Įkraunama...
Įkraunama...

Odos būklė: spuogai, dėmės, pleiskanojimai

Nesuprantu kodel, bet po gimdymo kuno oda pasidare tokia lyg pasiurpusi, ypac ant ranku, net vietomis tokie paberimai su baltom virsunem.Pylingas nepadeda.
Dar maitinu, gal cia del kokiu hormonu g.gif
mastau.gif gal i koki soliariuma nupedinti
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 10 31, 20:25)
apie kokia deme jus snekate? kur ji yra? aplink skyle? g.gif

pati dar esu  nestuke.gif , negro juosta turiu, o aplink skyle tai pas mane nieko nera, jokiu patamsejimu  g.gif , gal dar atsiras, nes dabar esu 29 sav.  unsure.gif


Čia kalbama apie skylutę po AUSKARO bamboje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2006 10 31, 20:39)
Nesuprantu kodel, bet po gimdymo kuno oda pasidare tokia lyg pasiurpusi, ypac ant ranku, net vietomis tokie paberimai su baltom virsunem.Pylingas nepadeda.
Dar maitinu, gal cia del kokiu hormonu  g.gif
mastau.gif gal i koki soliariuma nupedinti

Siulyciau nueit pas dermatologa.Su pylingu neeksperementuok,kad nebutu koks uzdegimas ar dar kas.Man taip nebuvo.Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Tiksliai nežinau, bet ar nereikėtų su soliariumu dar luktelėti. Oda - dižiausias mūsų organas, jai teko nemažai iškęsti nėštumo metu, be to, kaip dažnai sakau, visas grožis perėjo į lėliuką tongue.gif Pasilepink natur produktais ir jei laikui bėgant negerės, teks pas odos gydytoją kulniuot
Atsakyti
Man panasiai buvo . Laukiau apie 4 menesius, vis tikedamasi, kad praeis. Deja...
Nuejau pas dermatologa, israse tepalusnakciai ir dienai, tai per pora menesiu vaizdas pagerejo. Dabar po gimdymo 10men, bet ir tai dar nevisai susitvarke. Siulau nelaukt, o nueit pasikonsultuot...
Atsakyti
Mano veido oda iskart po gimdyno buvo tragiska,taip isbere,skaiciau kazkur,kad tai del hormonu ir kol maitinsi gali ir nepraeiti,bet as einu tik i veido soliariuma ir veido oda zymiai gereja biggrin.gif
Atsakyti
[quote=gretha,2006 10 31, 13:07]
Aš irgi turbūt nepaguosiu...
Aš per visą nėštumą auskaro nebuvau išsivėrusi. Tik kai atvažiavau į priimamąjį gimdyt, išsiėmiau lotuliukas.gif
Viena pagyvenus moteriškaitė žiauriu žvilgsniu mane pervėrė, bet man dzin doh.gif
Antrą dieną po gimdymo aš vėl auskarą įsivėriau.
[nright]<{POST_SNAPBACK}>[/r Sveikute. As taip pat per visa nestuma nebuvau issiverusi auskaro.Kai nuvaziavau gimdyti tai tik ant gimdymo stalo,prie gydytoju ji issiveriau. biggrin.gif Mane tai tokia priplaukus akusere zvilgsniais varste ,bet as del to visiskai nesijaudinau.Tegul ziuri.Pati neturi auskariuko tai ir ziuri biggrin.gif As iskart po gimdymo ji vel isiveriau.Ir nera pas mane jokiu demiu. rolleyes.gif
Atsakyti
na, mergaites, susirupinau ir as! atsiplesiau ir as savo pilvuka apziureti blush2.gif ogi yra!!!! cray.gif kazkaip anksciau ne demesio neatkreipiau, o gal tai del to, kad tik praeita savaitele issiveriau - labai jau mano auskariukas ant sono gulejo lotuliukas.gif bet manau, kad tai avaime turetu praeiti. o kaip ta ryski juosta pilvuka dalijanti pusiau dingsta?!? tai ir cia...
Atsakyti
Na mielosios jums tai dar nieko. Man buvo visai tragiškai. Aš kai tik pastojau, mane velnišlai išbėrė: visą veidą, krūtinę ir nugarą- tokiais mažais spuogeliais, kurie paskui vis didėjo, o vietoj jų liko raudonoai tamsios dėmės. Visa tai nuo hormonų pokyčio. Gydytojai dermatologai ir ginekologai sakė: po gimdymo praeis, jei ne, tai kai nustosi maitinti.
Tai va, nemaitinu jau tris mėnesius, o vis tas pats. Veidas liko baisus (krūtinė ir nugara praėjo)ir jokie išrašyti kremai nepadeda ir nepadės( jų išbandžiau tikrai ne vieną ir ne du, ir kaina jų gera).

Viena išeitis liko - lazeris. Konsultavausi, sakė vienos procedūros užteks.Reikės kurią dieną ryžtis ir nueiti pasigražint.
Atsakyti
turejau ir as auskariuka, pranesiojau iki 20sav.o po to dare opendikso operacija, tai teko viska issiimti doh.gif ,o po operacijos, kai buvau visa istepta tuo jodu, ryte jau nebegalejau auskariuko isiverti unsure.gif skylute buvo uzsitraukusi, suprantu apie kokias rudas demes kalbate, tikrai negrazei atrodo blink.gif , rudos demes tikrai dings, bet randelis nuo auskariuko taip ir liks verysad.gif vel auskaro vertis nebenoriu, todel svarstau ka daryti, kaip ta randeli panaikinti, priejau isvados, kad reikes ant tos vieteles, pasidaryti tatuiruote, kitos iseities nematau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2006 11 02, 10:45)
turejau ir as auskariuka, pranesiojau iki 20sav.o po to dare opendikso operacija, tai teko viska issiimti doh.gif ,o po operacijos, kai buvau visa istepta tuo jodu, ryte jau nebegalejau auskariuko isiverti unsure.gif skylute buvo uzsitraukusi, suprantu apie kokias rudas demes kalbate, tikrai negrazei atrodo blink.gif , rudos demes tikrai dings, bet randelis nuo auskariuko taip ir liks verysad.gif vel auskaro vertis nebenoriu, todel svarstau ka daryti, kaip ta randeli panaikinti, priejau isvados, kad reikes ant tos vieteles, pasidaryti tatuiruote, kitos iseities nematau blush2.gif  mirksiukas.gif

O tu tikra kad užgijo ta skylutė.Aš tai pabandyčiau įvert auskariuką. ax.gif O gal vis dėl to neužgijus. g.gif Nebent neseniai buvai įsivėrus.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2006 11 02, 12:07)
O tu tikra kad užgijo ta skylutė.Aš tai pabandyčiau įvert auskariuką. ax.gif O gal vis dėl to neužgijus. g.gif Nebent neseniai buvai įsivėrus.

aga, uzsitraukusi buvo, o per prievarta nenorejau grusti, kai pilvukas augo tempesi skylute ir ji man siek tiek slapiavo, gal uztai taip g.gif
Atsakyti