Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įsimintiniausios akimirkos Jūsų gyvenime
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
p. Kikimora
Kiekviena esame su savita patirtimi. Yra akimirkų, kurios įstringa ilgam ir galbūt įtakoja ir tolimesnį Jūsų gyvenimą? kokios tos akimirkos? teigiamos? neigiamos? kaip liečia Jūsų gyvenimą dabar?
Pangasija
man gal pazintys su zmonemis. tas dienas, kuriomis susipazinau su kokiu nors idomiu zmogum, galiu nuo ryto iki vakaro su smulkiausiom detalem papasakot.
ingridukas
isimintiniausia vaiko gimimas,taip pat gerai isimenu smagiai praleista laika.
o is blogu dalyku tai istrigo kai du kartus bande isprievartaut.abu kartus buvo po penkis vaikinus. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ode
Prabalsavau už šeimos gyvenimą, nes tai apima ir vaikų gimimą, ir jų augimą - kuris oi koks įsimintinas... wub.gif Ir šeimos keliones, smagiai praleistą laiką... Net ir didžiausią žaizdą palikęs įvykis - viduriniosios dukružės netekimas - yra dalis šeimos gyvenimo...
Stikline
Man kol kas labiausiai įsimintinas įvykis - teisių išlaikymas rolleyes.gif
meitne
įsimintiniausias ir nuostabiausias įvikis buvo vaiko gimimas. thumbup.gif po vaiko gimimo praėjus trims dienoms mirė vyro senelis tad nuotaikos buvo labai liūdnos.
digi
nepamirštamas įvykis mano gyvenimę yra dukros gimimas, ir tikrai to momento niekada nepamiršiu.................tada gavau pačia didžiausią dovaną savo gyvenimę ir atradau tokią meilę, kokios niekada dar patyrusi nebuvau wub.gif wub.gif wub.gif
Utiuitiutė
Kas įtakoja gyvenimą? mastau.gif
Šiaip aš saviškį skaičiuoju iki mirties ir po mirties. Ne kažkieno kito, savo. Klinikinės- nepagalvokit, ne iš ano pasaulio kalbu tongue.gif Daug kas pasikeitė- į sudėtingus dalykus pradėjau žiūrėt paprasčiau, išmokau džiaugtis mažomis smulkmenomis, kiekviena gyvenimo akimirka, bendravimu su kitais, puodeliu rytinės kavos... Išmokau mėgautis gyvenimu, nes žinau, kad jis gali nutrūkti bet kurią akimirką
REBECA
MB taip pat skirsto gyvenima i dvi dalis kaip Ciocia Polia , unsure.gif iki avarijos ir po-dabar visai kitas zmogus,ivertino gyvenima.Kai uzsivedu ka tais pasakot tai poto taip issipleciu,tai stengsiuos trumpai lotuliukas.gif .Isimintiniausios akimirkos kol kas uzima 50procentu mano prisiminimu,MB stengiasi persvert tuos procentus i teigiama puse.Isimintinas buvo vakaras kai pirma karta pamaciau MB,nestumas ir leliuko gimimas,akimirka kai vyras pirma syki paeme vaika ant ranku wub.gif
Tik ka perskaiciau kad cia jau tris kartus paminejau MB,jau keturis blush2.gif Taip iseina,kad jis ir sunus yra isimintiniausi ivykiai gyvenime wub.gif
Mirėja
Mano gyvenimą labai-labai pakeitė kvaila smulkmena doh.gif Išgirdau Ace of Bace dainą "Happy Nation", pasiekmių bandžiau atsikratyti apie 7-8 metus. doh.gif
Becel
prabalsavau už pirmą, nors vaikų neturiu, bet teko dalyvauti gimdyme ir matyti, kaip į pasaulį ateina žmogus wub.gif
*Citra*
Prabalsavau uz pazinti su zmogum wub.gif
O dar labai isimintina akimirka, kad su tuo zmogum tapau nestuke.gif wub.gif
Cikadelė
O man isimintiniausios buvo musu vestuves......
galvojau, kad vaiko gimimas bus isimintinesnis, bet....jis aisku yra begalo isimintinas......bet......niekada dar nebuvau tokia laiminga kaip per savo vestuves........................niekada blush2.gif
Camea
Prabalsavau uz seimos gyvenima ax.gif

