Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3, 4
ugne23
Turejau ir as auskara, per nestuma nesiojau specialu auskara, dabar nenesioju, nes ta skylute man padidejo, issitempe ir krenta auskaras lauk doh.gif ruda deme taip pat yra doh.gif
EgluteN
sveikutes 4u.gif
paskaiciau jusu atsiliepimus ir nubegau pati paziuret ar dar galiu isverti.galiu,tik virsutine skylute gerokai apsitraukus,o durti bijau,kad neuzpuliuotu.mazyli reikia kiloti nesioti,o sis kojytemis mala istisai tai jei ispirtu nezinau kaip butu...o gal ka galit patarti,gal neuzpuliuos,nes ten tik tik odele.kisant auskara is ten susikaupe "turtai islindo",tai gal ir nieko nebutu...
Mamyte :)
as issiveriau kai buvo 3 menuo nestumo, o ruda demele buvo ir tik dabar ji pradeda blukti, taciau po gimdymo, net nemaniau, kad as dar galesiu isiverti auskariuka, galvojau bus uzaugusi skylute, taciau viskas ciki,as vel nesioju auskariuka kaip iki tol.... biggrin.gif
Žvėriukė
Kad nebutu jokiu demiu, istempimu man gydytoja auskariuka liepe isiimt mazdaug 24 savaite, kai leliukas pradeda kilt i virsu. Issiemiau gal kokia 21,nelaukiau kol prades kazkas negero darytis.....O nestumo metu nebuvo nei jokiu demiu, nei odos sutrukinejimo....o ir skylute neuzaugo. Po gimdymo antra savaite isiveriau auskariuka....ir jis ten graziai isipaise kaip pries gimdyma ax.gif Tai va ir nezinau ar cia neatsirado del to,kad laiku isemiau as ji..ar cia tiesiog tokia jau mano natura biggrin.gif
same
turejau ir as tokia deme po pirmojo vaikelio, pergyvenau, kad nepradings, bet viskas susitvarke laikui begant ir nieko neliko, dabar praejo 3 men po antrojo gimimo, ta deme dar yra, bet tikuosi ji pradings kaip ir pirma karta smile.gif
varle123
o as buvau su spuogasi,pastojau -spuogavausi.pagimdziau ir vel tie spuogai
jie tiesiog nepraeina
ir mano atveju nepasiteisna taisykle,kad pagimdysi ir spuogai praeis doh.gif
niekur jie nedingo unsure.gif
ronile
mane spuogai irgi kankindavo,per nestuma oda buvo tobula,taip dziaugiausi biggrin.gif
bet va po gimdymo tai sugrizo spuogai ir dar su tooookiu kaupu,kad siaubas,nei kur sleptis verysad.gif
Deex
mane uzpuole nestumo pabaigoje. ir puola iki siol blink.gif
paauglystej neturejau jokiu problemu,tai atsiimu dabar doh.gif
tikiuosi praeis greitai g.gif
Raselelyte
Nestumo metu oda buvo nuostabi thumbup.gif jokiu spyogeliu, lygi, skaisti....na o dabar doh.gif ne kas...spuogeliai vis lenda i pavirsiu... verysad.gif vienzo visa isvaizda toks vaizdas eina velniop doh.gif kas buvo susitvarke per nestuma, viskas grizta atgal ir su kaupu... doh.gif verysad.gif
didyle
man kazkaip nieko, nei prie nei po, o va bendradarbes dukra visada turejo problema su spuogais, ir jai tokie agresyvus budavo, su patinimais ir papuliavimais, valydavosi veida karta i menesi ir noeko gero, o va pradejo Octenisan naudoti prausimui ir daug daug geriau dabar. Pirmus pora menesiu visai gerai buvo, po to lyg biskiuka dziovina, bet su kremukais pasitaiso viskas, nes ji pirmus du menesius sake visai beveik nieko ir nenaudojo , tik Octenisan losjona.
