Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(Beti @ 2006 07 13, 21:03)
Sveika,tau reikia salinti ligos zidini ,o konjakas tikrai to nepadarys doh.gif

Gydytoja kunsultavus mane del migrenos liepe konjako gerti sumaisyto su medumi ,o migrenos noredamas jokiais vaistais ir papildais neikrapstysi,jie tik gali sumazinti priepuolius ir daug maz nuimti galvos skausma,bet migrenos neisgydys...va taip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 07 07, 17:08)
Ir dar viena receptuka isdave smile.gif Kaip tik jauciamas artejantis priepuolis,susimaisyti sauksteli medaus su saukstu konjako ir laikyti burnoje po liezuviu,paskui nuryti,galima  ir pakartoti  biggrin.gif kaip tik jausiu artejancia migrena-bandysiu......konjakelio ir medaus jau apsirupinau....Pabandykit,gal pades ir jums 4u.gif

Kartasi nuima jau prasidėjusį skausmą, ypač , kai labai aiškiai skauda tik viena galvos pusė, kava su šaukštu konjako. Staigiai atleidžia, arba nieko nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beti @ 2006 07 15, 10:37)
Sveikute Saule100 biggrin.gif
Matau nusimanai ligų sindromuose,tai patarčiau ateiti į paskaitą (kuri vyksta nemokamai)ir duodama klausimus daktaras tau nuosekliau ir mediciniškiau išdėstytų.Matai  kalbu iš savo patirties,man pačiai galva skaudėjo gal 20 metų ,net tiksliai ir neprisimenu,daktarai nieko nerasdavo,tai kaip tą paaškinti,kokių tik nedariau analizų...tiesa iš kur tu ?Nes aš iš Vilniaus . 4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif



Ačiū, Beti, už kvietimą. taip nusimanau ligose ir sindromuose. Pati esu gydytoja, įdomu būtų paklausyti ką kolegos šneka biggrin.gif Kada jos būna ir kur? Aš irgi iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2006 07 16, 19:29)
Kartasi nuima jau prasidėjusį skausmą, ypač , kai labai aiškiai skauda tik viena galvos pusė, kava su šaukštu konjako. Staigiai atleidžia, arba nieko nepadeda  verysad.gif


Isbandyta, poveikis analogiskas biggrin.gif Prie kelias dienas "pagijau" nuo eilinio priepuolio thumbup.gif
Beje, jau spejau isbandyti ir kazkieno siulyta recepta "konjakas+medus" - kaip drambliui bonbonke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 07 16, 21:43)
Ačiū, Beti, už kvietimą. taip nusimanau ligose ir sindromuose. Pati esu gydytoja, įdomu būtų paklausyti ką kolegos šneka biggrin.gif Kada jos būna ir kur? Aš irgi iš Vilniaus.


Sveiki Saule 100:4u: Aš ruošiuosi važiuoti į paskaitą trečiadienį(jos vyksta trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-00 val. ,o vėliau daktaras norinčius konsultuoja),jeigu laikas tinka,parašykit man į a.ž.satuva@one.lt,para6ysiu adresą.iki malonaus thumbup.gif


O mieloji Garbane,aš niekam neperšu ( aš bloga reklamos agentė būčiau,nes visada kalbu tik tai ka patyriau ,one tai ka perskaičiau),bet savo patirtimi privalau pasidalinti,kaip nori taip ir suprask,ne vaikas esi drinks_cheers.gif rolleyes.gif

