Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(jjulia @ 2006 03 21, 23:15)
Šiaip mano priepuoliai trunka 2 paras, ir paskutinio priepuolio metu taip buvau išsekusi ir išvargusi,net vyras pats nuvažiavo pas daktare paimti recepto.Aš nežinau gal tai sutapymas,nes juos išgeriau tik po paros nuo priepuolio pradžios,o gal ištikruju veiksmingi vaistai.Kai tik prasidejo migrena išgeriau 2 tabletes analgino ir 2 citramono.O,kai išgeri antidepresantus,butinai iškarto atsigulti 5 minutem,nes poveikis labai stiprus-svaigsta galva jau po minutes,nes išsiplečia galvos smegenu kraujagysles,kurios del migrenos buvo susiaurejusios.Pažiuresiu,kaip bus sekanti karta...Nors jau 2 men,kaip ramiai gyvenu(tfu,tfu,tfu...) smile.gif

pala as nebesupratau.. juos reikia priepuolio metu gerti..? tai gal cia ne tie.. nes maniskiai tai profilaktiniai, geriami kasdien.. g.gif o koks pavadinimas? mano vadinasi Amitriptylini...

ai kaip pavydziu as tu dvieju menesiu.. man jei savaite nebuna tai jau laime neispasakyta.. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2006 02 21, 10:38)
niekaip aš nerandu kaip atsiųsti jums paveiksliuką su masažu.
aš turbūt dar per jauna forumo dalyvė ir jokių galerijų sukurt neleidžia man.

bet radau vieną rusišką puslapį, kuriame taip pat pavaizduotas ir aprašytas taškinis masažas nuo migrenos.
http://agat.aorta.ru/70/7000017.htm

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.

ir man ir man! 4u.gif gegiula@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 21 kovo 2006 - 23:05
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 03 22, 00:12)
pala as nebesupratau.. juos reikia priepuolio metu gerti..? tai gal cia ne tie.. nes maniskiai tai profilaktiniai, geriami kasdien..  g.gif o koks pavadinimas? mano vadinasi Amitriptylini...

ai kaip pavydziu as tu dvieju menesiu.. man jei savaite nebuna tai jau laime neispasakyta..  verysad.gif
Papildyta:



Aš geriu Lexotanil-jie vartojami 3 kartus dienoj priepuolio metu, ir po jo tiek,kol neišnyksta visi simptomai,1 para ar 2. Ir labai padeda analgetikai-Dolmen.
Papildyta:
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 00:25)
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet  Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu

Dolmen-tai thumbup.gif , o del skysčiu,vietoj Diakarba vartoju Verospironi
Atsakyti
QUOTE(jjulia @ 2006 03 22, 00:30)
Aš geriu Lexotanil-jie vartojami 3 kartus dienoj priepuolio metu, ir po jo tiek,kol neišnyksta visi simptomai,1 para ar 2. Ir labai padeda analgetikai-Dolmen.
Papildyta:

Dolmen-tai thumbup.gif , o del skysčiu,vietoj Diakarba vartoju Verospironi


Na aš irgi prie jūsų jungiuosi. smile.gif
Aš taip pat geriu Dolmen`ą. Bet geriu ir ketanovą. Man jis kažkaip geriausiai padeda.
Atsakyti
nu man veraspironas tai per stiprus,jis viso organizmo varo skyscius, o diakarbas tai tik smegnu skyscius varo,bet is kitu vaistu man geriau veikia xanaks-3mg,jis platesnio profilio ir nuotaikai ir mastymui,o lexotanilis tai jis tik nervingumui ir nerimui rimtesniam,bet tai cia aisku pagal asmenybe,pagal zmogu skiria ir pagal jo bukle,man pvz,lexotanili skyre kai as paprasiau raminanciu nes vyras isvaziavo,mano vaikai hiperaktyvus,nebe galiu susitvarkyti su jais,tai man padejo,nebent tau stipresni israse,koki tu vartoji 3mg?
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 21, 22:18)
Pandute,gal tau išvarža stuburo,spaudžia nervą,todel tirpsta rankos,kaklas nejautrus,širdis į tai reaguoja.bandyk pasidaryt stuburo tomografinę nuotrauką,mano vyrui vis nugarą paskaudėdavo,koja lyg aptirpus ir štai liepia operuot verysad.gif vienam pažystamam rankas taip atėmė,vis per stuburą

