Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE (tula @ 2004 12 01, 13:31)
štai ir man jau gal du menesius galvą skauda, gyd. israse vaistuku-notripilo, sermiono ir cinarizino, tai dabar geriu ir nežinau ar jie man čia padės ar ne. ydomu, koks skausmo pobūdis kai yra migrena?man tai taip įdomiai, visada skauda tik dešnėje pusėje ties viršugalviu, kartais skausmas nueina net i ausi, tai ir nežinau ar čia man migrena ar koks kitas velnias, reiks turbut prašyt, kad tomografiją padarytų.

nu atsizvelgiant i vaistus, kuriuos israse, taj sunku net pasakyti, cinarizina ir nitropila geriau po galvos traumos, bet migrena po to ir atsirado sad.gif o skausmai tikrai i migrenos panasus. Siulyciau vietoj kompiuterines tomogramos darytis magnetini rezonansa, duomenis gausi tuos pacius, bet uztat jokiu spinduliu. Ir sis tyrimas neparodys ar cia migrena, tik ar nera kitu organiniu dariniu (kaip pvz. augliai ir pan.) Man padare ir aciu Dievui viskas gerai, aisku kainavo nemazai, bet toki tyrima gerai turetis, jei darysi paprasyk, kad gydytojas tau atiduotu, nes ateity susidurus su galvos problema, labai pravers palyginimui.
Atsakyti
Kiek toks tyrimas kainuoja? Ir kur daromas?
Atsakyti
QUOTE (PaneleKiausiniene @ 2004 12 01, 16:08)
Kiek toks tyrimas kainuoja? Ir kur daromas?

as dariausi Kauno klinikose, neurochirurginiam skyriuje, mokejau 250 Lt.
Atsakyti
QUOTE (xenzy @ 2004 12 01, 16:14)
as dariausi Kauno klinikose, neurochirurginiam skyriuje, mokejau 250 Lt.

ar si kaina su siuntimu?
Atsakyti
QUOTE (tula @ 2004 12 01, 23:00)
ar si kaina su siuntimu?

taip+per pazistamus:)
Atsakyti
QUOTE(Aliena @ 2004 10 16, 20:39)
Likimo drauges, noriu pasidalinti kol kas - tfu, tfu, tfu - labai laiminga patirtimi. Mane migrena kankina jau 14 metu, per ta laika ismeginau visokius citramonus, paracetamolius, ketanovus ir t.t., taip pat Imigranus ir kitus triptanus, kol kolege, aciu jai iki amziaus galo, uzrode tokias zvakutes Migratan S, gamintojas Berlin-Chemie. Kol kas jos vieninteles gali prikelti mane kad ir is baisiausio priepuolio, be to, neina per skrandi, taip kad labai tinka vemiancioms (ir as kadaise tokia buvau, dabar kai skauda, daznaisiaio be pykinimo). Tik toks minuselis, kad sitomis zvakemis prekiauja tik Vokieciu vaistine, vienos kaina apie 5 litai, bet priepuoliui nuimti pakanka. Tiesa, dabar vaistininkes praso recepto, bet kai pamato pries save istisusi migrenos apimta veida, parduoda ir taip ir praso atnesti recepta veliau. Nescioms ir maitinancioms geriau nevartoti, nes pasalinis poveikis, bent jau man, buna nestiprus raumenu spazmai ir sioks toks apdujimas, bet tikrai gyventi nemaiso. Dabar savo 10 menesiu maziu maitinu tik naktimis, tai vel pradejau vartoti tas zvakutes ir nebebijau, kad iskrisiu is gyvenimo kokioms 2-3 paroms.


Kaip bebutu gaila ir pikta, bet Vokietijoje jau nutraukta sio vaisto gamyba....
Atsakyti
gal kas esat susidures, ar nuo migrenos skiriami vaistai yra kompensuojami?
Atsakyti
Vi ir as turiu sia problema, karati net iki vemimo daeina cry.gif Bandizau daug ka, bet beveik nepadeda. Dabar bandysiu kokius netradicinius budus. Draugas patare pavartot vienas kapsules, gerinancias kraujo apytaka smegenyse. Sake, kad jo motinai tikrai padejo ir ji jau metus jokiu vaistu nevartoja ir skausmu nera. Sake, kad turi padeti. Buvau as nuejes i ta firma, kur prekiauja tom kapsulem, pakonsultavo gyditojas(nemokamai kaip nekeista smile.gif ), israse programa, issiaiskinau, kad tai maisto papildai, bet Rytuose, jie vartojami kaip vaistai, kad sertifikuoti Lietuvoje. Na, pradejau vartoti, kolkas viskas atrodo gerai, kaip ir jiegu daugiau ir nuotaika geresne. Dar parasysiu, kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(corvette @ 2005 02 09, 13:16)
gal kas esat susidures, ar nuo migrenos skiriami vaistai yra kompensuojami?