Ji firmoj pirko, bet pasirodo galima ir internete gauti

http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/produc...dezinfektantai/

jis kaip suprantu skirtas medicinoje naudoti ir kosmetika tik papildoma sritis, bet veikia labai gerai
Pabandykit!
Garbanes
As jau senokai auskaro nenesiojau,bet ta ruda fu dema po gimdymo turiu,bet ji isnyks nesuku galvos del to biggrin.gif
Gutjera
Issiemiau auskariuka kai tik suzinojau, kad laukiuosi, tai mazdaug per pirma menesi, nu yra cia ta demike, bet gal nelabai didele, kai auskara isiveriu ir prisisuku su rutuliuku tai nelabai ir matyti, manyciau, kad gal cia praeis kartu su tuo vertikaliu dryzium per pilva, nu jei ne visai praeis, bet bent jau ne taip stipriai bus isryskejus. ax.gif
Bluebell
na as issiemiau auskara kokiam 6menesy, nes labai tempe oda, o isisveriau po gimdymo gal kokiam menesiui praejus. ka zinau, skyle smarkiai padidejo, bet jokios demes nera.. bet pas mane oda labai balta ir negro linijos nebuvo nei kvapo.,..
tai dabar ta skyle didoka slyksciai atrodo bet gal apsitrauks.
♥ Kristi ♥
kur lieka demes ant pilvo ( negra linija, kaip ten vadinasi g.gif )po gimdymo gerai padeda spiritas ir vata smile.gif
o vat man po gimdymo gan dideli pilva turejau tai jis toks nelabai grazus pasidare kai isiveriau auskra tai man asmeniskai negrazu reikia gan gerai pasportuoti ir sustiprinti pilvo raumenys tada manau tiks rolleyes.gif
NeiVile
0 man liko balta deme doh.gif doh.gif doh.gif
Edit_a
Na man irgi ne kas...smakras nusetas, kaip pas -niolikmete...ir ka cia bepakeisi, zmogau, pasidziaugiau nestumo metu grazia veido oda, ir BASTA...vel viskas is pradziu...ka daryti???? kremai tikria nebepades - viska esu isbandzius...Hormonai matyt...
Kvaksytė
Na ką jungiuos prie jūsų. Nėštumo metu oda buvo pasidabinusi spuogais, nors į pabaigą jų buvo apmažėję, tačiau po gimdymo vėl kai užderėjo... doh.gif Labiausiai smakrą man beria... Kaktą kirpčiukai slepia. Ai dar kaklas už ausų labai išbertas... Nu žodžiu kankinuosi ir aš....
rutuliuks mamyte
mane irgi beria sad.gif smakras labiausiai o ant nosies ties ta vieta kur akiniai tai pleiskanojancios demes sad.gif
Niviuke
Turejau blizgancia ir spuoguota veido oda iki gimdymo. Dabar maitinu pati ir pastebejau, kad veido oda ne tokia riebi, visai neblizga kaip anksciau ir spuogu stipriai sumazejo, atsiranda koks vienas kitas retkarciais doh.gif
Kulke
Niekada neturejau idealios odos, tai ir dabar kazkokiu dideliu pasikeitimu nepastebejau, karts nuo karto iskyla koks... 4u.gif Gal turi praeiti daugiau laiko..
Amatevi
O yra vaistinėse Octenisan losjono pirkti?
didyle
QUOTE(Amatevi @ 2010 01 14, 17:56)
*

jo, yra, seimos vaistinese tikrai yra ir viena karta pirkausi litfarmos atrodo...
seimos vaistinese yra net stoveliai, vilniuje savanoriu hiper rimi centre
Pagranduke0404
man ta pats su ta deme,bet kaip keista man skylute neuzgijo g.gif na bet kad ir neuzgijus vistiek auskaras nebegraziai atrodo su tokiu rudu plemu ant pilvo lotuliukas.gif
EvelinaS.B.
