Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

O taip - man saridono pakelio irgi labai trumpam uztenka doh.gif As tai bijau ir suskaiciuoti kiek vaistu per savaite isgeriu verysad.gif labai bijau kad susigadinsiu inkstus ir kepenis verysad.gif

beje man dabar israse pabandyt Brexin bet nepasakyciau kad padeda schmoll.gif Ir dar sake Cinarizina pabandyt. O kasdien geriu 10mg amitriptylinum. Tai jau man baisu koks kruvis inkstams doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 27 gruodžio 2006 - 12:07
QUOTE(garbane @ 2006 12 27, 12:03)
Ir dar sake Cinarizina pabandyt.

Jeigu čia leidžiamas į veną g.gif Nu lyg ir toks pavadinimas g.gif ,tai leidausi kelis sykius po kursą,bet tikrai nepadėjo verysad.gif
Atsakyti
Aš jau susitaikiau su migrena. Neturiu jėgu ir laiko kovoti. verysad.gif
Gal reikės akupunkturą pabandyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 12 27, 11:44)
O man atvirksčiai buvo. Kai atėjau pas dantistę viskas buvo gerai. O išejau su didžiausia migrena.  lotuliukas.gif Anksčiau labai bijodavau dantistu, dabar kai yra geri nuskausminamieji, tai einu drasiai. O dabar bijau eiti vien dėl to, kad gali apdovanoti migrena.  lotuliukas.gif

Aš irgi aną savaitę buvau, siaubingai biojau unsure.gif
Viskas buvo OK, tik mažėjant nuskausminančių poveikiui stiprėjo galvos skausmas verysad.gif Labai gailėjausi, kad vos pajutusi, kad taip darosi neišgėriau vaistų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cezarija @ 2006 12 27, 13:21)
Jeigu čia leidžiamas į veną g.gif Nu lyg ir toks pavadinimas g.gif ,tai leidausi kelis sykius po kursą,bet tikrai nepadėjo verysad.gif

ne ne, cia tabletytes tokios. Pleciancios kraujagysles g.gif Nekasdien geriu, o priepuolio metu. Nors man sake bandyti isgerti jei numanau kad kita ryta bus priepuolis (nes man po sunkios savaites savaitgali ojojoj buna), bet sitaip nepadeda man schmoll.gif Tai pora kartu bandziau isgerti kartu su nuskausminamaisiais.. abu kartus tikrai pagerejo, bet dar nedristu teigti kad cia butent del cinnrizin.
Atsakyti
labas visoms 4u.gif o kodel mergaites negeriat amigrolio?as ji geriu jau antri metai, ir tokia patenkinta palikau, kad negaliu ne apsakyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciukaz @ 2006 12 27, 20:10)
labas visoms 4u.gif o kodel mergaites negeriat amigrolio?as ji geriu jau antri metai, ir tokia patenkinta palikau, kad negaliu ne apsakyti blush2.gif

O jis kaip geriamas? Kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 12 27, 21:49)
O jis kaip geriamas? Kiek kainuoja?

taj maisto papildas, gerti kiekviena diena, po viena tablele, kaina 20lt 60 tableciu smile.gif
Atsakyti
Apie vaistukus galima paskaityti ČIA
AMIGROLIS
Reikės ir man pabandyti. Nes galva skauda vos ne kiekvieną dieną. O migrena buna karta per mėnesį.
Atsakyti
Klausykit merginos, o ka jus daret kai nestuke.gif buvot? Gi negali tada vaistu tokiais kiekiais gerti doh.gif Ar bent kiek maziau skaudejo? unsure.gif
Atsakyti
Aš čia kažko nebesuprantu unsure.gif Man amigrolis irgi labai padėjo thumbup.gif Jį reikia gerti NE MAŽIAU kaip tris mėnesius iš eilės mirksiukas.gif Bet jį išėmė iš prekybos doh.gif Ar dabar vėl su grąžino? g.gif
Atsakyti
Gal kas gėrė Migrenoset arbata? Idomu ar galima tikėtis, kad arbata padės. Taip jau nesinori ryti vaistus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teresa: 27 gruodžio 2006 - 21:25