Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

sveikos 4u.gif , įsiterpsiu ir aš ax.gif

paskaičiau ir pašiurpau, kiek kai kurioms iš jūsų tenka ištverti - labai užjaučiu ir linkiu stiprybės bei sveikatos 4u.gif

Mūsų mažoji dukrytė (dabar 10,5 mėn.) prieš 2 dienas irgi susirgo ausų uždegimu (susikomplikavo sloga). Gydytoja iš kart darė tyrimus (kraują ir šlapimą, tik bendrus, ne pasėlį), kraujas parodė didelį uždegimą, geriam Zinnat. Šiaip per plauką išvengėm ligoninės (prieš 2 mėnesius jau buvom joje atsidūrę dėl inkstų uždegimo verysad.gif ), jau ir siuntimą buvo išrašę, nes būklė buvo sunki ir labai sunkiai bent mūsiškė geria tą zinatą (šlykštynė neįtikėtina). Kol karščiavo - tiesiog išvemdavo. Tai man didžiausias stresas dabar jai tuos vaistus sugirdyt...

O su vyresniąja irgi daug vargom su ausų uždegimais, tik tiek, kad ji sirgti vyresnė pradėjo, kažkur nuo 3 metų, kai pradėjo lankyti darželį. Tai vieni metai buvo, kai beveik kas mėnesį vis ausų uždegimą turėdavom. Bet aišku, nevargom taip, kaip kai kurios mamos čia pasakojo... Galiu tik tiek pasakyti ir galbūt paguosti, kad kažkuria prasme vaikas tikrai išaugo. Nors vieno tokio uždegimo metu ir klausą buvo praradusi (panikos tada buvo doh.gif ). Bet paskui sustiprėjo ir sloga jau nebūtinai baigdavosi ausų uždegimu (turbūt kai kokie 5 metai buvo). Dabar jau senokai vyresnioji besirgo, tfutfutfu...

Linkiu visoms ligoniukų mamoms stiprybės, o vaikiukams - sveikatos. O vasarą sakiau, reiks kažkokią grūdinimo programą susidaryt ir griežtai laikytis...
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 12 17, 19:55)
sveikos 4u.gif , įsiterpsiu ir aš  ax.gif

paskaičiau ir pašiurpau, kiek kai kurioms iš jūsų tenka ištverti - labai užjaučiu ir linkiu stiprybės bei sveikatos 4u.gif

Mūsų mažoji dukrytė (dabar 10,5 mėn.) prieš 2 dienas irgi susirgo ausų uždegimu (susikomplikavo sloga). Gydytoja iš kart darė tyrimus (kraują ir šlapimą, tik bendrus, ne pasėlį), kraujas parodė didelį uždegimą, geriam Zinnat. Šiaip per plauką išvengėm ligoninės (prieš 2 mėnesius jau buvom joje atsidūrę dėl inkstų uždegimo verysad.gif ), jau ir siuntimą buvo išrašę, nes būklė buvo sunki ir labai sunkiai bent mūsiškė geria tą zinatą (šlykštynė neįtikėtina). Kol karščiavo - tiesiog išvemdavo. Tai man didžiausias stresas dabar jai tuos vaistus sugirdyt...

O su vyresniąja irgi daug vargom su ausų uždegimais, tik tiek, kad ji sirgti vyresnė pradėjo, kažkur nuo 3 metų, kai pradėjo lankyti darželį. Tai vieni metai buvo, kai beveik kas mėnesį vis ausų uždegimą turėdavom. Bet aišku, nevargom taip, kaip kai kurios mamos čia pasakojo... Galiu tik tiek pasakyti ir galbūt paguosti, kad kažkuria prasme vaikas tikrai išaugo. Nors vieno tokio uždegimo metu ir klausą buvo praradusi (panikos tada buvo doh.gif ). Bet paskui sustiprėjo ir sloga jau nebūtinai baigdavosi ausų uždegimu (turbūt kai kokie 5 metai buvo). Dabar jau senokai vyresnioji besirgo, tfutfutfu...

Linkiu visoms ligoniukų mamoms stiprybės, o vaikiukams - sveikatos. O vasarą sakiau, reiks kažkokią grūdinimo programą susidaryt ir griežtai laikytis...