Man isimintiniausios akimirkos tai : pazintis su mano vyru, musu vestuves ir dabar planuojam vaikeli tai kiekvienas suartejamas toks isikirtinis wub.gif
*Citra*
Siandien apturejau kolkas isimintiniausia akimirka wub.gif Kaledu ryta, MB man pasipirso wub.gif
*dzūkė*
Man liko maloniai įsimintinos mūsų vestuvės, kurios įtakojo dar du labai svarbius įvykius: vaikų gimimus.
kavute
Isimintiniausia diena buvo kai susipazinau su savo MB wub.gif wub.gif wub.gif Nepamirsiu jos visa gyvenima wub.gif
ViShy
Man issimintiniausia diena buvo mano labai artimo zmogaus mirtis verysad.gif
Zarazza
QUOTE(ViShy @ 2007 01 03, 03:18)
Man issimintiniausia diena buvo mano labai artimo zmogaus mirtis  verysad.gif
*

Ir man.
kavute
Vaje verysad.gif As irgi niekada nepamirsu dienos kai issiskyriau su ex ir kai mire jo tevelis verysad.gif Nors jau buvome nebe pora,bet labai pergyvenau ir pergyvenau labiau nei mirus mano kokiam tolimesniam giminaiciui unsure.gif
jurga...a
Man isimintiniausia diena - mano leliuko gimimas.. niekada nejauciau tokiu jausmu, kaip tada.. euforija neapsakoma wub.gif
Myliu tave mazyli uz tai, kad esi.. wub.gif
grange
Dalelė Afrikos mano širdy buvo įsimintiniausia akimirka... wub.gif
Kol dar neturiu šeimos..
Ikulia
seimos gyvenimo akimirkos - nuostabiausios akimirkos...bet dar papildyciau savo atsakyma,kad tai prisiminimai apie pirma meile...nes TU isgyvenimu niekad nepamirsiu wub.gif
Eveneirka
mažylio gimimas-neapsakoma akimirka wub.gif
Limcamca
Aš balsavau už šeimos gyvenimo akimirkas. Nes už jas nėra nieko svarbiau. Į tai įeina ir skaudžios ir geros akimirkos: tėčio mirtis, sūnėnų, dukterėčių gimimai, susitikimai po ilgų nesimatymo metų, vestuvės, mano vaikų gimimai, vyro ašara gimus sūnums wub.gif wub.gif
bamboske
mano vaikino netiketas pasipirsimas paryziuje,ant eifelio boksto virsunes....niekada nepamirsiu wub.gif
F
Balsavau už "Atostogų įspūdžiai". Mano požiūrį į gyvenimą labiausiai pakeitė kelionė autostopu į Vokietiją, nes viskas ten priklausė tik nuo mano sugebėjimo dalyvauti socialinėse situacijose, ištverti netikėtas situacijas, kai nežinai, kas bus toliau, ištverti buvimą naujose vietose ir aplinkos pasikeitimus, ir daug naujų įspūdžių.
Ribytė
Pažintys su žmonėm. Bet labai stipriom asmenybėm. Mat visi kiti išvardinti dalykai, be abejo, taip pat keičia, bet ta kaita kažkokia lėtesnė, kryptinga gal.
O sutiktas žmogus per vieną vakarą gali visiškai išklibint visus rodos tvarkingai tvirtai susidėliotus pamatus.
Aišku, po pirmų euforijų tie išklibinti pamatai vėl į vietas atsistato, bet pajudinus pamatus visas pastatas išklibęs lieka - tai sienoj plyšelis, tai palangė nebe taip pasvirus...
vaižgantė
Man įsimintiniausi buvo visų vaikų gimimai. Tai dalykai, kurių neįmanoma pamiršti...Bet kokie kiti patyrimai prieš tai nublanksta...
rona
Mano isimintiniausia gyvenime akimirka-sunelio gimimas wub.gif wub.gif wub.gif
So Lucky
Aš balsavau už patirtą prievartą ir smurtą. Turėjau omenį ir psichologinį ir fizinį. Nes kai bando išprievartauti žmogus,iš kurio to nesitiki, tai trauma psichologinę gilią palieka. Atsimenu su neigiamom emocijom kiekvieną prieš mane pakeltą ranką, nors to nebuvo tiek daug, bet visad nepelnytai. O psichologinio smurto į valias tekę patirti. Dabar kai pagalvoju, tai tikrai labai stipri buvau. tik dabar tokia nesijaučiu. verysad.gif
Dujokaukee
Kadangi gyvenu klaikiai nuobodų gyvenimą (ačiū Marytei iš Zarasų), tai mano gyvenimą kardinaliai pakeitė metai sergant depresija, po ko staiga pasveikus (cha cha, pavydėkit), mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojom gerąja prasme. bigsmile.gif Dabar aš laiminga, laiminga mergytė wub.gif O daugiau jokių įvykių gyvenime nepasitaikė. g.gif
Zitlali
Mano gyvenimą pakeitė akimirka. AKimirka kuomet susidūriau su žmogaus žiaurumu silpnam, negalinčiam pasipriešinti. Tai buvo prieš trejus metus. Nuo tos dienos aš kitokia.
Dujokaukee
QUOTE(Zitlali @ 2007 05 28, 21:53)
Mano gyvenimą pakeitė akimirka. AKimirka kuomet susidūriau su žmogaus žiaurumu silpnam, negalinčiam pasipriešinti. Tai buvo prieš trejus metus. Nuo tos dienos aš kitokia.
*