na man k siol ta ruda demele liko, o ir pati skylute issitampe tiek, kad jau pora auskariuku pameciau, tad ju nebenesioju smile.gif
*INSOMNIA*
pas mane tai neliko jokios demes ir skylute neuzgijo bet issitampe na jei su auskaru tokiu... kaip cia paaiskinus na kur pats burbuliukas buna ne virsui o veriasi is virsaus ir burbuliukas vudui buna nesimatytu bet jau nebejauciu poreikio jo nesiot nors galeciau nes ir strijos tik kokios 5 mazytes sonuose bet jau kazkaip man nesinori to auskaro ir maikuciu noris kuo ilgesniu nors labai megau trumpas... ax.gif 4u.gif
tss
moterys nejau negirdejot, kad nestumo metu del hormonu pasikeitimo ryskeja pigmentas, atsiranda pigmentiniu demeliu, visos sitos bedos, negro juosta , bamba, speneliu areoles ryskus patamsejimas praeis kai hormonai grys i vieta smile.gif
swelnute
Nesuprantu, gal pas mane auskaras ne toje vietoje? g.gif Bet laukiuos jau trecio, dar kol kas neissiemiau auskaro ir jokiu parudavimu nera. Pries tai buvusius nestumus skyle nepadidejo (dar net jei storesne auskaro kojele, tai sunkiai isiveria) ir neparudavo, visada issimdavau pries pirmaja echoskopija (~20sav.) ir neisiverdavau iki pat gimdymo....
Ir dabar kai bus pirmoji echoskopija, issiversiu. rolleyes.gif
rojukas
po gimdymo praejo beveik 3men. o bambos skylute vis dar sviesiai ruda...tad auskaro neveriu ir vis laukiu na kada gi jau galesiu smile.gif nors siaip plika akimi matoma, kad po truputi svieseja smile.gif
katuke88
As turejau problema su spuogais,anksciau vienas du budavo kai turedavau susirgt,poto pradejau gert kontraceptikus,kai nustojau juos gert pradejo bert,visi zandai spuogoti budavo,aplink lupas,kakta.. o blogiausia kad po ju likdavo randukai,eidavau ir i veido valymus,nepadedavo.Priemones pirkau ir nieko gero..Vel israse kontraceptikus,biski nurimo bet priaugau svorio.. Bet pabandziau toki dalyka kaip Enzimine pilingas-kauke Super zinokit. Dariau jau 4 kartus ir man tie spuogai praeina,o kas geriausia tai praeina ir ju palikti randukai deja sios kaukes pati nepadarysi,ja daro salone Difa,Vilniuje. Kiek ten kainuoja ta procedura nezinau, bet Zirmunu mokymo centre,mano drauge mokosi kosmetologijos,jos ja turi nusipirkusios ir daro sia procedura uz savikaina,8lt nes paciom reik ismokt,o poveikis toks pats. Super sis dalykas,net nesitikejau kad man pades ta kauke. Oda lyg kvepuot pradejo beto mergaites dar ir veido masaza padaro uz 1lt

Papildyta:
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 04 03, 10:09)
As turejau problema su spuogais,anksciau vienas du budavo kai turedavau susirgt,poto pradejau gert kontraceptikus,kai nustojau juos gert pradejo bert,visi zandai spuogoti budavo,aplink lupas,kakta.. o blogiausia kad po ju likdavo randukai,eidavau ir i veido valymus,nepadedavo.Priemones pirkau ir nieko gero..Vel israse kontraceptikus,biski nurimo bet priaugau svorio.. Bet pabandziau toki dalyka kaip Enzimine pilingas-kauke  Super zinokit. Dariau jau 4 kartus ir man tie spuogai praeina,o kas geriausia tai praeina ir ju palikti randukai    deja sios kaukes pati nepadarysi,ja daro salone Difa,Vilniuje. Kiek ten kainuoja ta procedura nezinau, bet Zirmunu mokymo centre,mano drauge mokosi kosmetologijos,jos ja turi nusipirkusios ir daro sia procedura uz savikaina,8lt nes paciom reik ismokt,o poveikis toks pats. Super sis dalykas,net nesitikejau kad man pades ta kauke. Oda lyg kvepuot pradejo  beto mergaites dar ir veido masaza padaro uz 1lt
