Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

pries gimdyma as issiveriau auskara ir pogimdymo vel isiveriau. buvo ir man ruda deme,bet ji savaime isnyko,aisku ne per savaite ir ne per 2,galper 2menar net daugiau
Atsakyti
mano oda yra labai riebi,tainemazaituriu bedu su ja,bet spuogu nera. Ko tik netepiau rit t ,gal hormonai netvarkoje
Atsakyti
Turejau aš ir auskariuką bamboje,bet nėštumo metu išsivėriau ir skylutė užgijo verysad.gif O dar ta ruda dėmelio iki šiol yra,ruošiuosi vertis ir vėl auskariuką,nes labai jau negražiai tas randelis atrodo verysad.gif
Atsakyti
Aš 2mėn. išsivėriau ir užgijo verysad.gif
Atsakyti
Man praejo beveik 6 menesiai po gimdymo... jau ir menesines buvo.. ir uzpuole spuogai.. siaubas.. o tokia oda visad normali budavo cry.gif
Atsakyti
g.gif aš pastebėjau, jog po gimdymo spuogų atsirado ant pečių juostos, kur niekada nebūdavo schmoll.gif
Atsakyti
Ir man va su oda vis problemos nesibaigia. Prieš gimdimą buvo tokia graži, o va dabar tai patylėti reikia... doh.gif Net nežnau ką čia ir daryti... Ar galima kažkaippadėti savo odai ar tiesiog laukti reikia ?
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2006 09 26, 04:56)
skaitau ir matau save smile.gif  mane spuogai irgi atakuoja jau nuo 13- 14 metu, pasidariau uzdara, nenorejau su niekuom bendrauti, kad tik manes nepastebetu verysad.gif . Per nestuma is vis dar daugiau spuogais apaugau doh.gif , o po nestumo tai is vis baisu ismete tokiais melynais skaudanciais spuogais bijojau net i veidrodi pasiziureti i save verysad.gif , bet man tai padejo diane-35  ax.gif  galima sakyti veida sutvarke, tik dabar as jas nutraukiau ir nezinau ar neatsinaujis jie man vel doh.gif  oi kaip man irgi nusibodo kovoti su tais spuogais doh.gif nu bet dar nepasiduodu 4u.gif , suzinojau, kad reikia gerti daug cinko ir b grupes vitaminu padeda spuogam 4u.gif taigi jau pradejau kursa biggrin.gif

AS irgi turiu sia PROBLEMA nuo kokiu 17 metu, per nestuma buvau labai spoguota veidas ir kaklas, labai del to kompleksavau, o kai pagimdziau pasidare isvis nebeimanoma ziuret i save, ne tik veidas , kaklas bet ir visa krutine dideliais skaudanciais spuogais , kai nusifotografuoju ir pasiziuriu i save tai atrodau lyg zmogus-spuogas ,o tose vietose kur spuogai pradingo liko tamsiai raudoni plemeliai, nors as ju ir nespaudau bei stengiuos veido rankom neliest .Noreciau pradet gert kontraceptines tabletes,tik kad dar nesusirgau menesinem.Labai blogai jauciuosi ir pries vyra kazkokia pabaisa verysad.gif
Atsakyti
Na auska is bambos issiveriau gal kokiu septyniu men. o tik pagimdzius gryzau ir vel bejokiu problemu isiveriau atgal ir nebuvo jokiu demeliu g.gif na o draugei tai vaikelis budamas pilve nakti isspyre ta auskariuka tai liko tokia kaip strija bet pagimdziusi ji vel nesioja thumbup.gif
Atsakyti
o pas mane tai nera tos demeles, tik randasmatosi, nes oda issitempusi stipriai smile.gif as 32 sav nestuke.gif bet manau po nestumo kai pilvas susitrauks tai ir nieko ten nesimatys:)
Atsakyti
o pas mane atsirado spuogai ant sedmenu, slaunu ir nedideli spuogeliai ant ranku. Taip negraziai atrodo net vyras pastebejo. Arteja vasara,reiks ir i pleza nueit, pries zmones baisu su maudimke bus pasirodyti. Kazkoks kosmaras niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
as va sedziu ziuriu i veidrodi ir verkiu verysad.gif veidas vieni spuogai doh.gif nezinau ka ir daryti,net nestumo metu nebuvo taip baisiai.I lauka bijau iseiti be pudros ir maskuokliu.
Atsakyti