Ir kaskart antibiotika vartodavot ar be jo issiversdavot? 4u.gif


O mes jau buvom pas homepata.Na man kol kas reikia, kad susiguletu visa info,ka is jo gavau,nes galiu dar netycia ir ne taip perteikti. ax.gif Paskyre gydyma homeopatiniais vaistukais,pasake paluketi su adenoidu operacija.Patiko,kad kategoriskai nepasake,kad nereikia jokios operacijos,o tiesiog isamiai isiklausinejes pasamprotavo,kad jai gali buti visai ir ne adenoidai kalti. rolleyes.gif Jis nutare,kad musus liga visada tik apgydoma,bet ne iki galo isgydoma,todel ir atsinaujina. unsure.gif 4u.gif
Siaip dabartine musu padetis -jau trecia savaite sloga,kosulys ir siuo metu atrodo apgijusios ausys. g.gif Ir istisai geriami ivarus vaistai-antibiotikas ligos pradzioj,nuo nosies paburkimo,kosulio,slogos,o kur dar pastovus nosies valymas(jau maniske saukia paniskai pamaciusi,kad pareinu atlikti ta procedura doh.gif ).Rytoj eisim pas LORiste-suzinoti ar tos ausytes isgijo ar ne. unsure.gif Siaip turbut gydytojos tolimesnis zingsnis butu,jeigu sitiek vaistu sugerus nepraeina-ir vel anitbiotikas. doh.gif

Na,gal jus ir labai skeptiskai sureaguosit...Homeopatas patare emus skaudeti ausytei-geriau lasinti ne otipax,o sogunu sultis.Jis sake,kad nuo ju tikrai blogiau nebus ir ir jos yra puikus naturalus antibiotikas,kai tuo tarpu otipax tik malsina skausma,o gydo minimaliai. 4u.gif ax.gif

Buvau girdejusi apie svoguno poveiki ausims,bet nesiryzdavau eksperimentuoti,taciau dabartine musiske patirtis rodo,kad vaistai ne visada isgydo,tad reikia isbandyti viska. smile.gif Ziuresim kaip cia mums bus... ax.gif

Sveikateles ligoniukams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 18 gruodžio 2008 - 15:35
QUOTE(1-oji mama @ 2008 12 18, 16:14)
Ir kaskart antibiotika vartodavot ar be jo issiversdavot? 4u.gif


Žinai, kad kas kart ir skirdavo antibiotikus... Mat dukrytei be ausų uždegimo, iš nosies net akivaizdžiai pūliai bėgdavo, o pradėjus antibiotikus temperatūra ir skausmas iš kart krisdavo, mažėdavo sloga. Nors ir kaip aš tų antibiotikų nemėgstu ir kratausi, bet kažkaip be jų neišsiversdavom. Šalia duodavom ir Umcalor, ir Actifed, dabar jau visko nebepamenu...
Ačiū Dievui, tie ausų uždegimai gal nebuvo tokie stiprūs, tad nei karto būgnelis netrūko. Tik vieną kartą buvo klausa dingusi. Bet po to gražiai atsistatė.

Beje, buvom Santariškėse prieš 2 metus dėl adenoidų ir buvo net skyrę operaciją, bet visaip galvojom, ieškojom papildomos info ir galų gale nusprendėm operacijos atsisakyti. Mūsų atveju ji gal nebuvo labai būtina, nes vaikas nebuvo iš tų be galo daug sergančių, be to, laikui bėgant iš tiesų įsitikinom, kad sustiprėjo organizmas ir ėmė mažiau sirgti. Kiek domėjomės, vakaruose adenoidų šalinimo operacija apskritai vis rečiau daroma, tada, kai būtina, kai tikėtina nauda žymiai didesnė už galimas rizikas. Bet čia labai individualu...