*

Beto po sios kaukes kai praeina spuogai ju neatsiranda,aisku turi koki karteli per men ja pasidaryt poto kai issigydai
*Sirdele
budama kazkur 5men nestumo issiveriau is bambos auskara ir kogero nebesiversiu nes toj vietoj sutrukinejo oda ir paliko nemazos strijos o beto ir pilvas su strijom taigi jau nebepasipuosiu kaip anksciau verysad.gif o rudumas isnyko pats
mamamia*
As issiveriau 4 menesyje auskara. Skylute neuzgijo tai po gimdymo isiveriau savaitei praejus. Nors pilvas irgi buvo labai strijuotas, ir baisiai atrode, visvien isiveriau, o dabar pastebiu , kad jos jau traukiasi. O Ruda demele taip p at isnyko, kartu su rudaja juosta smile.gif
indica
na, mane asmeniskai spuogai puola tik tada, jei valgau daug saldumynu ir riebaus maisto, nes tada, sako, labai uzrugstinamas kraujas. gal tu irgi pabandyk sveikiau maitintis kuri laika. esu girdejusi, kad spuogai atsiranda, jei kraujas uzterstas (sokoladais, cipsais, rafinuotu maistu ir t.t.) mirksiukas.gif
ackarike
Pas mane ant kaktos labai daug mazu spuogiuku, kurie yra veido spalvos, taciau kai pudra nusivalo jie labai isryskeja, gal galima juos kaip nors isnaikinti, naudoju vaiko tonika clean and clear.
GiLuVa
as issiveriau vos tik suzinojus kad laukiusoi smile.gif tikejausi kad uzgis- atsibodo jau tas auskaras toj bamboj... bet kur tau nei uzgijo nei susitrauke nieko doh.gif o nenesiot auskaro negaliu gi matos kad pradurta doh.gif o kai buvau dar su pilvuku tai is vis tos juostos nesimate o po gimdymo atsirado, ir bamboj pacioje taip ruda atrodo kaip purvina blush2.gif
Grazhke
mane iš karto po gimdymo užpuolė spuogai, pagrinde ant užp...... ko gyvenime nebūdavo ir ne šiaip keli, o kelios dešimtys blink.gif ir ant šlaunų, ties pažastim...
Lietuva
Man būdavo tokių spuogų su inkštirais ir šiaip. Bet nėštumo pabaigoje, o ypač dabar po gimdymo tai nuolat yra išbertas veidas, smakras, pečiai šiek tiek ir ant krūtinės kai kur doh.gif
Suprantu, kad čia harmonai, bet kaip nors kiek gydytis ir kada tai susitvarkys???
Mėnesinių dar neturiu (dabar 2 mėn. po gimdymo).
gresa
QUOTE(Amatevi @ 2010 01 14, 17:56)
*

as prausikli nusipirkau, paskaicius cia SM'e, kad labai veiksminga, na ir ka - jokio rezultato visiskai doh.gif
siaip ir man ta pati beda, veidas tragiskas, niekas nepadeda, nei kontraceptikai, nors tik menesis kaip geriu jau, nei doh.gif kvarcas, nei saule, nei simtas isbandytu priemoniu, gal ciut tik paslopina doh.gif spuogai sugrizo su kaupu po to kai po nesrtumo maitinant 6men kudiki eme bert, iki nestumo taip baisiai nebere, galiausiai neapsikentus nuvaziavau pas gydytoja, ale infekcija jau visa odoj, isberta ypac po ausim ant kaklo, ant zandikauliu, ar kaip cia paaaiskint, vienas sonas is vis visas raudonas vos ne kaip zaizdos,. tai va 8men baigiau maitint ir emiau gert antibiotikus, tepalai visokie ir t.t. gsiek tiek aprimo oda, bet dabar vis dar baisi, net nebezinau ko griebtis, pas ka kreitis, vis viliuos, kad kontraceptikai sutvarkys tuos mano hormonus, mat gydytoja pasake, kad jie kalti doh.gif