O aš tai prie jūsų,paženklintų migrena jungiuos,ena sau ta liga po velnių...išmuša iš pusiausvyros ilgam ir mane ir šeimos narius,o vos pajutus pirmus simptomus geriu dvi tabletes analgino,tai nors skausmas ne toks žudantis būna unsure.gif
as ir taip galvojau bet nieks nedaro tomografijos sako neprisigalvok tau uzdegimas, ir daryk ka nori neklauso mes gydytojai ir heriau zinom o tavo vyrui irgi visi simptomai kaip man?ar ilgai jam tie simptomai buvo?
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 02:23)
nu man veraspironas tai  per stiprus,jis viso organizmo varo skyscius, o diakarbas tai tik smegnu skyscius varo,bet is kitu vaistu man geriau veikia xanaks-3mg,jis platesnio profilio ir nuotaikai ir mastymui,o lexotanilis tai jis tik nervingumui ir nerimui rimtesniam,bet tai cia aisku pagal asmenybe,pagal zmogu skiria ir pagal jo bukle,man pvz,lexotanili skyre kai as paprasiau raminanciu nes vyras isvaziavo,mano vaikai hiperaktyvus,nebe galiu susitvarkyti su jais,tai  man padejo,nebent tau stipresni israse,koki tu vartoji 3mg?

Del Lexotanilio,tai jo-vartoju 3mg.
Atsakyti
kažkaip keistai jūs daug vaistų raminančių ir nuskausminančių geriat?
Baisu pagalvot, o ką jūs darysit kai jau jums pvz. ir ketanovas nepadės? Prie nuskausminančių gi organizmas priranta ir vis stipresnio po to reikia.

Man kai išrašo, o išrašinėja gydytojai tokius vaistus ypač dažnai (farmacininkams tai pelningiausi produktai:) ), aš pasiimu receptą, bet neperku. Va kad ir dabar neuropatologė išrašiusi man raminančių buvo, vidaus gydytoja nuskausminančių, endokrinologas dar vienus kažkokius raminančius... Mane net juokas suima kai nueini pas gydytoją vidaus ar dar kokį skirtingų ligų vedinas, tai pirmiausia išrašo nuskausminančiųsmile.gif

gal aš čia per stipriai užvariau, bet jau neatlaikiau... labai esu pasipiktinusi ant gydytojų paskutinėm dienom.

beje, norėjau pasisakyt, kad mano migreniniai priepuoliai kažkur pabėgo.. thumbup.gif
kai tik pajausdavau, kad kažkas negero darosi, tuoj masažiuką imdavau daryt. beje, jau savaitė kaip nerūkau, tai irgi galvoje lengviau ir švariau kažkaip pasidarė....
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 00:25)
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet  Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu

vat as irgi taip galvoju uztat ir negeriu... o daktaras tai nieko nepasake israse kaip kokius vitaminus ir tiek blink.gif gerai kad vaistinej visko issiklausinejau..
patarkit kur rast geresni daktara.. nes maniskis (G. Janusevicius dirbantis santariskese) tai tragedija.. doh.gif toks sukrioses ir piktas ant viso pasaulio.. doh.gif

p.s. o dolmen receptinis vaistas? papasakok daugiau apie ji kas galit.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 22 kovo 2006 - 12:07
Man asmeniskai lexotanil'is tai visai nepadeda nuo migrenos - kazkada geriau skatinama vilties, gal pades doh.gif
O tas dolmen receptinis ar ne? ar brangus?
Kai nueinu kartais i vaistine ir paprasau ko nors nuo migrenos, tai pasiulo kazkokias tabletkes, kuriu viena 25 lt kainuoja smile.gif Tai as tada "gal man ketanovos/citramon forte/analgino...." Kazkada bandziau Salphodain kazkokias tabl, 12 vnt apie 10 lt, reikia po 2 gert, kazkiek laiko padedavo, dabar - nebe ax.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau ką prirašėt ir prisiminiau,kad buvau patekus į priklausomybę nuo raminančių,kurie buvo išrašyti arkliškom dozėm blink.gif ir kažkokių anti... verysad.gif Pavadinimų neprisimenu,bet tikriausiai tokių nebėra,nes man tai buvo gal prieš dešimt metų.Aišku,galva tuo metu kol vartoji neskauda,nes beveik visą parą miegi,bet argi čia gyvenimas g.gif O dar pripratimas doh.gif iš kurio labai sunkiai išėjau verysad.gif
Atsakyti
na as tai kolkas gelbejuosi tuo kad sugeriu visu rusiu nuskausminancius kuriuos tik randu.. doh.gif zinau kad labai blogai doh.gif ir kiekviena karta pasizadu kad paskutini karta taip doh.gif bet niekada nesigauna cray.gif bijau ir pagalvot kas su mano skrandziu ar inkstais darosi.. verysad.gif
Atsakyti