Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: torrentai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sonatytea
labai noreciau kad kas nors paaiskintu kaip jais naudotis
Zigintas
QUOTE(sonatytea @ 2006 10 02, 19:25)
*

Gal bus naudinga pradžiai paskaitinėti čia
Izida
QUOTE(sonatytea @ 2006 10 02, 20:25)
*

O kas butent tau neaisku?
Bonpari
noretus daugiau suzinot puslapiu lietuvisku, rusisku is kur but galima siustis torentus g.gif 4u.gif
Kokere
Perkeliu ir į šią temą dėl torentų.
Lietuviški torent trackeriai:
http://www.linkomanija.net
http://bt-geras.com/

Rusiški trackeriai:
http://www.kinoclub.org/
http://www.kinozal.tv/
http://tracker.sharereactor.ru/
http://www.kinofan-club.com/(siap sau toks)
*

sonatytea
QUOTE(Zigintas @ 2006 10 03, 09:34)
Gal bus naudinga pradžiai paskaitinėti čia
*

aciu uz pagalba atrodo supratau jei dar kas nors bus neaisku klausiu
Izida
QUOTE(naaringiux @ 2006 10 03, 18:26)
noretus daugiau suzinot puslapiu lietuvisku, rusisku is kur but galima siustis torentus  g.gif  4u.gif
*

www.torrents.ru
Meila
http://noon.dtiltas.lt/forum/index.php
soliux
gal galite paprotinti kvaila moteriske: kaip reikia atsisiust su tais torentais? Kokiu dar programu reikia? Vat atsisiunciau Zaidima, o nemoku pasileisti? gal 4u.gif
zuasta
http://www.sharemanija.net cia daug nuorodu top 10
JURRGA
Gal kas gali man durnai paaiskint kaip filmus ar muzika reik pasrsisiust is terrent?Nu man niekaip neiseina labai dekui jei kas pagelbes 4u.gif
Calaquendi
aš pati nesinaudoju torrentais (nes neveikia...), bet mačiau, kaip mano zajkius naudojasi smile.gif tai pabandysiu paaiškint biggrin.gif

reikia turėti programą, skirtą siųstis iš torentų. Zajkis naudoja uTorrent smile.gif tai va, kai šitą turim, galim siųstis torrentus biggrin.gif juos reikia atidaryti per tą programą (pvz uTorrent), arba per tą programą reikia atidaryti torentą - nesvarbu, kaip, nes efektas tas pats bus biggrin.gif ir ten turi automatiškai siųstis smile.gif arba gali reikti rodyklytę paspaust, kad pradėtų siųst smile.gif nu gal taip biggrin.gif
Scorp99
QUOTE(soliux @ 2006 11 10, 20:42)
gal galite paprotinti kvaila moteriske: kaip reikia atsisiust su tais torentais? Kokiu dar programu reikia? Vat atsisiunciau Zaidima, o nemoku pasileisti? gal 4u.gif
*

O kokiam formate atsisiuntėt? ISo, Bin ?
agniukutis
Suprantu, kad daug rasliavos, bet Dievas jums atlygins biggrin.gif gal kas galetu trumpai, bet nuosekliai paaiskinti, kaip siustis filmus is www.torrents.ru ? Visur yra tai sis, tai tas parasyta apie siuntima, bet nera nuosekliai parasyta, buciau be galo, be proto, be krasto dekinga 4u.gif Rusiskai moku skaityti, bet vis delto truputi sunkiau gromuluoju nei lietuviskai, todel sunkoka rasti teisinga krypti smile.gif
Emoli
Čia viskas labai aiškiai parodyta kaip reikia atsisiųsti ką nors su torentais Paaiškinimas
agniuliuxas150
pabandysiu paaiskint
pvz.www.linkomanija.lt prisregistruoji,nors ten reik kad kas pakviestu,jei ka domina turiu 1pakvietima.tai va ieini i puslapi,tada spaudi uzrasiuka torrent ir ten ismeta visa eile filmu,muzikos ir t.t.pasirenki norima filma paspaudi ant jo ,ir kai atsivers visas jau puslapis kuriam yra aprasymas apie ta filma,tai visruje paspaudi siustis torrenta.po to kompe uzsidegs lentele torrentu ,ten spaudi ok.ir ka laimingo laukimo kol parsisius. smile.gif biggrin.gif
Emoli
O gal kas gali atsiųst pakvietimą į linkomaniją blush2.gif blush2.gif
agniuliuxas150
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 15, 23:24)
O gal kas gali atsiųst pakvietimą į linkomaniją  blush2.gif  blush2.gif
*

parasyk savo emaila smile.gif
JURRGA
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 16, 00:24)
O gal kas gali atsiųst pakvietimą į linkomaniją  blush2.gif  blush2.gif
*