Vuo vuo, ir aš dabar prisimenu. Mane pakeitė tai, jog didžiąją savo gyvenimo dalį buvau trypiama, maišoma su žemėmis, spardoma ir daužoma į sieną ir aš niekaip negalėjau apsiginti. Nemalonu prisiminti, tačiau užsiauginau storą odą. cool.gif
Margarita 25
Man tai pati nuostabiausia ir įsimintiniausia akimirka mano sūnelio gimimas
Vicious Vici
QUOTE(Stikline @ 2006 10 09, 20:12)
Man kol kas labiausiai įsimintinas įvykis - teisių išlaikymas  rolleyes.gif

biggrin.gif
mano irgi skiriasi nuo kitų ax.gif mane labai daug kas gyvenime sukrečia arba nudžiugina, bet negi dabar apie kažką nemalonaus ar liūdno pasakoti, todėl paminėsiu dvi: 11,5 metų troškau turėti bet kokį šuniuką ir po to gavau nuostabiausią pasaulyje thumbup.gif wub.gif ačiū tau mama wub.gif deja... jie negyvena taip ilgai kaip gyvena žmonės ar kaip mes to norėtume verysad.gif lygiai po 11,5 metų jos ir netekau verysad.gif po kiek laiko ant savo rankų atsinešiau naują mažylę į namus, naują stebuklą wub.gif ant kitos dienos iš jaudulio man net pakilo temperatūra biggrin.gif
na tikrai mano gyvenime tai labai svarbūs ir įsimintini sukrėtimai smile.gif

pažintis su mylimu žmogumi nebuvo kažkas ypatingo, nes nieko konkretaus tuomet nežinojau: bus jis mano amžinai ar nebus g.gif smile.gif
Mond
Vaiko gimimas.
slotas
Atostogos su mylimaja po ju lb suartejom ir supratom kad esam tikrai vienas kitam skirti ir tikrai galim ir norim gyventi kartu blush2.gif thumbup.gif
Evlin
o as nenoriu kad jis pasikeistu man jis patinka toks koks yra
mammka
Labiausiai gyvenimą pakeitė mažylio gimimas wub.gif .Ir išvykimas iš LT .
Su MB turim vieną prisiminimą,kuris neišblėsta net po 10 metų wub.gif .Kai stovėjom po pražydusia vyšnia lyjant šiltam vasaros lietui rolleyes.gif wub.gif
maziulele
Isimintiniausias ivykis, tai mudvieju vestuves wub.gif ivykusios sia vasara wub.gif noreciau dar kartely pakartoti ta pasaka... wub.gif
ITMA
Kolkas man isimintiniasios akimirkos yra musu su mylimuoju pirmos atostogos smile.gif o veliau pagyvensim pamatysim smile.gif
florentina
Karta buvau isimylejusi toki vaikina, kuris man jaute ta pati, taciau isdrisdavo prieiti tik isgeres. Kad ir kaip norejau buti su juo, visada stumdavau i sali ir neleidau saves zemint smile.gif labai dziaugiuosi, kad taip padariau nes po to susitikau nuostabu vaikina, su kuriuo esu ir dabar, jis taip niekada nesielgtu su manim, ir as del to laiminga smile.gif
Gabred
Vaiko gimimas thumbup.gif
Brunetė
Po kolkas tai vestuvės , bet čia tokio nėra punkto balsavime 4u.gif
Kidman
Dukrytes gimimas..tai pats nuostabiausias jausmas koki tik esu patyrusi. Atsiminsiu tai visada.. ax.gif
kavute
Man tai sužadėtuvės buvo viena iš nerealiausių dieną, tą dieną jaučiausi pati pati laimingiausia wub.gif Taip pat vestuvės, pažinties diena su būsimu vyru buvo vienos iš laimingiausių dienų gyvenime ax.gif
daluzenik
aisku pazintis su zmogumi, kuris ir dabar salia- MB
Vaiku gimimas- stebuklas, pavertes pasauli aukstyn kojom wub.gif
pokyciai darbe...
atostogu ispudziai...
daug kas
Drauges isvykimas i amerika.
Avarija, kuria patyrem su sese jaunystej (dar dabar prisimenu net smulkmenas)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.