Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Sveikutes,
ir as prisijungiu prie jusu burelio.
Man labai padedavo i nosi purskiami Imigran atrodo.
O kas per Isminties tabletes?
Atsakyti
Man jau kuri laika migrenos skausmu nebebuna, nors turejau juos nuo vaikystes. neturejau tik, kai buvau nescia - bet tada vemdavau ir be skausmu. Man atrodo, kad migrena yra labai susijusi su toksinais. O menesiniu metu organizmas jautresnis ir toksinams matyt.
Mano issigydymo budas nera lengvas, bet vistiek pasidalinsiu. Viena, valgiau puse metu vien zalia(nevirta)augalini maista, o ir dabar, nors vis nupuolu, daugiausiai valgau zalia maista. Vien tas nepadejo, kol nepradejau reguliariai darytis klizmas, kartais su zelmenu sultimis. dariausi mazdaug du menesius beveik kasdien(vezininkams su zalia dieta rekomenduoja kas keturias valandas darytis ar net dazniau pirmus menesius ir net nakti keltis tam, nes kitaip nuo nuodu jie i koma ieitu ir mirtu). Migrena ne tokia pavojinga, kaip vezys, todel karta ar du per diena visai uztektu. Taigi, nemalonus budas, bet veikia stebuklingai, bent jau man. Dabar karts nuo karto uzeina galvos skausmai, bet silni - nereikia jokiu vaistu gerti, ir nepriveda iki vemimo.
Atsakyti
Latelle, kas per purskiami Imigran? g.gif

QUOTE(greeninlosangeles @ 2006 11 27, 22:11)

na cia tai jau sado-mazo blink.gif aciu gal ne. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 11 27, 23:19)
Latelle, kas per purskiami Imigran?  g.gif
na cia tai jau sado-mazo  blink.gif  aciu gal ne.  blush2.gif  biggrin.gif

Nors kartais labai kenčiu nuo galvos skausmo ir atrodo, kad padaryčiau viską, kad tik nustotu skaudėti. Bet toks gydimo budas, gal ne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 11 27, 18:55)
Sveikutes,
ir as prisijungiu prie jusu burelio.
Man labai padedavo i nosi purskiami  Imigran atrodo.
O kas per Isminties tabletes?

Tai paprasčiausias Sigcess maisto papildas,bet man ,draugėms labai pagelbėjo.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 23, 22:54)
Gal kas bandėt Imigran tabletes? 2 vnt jų apie 36 kainuoja. Įdomu, ar efektyvios?


man yra nustatyta migrena, ir ji susijusi su mėnesinėm. Stebiuosi, kad kai kam padeda visokie citramonai ar Ibumaxai... mano neurologe sake, kad nuo tikros migrenos paprasti vaistai nuo galvos skausmo nepadeda. O Imigran tikrai pasaka, ne vaistas. Man užtenka 1/3 dalies tabletes, aisku, priepuolio pradzioj, ir butinai 20 min visiskos ramybes jo isgerus. kai 50 proc kompensuoja, tai ta kaina nebeatrodo didziule, tuo labiau, kad be imigran priepuoliai trukdavo po 3 dienas mazdaug, ir prasydavau sūnaus, kad galva nukirstu...
tik teko girdeti, kad imigran mazina imuniteta...
Atsakyti
Na, mano migrena 95% irgi susijusi su mėnesinėm doh.gif . O Imigraną bandžiau pirmą kartą - nė velnio nepadėjo, tik reakcija dingo kuriam laikui unsure.gif . Todėl nereikia stebėtis, kad vienom padeda ibuprofenas, kitom - analginas. Man irgi anksčiau padėdavo, o dabar, matyt, reikia jau rimtesnių... Ir nebūtinai tavo neurologė gali būti 100% teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip - migrena nera didelis dziaugsmelis - gimdymo skausmai yra visiskas niekas palyginus su migrena. Todel net nepagalvojau apie nuskausminancius gimdydama.
Atsakyti
Sveikos, uzjauciu visas kurias kankina migrena.
Man migrena jau x metu.Priezastys kodel kankina neaiskios. Skausmo metu uzspausta viena puse galvos, is tos puses akies bega asaros, ir is tos puses nosies snerves bega sloga. Ibandzius daugybe vaistu nerandu to stebuklingo, kuris galetu padeti. Nestumo pradzioje, kokius 2 men. nebudavo sviesios galvos.Paskui liovesi skaudejus.Taciau nestumo pab. vel guledavau istisas dienas, galva pridejus prie ledo, nes negaledavau net atsikelti. Siuo metu maitinu, tai irgi stengiuosi gyventi be vaistu, naudoju tepama piestuka MIGRNEL, kuris gal kiek leidzia atsikelti is lovos.Kai tik pajuntu, kad jau pradeda skaudeti, tai ta puse pastoviai tepu ir tepu.
Man rekomendavo akupunktura, sako, kad padeda. Gal kas bandete?? g.gif
Atsakyti
aisku, neurologe gali buti ir neteisi, bet svarbu, kad man padeda thumbup.gif
akupunktura isbandziau Palangos reabilitacinej ligoninej, pas nuostabia gydytoja, ir man skausmai buvo dinge pusei metu biggrin.gif bet tam galejo tureti itakos ir ramus gyvenimas be stresu...
Atsakyti
girdėjau jog vitE ir kviečių želmenys l. padeda.
Atsakyti
Aš taip pat kreipiausi pas neurologę. Teko šviesti galvą, ėjau pas okulistą, nes dėl migrenosgali buti kaltas spaudimas akise. Padariau visus tyrimus beliko tik dar kartą pas neorologe su rezultatais nueiti, vis neprisiruošiu. g.gif
Atsakyti