Nightmoon
Na aš turiu ir turejauprieš gimdyma problemu su t zonair vasara labai atsirasdavo prakaitiniu spuodeliu ar kaip pasakyti -na spuogeliai be višunėliu bet gali ishspausti. tai šia vasara per karščius siaubingai dauk atsirado ant nosies po nosim ir ant smakro. O karšta, prakaituoju tai net nežinau ka ir daryti.. vis prausiu i diena po kelis kart veida ir prausikli nuo inkštiru isigyjau ir kauke su moliu (kas man anksčiau iškart padedavo) dabar niekas neveikia doh.gif blink.gif
Frosted
Issiveriau auskara gal koki 5 menesi, kai trukdyti pradejo. 4u.gif
Po gimdymo, kai pilvas pradejo trauktis aplink bamba atsirado mazu rudu demeliu ir ta vieta odos tarp skyluciu, kur isiverdavo auskaras vis nenori trauktis g.gif Ar kam taip buvo? Ar ta odele susitraukia veliau ar taip ir lieka istampyta? g.gif
Airidas720
Sveiki. As naujokas tai pasireksiu. Mane uzkniso tie spuogai. Nebezinau ka daryti ju gan daug. Niekas nepadeda. Gal jus galetumet rekomenduoti kokia nors labai efektyvia priemone? Naudoju Neutrogena 2in1 kauke+prausiklis zinokit nepada. Nusibodo tie spuogai. Kai noreciau nubudes ryte pamatyt grazu veida be spuogu. Bet dar taip ne karto nebuvo. verysad.gif
Airidas720
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 08 16, 16:56)
Spuogai kaip padėtis be išeities  blink.gif po gimdymo baisus visas veidas, niekas nepadeda.
*

Man jie ne nuo gimdymo. Man šiaip spuogeliai ir tiek. Tokie nevisai dideli. Bet jų daug. As norejau paklausti as turiu ta neutrogena 2in1 (prausiklis + kauke). Bet norejau paklausti del to prausiklio. Ten parasyta,kad masazuoti kol suputos. Bet as masazuoju,masazuoju ir niekas man neputoja. Gal ka ne taip darau? sad.gif
Paulaida
Sveikos. Spuogų turėjau nuo paauglystės. Oda buvo tragiška. Atrodė, kad tokia esu viena. verysad.gif Patikėkit, nesinorėjo nieko . Išbandžiau atrodo viską. Aplankiau begalę gydytojų. Ir visi kaip vienas rekomendavo Differina. reikia kantrybės , bet tikrai padėjo. Geriau ir kontraceptiku . Bet didelio efekto nepastebėjau. O differina reikia naudoti bent tris mėn. ir dabar juo tepuosi ir alaus mieles geriu ir dilgeliu arbata. Ir į veidrodį malonu žiūrėti smile.gif
mamamia*
Pirmus pora menesiu pries ir po gimdymo veidas ir ypac kakta buvo spoguota, bet matyt susitvarke hormonai, tai ir spuogiuku neliko.
didyle
QUOTE(Airidas720 @ 2010 08 12, 20:12)
Sveiki. As naujokas tai pasireksiu. Mane uzkniso tie spuogai. Nebezinau ka daryti ju gan daug. Niekas nepadeda. Gal jus galetumet rekomenduoti kokia nors labai efektyvia priemone? Naudoju Neutrogena 2in1 kauke+prausiklis zinokit nepada. Nusibodo tie spuogai. Kai noreciau nubudes ryte pamatyt grazu veida be spuogu. Bet dar taip ne karto nebuvo. verysad.gif
*

jei spuogai pulingi (baltom virsunelem), gerai padeda octenisan losjonas. bet ne nuo inkstiru...