Atsakyti
turiu ir as sita dziaugsmeli blink.gif is viso, 1,5 metai atgal, negalejau gyventi normalaus gyvenimo.megstu aktyvu gyvenima, visut eiti, vaziuoti, daug skaityti ir t.t. znimona tai kelia nuovargi, o to pasekme _MIGRENA.taciau 1,5m atgal, netycia laikrastyje pamaciau reklama AMIGROLIO, nuejiau ir nusipirkau.tai maisto papildas, kuris geriamas kasdien, na ir ka gi, dabar viskas liuks thumbup.gif pamirsau vemima, ir istisa gulejima tamsoje thumbup.gif thumbup.gif patariu pabandyti kas nebandete bigsmile.gif ir dar nusipirkau vaistineje MIGRANEl, tai toks piestukas, kuriuo reikia smilkinius patepti, man taj jis nelabai, bet draugej padeda thumbup.gif
Atsakyti
Irgi turi si dziaugsma :verysad:Ypac, pastebejau, kai pervargstu aerobikos treniruotej, ar pirtyje per ilgai uzsisedesiu.. Man daznai padeda lavandos aliejus.Kai tik pajuntu, kad arteja priepolis, patepiu juo smilkinius ir kakla ir pamasazuoju. Jis man praktiskai visa laika padeda, ar visai nuima skausma, ar bent gerokai sumazina. Dar padeda ir mietu aliejus. Jis ypac gerai , jei pykina. O is vaistu, tai kazkiek tai padeda Ibuprofenas, ar pora tableciu neocitramono. Siryt buvo baisus skausmas, labai pykino, vos iki darbo davaziavau. Tada pasitepiau lavanda, isgeriau dvi tabletes neocitramono, praejo valanda ir tikrai jau daug geriau jauciuosi - pykinimas praejo, skausmas per pus sumazejo, ir bent galiu pradet dirbti..
Atsakyti
[
Tikriausia as migreninke su stazu,ja turiu jau 26 m.Kai prisimenu save vaikysteje,tai kazkoks siaubas,uzeidavo skausmai desineje galvos puseje su vemimu,taip tesdavosi para laiko,as tik vemdavau ir miegodavau.Taip kas savaite.Nepraejo ir kai buvau nescia.Niekas nepadedavo viska isvemdavau.Pries kokia 10 m pabandziau zvakutes,ju buvo tik Vokieciu vaistinese,MIGRATAN.Nuimdavo ir skausma ir pykinima.Pries kokius 6 m.mano migrena perejo i kaire puse,zvakutes jau nepadedavo,tada atradau ZOMIG.Brangus 22 lt.jei kompensuoja.tada dezute[3 tabletes]34lt.Padeda labai ir jokio salutinio poveikio nejauciiu.Dabar piepuoliai labai dazni[6-8] per menesi,bet ne tokie stiprus,tablete visada turiu tureti su savimi,svarbu laiku isgerti.Tai daug kainuoja,bet dziaugiuosi,kad nors kas padeda.Tikriausia tai jau perejo i letine forma.Uzuojauta visoms.
Atsakyti
Migreninius galvos skausmus turėjau, kol gėriau KT ir tik tada, kai nustojau juos gerti, supratau, kad tie skausmai buvo būtent nuo KT.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Nežinau, ką daryti! Mane baigia nukamuoti migrena. Laukiuosi, tad vaistų gerti negaliu. Tas pats buvo ir per pirmą nėštumą. Nuo 2 mėn. užpuolė ta bjaurybė ir kankino daugiau kaip mėnesį. Istorija kartojasi. Neturiu jėgų perskaityti visko, ką čia parašėt. Prašau patarimo kaip kovoti su migrena be vaistų.
Atsakyti
Mane prieš kelis metus labai kankino migrena.Kažkur perskaičiau ,kad ją gali sukelti ir Magnio trūkumas.Pradėjau gerti magnį " arklio" dozėmis-po 2-4 tabl. per dieną,kai galima buvo tik 1 .Taip gėriau apie 2 mėn.,o paskui perėjau prie normalios dozės.Man labai pagerėjo jau po tų 2 men.Patariu pabandyt,tik magnį reikia gerti BUTINAI po valgio,nes kitaip gali pykinti.Nėsčiai didinti dozės negalima.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2006 10 01, 11:08)
help.gif  help.gif  help.gif Nežinau, ką daryti! Mane baigia nukamuoti migrena. Laukiuosi, tad vaistų gerti negaliu. Tas pats buvo ir per pirmą nėštumą. Nuo 2 mėn. užpuolė ta bjaurybė ir kankino daugiau kaip mėnesį. Istorija kartojasi. Neturiu jėgų perskaityti visko, ką čia parašėt. Prašau patarimo kaip kovoti su migrena be vaistų.

Man per nestuma labai buvo padazneja priepuoliai,per savaite 2-3 kartus su mirgejimais-kosmaras kazkoks doh.gif Tikrai uzuojauta 4u.gif
Pabandyk konjako sauksta sumaisyta su medumi isgerti,saukta konjako manau galima.
Butinai ryte pavalgyk.
Man asmeniskai migrena atsiranda ir nuo kai kuriu maisto produktu,juokingai atrodys,bet nuo kugelio,sakocio,fermentinio surio,juoduju sebentu,nuo sulciu MORS-yra tokios rusiskos,raudono vyno pakanka ir gurksnio,esu pastebejus jau ne viena priepuoli po siu produktu,tai ju nevartoju N metu cool.gif ir migrenos priepuoliu nebuvo apie tris metus,tik nusidejau su vyno taure,sekancia diena visame grazume atvaziavo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 04 spalio 2006 - 10:52