Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

Tai reiks bandyti gerti tą arbatą thumbup.gif .Gal kiek ir padės,beje arbatos Nr.12.
Man sekantį kartą žiemą reiks pas gydytojus pasirodyti tai pasakys ar kas pasikeitė nuo pavasario.
Atsakyti
o kur buna pirkti tu arbatu ?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 08 19, 16:23)
o kur buna pirkti tu arbatu  ?

ivesk i gugla jadvygos zoles , ten bus viskas surasyta.
Atsakyti
Siaip didesniuose miestuose yra tų arbatų pirkti,internetiniame puslapyje yra informacija kur jų galima gauti,be to siunčia ir paštu į kitus miestus.
Atsakyti
Aš vakar buvau pas onkologą. Sužinojau biopsijos atsakymą - piktybinių ląstelių nerasta, bet yra augliukas. Sako, ryškūs kontūrai ir jį reikia pašalinti. Kol kas dar atidėjau operaciją. Nieko nešneka tas gydytojas, išklausti neįmanoma. Ko paklausi- tai vos žodį išspaudžia. O ar duoda pilną narkozę operuojant? GAlvojau, kad tik vietinė nejautra, bet paskaičius supratau, kad pilną narkozę. Sakė, vienos dieno stacionare operuos. Dabar esu pasimetus. Nelabai norėčiau pas jį operuotis, bet jokių atsakymų man neatidavė, tai net nežinau, ką daryti.
Atsakyti
na taip su pilna narkoze daro. o operuoja tuos augliukus todel, kad jie linke pyktibeti, ypac jei planuoji vaikus gimdyti, tada del pakitusio hormoninio fono jie is viso pasiunta. zodiu prapjauna, isima uzsiuva , kita diena ar net vakare isleidzia, neskauda paskui nebijok, biski tempia ir tiek. na randas tai lieka, ka padaryti
Atsakyti
Forume skaičiau,kad operuoja ir su vietine nejautra.Neprisimenu tik kurioje temoje buvo rašyta doh.gif Vakar nusipirkau tą arbatą,bandysiu gerti ir žiūrėsiu ar kiek padės,pardavėja sakė,kad padeda nes moterys labai perka tas arbatas.
Aš pirkau Nr.12(nuo gerybinių augliukų ,cistų ir miomų,padeda išskaidyti ir skydliaukės mazgelius) dar yra Nr.19 ji skaido sukietėjimus krūtyse ir mažina tempimą.Aš kai skambinausi J.Balvočiūtei patarė gerti Nr.12. smile.gif
Atsakyti
Eisiu pirkti arbatos. Gal padės g.gif
Man nesinori pilnos narkozės. schmoll.gif Jau geriau vietinė nejautra. Ir išvis bijau verysad.gif
Atsakyti
as be narkozes dar labiau bijau.
nzn kaip tau darys, ebt man dar operacijos metu ta augli veze skubiai tirti i laboratorija, ir jei jis butu buves piktybinis, butu saline limfmazgius. tai su tuo prapjautu papu laukti atsakymo ant stalo ir viska suvokti, nu nafik. tau jau biopsija dare, gal jo nebetirs, bet gal ir tirs
Atsakyti
Sveikos mama uzciuope krutineje guza kiausinio dydzio unsure.gif Pas onkologa eina kita savaite o seimos gydytoja padare viso kuno kraujo tyrima ir jis yra normos ribose.Jei mamai butu piktybinis tas guzas ar kraujo tyrimas butu parodes?Nerandu sau vietos veju blogas mintis salin bet...
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 08 21, 14:49)
Sveikos mama uzciuope krutineje guza kiausinio dydzio unsure.gif Pas onkologa eina kita savaite o seimos gydytoja padare viso kuno kraujo tyrima ir jis yra normos ribose.Jei mamai butu piktybinis tas guzas ar kraujo tyrimas butu parodes?Nerandu sau vietos veju blogas mintis salin bet...

Jei tai buvo kraujo tyrimas butent tam augliui nustatyti, tai- parodytu, o jei tik siaip is venos eme ir tyre viska apskritai, tai neparodytu.Man auglys isoperuotas, galiu tik viena pasiulyti- nepasitiketi tik vieno onkologo tyrimu.Jei tirs santariskese, tai jie pjauna viska ir visiems( reikia- nereikia), o nuejusi i privacia klinika, gali isgirsti ir geresniu naujienu, jie ten ziuri rimciau ir aparatura turi geresne.Linkiu suimti save i rankas.Kiek visko prisiziurejau onkologinej ligoninej, tai zinau tvirtai, kad net po piktybiniu augliu operaciju galima nugyventi ilga ir grazu gyvenima.Beje privaciose klinikose ne taip ir ziauriai brangu, visa momologo konsultacija su aparaturos tyrimais man kainavo 160 lt.Bet uztai isaiskino viska iki smulkmenu ir pakeite poziuri i visa sia liga.Nervu kainuos daug, bet mes moterys stiprios, Jusu mamai dabar labiausiai reikes Jusu palaikymo ir buvimo salia.Linkiu dideles dideles sekmes ir geru ziniu! 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti