Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE (jolitav @ 2004 05 02, 16:48)
Mano vyrui padejo toks sampunas POLYTAR.

Springdavau nuo smarves, plaudama galva siuo sampunu. NAudos jokios, tad padariau isvadas, kad jis nebent uteles naikina. Man tik Nizoral sueikia efektra keliems menesiams, o paskui ir vel tenka kursa kartot mad.gif
Atsakyti
O man Nizoralis visai nepadejo, naudojau, bet jokio efekto nepastebejau. Dabar bandysiu jusu aprasyta Sulsena, jei tik rasiu parduotuveje.
Atsakyti
QUOTE (zvaigzdute @ 2004 05 02, 23:27)
O man Nizoralis visai nepadejo, naudojau, bet jokio efekto nepastebejau. Dabar bandysiu jusu aprasyta Sulsena, jei tik rasiu parduotuveje.

Jei nori pabandyti Sulsena,tai tikrai yra IKI parduotuvėse.Bet man labai padėjo šampūnas iš Avono,iš tos pačios serijos,kaip tu ir rašei,kad nusipirkai,tik rūšis-
nuo pleiskanų su kondicionieriumi.Man labai patiko ir padėjo.Prie progos gali išbandyti wink.gif
Atsakyti
Kas jau viska isbandete, siulyciau pabadyti dar veina dalyka - kosmetini zibala. Juo galima tiesiog skalauti galva arba naudoti kaip kauke. Tokiu sibalu as pleiskanas issigydziau pries tris - keturis metus ir iki siol sios bedos neturiu. thumbup.gif (jis tikrai nesmirda - neissigaskit) smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Zora @ 2004 05 02, 21:27)
[.nu nzn...bet USA yar toks neutrogenos sampunas...tai tikrai zinau ,kad padetu ...nes pati naudoju ji...aisq jis nevisam isnaikina,bet vistiek karts nuo karto perplauni su juo ir viskas thumbup.gif ..Tik aisq jei yra kas tau atsiustu sita sampuna tai tikrai padetu tau jis....http://www.neutrogena.com/ProductsLine.asp?ID=7 Nors nezinau gal ir Lt jo yra... Seip ju ira visokiu % stiprumo....bey tikrai jis thumbup.gif Tiesa....jis labai smirda tik cool.gif


Yra Neutrogena ir Lietuvoje, geras šampūnas, bet velgi pasikartosiu, ne firminis pavadinimas naikina pleiskanas o veiklioji medziaga, jei pvz Sebamed su degutu nepades tai ir Neutrogena ne kazin ka pagelbes, ten irgi degutas pagrindine veiklioji medziaga.As kazkada turejau rusiska sampuna uz 3 lt su ,,beriozovym degtiom'' ir ka, veike beveik taip pat kaip neutrogena uz 20lt.
Atsakyti
manirgi zvyneline mad.gif
Gal kas turi kokiu patarimu? As dar naudoju roki plaukus maitinanti dilgeliu ekstrakta.Ji reikia itrint galvos oda pries plaunanat.Na profilaktiskai tik... kazkiek padeda... bent jau plaukai ne taip stipriai slenka.
Atsakyti
"Nizorali" bandet?

Jei kam slenka plaukai- tinka kompleksinis gydymas Fitoval kapsulemis ir shampunu. Viska reiktu pirkti tik vaistineje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 06 gegužės 2004 - 00:29
As Nizoralio sampuna naudoju karta per dvi savaites, o kitom dienom plaunu su kitais sampunais. Esu priversta, nes nieko geresnio uz Nizorali neradau. Ir jeigu tik uzdelsiu , neplaudama su Nizoraliu, tai pleiskanos byra kaip sniegas, net geda.
Atsakyti
Mano vyras taip pat turejo problemu del pleiskanu ,tai va butent Nizoralis padejo thumbup.gif pleiskanodavo net antakiai kazkas panasaus i zvyneline buvo tai dabar viskas praejo smile.gif
Atsakyti
man padejo tik tas isgirtas Sulsena ir AVON'o sampunas nuo pleiskanu, kai pradejau juos naudoti, pleiskanu nei kvapo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandet "Head and Shoulders" nuo pleiskanu jautriai galvos odai? Nes turiu ir ta ir ta beda. Gal reikes pabandyt ta rekomenduojama Sulsena tepala? Nebepadeda jokie sampunai. O kaip zinot kurie sampunai su degutu, pvz. ant Neutrogenos T/Gel neradau jokio sudeties aprasymo, ar juose visuose to deguto yra?
Atsakyti
Pasiulysiu as senoviska metoda pleiskanoms naikinti. I puodeli dedat sauksteli druskos, uzpilate vandens, istirpinate. Su tuo suriu vandeniu trinat galvos oda 10 min pries plovima. Po keliu kartu pleiskanos dingsta. Kirpeja patare. Padejo rolleyes.gif Nors skamba tai nelabai smile.gif
Atsakyti