Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

Nežinau nuo ko bet atsirado pleiskanų prieš tris savaites verysad.gif Bandžiau trinti druska, įvarius šampunus nuo pleiskanų perdavinėjamus vaistinėje niekas nepadeda unsure.gif Ką daryti? O prie viso to plaukai susilpnėjo, pradėjo slinkti, pasidarė plonyčiai tokie. Sakyčiau būčiau plaukus dažius, na bet kad seniau dažiau. Kodėl taip? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 11 03, 22:26)
Nežinau nuo ko bet atsirado pleiskanų prieš tris savaites verysad.gif Bandžiau trinti druska, įvarius šampunus nuo pleiskanų perdavinėjamus vaistinėje niekas nepadeda  unsure.gif Ką daryti? O prie viso to plaukai susilpnėjo, pradėjo slinkti, pasidarė plonyčiai tokie. Sakyčiau būčiau plaukus dažius, na bet kad seniau dažiau. Kodėl taip?  doh.gif



O kokio pobudzio pleiskanos? sausos ir birios ar riebios ir prisikabinusios prie plaukuciu?
Atsakyti
manau,kad visi padeda laikinai, ax.gif reikia naikinti ju atsiradimo priezasti visu pirma.
Stiprint imuniteta.vengti stresu....ir naudoti vaistus nuo grybelio jei ju l.daug 4u.gif
isbandziau daug ka,bet kai tik turiu kokiu nors rupesciu,lauk sveciu...jos atsiranda lyg is niekur,paskutini kart pagelbejo sampunas EUCERIN nuo pleiskanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 11 04, 02:22)
O kokio pobudzio pleiskanos? sausos ir birios ar riebios ir prisikabinusios prie plaukuciu?


Kai šukuoji plaukus byra.
Papildyta:
QUOTE(*Deimantas* @ 2007 11 06, 14:15)
manau,kad visi padeda laikinai, ax.gif  reikia naikinti ju atsiradimo priezasti visu pirma.
Stiprint imuniteta.vengti stresu....ir naudoti vaistus nuo grybelio jei ju l.daug 4u.gif
isbandziau daug ka,bet kai tik turiu kokiu nors rupesciu,lauk sveciu...jos atsiranda lyg is niekur,paskutini kart pagelbejo sampunas EUCERIN nuo pleiskanu thumbup.gif


Bandžiau EUCERIN anksčiau, kai buvo atsiradę pleiskanų padėjo, bet po to oda priprato ir dabar deja jau nebepadeda, bandžiau ir Nizoral padėjo dabar jau nebepadeda, nes bandžiau plauti vėl. Kas dėl stresų taip šiuo metu pas mane jų pilna, bet niekaip neįmanoma to išvengti šiuo metu mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pleiskanos yra sezonine problema, kai tik prasideda sildymas, taip ir pleiskanot pradeda galvos oda ir baisiai niezet (ir dar net antakiai pleiskanoja). Kirpeja sake jokiais budais neplaut galvos visokiais ten sampunais skirtais pleiskanom gydyti, nes jie dar labiau nusausina galvos oda (jie yra skirti kai pleiskanos atsiranda ne nuo temperaturu pokyciu). Gal esat susidure ir jus su tokia problema? ir gal isbandet kokiu priemoniu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 11 06, 16:16)
Kai šukuoji plaukus byra.



jei byra sukuojant, tada jos sausos turetu buti, tai greiciausiai tos vadinamos kosmetines, kurios atsiranda naudojant netinkama sampuna, issausejus galvos odai, o jei butu riebios ir dideles, prilipusios prie plauko, tai jau seborejinio pobudzio huh.gif
Atsakyti
as irgi turiu sia beda schmoll.gif
mane visa gyvenima kankina pleiskanos, bet as turiu zvyneline, todel ir kankinuos vis, apsigydau, bet po kurio laiko ir vel tas pat. anskciau padejo vieninteles sampunas Pollytar, taciau jau kurios laikas jo nebera g.gif

daug prisiskaiciau apie ta Sulsena, todel planuoju ir as pabandyt...
tiesiog gal zinote, ar ji pades ir sergant zvyneline??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 11 07, 02:03)
jei byra sukuojant, tada jos sausos turetu buti, tai greiciausiai tos vadinamos kosmetines, kurios atsiranda naudojant netinkama sampuna, issausejus galvos odai, o jei butu riebios ir dideles, prilipusios prie plauko, tai jau seborejinio pobudzio  huh.gif