Taip, kompensuojami apie 50 proc., jei patvirtinta migrena. Man rudeni patvirtino, tai gavau knygele kompensuojamu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 02 10, 11:04)
Vi ir as turiu sia problema, karati net iki vemimo daeina  cry.gif  Bandizau daug ka, bet beveik nepadeda. Dabar bandysiu kokius netradicinius budus. Draugas patare pavartot vienas kapsules, gerinancias kraujo apytaka smegenyse. Sake, kad jo motinai tikrai padejo ir ji jau metus jokiu vaistu nevartoja ir skausmu nera. Sake, kad turi padeti. Buvau as nuejes i ta firma, kur prekiauja tom kapsulem, pakonsultavo gyditojas(nemokamai kaip nekeista  smile.gif ), israse programa, issiaiskinau, kad tai maisto papildai, bet Rytuose, jie vartojami kaip vaistai, kad sertifikuoti Lietuvoje. Na, pradejau vartoti, kolkas viskas atrodo gerai, kaip ir jiegu daugiau ir nuotaika geresne. Dar parasysiu, kaip seksis  smile.gif


Tau jie padeda nes turbut smegenys nepakankamai aprupinti deguonies, todel ir atsiranda migrena.
As pradejau gerti Artiplex 1000, berods taip vadinasi, jie yra skirti sanariu bukle gerinti, bei papildas tiems, kas kankinasi su galvos skausmu- man padejo, dar geriau Capadol koki menesiuka, jie homeopatiniai. Padeda sportas+ gydytoja patare menesi kasdien rasytis ka valgau ir stebeti galvos skausmus, tokiu budu nusistaciau, kokie maisto produktai man nepatartini.
Atsakyti
Kaip ir zadejau, papasakosiu, kaip man sekasi. Zinokit, man atrodo, kad tos kapsulites yra tikras lobis, nes jaucuosi tikrai puikiai smile.gif Keista net paciam. Musu profesoriai raso disertacijas, isradineja naujus vaistus, o Kinijoje jau 1000 metu zolelem viska puikiai gydo. Ir dar svarbu, kad tas kapsulites uz savikaina pavyko gauti smile.gif Kainuoja menesiui apie 70 lt. Jei ka, rasykit man, patarsiu i ka kreiptis.
Atsakyti
As taip tap soju i jusu "kluba". Migrena turiu gal nuo 14-15 metu. Tai gi stazas jau nemazas -virs 20 metu. "Mano" migrena su aura, aciu dievui jau seniai buvo. Pirmiausia pradeda mirgeti vienoje akyje, ir jei tuo momentu neturiu stipriu vaistu nuo skausmo, tai jau zinau, kad paslika busiu pora dienu. Jeigu greitai isgeriu vaistu priepuolis buna lenvesnis. Kiek veliau pradeda tirpti visa kaire puse, labai pradeda skaudeti galva, negaliu risliai kalbeti, ka ten kalbeti-vieno zodzio normaliai istarti. Reikalinga tamsa ir visiska tyla. Dabar vaistineje atradau japoniska saldanti pleistra ICE -... , tikslaus pavadinimo neatsimenu, bet labai padeda. Ji galima karpyti ivairaus dydziu gabaliukais ir detis butent tose vietose, kur labiausiai skauda. Turi saldanti poveiki. Jis kaip tik rekomenduojamas prie migrenos ir stipriu galvos skausmu. Man migrena buna po kokios nors stiprios stresines situacijos, ir atrodo, kai jau reikalai susitvarke, tada pareina priepuolis. Dar atradau viena idomu dalyka- ankstesneje mano darbuovieteje buvo ypac didelis psichologinis spaudimas, ten vadovui labai patikdavo levandu kvapas ir tiek to gaiviklio pripurksdavo visur, kad man budavo bloga. Toje imoneje nedirbu jau penki metai, bet kai nueinu i Litexpo pirma paviljona, ten visada buna ispurksta levandu kvapu, ir jeigu as bunu nors kiek susinervinusi negaliu ten uzeiti, nes tik iejus prasideda priepuolis. Taigi sau diagnozavau, kad mano migrena psichologinio pobudzio.
Atsakyti