Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

QUOTE(Tasira @ 2008 05 07, 10:47)
console.gif Tikrai turetu pakakt lasiuku mirksiukas.gif Maniskis irgi dabar siaubingai koseja ir sloguoja,tai jau irgi "laukiu" ausu unsure.gif O Jums cia pirma karta po operacijos taip?
Cia gal gydytoju reiktu klaust..

Pirmą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 07 gegužės 2008 - 12:12
QUOTE(Kokere @ 2008 05 07, 13:11)

Tai dar super atsilaiket thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 05 07, 09:33)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ir vėl tos pačios bėdos doh.gif
Pabudo ryte su slapia ausyte...
Paskambinim gydytojai sakė lašiukų turėtų pakakti blush2.gif


unsure.gif unsure.gif doh.gif liūdna
QUOTE(Dalbara @ 2008 05 07, 10:11)
Norėjau paklaust gal kas žino  unsure.gif mano vaikinui labai dažnai siera iš ausų "bėga" kas dvi dienas turim ausis valyt  unsure.gif  čia normalu? Didžąjai beveik visai nesirenka unsure.gif

man atrodo , kad normalu g.gif mano panoms irgi taip yr ax.gif

o aš laukiu operacijos, birželio 19 planinę turėsiu doh.gif visgi yra ta cholesteatoma doh.gif o ir būgnelis plyšęs tokioj vietoj kur per amžių amžius neužgis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasira @ 2008 05 07, 13:21)
Tai dar super atsilaiket thumbup.gif

Aga...
Ale norėjau ilgiau ax.gif Nepavyko... Dabar tikiuosi, kad be komplikacijų praeis blush2.gif
O kaip jūsų reikaliukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 05 07, 16:43)
Aga...
Ale norėjau ilgiau ax.gif  Nepavyko... Dabar tikiuosi, kad be komplikacijų praeis blush2.gif
O kaip jūsų reikaliukai? ax.gif

Poryt bus 2men. po paskutinio puliavimo,tai cia man jau kaip amzinybe thumbup.gif
Ar Jusu dukryte lanko darzeli?Nes mes kaip ir planavom nuo rugsejo leist,bet kai tos ligos uzpuole gydytoja pasake,kad net minciu neturet,kol neisaugs vaikas tos bedos unsure.gif
Atsakyti
Eina mūsiškė blush2.gif ...
Po savaitės po operacijos šiaip grįžo ir nieko iki dabar nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 05 07, 17:01)
Eina mūsiškė blush2.gif ...
Po savaitės po operacijos šiaip grįžo ir nieko iki dabar nebuvo ax.gif

Eina sau,kaip fainiai thumbup.gif .Aisku,jei maniskis sirgs,taip kaip praeita ziema,tai ir nebutu prasmes leist,bet sakau,jei viskas apsitvarkys,tai gal bandyt g.gif rolleyes.gif Bet jau musu gydytoja tai net tokiu minciu neleidzia turet schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikit segantieji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasira @ 2008 05 07, 17:11)
Eina sau,kaip fainiai thumbup.gif .Aisku,jei maniskis sirgs,taip kaip praeita ziema,tai ir nebutu prasmes leist,bet sakau,jei viskas apsitvarkys,tai gal bandyt g.gif  rolleyes.gif Bet jau musu gydytoja tai net tokiu minciu neleidzia turet schmoll.gif  unsure.gif

Net nežinau ar lopšelis įtakojo, kad daba susirgom... Gal tas pats būtų jei namie su ja būčiau... g.gif g.gif
Šiaip nėr kitos išeities- reik dirbt abiems, seneliai padėt nenori, o svetimo žmogaus namie nenoriu- turėjau ale nepatiko blush2.gif Tai beliko lopšelis... Tikiuosi išaugsim šią bėdą kaip nors blush2.gif
O jum ką patart nežinau- kiekviena mamka žino kas jos vaikui geriausia...
Atsakyti
Na,mums ta karta buvo labai nezymiai paraudusi viena ausyte. 4u.gif
Bet dabar labai sloguoja doh.gif , kosti.Ir kaip cia Tasira rase,nezinia kada tos ausys sureaguos,o gal prasoksim kaip nors si karta. rolleyes.gif


QUOTE(Dalbara @ 2008 05 07, 11:11)
Norėjau paklaust gal kas žino  unsure.gif mano vaikinui labai dažnai siera iš ausų "bėga" kas dvi dienas turim ausis valyt  unsure.gif  čia normalu? Didžąjai beveik visai nesirenka unsure.gif

O kaip jus valote ausytes?
Turbut zinote,kad nuo ausu valymo budu priklauso sieros gamyba ausyje? rolleyes.gif Jokiu budu negalima su ausu krapstukais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2008 05 08, 12:10)
Na,mums ta karta buvo labai nezymiai paraudusi viena ausyte. 4u.gif
Bet dabar labai sloguoja  doh.gif , kosti.Ir kaip cia Tasira rase,nezinia kada tos ausys sureaguos,o gal prasoksim kaip nors si karta. rolleyes.gif
O

As irgi to labai tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasira: 08 gegužės 2008 - 11:12
Ale gal ir geras dalykas tie vamzdeliai- truputį išeina pūlinukų iš ausytės, bet vaikas linksmas , be temp... Tikiuosi nepablogės ir iki savaitgalio pasveiksim blush2.gif
Atsakyti