O dėl svogūnų sulčių, aš visai tikiu, kad gali padėti. Bent nepakenks tikrai. Juk panašiai kaip česnakas, kuris irgi turi daug eterinių aliejų, taip ir svogūnas turėtų kažkiek poveikio daryti. Bent tada, kol dar nesupūliavę, neįsisiautėjusi liga. Įdomu, kaip jums seksis. smile.gif

O aš tai sakiau domėsiuos, kaip stiprinti vaikų imunitetą, kaip juos grūdinti ir reiks rimtai tuo užsiimti. Vis geriau, nei paskui kankintis visiems šitam prakeiktam ligų rate... Gal kas turit kokių patarimų ar patirties, kaip grūdint vaikus? Aišku, turbūt teks vasaros sulaukt, bet gal kažką jau ir dabar galima daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 12 18, 19:43)


O aš tai sakiau domėsiuos, kaip stiprinti vaikų imunitetą, kaip juos grūdinti ir reiks rimtai tuo užsiimti. Vis geriau, nei paskui kankintis visiems šitam prakeiktam ligų rate... Gal kas turit kokių patarimų ar patirties, kaip grūdint vaikus? Aišku, turbūt teks vasaros sulaukt, bet gal kažką jau ir dabar galima daryti? g.gif

Va ir as ta pati vis bandau daryti. drinks_cheers.gif ax.gif Dabar bandom gerti Citrocept. 4u.gif Yra dar toks sidabruotas vanduo-SILVER MAX,bet velgi turetu gydytoja,dirbanti su siais preparatais konkreciai paskirti. 4u.gif Jo visai nedidelis kiekis ir gana brangokas,mes bandem ji vartoti,bet nezinant tiksliai,nereguliariai vartojant kakzaip nieko nepajutom. ax.gif
Homeopatas skyre tokius homeopatinius laselius Echinacea stiprinti imunitetui.Kaip suprantu jie su eziuole. g.gif

Pradejom reguliariai gerti morku sultis,dabar kai sergam net kelis kart per diena po truputi,nes morku sultys malsina uzdegiminius procesus,padidina gerkles,kvepavimo organu ir daugelio kitu organu asparuma infekcijoms. 4u.gif

O del svogunu sulciu,man kazkaip kilo mintis-jeigu jas ilgeliau lasinti,gi ten ausyje susikaups nuosedu nuo tu sulciu ar veliau nesukels kokiu papildomu negerumu-niezulio ir pan.Gi ten giliai taip paprastai neisvalysi. g.gif 4u.gif


Bandykim kazkaip stiprintis 4u.gif ... didzioji gydytoju dauguma gydo diagnoze,bet ne zmogu.O tokiu budu galima ir persisunkti tais vaistais. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 12 18, 18:43)
O aš tai sakiau domėsiuos, kaip stiprinti vaikų imunitetą, kaip juos grūdinti ir reiks rimtai tuo užsiimti. Vis geriau, nei paskui kankintis visiems šitam prakeiktam ligų rate... Gal kas turit kokių patarimų ar patirties, kaip grūdint vaikus? Aišku, turbūt teks vasaros sulaukt, bet gal kažką jau ir dabar galima daryti? g.gif


Mes ir tam prakeiktam ligų rate sėdim verysad.gif Bandom viską, ir gi buvom pas hemeopatą. Visaip galvoju kaip grūdinti vaiką, kad imunitetas sustiprėtų. Bet tokių aktyvesnių veiksmų imsiuos, kai vaikas sustiprės, vasarą. Geriam citroseptą su naminėm šaltalankio sultimis, tai tfu tfu, kaip džiaugiuosi šiuo preparatu, jau mėnesį po dviejų mėnesių sirgimo, dukra neserga. Tokia viena labai apsiskaičiusi ir šauni reanimatologė man yra sakiusi, kad imunitetą geriausiai sustiprina greipfrutai ir švieži lašiniai, tai citroseptas manau į gerą smile.gif Homeopato duotus žirniukus duosiu gal per vasarą, kai ji bus įsisveikus, dabar bijau, nes daktaras perspėjo, kad visos silpnos vietos valantis organizmui, dar paaštrės, tai gal tegul šiek tiek sustiprėja, nes pati psihologiškai nepatemsiu po ištiso sirgimo, dar tokio pat ligų antplūdžio blush2.gif o dabar kol žiema, kuo dažniau vėdinu kambarius, einam į lauką stengiuosi, kuo mažiau prirengti, kad tik vaikas neperkaistų. Dar draugė patarė daryti šiltas - šaltas kojų voneles. Būtinai šitą metodą išbandysiu - reikia pradėti šilta vonele (kiek vaikas iškenčia, vanduo turi būti karštokas), paskui į šaltą vandenį kojas pamirkyti, ir vėl į karštoką. Pradėti ir baigti reikia šilta vonele. Šitas būdas tinka ir šiam laikui, ir gan paprastas smile.gif Sėkmės jūsų vaikiukams stiprėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2008 12 18, 19:49)
Homeopatas skyre tokius homeopatinius laselius Echinacea stiprinti imunitetui.Kaip suprantu jie su eziuole. g.gif

