Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas (invalidumas)

QUOTE(grazina37 @ 2011 01 27, 16:05)
galbut ir gali darbdaviui nesakyti apie invaliduma,bet jei uzdirbsi didele alga ,turi penciju poskyriu pranesti apie tai ,ir tada negausi invadimo pinigu


Ačiū. O kokia alga - didelė ? Juk sodra turi visus mano duomenis, tai ir taip mato ką aš uždirbu. Kiek supratau, invalidumo pinigėlius irgi skaičiuoja nuo uždirbtos algos kažkokį procentą ( gal ir klystu)
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2011 01 27, 16:05)
galbut ir gali darbdaviui nesakyti apie invaliduma,bet jei uzdirbsi didele alga ,turi penciju poskyriu pranesti apie tai ,ir tada negausi invadimo pinigu


schmoll.gif nesutinku visiskai, mano tetis gavo invaliduma ir dirbo gaudamas pakankamai didele alga, po metu kai invaliduma reikejo prasitest nujeme jam isvis, tevai mano nesutiko, jie sutinka kad gal pakeist grupe, sumazint bet nenuimt schmoll.gif parase patys ranka skunda, nusiunte i Vilniu ir vel jam paskyre invaliduma tik kita grupe.Alga neitakoja visiskai
Atsakyti

man atrodo, cia ne darbdavio reikalas, tikrai sodra turi tureti visus duomenis. reik gal ispet nebet del npd taikymo, arba gali ir neispet g.gif ir pavasari deklaruojant pajamas susigrazint is vmi internetu.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2011 01 27, 15:39)
Ačiū. O kokia alga - didelė ?  Juk sodra turi visus mano duomenis, tai ir taip mato ką aš uždirbu. Kiek supratau, invalidumo pinigėlius irgi skaičiuoja nuo uždirbtos algos kažkokį procentą ( gal ir klystu)

as kai ejau dirbti ,tai sodroje pasake kad negaliu uzdirbti daugiau nei 800,ir dave lapa pasirasyti ,kad uzdirbus didesne alga pranesiu jiems,nebent dabar kitokia tvarka ,as bandziau eiti i darba pries 7 metus blush2.gif
o kas pas tave parasyta lape ,darbinga ,is dalies darbinga ar nedarbinga?
Papildyta:
QUOTE(Milux @ 2011 01 27, 16:00)
schmoll.gif nesutinku visiskai, mano tetis gavo invaliduma ir dirbo gaudamas pakankamai didele alga, po metu kai invaliduma reikejo prasitest nujeme jam isvis, tevai mano nesutiko, jie sutinka kad gal pakeist grupe, sumazint bet nenuimt schmoll.gif parase patys ranka skunda, nusiunte i Vilniu ir vel jam paskyre invaliduma tik kita grupe.Alga neitakoja visiskai

tai tu man pasakyk,kokiem velniam tas invalidumas,jei zmogus gali dirbti doh.gif
Atsakyti
[quote=grazina37,2011 01 28, 09:57]
as kai ejau dirbti ,tai sodroje pasake kad negaliu uzdirbti daugiau nei 800,ir dave lapa pasirasyti ,kad uzdirbus didesne alga pranesiu jiems,nebent dabar kitokia tvarka ,as bandziau eiti i darba pries 7 metus blush2.gif
o kas pas tave parasyta lape ,darbinga ,is dalies darbinga ar nedarbinga?
Papildyta:

Parašyta - 40 % darbingumo. Invalidumas duotas todėl, kad buvo sudėtingas ir ilgas gydymas. Jei liga neatsinaujins, jį iš viso panaikins. Jaučiuosi kaip sveika, tai dirbti tikrai galėčiau, bet pagal dabar galiojančius įstatymus invalidumas priklauso ir išsisukti nepavyko ( man jo nereikėjo).
Atsakyti
[quote=Miglute,2011 01 28, 15:51]
[quote=grazina37,2011 01 28, 09:57]
as kai ejau dirbti ,tai sodroje pasake kad negaliu uzdirbti daugiau nei 800,ir dave lapa pasirasyti ,kad uzdirbus didesne alga pranesiu jiems,nebent dabar kitokia tvarka ,as bandziau eiti i darba pries 7 metus blush2.gif
o kas pas tave parasyta lape ,darbinga ,is dalies darbinga ar nedarbinga?
Papildyta:

Parašyta - 40 % darbingumo. Invalidumas duotas todėl, kad buvo sudėtingas ir ilgas gydymas. Jei liga neatsinaujins, jį iš viso panaikins. Jaučiuosi kaip sveika, tai dirbti tikrai galėčiau, bet pagal dabar galiojančius įstatymus invalidumas priklauso ir išsisukti nepavyko ( man jo nereikėjo).
[/quote]
Kaip issisukti? Jei nenori, bet kada galima atsisakyt, eile laukia. Bet kokia prasme.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2011 01 28, 15:51)
as kai ejau dirbti ,tai sodroje pasake kad negaliu uzdirbti daugiau nei 800,ir dave lapa pasirasyti ,kad uzdirbus didesne alga pranesiu jiems,nebent dabar kitokia tvarka ,as bandziau eiti i darba pries 7 metus blush2.gif
o kas pas tave parasyta lape ,darbinga ,is dalies darbinga ar nedarbinga?
Papildyta:

Parašyta - 40 % darbingumo. Invalidumas duotas todėl, kad buvo sudėtingas ir ilgas gydymas.  Jei liga neatsinaujins, jį iš viso panaikins. Jaučiuosi kaip sveika, tai dirbti tikrai galėčiau, bet pagal dabar galiojančius įstatymus invalidumas priklauso ir išsisukti nepavyko ( man jo nereikėjo).

per prievarta invalidumo niekas neduoda,jei pati nesei dokumentus i NDNT tuomet ir gauni invaliduma.jo niekas gi jums ant lekstutes neatnese?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lod: 28 sausio 2011 - 15:26
QUOTE(grazina37 @ 2011 01 28, 08:57)
tai tu man pasakyk,kokiem velniam tas invalidumas,jei zmogus gali dirbti  doh.gif

kaip tai kam blink.gif Už mokamą išmoką bent jau vaistus gali nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2011 01 28, 09:57)
tai tu man pasakyk,kokiem velniam tas invalidumas,jei zmogus gali dirbti  doh.gif


doh.gif tokiam velniui, kad zmogui yra vaistam ir kitom priemonem susijusiom su liga islaidos, tokiam velniui kad zmogus galetu blogai pasijutes atsiprasyt is darbo arba isvis neiseit, darbdavys viska zino ir nekyla jokiu problemu, o kiek tevai pinigu isleido operacijom , gydymams, tokiam velniui ir reikia, kodel zmogus jai jam tai priklauso turi to atsisakyti.Jis turejo viena invaliduma ir kai jis baigesi tetis sutiko kad jam sumazintu, nes jauciasi geriau, bet nenuimtu, nes turi dar nemazai islaidu susijusiu su liga ir gyvenimisku nepatogumu.

QUOTE(Niktė @ 2011 01 28, 18:10)
kaip tai kam  blink.gif Už mokamą išmoką bent jau vaistus gali nusipirkti  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Stoviu eilėje kelio endoprotezavimui. Negaliu visai dirbti, nes labai skauda. Ar atlikus operaciją, galima gauti kažkokiam laikui neįgalumo grupę.? Atsiliepkite, kurioms buvo padaryta operacija.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 01 28, 16:22)
per prievarta invalidumo niekas neduoda,jei pati nesei dokumentus i NDNT tuomet ir gauni invaliduma.jo niekas gi jums ant lekstutes neatnese?



Atsakysiu. Pagal dabar galiojančius įstatymus, po tokio gydymo mano gydytoja privalėjo siųsti į komisiją, nes po kokio nors patikrinimo būtų nubausta, kad neatlieka savo pareigų... bet jau ji man taip paaiškino.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2011 01 31, 13:51)
Atsakysiu. Pagal dabar galiojančius įstatymus, po tokio gydymo mano gydytoja privalėjo siųsti į komisiją, nes po kokio nors patikrinimo būtų nubausta, kad neatlieka savo pareigų... bet jau ji man taip paaiškino.

jus galejote neiti ar atsisakyti rastu. ax.gif jei nenorite.
Atsakyti