Laba,Gal galetumet padovanot pakvietima i linkomanija 4u.gif
plyta
ir as noreciau pakvietimo i linkomanija. zirzalas@gmail.com aciu
agniuliuxas150
turiu dar viena pakvietima,kam reikia rasykit mirksiukas.gif rolleyes.gif
Bonpari
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2007 01 21, 22:53)
turiu dar viena pakvietima,kam reikia rasykit mirksiukas.gif  rolleyes.gif
*

as bigsmile.gif
naaringiux@gmail.com 4u.gif
plyta
aciuks kazkam uz kvietimuka mirksiukas.gif
gielux
Gal kas gali atsiųsti pakvietimą į linkomaniją ax.gif . gielux@yahoo.com 4u.gif
agniuliuxas150
QUOTE(naaringiux @ 2007 01 21, 22:57)
as  bigsmile.gif
naaringiux@gmail.com  4u.gif
*

ar gavai pakvietima? g.gif

kol kas daugiau neturiu,kai turesiu butinai pranesiu mirksiukas.gif
arvyde
gal kas turit pakvietima i linkomanija? daivamartin@one.lt smile.gif
TaGre
Sveikos,
norėčiau ir aš pakvietimo į linkomaniją
jurgle2000@yahoo.com
Ačiū
_celeste
fainas puslapiukas
www.mininova.org
ir registruotis nereikia..
zuasta
QUOTE(_celeste @ 2007 02 02, 12:19)
fainas puslapiukas
www.mininova.org
ir registruotis nereikia..
*

Aciu 4u.gif Tikrai geras thumbup.gif
Jomke
QUOTE(arvyde @ 2007 02 01, 16:48)
gal kas turit pakvietima i linkomanija? daivamartin@one.lt smile.gif
*

Ir as noreciau pakvietimo ax.gif
ajomante@gmail.com
Aciu is anksto 4u.gif
vanessa
torrentai
daug torentų norint parsisiųsti reik prisiregistruot
jurgitel
gal kas dar turi kvietimu i linkomanija smile.gif smile.gif smile.gif

is anksto dekoju biggrin.gif

jubiel@lrs.lt (mano emeilas) 4u.gif
Ritkaxx
Mano vyras tai siuncia su (flashget)programa daug greiciau siuncia nei su utorent.
Aina
sakykit, koks tas ratio turi buti kad normaliu greiciu siustu filmus g.gif g.gif ?
agniuliuxas150
QUOTE(Aina @ 2007 02 13, 11:03)
sakykit, koks tas ratio turi buti kad normaliu greiciu siustu filmus g.gif  g.gif ?
*

tiesa pasakius ir as nelabai isivaizduoju,bet kai turejau ratio 1.57 tai siustis leido 10 filu is karto. bigsmile.gif bet dabar ratio nukrito verysad.gif ir vel tik 5 leidzia siustis.bet greitis tai visada buvo geras,man filma per kokias 3-4 val parsiuncia.zimona jei siusies jau labai senai ideta filma tai ji ir sius tau daug ilgiau rolleyes.gif
mergelytė
o kaip prisidirbau su torentais. mano internetas yra ribotas nemokamas megabaitu kiekis, tai buvo bajeris kai is torentu siunciuos filmus, o paskui palieku, kad skleistu, tai paskui ziuriu, kad issiustu megabaitu ziauriai daug ir virsijom nemokamus megabaitus gavom papildomai sumoketi simta litu. tai zinokit - parsisiuntet ir trinkit is programos doh.gif
Palemonas
QUOTE(mergelytė @ 2007 02 21, 14:42)
o kaip prisidirbau su torentais. mano internetas yra ribotas nemokamas megabaitu kiekis, tai buvo bajeris kai is torentu siunciuos filmus, o paskui palieku, kad skleistu, tai paskui ziuriu, kad issiustu megabaitu ziauriai daug ir virsijom nemokamus megabaitus gavom papildomai sumoketi simta litu. tai zinokit - parsisiuntet ir trinkit is programos  doh.gif
*

O koks pas tave planas ? bazinis ?
Kėja
gal kas dar turi pakvietimų į linkomaniją? ax.gif Labai reikėtų summertime@epastas.lt
Ir dar - kokiu greiciu siunciasi tie torrentai?
Palemonas
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 21, 22:16)
gal kas dar turi pakvietimų į linkomaniją?  ax.gif Labai reikėtų summertime@epastas.lt
Ir dar - kokiu greiciu siunciasi tie torrentai?
*

