Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blogas burnos kvapas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2
friculis
dar skaiciau kad acetono kvapasbuna, nes vaikiuku skrandis turetu buti mazdaug kas dvi valandos apkrautas, t.y. nors biski kazka uzvalgyti tyreles, sausaini ir pan.
mums tas padejo.
audroneta
Na mum irgi kartais kvapas kazkoks buna. Irgi nezinau nuo ko.
Gaile_
maziuke neserga slogyte, bet greiciausia, kad skysciu truko, nes dabar kai karsta, daug geria, ir jokio kvapulio smile.gif nors tas kvapas man ne kiek neprimine acetono...
Daivad
QUOTE(Gaile_ @ 2007 05 11, 22:54)
Sveikos mamytes! Gal kam irgi teko su tuo susidurti - mano mazylei kartas nuo karto toks keistas ir nemalonus kvapas is burnytes jauciasi jai iskvepiant... nesuprantu, nuo ko tai galetu buti... kazkur skaiciau, kad gali skysciu vaikui trukti, bet ji pakankamai geria ir arbatytes, ir sulciu. Siaip geriam misinuka Aptamil 2, gal nu jo cia? Negi nu darzovyciu su mesyte ar vaisiu?
*

Mano sūnui 2,5 metų ir tas kvapas dažniausiai būna ryte, po miego. klausiau gydytojos, sake, kad gali būti dėl maisto. Ji kažkaip atlaidžiai į tai pasižiūrėjo, tai ir aš nusiraminau, nors dabar jau kaip ir nebežinau....
ausrele5555
Sveiki, nemalonus kvapas gali atsirasti ne tik nuo slogos bet ir nuo anginos, ypac jei ji pulinga. unsure.gif Beto vaikuciams kurie jau su dantukais, tai gali buti kad tarp dantuku kas nors g.gif
Limcamca
Soskės naktį neturit? Gali būti nuo soskės prabuvusios ilgai burnytėje g.gif
miegutis

Pas mus irgi tas kvapas po miego buvo,dar beto turėjom kosulį be priežasties,pasirodo tai rūgštys sukelia kosulį ,erzina gerklytę ir tas kvapas nemalonus nuo jų ,liežuvis lipnus su apnašomis;daktaras uždraudė valgyti šokoladą,saldumynus perpus sumažinti,pieno negerti ,glaistytų sūrelių nevalgyti,vakare nevalgyti mėsos,dažnai gerti vandenį.
incia
Mano maziui irgi kartais buna, bet kaip pastebejau anksciau, kad atsiradus blogam kvapeliui, po 1-2 dienu susirgdavo. Tai sieju su gerklyte. Dabar, kai tik pajauciu, is karto ta diena purskiu i gerkle liugoli, tai kita diena jau nebebuna.
vikuliukas
Mūsų dukriukui dabar sloga. ir tikrai sklinda toks negeras kvapas... o ir soskutė karts nuo karto pabuvoja burnytėje rolleyes.gif
Opdum
sveikos visos,blogas kvapas is burnos buna vaikams kai valgoma traskuciu,geriama gazuotu gerimu dag perkepto maisto(na,tai labiau galioja vyresnems vaikams)kita gali but ir del rimtesniu lygu plauciu,skrandzio ligu,cukralige,na aisku kartu su blogu kvapu buna ir kitu simtomu,negazdinu,tik kad zinotumet....bukit sveiki..
egliene
pas amniski nuo kokiu 11 men jauciamas blogas kvapas is burnytes, ipac kai pabunda po nakties ar pietu miego unsure.gif

buvau pas gydytojsu klinikuose>sake tai normalu mazam vaikiui, nes jo stemple trumpa ir voztuvas neuzsidaro, del to jauciasi skrandzio rugsiu kvapas.
laikui begant turetu susitvarkyti g.gif

bet man vistiek labai neramu unsure.gif
jolituze
QUOTE(egliene @ 2007 08 13, 12:01)
pas amniski nuo kokiu 11 men jauciamas blogas kvapas is burnytes, ipac kai pabunda po nakties ar pietu miego  unsure.gif

buvau pas gydytojsu klinikuose>sake tai normalu mazam vaikiui, nes jo stemple trumpa ir voztuvas neuzsidaro, del to jauciasi skrandzio rugsiu kvapas.
laikui begant turetu susitvarkyti g.gif

