Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

Pas mane ant kaktos labai daug mazu spuogiuku, kurie yra veido spalvos, taciau kai pudra nusivalo jie labai isryskeja, gal galima juos kaip nors isnaikinti, naudoju vaiko tonika clean and clear.
Atsakyti
as issiveriau vos tik suzinojus kad laukiusoi smile.gif tikejausi kad uzgis- atsibodo jau tas auskaras toj bamboj... bet kur tau nei uzgijo nei susitrauke nieko doh.gif o nenesiot auskaro negaliu gi matos kad pradurta doh.gif o kai buvau dar su pilvuku tai is vis tos juostos nesimate o po gimdymo atsirado, ir bamboj pacioje taip ruda atrodo kaip purvina blush2.gif
Atsakyti
mane iš karto po gimdymo užpuolė spuogai, pagrinde ant užp...... ko gyvenime nebūdavo ir ne šiaip keli, o kelios dešimtys blink.gif ir ant šlaunų, ties pažastim...
Atsakyti
Man būdavo tokių spuogų su inkštirais ir šiaip. Bet nėštumo pabaigoje, o ypač dabar po gimdymo tai nuolat yra išbertas veidas, smakras, pečiai šiek tiek ir ant krūtinės kai kur doh.gif
Suprantu, kad čia harmonai, bet kaip nors kiek gydytis ir kada tai susitvarkys???
Mėnesinių dar neturiu (dabar 2 mėn. po gimdymo).
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2010 01 14, 17:56)
O yra vaistinėse Octenisan losjono pirkti?

as prausikli nusipirkau, paskaicius cia SM'e, kad labai veiksminga, na ir ka - jokio rezultato visiskai doh.gif
siaip ir man ta pati beda, veidas tragiskas, niekas nepadeda, nei kontraceptikai, nors tik menesis kaip geriu jau, nei doh.gif kvarcas, nei saule, nei simtas isbandytu priemoniu, gal ciut tik paslopina doh.gif spuogai sugrizo su kaupu po to kai po nesrtumo maitinant 6men kudiki eme bert, iki nestumo taip baisiai nebere, galiausiai neapsikentus nuvaziavau pas gydytoja, ale infekcija jau visa odoj, isberta ypac po ausim ant kaklo, ant zandikauliu, ar kaip cia paaaiskint, vienas sonas is vis visas raudonas vos ne kaip zaizdos,. tai va 8men baigiau maitint ir emiau gert antibiotikus, tepalai visokie ir t.t. gsiek tiek aprimo oda, bet dabar vis dar baisi, net nebezinau ko griebtis, pas ka kreitis, vis viliuos, kad kontraceptikai sutvarkys tuos mano hormonus, mat gydytoja pasake, kad jie kalti doh.gif
Atsakyti
Na aš turiu ir turejauprieš gimdyma problemu su t zonair vasara labai atsirasdavo prakaitiniu spuodeliu ar kaip pasakyti -na spuogeliai be višunėliu bet gali ishspausti. tai šia vasara per karščius siaubingai dauk atsirado ant nosies po nosim ir ant smakro. O karšta, prakaituoju tai net nežinau ka ir daryti.. vis prausiu i diena po kelis kart veida ir prausikli nuo inkštiru isigyjau ir kauke su moliu (kas man anksčiau iškart padedavo) dabar niekas neveikia doh.gif blink.gif
Atsakyti
Issiveriau auskara gal koki 5 menesi, kai trukdyti pradejo. 4u.gif
Po gimdymo, kai pilvas pradejo trauktis aplink bamba atsirado mazu rudu demeliu ir ta vieta odos tarp skyluciu, kur isiverdavo auskaras vis nenori trauktis g.gif Ar kam taip buvo? Ar ta odele susitraukia veliau ar taip ir lieka istampyta? g.gif
Atsakyti
Sveiki. As naujokas tai pasireksiu. Mane uzkniso tie spuogai. Nebezinau ka daryti ju gan daug. Niekas nepadeda. Gal jus galetumet rekomenduoti kokia nors labai efektyvia priemone? Naudoju Neutrogena 2in1 kauke+prausiklis zinokit nepada. Nusibodo tie spuogai. Kai noreciau nubudes ryte pamatyt grazu veida be spuogu. Bet dar taip ne karto nebuvo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 08 16, 16:56)
Spuogai kaip padėtis be išeities  blink.gif po gimdymo baisus visas veidas, niekas nepadeda.



Man jie ne nuo gimdymo. Man šiaip spuogeliai ir tiek. Tokie nevisai dideli. Bet jų daug. As norejau paklausti as turiu ta neutrogena 2in1 (prausiklis + kauke). Bet norejau paklausti del to prausiklio. Ten parasyta,kad masazuoti kol suputos. Bet as masazuoju,masazuoju ir niekas man neputoja. Gal ka ne taip darau? sad.gif
Atsakyti
Sveikos. Spuogų turėjau nuo paauglystės. Oda buvo tragiška. Atrodė, kad tokia esu viena. verysad.gif Patikėkit, nesinorėjo nieko . Išbandžiau atrodo viską. Aplankiau begalę gydytojų. Ir visi kaip vienas rekomendavo Differina. reikia kantrybės , bet tikrai padėjo. Geriau ir kontraceptiku . Bet didelio efekto nepastebėjau. O differina reikia naudoti bent tris mėn. ir dabar juo tepuosi ir alaus mieles geriu ir dilgeliu arbata. Ir į veidrodį malonu žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Pirmus pora menesiu pries ir po gimdymo veidas ir ypac kakta buvo spoguota, bet matyt susitvarke hormonai, tai ir spuogiuku neliko.
Atsakyti
QUOTE(Airidas720 @ 2010 08 12, 20:12)
Sveiki. As naujokas tai pasireksiu. Mane uzkniso tie spuogai. Nebezinau ka daryti ju gan daug. Niekas nepadeda. Gal jus galetumet rekomenduoti kokia nors labai efektyvia priemone? Naudoju Neutrogena 2in1 kauke+prausiklis zinokit nepada. Nusibodo tie spuogai. Kai noreciau nubudes ryte pamatyt grazu veida be spuogu. Bet dar taip ne karto nebuvo. verysad.gif


jei spuogai pulingi (baltom virsunelem), gerai padeda octenisan losjonas. bet ne nuo inkstiru...
Atsakyti