As situos irgi duodu maziukui,tik tableciu pavidalu drinks_cheers.gif O Jums dar kokius nors vaistus skyre?
Atsakyti
del svogunu sulciu, tai kazkur sitoj temoj buvau radus patarima, kad kai tik vaikui prasideda sloga, iskart nakciai i ausytes kist vata, pamirkyta svogunu sultyse ax.gif dabar kiek skaitau ar domiuosi, daug kur svogunai minimi, todel manyciau turbut jie tikrai turi teigiama poveiki 4u.gif

Papildyta:
susidomejau dabar kazkaip tuo citrosept g.gif bigsmile.gif gal ir geras daiktas, reiks nusipirkt pabandyt rolleyes.gif o kazin tuos laselius galima pilt i arbata pvz? nes maniske su vandeniu negers turbut, arba labai maza kieki vandens imt g.gif o raso kad i stikline reikia lasus lasint g.gif
Atsakyti
Oi, kiek gerų idėjų, kaip stiprint sveikatą thumbup.gif Ačiū visoms 4u.gif
Kol kas reik bandyt tokius paprastus dalykus kaip voneles kojoms, svogūną pabandysim, neperkaist ir pan.

O turbūt tas Citrosept mums dar nelabai tiks, nes per maži esam... g.gif Gal vyresniajai nebent. Ar jūs jį pačios nusiperkat, ar gydytojai skyrė?
Bet kokiu atveju, šiandien važiuojam pas gydytoją, paklausiu.

Dar pati pridursiu, kad kai tik prasideda sloga (kol be temperatūros ir nesusikomplikavusi) ar šiaip, jei vaikas toks "ant ribos" labai gerai yra garas. Galima inhaliuoti su aparatu ar virš puodo, galima ir paprastai, prigarintoj vonioj pabūti.

Dalijamės patirtim toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2008 12 19, 12:48)
Papildyta:
susidomejau dabar kazkaip tuo citrosept  g.gif  bigsmile.gif gal ir geras daiktas, reiks nusipirkt pabandyt  rolleyes.gif o kazin tuos laselius galima pilt i arbata pvz? nes maniske su vandeniu negers turbut, arba labai maza kieki vandens imt  g.gif o raso kad i stikline reikia lasus lasint  g.gif


Ju kartumas nesvietiskas doh.gif , nuo poros lasu arbata ar vandeni uzkartina, o apelsinu sultyse kazkaip nesijaucia, taip, kad vienintelis variantas gerti juos su apelsinu sultim (gal ir greifrutu ar citrinu tiktu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2008 12 19, 11:21)
Ju kartumas nesvietiskas doh.gif , nuo poros lasu arbata ar vandeni uzkartina, o apelsinu sultyse kazkaip nesijaucia, taip, kad vienintelis variantas gerti juos su apelsinu sultim (gal ir greifrutu ar citrinu tiktu  g.gif )

ane? blink.gif doh.gif blyn tai negers mano mergiote doh.gif nebent per prievarta doh.gif lotuliukas.gif nors jei sakai su apelsinu sultim galima, tai reiks kaip nors bandyt g.gif o negalima neskiestu gert? g.gif
Papildyta:
tiesa gi, pabandziau ta gintara smilkyt prie ausies (na kad kazkiek garu i ausi papultu), tai nezinau, man jis ne tai kad smilksta, bet dega.. ta prasme lydosi ir dega g.gif gal nemoku smilkyt g.gif g.gif bet siaip gal padejo - nes po tu smilkymu kolkas dar nesiskunde ausim rolleyes.gif (tfu tfu tfu doh.gif )
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

QUOTE(vėtrė @ 2008 12 19, 11:51)
Būtinai šitą metodą išbandysiu - reikia pradėti šilta vonele (kiek vaikas iškenčia, vanduo turi būti karštokas), paskui į šaltą vandenį kojas pamirkyti, ir vėl į karštoką. Pradėti ir baigti reikia šilta vonele. Šitas būdas tinka ir šiam laikui, ir gan paprastas  smile.gif Sėkmės jūsų vaikiukams stiprėti  4u.gif

O tas vieneles geriausia daryti kai sveikas vaikas turbut ar sirgimo metu irgi galima?Mane kiek glumina is karsto i salta kojyciu mirkymas,nes pati megstu kontrastini dusa,tai tik labai po truputi prisipratinau is karsto ir tik i vesu. g.gif ax.gif

QUOTE(Tasira @ 2008 12 19, 11:58)
As situos irgi duodu maziukui,tik tableciu pavidalu drinks_cheers.gif O Jums dar kokius nors vaistus skyre?

