Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE(kitik @ 2005 12 19, 13:05)
blink.gif Sveikos....zinot, o as turiu tokia problemele....pleiskanas...seniau ju ne trupucio nebudavo, o dabar...tiesiog yra keli tokie kaip ir ''zidiniai'', kur yra pleiskanu....labai niezti toj vietoj. Sakykit, ar gali buti nuo dziovinimo plauku dziovintuvu???nes kas antra diena plaunu galva (nes labai greitai riebaluojas) ir dziovinu.
Nesuprantu kas taI? g.gif labai baisu...gal tai grybelio tokie pozymiai???buvau uzsikretus nuo kates grybeliu odos, bet plaukuose nebuvo, issigydziau greitai.
padekit, sakykit, ar gali niezeti taip nuo pleiskanu??? schmoll.gif
Labai aciu.

Zinai, yra sampunas Selsun nuo pleiskanu, mano vyrui tai labai pededa.Taciau as perku ji vokietijoje vaistinese, ar Lietuvoj yra nezinau.
Atsakyti
Nuo pleiskanų gali kažkiek niežėti iš tiesų, bet jei tau labai labai niežti, gal nueik pas dermatologą? g.gif
Lietuvoje visai neblogas šampūnas nuo pleiskanų yra Nizoral. Tikrai padeda, nes pati su juo išsigydžiau. Pirma reikia pora kartų per savaitę juo plauti galvą (įtrini į galvos odą, palaikai min 5 minutes, nuplauni), po to, kai išsigydai, kažkurį laiką dar profilaktiškai vieną kartą per kokias 2 savaites reikėtų praplauti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, ka, atsirado pas mane trys pleiskanos smile.gif

tai as operatyviai visu isgirta Sulsena nupirkau. Matyt, jom patiko, nes jos eme daugintis biggrin.gif

reiks koki sampuna nusipirkt, o Sulsena mesiu lauk. Bent jau man tai ji netiko schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 12, 19:13)
Na, ka, atsirado pas mane trys pleiskanos smile.gif

tai as operatyviai visu isgirta Sulsena nupirkau. Matyt, jom patiko, nes jos eme daugintis  biggrin.gif

reiks koki sampuna nusipirkt, o Sulsena mesiu lauk. Bent jau man tai ji netiko  schmoll.gif

man po 1no karto naudojimo pleiskanos isnyko ir jau kuris laikas nera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 01 12, 08:23)
man po 1no karto naudojimo pleiskanos isnyko ir jau kuris laikas nera lotuliukas.gif



Tai vat ir as to tikejausi sad.gif

Visi gyre labai...

Atsakyti
QUOTE(Dyglė @ 2005 11 24, 18:40)
Šiandien ieškojau IKI tepaliuko Sulsena, bet niekur neradau schmoll.gif . Kurioj vietoj jis būna padėtas, kad taip sunku surasti?

Jis buna prie sampunu ir kremu,musu IKI jis virsutinej lentynoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 12, 09:26)
Tai vat ir as to tikejausi sad.gif

Visi gyre labai...


As vyruiji pirkau, pleiskanos visiskai neisnyko,bet zymiai sumazejo.Bet jis nevisada pagal instrukcija plauna biggrin.gif pritingi kartais tepliotis
Atsakyti
pleiskanas naikinu kaip bebutu keista, bet man padeda head and shoulders jei reikia greito efekto, o siaip jei ilgam noriu pasigydyt, tai sulsena ax.gif senas ir geras produktas ax.gif nebrangus ir efektyvus tongue.gif
Atsakyti
Sulsena padėjo išspręst problemą, kuri mane kamavo nuo vaikystės thumbup.gif O šampūnai nuo pleiskanų, pvz Fructis dar labiau jas skatina daugintis, bent man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaude @ 2006 01 12, 23:37)
Sulsena padėjo išspręst problemą, kuri mane kamavo nuo vaikystės thumbup.gif  O šampūnai nuo pleiskanų, pvz Fructis dar labiau jas skatina daugintis, bent man biggrin.gif



O tai po keliu kartu padejo? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 13, 11:23)
O tai po keliu kartu padejo?  g.gif



PO kokių trijų/ keturių, bet reikia nžn, netingėt ir gerai įtrint tą košelę į galvos odą, trint, trint, man tai tikrai padėjo.. bet jei tepu kokių nesąmonių (lako, putų ir pan) vėl tų bjaurybių atsiranda.. unsure.gif
Atsakyti
O man paskui plaukai smirda siera, po tos Sulsenos naudojimo, ar ir jum taip? doh.gif
Atsakyti