Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

QUOTE(MrrMiau @ 2012 09 11, 10:56)
Sveikos  4u.gif  Nežinau ar čia pataikiau, bet vakar man darė krūtų echoskopiją ir rado vieną cistą 3,7mm ir kairės pažasties sumažinto echogeniškumo kimfmazgį, išvadoje parašė, kad pažasties limfoadenopatija. Patarė pasitikrinti po metų. Ar man reikia bijoti?

Ir dar kas turi vyrauti krūtų struktūroje? Ar blogai jei vyrauja riebalinis audinys ?

labai mažytė Tavo cista, reiktų pradėt bijot tada, jei ji pradės didėti. man iš pradžių buvo cista 0,4 mm, o po to didėjo ir užaugo iki 1 cm-tada jau ji buvo nebe cista, o fibroadenoma, išoperavo. vietoje jos db turiu dar dvi fibroadenomas, bet jo kiek metų stebiu, nedidėja-viena 0,7mm, kita visai mažytė atsiradusi šiais metais po paskutinio pasitikrinimo pas onkologę 4u.gif kaip ji man sakė-sako turėjau įtarimą vienoje vietoje kad susiformuos kažkas, bet susiformavo fibroadenoma visai kitoje vietoje, to ir reikėjo tikėtis, nes labai didelė tikimybė kad išoperavus vieną, jos ataug ir ne viena, o kelios, nes po vieną jos nebūna 4u.gif .
Atsakyti
Riebalinis ar liaukinis audinys prikklauso nuo amziaus su amziumi dideja riebalinio....cia yra normalu....gal net riebalinis manau geriau, nes liaukinis po to ir augina visokias fibroadenomas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 09 11, 09:05)
Labas visoms:)
Kadangi per tuos darbus nelabai laiko radau perskaityut visa tema, bet pazadu pasiskaitinet kai tik rasiu laiko:)Tiesiog neduoda ramybes ta mintis,kad krutyje guzeli radau pries kelias savaites. Irgi galvojau,akd gal cia del mano dienu atsirade skausmai krutines(Nes kas menesi taip pat jautri krutine ir skausminga buna), ir tas sukietejimas(ar tais guziukas) praeis kartu su pasibaigusiom mm, taciau jis liko. ir neskauda. Kazi mastopatijai butinai skaudet turi krutine pastoviai?  Ieskau ligu tarp darbu,bet neramu,kaip cia man paaiskint ta darineli krutyje. PAs daktare penktadieniui uzrase mane,kai penktadieni pasirodziau seimos gydytojai ( ejau del persalimo,tai tuo paciu uzsiminiau ka radusi..), tai dabar galva suku ir nesusuku minciu. Gal galit plius minus pozymius parasyt sios ligos dazniausius?  smile.gif

kai man prasidejo mastopatija, skausmo didelio nebuvo , tik kazkoks nemalonus dingsejimas, tiesa ilgai nelaukus po 2sav.buvau jau pas gine, ir rado nedidelius difuzinius fibrocistinius pakitimus, o kai zinojau kas yra tai jau pradejo labai skaudeti doh.gif dabar stipraus skausmo pastoviai nera , paumeja pries mm, bet pastoviai jauciu ta kruti , jauciu kad ten kazkas ne taip, isskyrus nakti man niekada neskaudedavo.
Papildyta:
QUOTE(lolita4611 @ 2012 09 11, 08:11)
Bet juk sita liga kelia gresme del vezio jei as gerai suprantu ar ne? ka sako onkologai???

net nezinau ne ka galvoti, vieni onkologai sako , kad si liga visiskai nesusijusi su veziu, kiti raso , kad tai ikivezine liga.kiek pati klausiau pas 2ginekologus tai abu atsake vienodai , kad tikrai si liga nepikteja, kad anksciau pries kokius 10m.buvo taip manoma, kadangi si liga yra labai jau dazna. o onkologas Tutkus pasake, kad supyktibejimo rizika atsiranda tada kai susiformuoja mazgai,zidiniai,tada jau siulo operacija.Zodziu vieningos nuomones nera, tik svarbiausia manau pastoviai tikrintis, ir duok dieve, kad tie aparatai viska pamatytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(maja222 @ 2012 09 12, 07:45)
kai man prasidejo mastopatija, skausmo didelio nebuvo , tik kazkoks nemalonus dingsejimas, tiesa ilgai nelaukus po 2sav.buvau jau pas gine, ir rado nedidelius difuzinius fibrocistinius pakitimus, o kai zinojau kas yra tai jau pradejo labai skaudeti doh.gif dabar stipraus skausmo pastoviai nera , paumeja pries mm, bet pastoviai jauciu ta kruti , jauciu kad ten kazkas ne taip, isskyrus nakti man niekada neskaudedavo.

