Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

Sveikos merginos 4u.gif Zinau puikia priemone nuo pleiskanu, man tikrai padejo. Su tuom pleiskanom jau nusibodo kovoti,niekas nepadedavo. Kiek pinigu islesta sampunams ir kt. priemonem tai ir suskaiciuoti jau nebegaliu, o rezultato jokio. Bet va radau gera receptuka internete. mirksiukas.gif Reikia 3 saukstu ricinu aliejaus sumaisyti su svogunu sultimis. Kvapas aisku nekoks, bet tikrai veikia thumbup.gif ta misinuka uztepti ant saknu, uzsideti koki maiseli ir apvinioti ranksluosciu, arba kokiasilta kepure uzsideti. Laikyti apie val. Isplauti galva kokius 3 kartus.
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2009 09 28, 10:53)
Sveikos merginos 4u.gif Zinau puikia priemone nuo pleiskanu, man tikrai padejo.

ačiū 4u.gif , reiks būtinai išbandyt mirksiukas.gif

O va to Sulsenos šampūno taip niekas niekur ir neužmatė Lietuvoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2009 09 28, 09:53)
Reikia 3 saukstu ricinu aliejaus sumaisyti su svogunu sultimis. Kvapas aisku nekoks, bet tikrai veikia  thumbup.gif ta misinuka uztepti ant saknu, uzsideti koki maiseli ir apvinioti ranksluosciu, arba kokiasilta kepure uzsideti. Laikyti apie val. Isplauti galva kokius 3 kartus.


Ir kaip daznai ta kauke reik daryti? Zinau kad ricinos aliejus skatina plauku augima ir stiprina juos... rolleyes.gif
QUOTE(Selga @ 2009 09 28, 11:13)
ačiū 4u.gif , reiks būtinai išbandyt mirksiukas.gif

O va to Sulsenos šampūno taip niekas niekur ir neužmatė Lietuvoj? g.gif

Vat ir as kur nenueinu visur jo ieskau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2009 09 28, 13:46)
Ir kaip daznai ta kauke reik daryti? Zinau kad ricinos aliejus skatina plauku augima ir stiprina juos... rolleyes.gif

Vat ir as kur nenueinu visur jo ieskau  g.gif

Taip, ricinos aliejus stiprina plaukus. Dar jis labai gerai plaukiu galiukams. As kai padarau ta kauke su svogunais, tai tuo paciu ir galiukus patepiu tik ricinu aliejumi. Man tai thumbup.gif ir garbanles isriskeje. kauke daryti 1-2 kartus per savaite. as siandien jau antra karta padariau, tai pleiskanu beveik nera. vyras irgi patenkintas, labai jau jis nenorejo tos kaukes. bet viena karta jam padariau, tai buvo nustebes, nes pleiskanu tikrai pamazejo. thumbup.gif
Papildyta:
Ai, ir dar proporcijos turi buti lygios - jei 3 saukstai aliejaus tai ir 3 saukstai svogunu sulciu.
Atsakyti
Na tada jau tikrai reikia isbandyti toki stebukla thumbup.gif nors as tikiuos kad po Loreal sampuno, kaip ir zadejo man mano kirpeja, ju neatsiras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2009 09 28, 10:53)
Sveikos merginos 4u.gif Zinau puikia priemone nuo pleiskanu, man tikrai padejo. Su tuom pleiskanom jau nusibodo kovoti,niekas nepadedavo. Kiek pinigu islesta sampunams ir kt. priemonem tai ir suskaiciuoti jau nebegaliu, o rezultato jokio. Bet va radau gera receptuka internete.  mirksiukas.gif Reikia 3 saukstu ricinu aliejaus sumaisyti su svogunu sultimis. Kvapas aisku nekoks, bet tikrai veikia  thumbup.gif ta misinuka uztepti ant saknu, uzsideti koki maiseli ir apvinioti ranksluosciu, arba kokiasilta kepure uzsideti. Laikyti apie val. Isplauti galva kokius 3 kartus.

Mama sakė, kad buvo kažkada sau tokią svogūnų kaukę pasidarius, tai po to kelis mėnesius plaukai turėjo specifinį kvapą, ypatingai išryškėdavo kai suprakaituodavo galva ar kai cheminį sau darėsi....ir čia forume irgi kažkas minėjo kad po tokios kaukės nuėjo į sporto klubą ir irgi kvapelis buvo ne koks...tai kažkaip su svogūnais ir neeksperimentuoju biggrin.gif . O tai jum jokio nemalonaus kvapo nelieka? g.gif
Atsakyti
Svogunas tai padeda plaukuciams, BET is taaaip ilgai lieka plaukuose, na jo kvapelis, iki dabar atsimenu istorija, su drauge ejom i pasimatyma, ta kata ligo, na matyt drauges plaukai truputi suslapo, isedom i masina o tie kadrai musu sako jus cia ka, cipsu su svogunais prisivalgiusios ar ka, kas cia per kvapas, pati ji ir jutau, nors ir kvepalu juk buvom pasipurske, tai niekada as tu svogunu ant gelveles nedesiu schmoll.gif
Atsakyti
svogunas zinau kad padeda ,nes jis valo oda smile.gif ,man tas ir kvapas nelabai jauciasi nezinau issiplovus galva. o as palaikau apie 2 valandas apsivyniojus ranksluosciu. bet as dariau be ricinos,tik svogunas.
sulsenos sampuno ir as jieskau visur
Papildyta:
QUOTE(Snzk @ 2009 09 28, 13:46)
Ir kaip daznai ta kauke reik daryti?

as darau i savaite karteli ax.gif
Atsakyti
O man asmeniskai Nizoralis visiskai nepadejo....po jo dar daugiau pleiskanu atsirado...sad.gif
Atsakyti
Su mama padarėm sau kaukės iš vogūnų ir medaus mišinio. Kvapo nejaučiau, po plovimo, bet antra mano pusė jaute dvi dienas ir išsiaiškinom po mėnesio. Nenorėjo įžeist, galvojo kvepalus blogus įsigijau. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondine uz vairo @ 2009 10 01, 00:14)
Su mama padarėm sau kaukės iš vogūnų ir medaus mišinio. Kvapo nejaučiau, po plovimo, bet antra mano pusė jaute dvi dienas ir išsiaiškinom po mėnesio. Nenorėjo įžeist, galvojo kvepalus blogus įsigijau. wink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o kaip rezultatai nuo svoguno ? sumazejo pleiskanu ?
Atsakyti
biggrin.gif Po tokiu visokiu istoriju pats laikas susimastyti ar tikrai noriu daryti tokia kauke g.gif biggrin.gif
Atsakyti