bet man vistiek labai neramu  unsure.gif
*

Va va pas mus tas mats.Mazajai 10men,bet po miegelio negeras kvapas.As galvodavau gal nuo ciulptuko,bet ji miega be jo.Tik pries uzmigdama.Perskaicius jusu zinute nurimau.Gal tikrai yra taip kaip sako daktarai g.gif
Ivona!
sveiki!as ka tik uzsiregistravau net nezinau ka dar daryt kaip elgtis cia.Gal galetu kas padet,mano sunyciui 3 metukai man atrodo apsinuodijo, jam sukasi galvyte,pikina,ka daryt, padekit prasau! smile.gif
Mama liala
QUOTE(nionia22 @ 2007 08 19, 23:26)
sveiki!as ka tik uzsiregistravau net nezinau ka dar daryt kaip elgtis cia.Gal galetu kas padet,mano sunyciui 3 metukai man atrodo apsinuodijo, jam sukasi galvyte,pikina,ka daryt, padekit prasau! smile.gif
*

parasyk atskira tema ten virsuj yra(nauja tema)/ o del leliuko tai kuo jis tavo manymu galejo apsinuodyti?
Papildyta:
QUOTE(jolituze @ 2007 08 18, 19:10)
Va va pas mus tas mats.Mazajai 10men,bet po miegelio negeras kvapas.As galvodavau gal nuo ciulptuko,bet ji miega be jo.Tik pries uzmigdama.Perskaicius jusu zinute nurimau.Gal tikrai yra taip kaip sako daktarai g.gif
*

o mum irgi taip sake bet paskui po 3 men tokio kvapo uzejo skausmai ir atsidurem ligoninej su skranduko uzdegimu uzsitesusiu doh.gif ir tada mum vln paaiskino kad blogas kvapas buna jei yra kazkokia bedele skranduke doh.gif aisku cia gal kiekvienam individualiai bet mum buvo problemyte verysad.gif
Viesulas
man rytais buna blogas kvapas.
noir1
QUOTE(Viesulas @ 2007 08 20, 17:34)
man rytais  buna blogas kvapas.
*

Nu nieko sau g.gif eik kur nors kitur.Baikom ne vieta čia.Tikriausiai vaikų neturi,kad čia taip juokauji.Mamoms tai nepatiks.
O į temą tai mano sūnui 6 m ir nuo kokių3 metų jaučiasi negeras kvapas beveik visą dieną.Iš pradžių siūlė operuoti adenoidus,bet juos kaažkaip sumažinom vaistais.Tik kvapas niekur nedingsta.
jolituze
[quote=Viesulas,2007 08 20, 17:34]
man rytais buna blogas kvapas.
*

Pas jus burnoj 32 dantys ir labai retascdalykas,kad jie butu idealiai sveiki ir svarus.O kalbame mes cia apie vaikuciu burnytes
blakstienute
QUOTE(Dalbara @ 2006 10 12, 23:45)
Aš savąją net pas gydytoją vedžiau dėlto kvapo iš burnos. Buvo visokių vaistų prirašius skirtų vartoti tik nuo 12 metų  g.gif  bet aš jų nedaviau  schmoll.gif ir tablečių kad mažintų norą gerti. Man išaiškino kad atseit kvapas yra nuo per didelio kiekio skysčių vartojimo hihihi.gif vaikui per dieną užtenka 200ml skysčių be sriubų  blink.gif  juokinga  doh.gif
Vienu žodžiu mes tų vaistų negėrėm o kai nuėjom po "gydymo" tai sakė kad viskas gerai hihihi.gif nu tokia gydytoją tai tik gun_bandana.gif
Beje, dabar to kvapo kaip ir nebeliko  g.gif
*

Sveiki, noreciau paklausti o kaip vadinasi tie vaistukai nuo kuriu nesinori taip daug gerti, nes mums tai didele beda ypac nakti doh.gif
magrema
Sveikos mamos,
noriu pasidalinti savo patirtim apie vaiku bloga burnos kvapa. jei viskas gerai su dantukais, tai nebutinai( pasirodo) bus skrandzio problemos. mano sunui 12 metu. kokius 5 metus gydem refliuksa. vaistai nieko nepadejo. doh.gif vaistinej pasiule burnos kvapa gerinanciu petrazoliu ekstrakto kapsuliu( beje labai pravartu tureti rankineje ir mums). jos padedavo, bet trumpam. verysad.gif problema radom visai atsitiktinai. pakliuvom pas labai gera gydytoja, kuri istyrus krauja pasake, kad vaiko tonzilese (vadinamoj anginoj) yra 4 kartus padidejes streptokokiniu bakteriju kiekis!!! unsure.gif

