Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

Gal kuri nors darete mezoterapija plaukams (kai i oda mazais kiekiais suleidziami homeopatiniai preparatai)? Skatina plauku augima. Kirpeja pasiule pabandyti, nes labai slenka plaukai. Bet kaina tos proceduros nemaza, o be to reikia kelias darytis. Noreciau suzinoti, ar kuri nors daretes, ar veiksminga? 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta girdziu... Sudominai ax.gif O kokia sios proceduros kaina?
Atsakyti
Man taip pat laaabai slenka plaukai. Patare ir man gydytoja sia procedura isbandyti, rytoj jau eisiu trecia karta,kol kas rezultato visiskai jokio. Kaina nemaza,vienas kartas 110,reikia eiti i savaite viena karta,taip 4 kartus,o po to i menesi viena karta. Kaip man sake,buvo keletas atveju kai visiskai nepadejo,bet sako greciau auga plaukai jie stipresni ir t.t. Procedura nera labai maloni,bet nera ,kad ir skaudetu labai,su tokia maza adatele bado ir leidzia po truputi i galvos oda. Nezinau tikiuosi,kad gal pades,nezinau,prie viso to geriu "pantogar",dar papildomai cinka,daug vandens,naudoju sampuna nuo slinkimo "vichy" dar galvoju nusipirksiu ampulytes taip pat. Nezinau kodel tie plaukai neivertina ka del ju darom verysad.gif
Atsakyti
Agnixa, o kur tu daraisi? As is Kauno, man kirpeja pasiule eiti i Grozio imperija (ortopedijos klinikoj), o ten skaiciau vienas kartas kainuoja nuo 100 iki 300 Lt. Bet jeigu ne visada padeda, tai kaip ir brangokas eksperimentas. g.gif
As irgi perku sampunus, ampules nuo slinkimo, bet niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kas dares jau seniau ir zino rezultata, nes noretusi isbandyt, bet kad ir efektas butu, nes tokius pinigus leidziam ne uz nieka.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rututu25 @ 2006 10 05, 02:26)
Agnixa, o kur tu daraisi? As is Kauno, man kirpeja pasiule eiti i Grozio imperija (ortopedijos klinikoj), o ten skaiciau vienas kartas kainuoja nuo 100 iki 300 Lt. Bet jeigu ne visada padeda, tai kaip ir brangokas eksperimentas.  g.gif
As irgi perku sampunus, ampules nuo slinkimo, bet niekas nepadeda  verysad.gif

As darausi taip pat Kaune,man gydytoja viena dave numeriuka. Tas salonas yra prie raudono kryziaus ligonines. Jei nori galiu duoti tos kosmetologes gydytojos numeriuka kur atlieka ta mezoterapija,jai paskambinsi ir susitarsi del laiko.
Atsakyti
o kokia kaina tos proceduros kaune ir ar matos rezultatai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2006 10 05, 09:01)
o kokia kaina tos proceduros kaune ir ar matos rezultatai? g.gif

Taigi viskas parasyta,netingek persiskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 10 05, 14:54)
As darausi taip pat Kaune,man gydytoja viena dave numeriuka. Tas salonas yra prie raudono kryziaus ligonines. Jei nori galiu duoti tos kosmetologes gydytojos numeriuka kur atlieka ta mezoterapija,jai paskambinsi ir susitarsi del laiko.


Parasyk kosmetologes telefona 4u.gif . O koks salono pavadinimas?
Atsakyti
Rasiau zinute ir dingo kazkur g.gif Nelabai dar moku rasyti matyt blush2.gif

Idomu ar tokius pat vaistus leidzia visuose salonuose. Skaiciau, kad tie vaistai homeopatiniai. Kazin ar vienos proceduros kaina priklauso nuo vaistu, ar nuo salono, kuriame tai daraisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rututu25 @ 2006 10 05, 10:50)
Rasiau zinute ir dingo kazkur  g.gif  Nelabai dar moku rasyti matyt  blush2.gif

Idomu ar tokius pat vaistus leidzia visuose salonuose. Skaiciau, kad tie vaistai homeopatiniai. Kazin ar vienos proceduros kaina priklauso nuo vaistu, ar nuo salono, kuriame tai daraisi  g.gif

Nezinau kaip daro kitur,bet man atrodo ne vaistus leidzia,bent jau man. Kiekviena karta vis kitoki kompleksiuka suleidzia,siandien leido daugiau su b grupes vitaminais tai laaabai skaudejo! O kaina visada ta pati,manau nuo salono priklauso. Numeriuka parasiau tau.
Atsakyti
O BESILAUKIANCIAI NEKENKIA? g.gif
Atsakyti