Nusipirkom net penkias rusys vaistu ax.gif Siuo metu be siu lasiuku geriam-Silicea ir Pulsatilla.Man kol kas nieko sitie pavadinimai nesako,nes reikai laiko perprasti visa ta gydyma ir susipazinti su vaistais. 4u.gif O siaip prasidejus ausu skausmui,uzdegimui,neramiam miegui ir pan.liepe gerti Hamomilla zirniukus ir sake per tejeta dienu turetu viskas susitvarkyti. ax.gif Sekmadieni turiu skambinti ir nupasakoti kaip jauciames,gal tada kooreaguos gydyma. g.gif





Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2008 12 19, 12:48)
del svogunu sulciu, tai kazkur sitoj temoj buvau radus patarima, kad kai tik vaikui prasideda sloga, iskart nakciai i ausytes kist vata, pamirkyta svogunu sultyse  ax.gif dabar kiek skaitau ar domiuosi, daug kur svogunai minimi, todel manyciau turbut jie tikrai turi teigiama poveiki  4u.gif

Papildyta:
susidomejau dabar kazkaip tuo citrosept  g.gif  bigsmile.gif gal ir geras daiktas, reiks nusipirkt pabandyt  rolleyes.gif o kazin tuos laselius galima pilt i arbata pvz? nes maniske su vandeniu negers turbut, arba labai maza kieki vandens imt  g.gif o raso kad i stikline reikia lasus lasint  g.gif

As irgi kiek skaiciau internete sapie svoguno sultis,tai visur raso,kad suvilgytus tamponus su sultimis deti i ausis,o mums liepe lasinti. rolleyes.gif Siaip maniske ilgai su tamponais ir neisbutu,tuoj issikrapsto,o ir ausis turi ventiliuotis. 4u.gif
internete daug radau receptu is svogunu-nuo kosulio,slogos...Reikes bandyti,nes nebesinori trecia sirupa nuo kosulio pirkti. doh.gif Dar kazi ar pades.. ax.gif
Citrocept yra laaaaabai kartus ir su arbata vaikas neisgers. schmoll.gif Rekomenduojama su apelsinu sultimis,tada kartumo nesijaucia.mes bandem irr su obuoliu-tai isgeria maniskes,tik po to dar vandens uzsigeria. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Madeleine @ 2008 12 19, 12:59)
O turbūt tas Citrosept mums dar nelabai tiks, nes per maži esam... g.gif Gal vyresniajai nebent. Ar jūs jį pačios nusiperkat, ar gydytojai skyrė?
Bet kokiu atveju, šiandien važiuojam pas gydytoją, paklausiu.


Tinka net ir kudikiams.Daugiau info cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2008 12 19, 12:29)
labas rytas 4u.gif
O tas vieneles geriausia daryti kai sveikas vaikas turbut  ar sirgimo metu irgi galima?Mane kiek glumina is karsto i salta kojyciu mirkymas,nes pati megstu kontrastini dusa,tai tik labai po truputi prisipratinau is karsto ir tik  i vesu. g.gif  ax.gif



na, aš darysiu tai, kai dukra bus jau visai sveika. Iš pradžių pabandysiu tik šiltą, šaltą šiltą o paskui po truputį pagal galimybę vandeniuką karštesnį darysiu, kitą dieną daugiau tų karštų-šaltų vonelių ciklų, matysiu. Žinau, kad dukra karšto bijo, bet vistiek kontrastas bus, tai ir gerai biggrin.gif

O citrosepto lašiukus tai iš pradžių gėrėm su apelsinų sultimis, tai tikrai gerai gėrė, bet mano tėtis pririnko ir pridarė šaltalankų sulčių, tai ir gi skanu su jomis gerti tą kartybę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė: 19 gruodžio 2008 - 12:10