pasalinom tonziles, rezultatai jau geri, nors dar iki galo nepasveikom. patarciau apsilankyti pas LOR ir paprasyti padaryti si tyrima. KAK jis daromas tik 2metai, o mes vargom tiek ilgai...
Juzukas
Pas musu vaika blogas kvapas buvo del grybelio zarnyne. Galima pasidaryti kaprologini ismatu tyrima ir viskas matosi. Kai grybeli isvarem kvapas ir dingo.
ewile
mum irgi kartais buna blogas kvapas is burnos, perskaiciau sita tema ir pradejau stebet, pasirodo irgi buvo skisciu trukumas
lunde
Maniskei irgi budavo nekoks kvapas is burnytes.Ypac po pietu miegelio..Tada ji vartojo nedaug skysciu.Dabar geria tikrai daugiau ir kvapo nebera smile.gif
vilmandra
4u.gif Sveikos mamytes. Atsitiko keistas dalykas. Dvi paros vaikui iš burnytes labai negerai kvepia. Ne acetonu, ne chemija, o šuduku. Stipriai šlykščiai. Prisimenu mūsų šuniukas kai kaži ko prirydavo lauke, toks kvapas būdavo. Nejuokais neramu. antroj paroj pradejo kilt temperatura. Šiandien buvom pas gydytoja - nieko nesupranta. Galvojau gal stomatitas, bet gerai apziurėjom burnele, smegenys labai patinę, bet mums dantukai kas savaite po viena ritasi. Pusleliu, demeliu ir zaizdeliu nera. Pilvukas minkštas, kakutį padaro (tiesa irgi labai smirdi, kaip niekada) . Išrašė antibiotikų ( dėl visa ko)... dar laukiu. gal kam kas yra panašaus nutikę ??? Ačiū.
gintute.j
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=188114
Panasi temyte.
kaip Linukas, nebekarsciuoja?
skambinau, zadejau i svecius pro sali uzeit, bet neatsakei. tikiuosi sveikstat ir jums viskas gerai
drugelisxxx
Negeras kvapas iš burnytės gali būti ir dėl disbakteriozės, virškinimo sutrikimų, bent taip buvo mums. ax.gif
Braske Linuska
Musiskiui irgi jau kelios dienos blogas kvapas is burnytes, dazniausei vakare, jis primena tarsi kakucio kvapa. verysad.gif Tiesa siuo metu yra lengva slogyte ir lyg pakoseti bando, tai lasinam i nosyte juros vandenelio, geriam Prospano ir pasitepam krutinele su Resorbanu. Pameginsim ir skysciu daugiau pagerti, bet kad jam sunku daugiau isiulyti lyg ir pakankamai geriam ir kramsnojam vis kazka, o valgom kas 3 val. sad.gif
Braske Linuska
Na stai, mes vakar pasikonsultavome su gyditoja, ji sake, kad tai galetu buti del geruju zarnyno bakteriju trukumo ir dvi savaiteles skyre pagerti Bifolac geruju bakteriju. Jei niekas nesikeistu teks darytis kraujo, slapimo ir kakucio tyrimus. verysad.gif Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. mastau.gif
Braske Linuska
Siandiena mes jau baigiame gerti Bifolac gerasias zarnyno bakterijas. Kvapas is burnytes lyg ir dingo, bet del viso pikto manau, kad reiketu pasidaryti minetus tyrimukus. unsure.gif
Sekmes visoms mamytems ir ju mazyliams, aukite sveiki. wub.gif 4u.gif
jolituze
QUOTE(blakstienute @ 2007 09 04, 09:58)
Sveiki, noreciau paklausti o kaip vadinasi tie vaistukai nuo kuriu nesinori taip daug gerti, nes mums tai didele beda ypac nakti  doh.gif
*

Nu tikrai mamytes nejuokaukit kokie dar vaistukai kad nenoretu gerti!Juk kvapas ir buna kad per mazai gerai (aisku ta ne vienintele priezastis)kuo daugia geria tuo geriau.Juk nereikalingas skystis pasisalina su visais toksinais ir negerais dalykais is organizmo,o reikalinga kieki skyscio jis pasisavina
Svajojanti
Sveiki,mano sunui ,kuriam yra 7 metukui,pries dvi dienas atsirado blogas burnytes kvapas.Dantukai sutaisyti,jokiu skyluciu nera.Kaip taip staigiai gali atsirasti kvapas?Truputi skaudena jam gerklyte,gal nuo to?Ka pirkti,ka naudoti?
Belatrikse
QUOTE(miegutis @ 2007 06 05, 16:41)
Pas mus irgi tas kvapas po miego buvo,dar beto turėjom kosulį be priežasties,pasirodo tai rūgštys sukelia kosulį ,erzina gerklytę ir tas kvapas nemalonus nuo jų ,liežuvis lipnus su apnašomis;daktaras uždraudė valgyti  šokoladą,saldumynus perpus sumažinti,pieno negerti ,glaistytų sūrelių nevalgyti,vakare nevalgyti mėsos,dažnai gerti vandenį.
*

Lygiai tą patį ir mums pasakė, tyrėmės pas gastroenterologą. LOR, dantistas - nieko nerado. Nors ir laikomės visų rekomendacijų, rezultatų jokių verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.