Aciu uz atsakyma. Man skausmo nera visai ir nejauciu as nieko,kol neapciuopiu guziuko... Ir kazko tai nuojauta nekokia,labai nelaukiu penktadienio pas daktare... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 09 12, 08:20)
Aciu uz atsakyma. Man skausmo nera visai ir nejauciu as nieko,kol neapciuopiu guziuko... Ir kazko tai nuojauta nekokia,labai nelaukiu penktadienio pas daktare...  schmoll.gif

ei auksciau nosi 4u.gif viskas bus gerai,kai susirgau sia liga kalbejau su keliom moterim kurios ir turi sia liga tai joms ir neskaudejo ir neskauda ir jokio net tempimo nejaute, o onkologai rado cistas ir mastopatija doh.gif taip kad sekmes ir laukiam ziniu penktadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maja222 @ 2012 09 12, 10:32)
ei auksciau nosi 4u.gif viskas bus gerai,kai susirgau sia liga kalbejau su keliom moterim kurios ir turi sia liga tai joms ir neskaudejo ir neskauda ir jokio net tempimo nejaute, o onkologai rado cistas ir mastopatija doh.gif taip kad sekmes ir laukiam ziniu penktadieni 4u.gif

Tikrai? nepatikesi,bet net akyse prasviesejo , kai perskaiciau bigsmile.gif Aciu uz padrasinima, truputi optimizmo inesete man smile.gif
Atsakyti
na va,jau po apziuros:) su sypsena veide ir gera nuotaika grizau:) riebaline limfoma lyg ir sake taip diagnoze. zodziu nieko baisaus:) stebet ir viskas,o jei ateiti augs ir prades kelt nepatogumus,tai reiks pjaut lauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 09 14, 14:05)
na va,jau po apziuros:) su sypsena veide ir gera nuotaika grizau:) riebaline limfoma lyg ir sake taip diagnoze. zodziu nieko baisaus:) stebet ir  viskas,o jei ateiti augs ir prades kelt nepatogumus,tai reiks pjaut lauk smile.gif

labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif kad viskas gerai.as siandien irgi einu pas tutku, buvau pries du men. lyg ir neturetu kazko blogo buti,bet visvien neramina kazkoks guzelis gal jis ten ir buvo bet si cikla ten kazkaip viskas pasikeite, didesnis sukietejimas lyg ir dingo bet kazka lyg apvalaus ten randu, gal cista ar kas ten doh.gif nezinau
Atsakyti
QUOTE(maja222 @ 2012 09 14, 15:43)
labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif kad viskas gerai.as siandien irgi einu pas tutku, buvau pries du men. lyg ir neturetu  kazko blogo buti,bet visvien neramina kazkoks guzelis gal jis ten ir buvo bet si cikla ten kazkaip viskas pasikeite, didesnis sukietejimas lyg ir dingo bet kazka lyg apvalaus ten randu, gal cista ar kas ten  doh.gif nezinau

tai laukiam ziniu, tikimes,kad taip pat koks nors riebalinis darinelis pas tave ten ir nieko daugiau smile.gif
Atsakyti
Laba,

Nezinau ar man mastopatija..Pries jau puse metu pajutau keista tempima kruty prie pazasties, nieko bloga nepagalvojau. Nes kai maitinau butent toje vietoje buvo guzas, dejau kopusto lapa ir masazuodavau na ir dazniau maitindavau is tos (.) tai galvojau nors ir metai kai nemaitinu bet gal masazuodama perspaudziau ar ka. Bet pries 3 men pradejo skaudet kai prisilieciu ir skaudet pries mmm ir vidury ciklo. O si men jau jutau guzeli kurio neberandu po O. Pradejau gert nakvisu alieju. Esu ne lt del to pas gyd eit nenoriu, aisku jei skaudes vis labiau teks eit bet lb nenoriu. Bet jau pradejau nerimauti unsure.gif Nezinau ar dar reiktu vitaminu kokiu pagert, taip norisi tiket kad praeis kad nieko blogo nera...
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2012 09 17, 08:13)
tai laukiam ziniu, tikimes,kad taip pat koks nors riebalinis darinelis pas tave ten ir nieko daugiau smile.gif

na pas mane aciu dievui nieko blogo ta pati cistele 4mm.kadangi buvo ten toj vietoj sukietejimas mastopatijos anksciau tai ja nelabai uzciuopdavau, o dabar si cikla sukietejimas dingo biggrin.gif o cistele ten ir buvo tai ja ir radau.siaip sake jokiu piktu pozymiu, tik kad truputi sutirstejusi, kartais gali buti, kad perrauga i fibroadenomas tokios cistos.sake ateit po pusmecio-ziuresim.....
Papildyta:
QUOTE(Goda* @ 2012 09 18, 15:14)
Laba,

Nezinau ar man mastopatija..Pries jau puse metu pajutau keista tempima kruty prie pazasties, nieko bloga nepagalvojau. Nes kai maitinau butent toje vietoje buvo guzas, dejau kopusto lapa ir masazuodavau na ir dazniau maitindavau is tos (.) tai galvojau nors ir metai kai nemaitinu bet gal masazuodama perspaudziau ar ka. Bet pries 3 men pradejo skaudet kai prisilieciu ir skaudet pries mmm ir vidury ciklo. O si men jau jutau guzeli kurio neberandu po O. Pradejau gert nakvisu alieju. Esu ne lt del to pas gyd eit nenoriu, aisku jei skaudes vis labiau teks eit bet lb nenoriu. Bet jau pradejau nerimauti unsure.gif Nezinau ar dar reiktu vitaminu kokiu pagert, taip norisi tiket kad praeis kad nieko blogo nera...

na diagnoze gali pasakyti tik gydytojas, mano manymu jei jauti kad ten kazkas ne taip butinai reikia eiti tirtis nori ar nenori g.gif po to ramiau bus gyventi , nei skesti spelionese ir nerimauti. 4u.gif
Atsakyti
as sianakt negalejau miegot, nes kai atsigulu ant tos puses kur sukietejimai labai skauda, iki mm kelios dienos...kodel ta mastopatija skauda idomu? nuo ko cia kieteja pries mm tas audinys doh.gif
Atsakyti