Cornelia
na ir as pasisakysiu... paauglysteje nei vieno spuogelio neesu turejusi, bet kazkur apie 20 metus pradejo berti kakta, na tie spuogeliai tokie raudoni ir kieti ir skausmingi, o po to ir pulinukais virstdavo, na nebudavo ju daug, bet tiek keli, kurie budavo slyksciai atrodydavo. Pastojau, situacija nestumo metu tokia pat, pagimdziusi pirmus menesius veidas tarsi spuogeliais nusetas, prie lupu, pabarzde ir kakta. po kiek laiko viskas aprimo ir jau buvau patenkinta, na stai nestumas, lelius ir problemos dingo, bet ka tu, jau keli menesiai ir vel beria kakta g.gif blink.gif ir tik kakta...nezinau net ka ir bedaryti verysad.gif tie patys spuogeliai, kurie atrodo lyg odos nelygumai, o po kiek laiko paraudonuoja ir papuliuoja (nu ir parasiau lotuliukas.gif ). tarp antakiu atsiranda daznai balti spuogeliai, nesvarumu pilna, ir apskritai kakta pasidare slyksti, neskaisti, na negaliu ziureti gun_bandana.gif skaitau internete, kad gal cia ne vien tik hormonai, gal cia ir inkstai streikuoja, gal virskinimo problemos..hm nutariau pabandyti pavartoti cinko preparatu, paziuresim kaip ten. o kontraceptiku nesiruosiu vartoti nes esu pries juos...brudas ir chemija kemsama i zmogaus kuna (kaip ir daugelis kitu vaistu ir kitokio slamsto), ilgalaikiu rezultatu neduos, ir anksciau ar veliau salutinis poveikis pasireiks.
Wild Pearl
Turėjau vaikystėje ir aš labai spuoguota veida...ir ko tik nedariau,sunkiai sekėsi kovoti...Po gimdymo jau susitvarkė kažkiek,bet iki mms likus savaitėi (daugiau mažiau),vienas kitas išlenda...Bet kaip ankščiau būdavo pastovos bėdos tai tie keli dabar gyvenimo negadina blush2.gif ax.gif Kaip pasirodo tai ir su laiku išnyksta...smile.gif
*fujimi
nestumo metu veidas buvo skaistus, grazus... bet bere nugara, skaudanciais pulingais spuogais, nakti nusidraskydavau, likdavo randai, vel nauji lysdavo doh.gif
kosmaras kazkoks, pagimdzius nugara sugijo gana greit, bet dabar vel pradeda bert, jau vel skauda keletas spuogu ant nugaros, veidas irgi nubertas, smilkiniai, kakta, smakras pulingais, nosis, panose, veidas inkstirais, juodais, rudais...
turiu garnier prausikli su septeliu, nepadeda.
nezinau ka dar galima butu panaudot, maitinu pati
sajuri_g
Sveiki smile.gif aš irgi jau seniai vargstu su oda..niekaip iš to paauglystės laikotarpio neišaugu verysad.gif bet dabar, prieš nepilną mėnesį pradėjau gerti maisto papildus "black walnut" ir, bijau prisikalbėti, bet oda akivaizdžiai valosi thumbup.gif jau ir kakta į kaktą panaši, nebėra ten tiek raudonų skaudulių, ir senesni randai ant smilkinių srities (kur labiausiai augdavo spuogai) jau mažėja, dingsta.. tai negaliu atsidžiaugti thumbup.gif aš dar su tokiu spiritizuotu skyčiu išbertas vietas valau, bet nemanau kad čia jis labai padeda.. o va šitie papildai labai greitai sureagavo clap_1.gif
Zivukas.d
su spuogais labai dideliu problemu neturejau, taciau po gimdymo praejus menesiams, pries menesines taip veida isbere, kaip paaugle brendimo metu doh.gif jei taip pries kiekvienas menesines bus tai nezinau, ne kas
amelija28
Niekada nesidziaugiau grazia oda, bet po pirmo ir antro gimdymo buvo baiiiiiisu, baisiausia - likusios pigmentines demes, kurios labai sunkiai naikinasi, pinigai leidziasi,kaip vanduo is krano. Tik apsigydo oda, ir vel viskas ispradziu...depresija ima juoda, vis gi ne paaugle jau doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.