Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(ZEMUOGE 27 @ 2007 01 24, 13:24)
Bet juk migrena, kaip kad daugelis pripažįsta, nėra liga. Tai kažkokio organo negalavimo iššaukta organizmo reakcija.

nesamone schmoll.gif kas gi tas "daugelis"? man rodos cia tik visokiu alia naturalios medicinos salininku kabliukas - "mes atliksim jum organizmo valyma ir jus pagysit nuo migrenos" bla bla bla doh.gif

QUOTE(Ryza_Lape @ 2007 01 24, 15:23)
Ieskau jau virs 20 metu, dar neradau lotuliukas.gif Kartais turi itakos artejancios mmm, kartais - nuovargis+alkis, pervargimas, stresai.. Bet tai praktiskai neisvengiami veiksniai mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pvz man po egzaminu galva skauda, arba po itemptos darbo dienos, bet kaip situ dalyku isvengt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 01 24, 15:22)
nesamone  schmoll.gif kas gi tas "daugelis"? man rodos cia tik visokiu alia naturalios medicinos salininku kabliukas - "mes atliksim jum organizmo valyma ir jus pagysit nuo migrenos" bla bla bla  doh.gif
drinks_cheers.gif pvz man po egzaminu galva skauda, arba po itemptos darbo dienos, bet kaip situ dalyku isvengt  doh.gif

Tai tame ir yra esmė, kad paprasčiau priryti krūvą vaistų, jau kai galva tampa kažkokiu "kibiru", o ne užkirsti kelią tiems skausmams. Paprasčiausiai reikia išmokti stebėti save ir pagal savo organizmo mums duodamus simptomus stengtis "neužleisti" kelio stipriam skausmo įsivyravimui.
Jeigu pastebėjai, kad migrena dažniausiai prasideda prieš "mūsų dieneles", tai kodėl gi sau neleidus, kiek tik yra galimybės, pailsėti, nepervargti, save palepinti. O jei jau jauti, kad pradeda šiek tiek skaudėti galvą, tai nelauk kol visai skausmas bus nepernešamas - išgerk vieną, bet stiprią skausmą malšinančią tabletę ir pailsėk, atsigulk bent keliolikai minučių, arba bent jau ramiai pabūk užsimerkus.
Atsakyti
QUOTE(ZEMUOGE 27 @ 2007 01 25, 11:48)
Tai tame ir yra esmė, kad paprasčiau priryti krūvą vaistų, jau kai galva tampa kažkokiu "kibiru", o ne užkirsti kelią tiems skausmams. Paprasčiausiai reikia išmokti stebėti save ir pagal savo organizmo mums duodamus simptomus stengtis "neužleisti" kelio stipriam skausmo įsivyravimui.
Jeigu pastebėjai, kad migrena dažniausiai prasideda prieš "mūsų dieneles", tai kodėl gi sau neleidus, kiek tik yra galimybės, pailsėti, nepervargti, save palepinti. O jei jau jauti, kad pradeda šiek tiek skaudėti galvą, tai nelauk kol visai skausmas bus nepernešamas - išgerk vieną, bet stiprią skausmą malšinančią tabletę ir pailsėk, atsigulk bent keliolikai minučių, arba bent jau ramiai pabūk užsimerkus.


Matyt per trumpai sirgai migrena, kad gali taip postringaut biggrin.gif mirksiukas.gif. Dauguma migrenikų maždaug žino, kas jiems iššaukia migreną, bet, kaip bebūtų gaila, nuo to apsisaugoti NEĮMANOMA. Sakykim, prieš tas dieneles (asmeniškai man, tai pirmomis mmm... dienomis) galiu save lepinti kaip tik noriu, bet skausmo vis tiek neišvengiu schmoll.gif. Negaliu išvengti streso darbe, šeimyninių problemų ir kitokių blogų situacijų... Negaliu visuomet laiku pavalgyti - nors šiaip jau labai stengiuosi, bet visko gi pasitaiko rolleyes.gif.
O kai pradeda skaudėti galvą darbe, patikėk, tikrai negaliu atsigulti ant šefo priėmime stovinčios sofkutės su šlapiu rankšluosčiu ant galvos biggrin.gif. Be viso to dar pasakysiu, kad man skausmo nenuima jokia skausmą malšinanti tabletė doh.gif.
Gal dar būtų kokių pasiūlymų g.gif?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2007 01 26, 01:00)
Matyt per trumpai sirgai migrena, kad gali taip postringaut  biggrin.gif  mirksiukas.gif. Dauguma migrenikų maždaug žino, kas jiems iššaukia migreną, bet, kaip bebūtų gaila, nuo to apsisaugoti NEĮMANOMA. Sakykim, prieš tas dieneles (asmeniškai man, tai pirmomis mmm... dienomis) galiu save lepinti kaip tik noriu, bet skausmo vis tiek neišvengiu  schmoll.gif. Negaliu išvengti streso darbe, šeimyninių problemų ir kitokių blogų situacijų... Negaliu visuomet laiku pavalgyti - nors šiaip jau labai stengiuosi, bet visko gi pasitaiko  rolleyes.gif.
O kai pradeda skaudėti galvą darbe, patikėk, tikrai negaliu atsigulti ant šefo priėmime stovinčios sofkutės su šlapiu rankšluosčiu ant galvos biggrin.gif. Be viso to dar pasakysiu, kad man skausmo nenuima jokia skausmą malšinanti tabletė  doh.gif.
Gal dar būtų kokių pasiūlymų  g.gif?

lotuliukas.gif
Aš tai geriu tabletes kai tik jaučiu, kad jau prasideda.
Gal jus geriate kai galva jau labai skauda. Kai aš paveluoju išgerti tabletę, man tada irgi jokios nebepadeda.
Viena karta esu išgulėjusi lovoje 3 dienas. Galvojau, kad jau galas atėjo.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 01 26, 09:19)
...Gal jus geriate kai galva jau labai skauda. Kai aš paveluoju išgerti tabletę, man tada irgi jokios nebepadeda...