Va va man jos kaip tik atsirado kai pradėjau naudoti vieną šampūną, dabar jau pakeičiau šampūną žiūrėsiu kaip čia man viskas susitvarkys, bet jau galvos nebeniešti nors, tai gal sakau praeis jos greitu laiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidulliux @ 2007 11 07, 15:17)
daug prisiskaiciau apie ta Sulsena, todel planuoju ir as pabandyt...
tiesiog gal zinote, ar ji pades ir sergant zvyneline??? verysad.gif



Neisivaizduoju, ar nuo zvynelines padetu, o kitu priemoniu zvynelinei nesiulo daktarai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 08 lapkričio 2007 - 18:17
QUOTE(evelinki @ 2007 11 08, 20:17)
Neisivaizduoju, ar nuo zvynelines padetu, o kitu priemoniu zvynelinei nesiulo daktarai?


tiesiog man labai seniai teko pas juos lankytis. tuomet jie israse man tris priemones: viena reikejo tept pries galvos plovima, paskui sampuna specialu bei po plovimo dar kazkokiu losjonu istept galva. tiesa, sios priemones man padejo atsikratyt didziulio pleskanu luobo galvoje bigsmile.gif , taciau ir toliau naudoti tiek priemoniu vienu kartu man per daug uzima laiko g.gif ... todel vis gelbedavausi pirkdama specialius sampunus, taciau pastaruoju metu nei vienas nepadeda verysad.gif , todel ir noriu isbandyt kazka nauja
Atsakyti
QUOTE(vaidulliux @ 2007 11 09, 13:20)
tiesiog man labai seniai teko pas juos lankytis. tuomet jie israse man tris priemones: viena reikejo tept pries galvos plovima, paskui sampuna specialu bei po plovimo dar kazkokiu losjonu istept galva. tiesa, sios priemones man padejo atsikratyt didziulio pleskanu luobo galvoje bigsmile.gif , taciau ir toliau naudoti tiek priemoniu vienu kartu man per daug uzima laiko g.gif ... todel vis gelbedavausi pirkdama specialius sampunus, taciau pastaruoju metu nei vienas nepadeda verysad.gif , todel ir noriu isbandyt kazka nauja



Na... as tavo vietoje pabandyciau, bet as turiu tokia nejautria oda, tiek galvos, tiek ranku, tiek veido ir panasiai, galiu daug visko bandyti ir dideliais kiekiais, manes tfpu tfpu tfpu - nealergizuoja. Tik, va tavo atveju nezinau, gal geriau su kokiu labiau ismananciu zmogumi pasitarti. Gal atsilieps, kas turi tokia pacia liga, ir kas yra bandes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidulliux @ 2007 11 07, 15:17)
as irgi turiu sia beda  schmoll.gif
mane visa gyvenima kankina pleiskanos, bet as turiu zvyneline, todel ir kankinuos vis, apsigydau, bet po kurio laiko ir vel tas pat. anskciau padejo vieninteles sampunas Pollytar, taciau jau kurios laikas jo nebera  g.gif

daug prisiskaiciau apie ta Sulsena, todel planuoju ir as pabandyt...
tiesiog gal zinote, ar ji pades ir sergant zvyneline??? verysad.gif



Padeda. Sulsena gali patept ir ne tik galvos oda. pas mane kartais ant nugaros demeliu atsiranda, tai pries dusa pasitepu kokiai 20 min. Nors aisku visi tepalai, losjonai, vaistai - cia viskas tam kartui. Gyvenimo buda reik keist, norint sita dalyka isgydyt.
Atsakyti