žiūrint kiek platintojų yra, jeigu daug, o pumpuotojų mažai, tada greit.
Kėja
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 21, 21:20)
žiūrint kiek platintojų yra, jeigu daug, o pumpuotojų mažai, tada greit.
*

kiek vidutiniskai? pvz man su emule budavo 2-3kb/s o su ftp net ~100kb/s.
Nežinau ar verta instaliuotis torrentus. Ftp bėda, kad mažas failų pasirinkimas.
Palemonas
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 21, 22:31)
kiek vidutiniskai? pvz man su emule budavo 2-3kb/s o su ftp net ~100kb/s.
Nežinau ar verta instaliuotis torrentus. Ftp bėda, kad mažas failų pasirinkimas.
*

Kaip kurie eina 215 kb/s cool.gif, o kaip kurie ir 5 kb/s verysad.gif
Emoli
QUOTE(mergelytė @ 2007 02 21, 13:42)
o kaip prisidirbau su torentais. mano internetas yra ribotas nemokamas megabaitu kiekis, tai buvo bajeris kai is torentu siunciuos filmus, o paskui palieku, kad skleistu, tai paskui ziuriu, kad issiustu megabaitu ziauriai daug ir virsijom nemokamus megabaitus gavom papildomai sumoketi simta litu. tai zinokit - parsisiuntet ir trinkit is programos  doh.gif
*

reikia interneto tokio kad nereiktų skaičiuot kada gali naudotis ir kiek duomenų išsiųsti dirol.gif jei nori filmų
Palemonas
QUOTE(Dalbara @ 2007 02 21, 23:07)
reikia interneto tokio kad nereiktų skaičiuot kada gali naudotis ir kiek duomenų išsiųsti dirol.gif jei nori filmų
*

Taigi, būtent smile.gif
Kėja
o virusų niekada neatsiunčia?
Palemonas
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 24, 12:22)
o virusų niekada neatsiunčia?
*

Visko būna - antivirusas turi būti nustatytas torrentams "čiupinėti"
Mytis
Sveiki, gal kas nors galėtų paaiškinti, kaip tą parsisiųsta filmą pasižiūrėti ir perrašyti į diską? Nu, niekaip nesuprantu. Beveik visus mygtukus išspaudžiau, bijau, kad ko neprisidirbčiau. Siunčiausi su ųTorrent 1.6.1. Ačiū iš anksto.
Kėja
nu nesuprantu nors tu ką. doh.gif
užsiregistravau šitam http://www.torrent.lt/v2/torrents-details.php?id=7985 puslapį ir noriu atsisiųst šitą filmą. Susiinstaliavau Utorrent programą.
Ką spaust, kad pradėtų siųsti? Gal linkomanijoj.net paprasčiau? tik kvietimo neturiu... ax.gif
Ar galėtumėt duoti pavyzdį iš bet kokio torrentų saito (tik ne rusiško, nes ten nė bum bum aš biggrin.gif ) kur ir ką spaust, kad pradėtų siųsti?
Emoli
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 24, 16:17)
nu nesuprantu nors tu ką.  doh.gif 
užsiregistravau šitam http://www.torrent.lt/v2/torrents-details.php?id=7985 puslapį ir noriu atsisiųst šitą filmą. Susiinstaliavau Utorrent programą.
Ką spaust, kad pradėtų siųsti? Gal linkomanijoj.net paprasčiau?  tik kvietimo neturiu...  ax.gif
Ar galėtumėt duoti pavyzdį iš bet kokio torrentų saito (tik ne rusiško, nes ten nė bum bum aš biggrin.gif ) kur ir ką spaust, kad pradėtų siųsti?
*

Kaip parsisiųsti su bitcometu
Palemonas
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 24, 17:17)
nu nesuprantu nors tu ką.  doh.gif 
Ką spaust, kad pradėtų siųsti? Gal linkomanijoj.net paprasčiau?  tik kvietimo neturiu...  ax.gif
*

torrent.lt neregistruokis, tuoj pinigų pradės maldauti. verysad.gif
Emoli
QUOTE(Mytis @ 2007 02 24, 16:07)
Sveiki, gal kas nors galėtų paaiškinti, kaip tą parsisiųsta filmą pasižiūrėti ir perrašyti į diską? Nu, niekaip nesuprantu. Beveik visus mygtukus išspaudžiau, bijau, kad ko neprisidirbčiau. Siunčiausi su ųTorrent 1.6.1. Ačiū iš anksto.
*

Įeik į utorent ant parisųsto failiuko spausk dešinę pelės koją ir pasirink Open containing folder mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.