Oi ne, griebiu tabletę iškart, kai tik pajuntu pirmuosius skausmo požymius 4u.gif. Kartais (labai retai verysad.gif) padeda, bet dažniausiai tik pristabdo priepuolį doh.gif. Smagu skaityti, kad kažkam dar padeda nuskausminamieji - man, deja, praktiškai nebe cry.gif.
Atsakyti
Užjaučiu.
Man tai kol kas Saridono pora tablečių padeda. Na aišku išgertos laiku.
Atsakyti
Mano anytėlė nuo 30metų kankinosi su migrena,kai užeidavo priepoliai tai ir alpdavo ir vemdavo ,žodžiu labai blogai ir taip kokias tris dienas,ji vis sakydavo,kad geriau numirt doh.gif nei taip kankintis,jokie vaistai praktiškai nepadėdavo,net leidžiami.Gerdavo Imigraną,prieš jį vartojo Migratano žvakutes,o vėliau kai atsirado Zomigas naudojo jį,šis kartais ir padėdavo,jei išgerdavo pačioje pradžioje.Mes vis juokaudavom kad praeis kai prasidės klimaksas lotuliukas.gif ir ką jūs manot,prasidėjus klimaksui pasibaigė ir galvos skausmai bigsmile.gif
P.SJai galvos skausmai prasidėdavo prieš mėnesines,suvalgius nemažą kiekį riešutų,nuo kavos.
Atsakyti
Man asmeniškai iš pradžių padėdavo Ibuprofenas (stiprus), paskui, kai organizmas priprato, pradejau gerti Ibumax arba Ibumetin. Jie visi labai panašūs, pagrindinė sudedamoji dalis yra ta pati, tik priedai kažkiek skiriasi. Bet didžiausią pagerėjimą pajutau, o po kelių mėnesių ir visai migrena pradėjo nesikartoti gal ir dėl to, kad kai (padarę gydytojai galvos kraujagyslių elektrogramą nustatė, kad yra susiaurėjusių kraujagyslių toks kaip židinukas galvoje) išrašė pagerti Piracetam Eggis (čia kitaip pavadinus tai notropilas, kuris pamaitina smegenis). Jį pagėriau 2 gerus mėnesius ir patikėkit manim, tikrai pajaučiau pagerėjimą. O įtampą darbe, stresus ir nuovargį nugalėti man padeda Sedatif PC tabletėlės. Jos yra žoliniu pagrindu ir prie jų tikrai nepriprantama, o atsiriboti nuo neigiamų emocijų tikrai padeda.
Užuojauta besikankinančioms ir sėkmės kovoje su baisiąja MIGRENA. 4u.gif
Atsakyti
Man geriausiai padeda ketnov- ypatingai leidziamas. Ismokau jau ir pati susileisti, kai nieko nera salia. Gerai dar,kad kadaise firmoje dirbo viena buhaltere, kuri taip pat sirgo migrena- tai net greitaja kviesdavosi i darba, kai labai blogai budavo. nuo to laiko virsininkai i migrena ziuri kaip i rimta liga, tad pasakymas "labai skauda galva, gal galite isleisti namo" nesukelia jokios nuostabos, o tik uzuojauta ir klausima "ar pati parvairuosi, ar duot ka, kad parveztu?". Nors daugeliui tai tik kazkoks prasimanymas, kas nesusidure, tas nesupras...
Atsakyti
man jokie ketanovai ir imigranai nepadeda,man daktare sake mano migrena labai didelio laipsnio,as per ja net darbo negaliu susirast,irgi buna dazniausiai pries menstruacijas,tai kekviena men,o buna taip kad sutraukia liezuvi akyse mirguliuoja puse kuno tirpsta galva plista,kai atsimenu ta jausma net bloga o ka kai darbe prasideda nepasakysi man migrena einu namo nu dar gali taip pasakyti i metus karta bet nekekviena men,bandziau ir spicialius vaistus nuo migrenos brangius ne velnio nepadeda
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 01 29, 19:01)
man jokie ketanovai ir imigranai nepadeda,man daktare  sake mano migrena labai didelio laipsnio,as per ja net darbo negaliu susirast,irgi buna dazniausiai pries menstruacijas,tai kekviena men,o buna taip kad sutraukia liezuvi akyse mirguliuoja puse kuno tirpsta galva plista,kai atsimenu ta jausma net bloga o ka kai darbe prasideda nepasakysi man migrena einu namo nu dar gali taip pasakyti i metus karta bet nekekviena men,bandziau ir spicialius vaistus nuo migrenos brangius  ne velnio nepadeda

Man ir su menstruacijos susiję, tai sakė čia hormonai.Tu nebandei mastadynon?
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 01 29, 19:06)
Man ir su menstruacijos susiję, tai sakė čia hormonai.Tu nebandei mastadynon?

o situ tiksliai neatsimeu ar bandziau cia grynai nuo migrenos ar nuo ko?as jau viska isbandziau ir nieko 0rekcijos nieks nepadeda,reiks pabandyt tavo tas mastadynon gal pades
Atsakyti