ir aš pakvietimo kolibri@centras.lt
Ačiū.
Atsakyti
gal kada kas turesite atliekama pakvietima i linkomanija..tai buciau labai dekinga
almakster@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Citriniukas @ 2007 06 22, 13:36)
Sveikos, gal dar kas turi uzsilikusi pakvietima i linkomanija??? Labai reikia, kaip ir visiem turbut  blush2.gif .... mano pastas rokados@yahoo.com
Ir dar, kas megsta torrentus labai geras saitas yra www.fat.lv  thumbup.gif  thumbup.gif



rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Kam dar reikia - turiu 2 pakvietimus į Linkomaniją ir 2 į Connection Lt.
Tik rašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ina @ 2007 06 25, 17:45)
4u.gif  Kam dar reikia - turiu 2 pakvietimus į Linkomaniją ir 2 į Connection Lt.
Tik rašykit į AŽ  4u.gif

I Linkomaniją nebeturiu

Liko vienas pakvietimas į Connection Lt. 4u.gif Tiksliau - aktyvacija, o ne pakvietimas. Jūs turite ten prisiregistruoti, parašyti man vartotojo vardą ir aš jus aktyvuosiu mirksiukas.gif CONNECTION
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ina: 25 birželio 2007 - 18:16
QUOTE(ina @ 2007 06 25, 18:05)
I Linkomaniją nebeturiu

Liko vienas  pakvietimas į Connection Lt.  4u.gif Tiksliau - aktyvacija, o ne pakvietimas. Jūs turite ten prisiregistruoti, parašyti man vartotojo vardą ir aš jus aktyvuosiu  mirksiukas.gif CONNECTION

Nebeturiu 4u.gif
Atsakyti