Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

Neblogai nuo pleiskanų padeda "Vichy" šampūnas smile.gif O šiaip kiek esu girdėjus tai paleiskanos atsiranda dėl netinkamos plaukų priežiūros , dėl aplinkos poveikio , dėl streso , dėl netinkamo maisto , nuovargio ir pan..
Atsakyti
o man tai padejo is avon nuo pleiskanu sampunas,jis nebrangus,gal tik 8lt kainuoja thumbup.gif
Atsakyti
mano pažystamai atsirado baisių pleiskanų nuo užsienietiškų šampūnų. ji išbandė margaritos šampūną nuo pleiskanų. pleiskanos labai greit išnyko ir daugiau nebeatsirado smile.gif na gali pabandyt
Atsakyti
QUOTE(kisste @ 2006 07 31, 12:02)
o man tai padejo is avon nuo pleiskanu sampunas,jis nebrangus,gal tik 8lt kainuoja  thumbup.gif


Man pleiskanos atsirado butent nuo Avon šapūno.
Atsakyti
as naudojau Klorane ir Vichy(nuo plauku slinkimo) pakaitomis ir nuo kazkurio is ju atsirado daugybe pleiskanu..tik nezinau nuo kurio g.gif naudoju paprasciausia Head&Shoulders'o sampuna... blush2.gif jis mano gelbejimosi siulas kiekvienakart atsirandant pleiskanoms.. bigsmile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir išbandžiau. Kvapas žudantis blink.gif Ar padėjo nežinau dar, plaukai šlapi.. O iš išsitept galvos odą labai sudėtinga, kai plaukai ilgi doh.gif
Atsakyti
Kankinausi su pleiskanom ilgai ir nuobodziai ,jei neklystu gal kokius 6-7 metus ,buvo net nepatogu nuo kitu zmoniu ,pastoviai nieztedavo galva ir krisdavo kaip sniegas 4u.gif Isbandziau viska : Nizorali (galva nuo jo griauzdavo),T-gel , sebamed ,jau neskaitant praktiskai visko ka galim nusipirkti droge ar pan. nuo pleiskanu(loreal,fructis ir t.t) isbandziau ir avon ir faberlic ( nu faberliko sampunas tai visikas nesamone plaukai kaip su kokiom pamazgom isplauti,o pleiskanos visikai nenaikino ,tik issiplaunu galva ,o jinai jau pilna pleiskanu),net pas kirpeja kreipiausi irgi pirkau kelis koncentruotus sampunus (kazkoki Hair Cur firmos ,plaukai nuo jo atrode graziai ,bet pleiskanu budavo jau sekancia diena) ir ne viena is tu priemoniu ne tik ka nepadejo ,bet net ir nesumazino.Pinigu ismeciau nesuskaiciuojamai daug.Paskaiciau cia jusu isgirta SULSENA ,ir isivaizduojat ,tik tris kartus panaudojau , o pleiskanu jau kaip nebuve ,ir plaukai prie saknu labai blizga . biggrin.gif negaliu atsidziaugti ,kad pagaliau kazkas man padejo .Aciu jums labai merginos ir moterys ,kad jus apie ja paraset (tikrai pati buciau neradus). thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Siaip, kad sampuno poveikis butu efektyvesnis, tai reikia plauti galva kontratingu vandeniu(tai siltu, tai saltu) ... Padeda ax.gif
Atsakyti
o as pleiskanu prisigaudau tarpmiestiniuose autobusuose, mikriukuose, kai mokslo metai prasideda ir tenka vaziuot i kita miesta verysad.gif turbut reiks pradet ranksluosti ant atloso det smile.gif
Atsakyti
Na man pleiskanas padėjo išnaikinti naturalus dilgėlių ekstraktas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 08 01, 11:21)
as naudojau Klorane ir Vichy(nuo plauku slinkimo) pakaitomis ir nuo kazkurio is ju atsirado daugybe pleiskanu..tik nezinau nuo kurio g.gif  naudoju paprasciausia Head&Shoulders'o sampuna... blush2.gif  jis mano gelbejimosi siulas kiekvienakart atsirandant pleiskanoms.. bigsmile.gif


o man nuo head&shoulder atsirado dvigubai daugiau pleiskanu nei buvo, kaip ir nuo wash&go mad.gif

bėgsiu šiandien į drogą pirkti jūsų išgirtą Sulseną ir kuo greičiau išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 24, 10:53)
o man nuo head&shoulder atsirado dvigubai daugiau pleiskanu nei buvo, kaip ir nuo wash&go mad.gif

bėgsiu šiandien į drogą pirkti jūsų išgirtą Sulseną ir kuo greičiau išbandyti smile.gif



Sulsenos galima taip pat rasti ir Iki parduotuvei mirksiukas.gif
Atsakyti