Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

O ar netyčia vaikučių kūnelio neberia?
Atsakyti
Jokiu berimu ant kunelio nepastebejau ir kitu nusiskundimu lyg ir nera, apart dar pilvely paskauda karts nuo karto.
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 02 15, 14:00)
Jokiu berimu ant kunelio nepastebejau ir kitu nusiskundimu lyg ir nera, apart dar pilvely paskauda karts nuo karto.

ir manajai pilva skauda kone kasdien...
Atsakyti

g.gif g.gif g.gif
viskas nusprendziau nebelaukti uzregistravau savo mazaja pas daktara, tegul iesko priezasties, nes kaip bebutu sie dalykai is niekur ir siaip sau neatsiranda... blink.gif

nors kad
butu nuo maisto tai abejoju, nes irgi pati viska gaminu , ir jau ko , bet vaikui maistui tikrai
netaupom , bet kazin tik koki maista ji darzelyje valgo g.gif g.gif g.gif

Atsakyti
beje stai ka radau gal ka sudomins mirksiukas.gif

http://www.supermama....php/t6996.html [COLOR=blue]

parasyta kad blogas burnos kvapas dazniausiai buna del skysciu trukumo

bigsmile.gif gal ir tiesa nes mano mazoji visalaika tik praso duok ir duok jai gerti cool.gif
o as mat bijau kad tik neapsisisiotu lovytei per daug prigerus ir riboju doh.gif na reiks pabandyti ir duoti kuo daugiau skysciu...tikesiuos kad pades rolleyes.gif
Atsakyti
Dar reiktu stomatologui parodyt, kartais kalti dantukai buna. mirksiukas.gif
Atsakyti
taip greiciausiai ir jo neaplenksime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 02 15, 10:58)
Mano mazylei jau antra savaite is burnos sklinda blogas kvapas (tarsi rugesiu).


Aš tik pasidalinsiu savo mintimis, kurios kilo perskaičius Tavo žinutę.
Prieš kokius 7 metus gulėjau endokrinologijos klinikoj, dariaus tyrimus. Šalia manęs lovą turėjo pagyvenusi moteris. Jai VISADA iš burnos ėjo blogas kvapas. Lyg sugedusių dantų. Nu neįmanoma buvo su ja bendrauti. Ji tai pastebėjo ir man paaiškino, kad visas tas kvapas jai eina iš skrandžio dėl sutrikusios skydliaukės, t.y. dėl to ji ir gydėsi endokrinologijos klinikoje...

Tu neparašei, kokio amžiaus Tavo vaikas. Gal ir dantukas koks sugedo. Tačiau labai abejočiau dėl dantų. Gal tikrai nueikit pas endokrinologus ir padarykit kraujo tyrimą.
Atsakyti
Mes irgi adenoidus issioperavome kada turejom 3 metukus.Bet kvapas is burnytes kartais budavo.As pastebejau,kad tai daugiau padidinto rukstingumo skrandyje problema.Stengiausi maziau duoti maisto turincio sarminiu rugsciu,beveik atsisakeme sulciu,gazuotu gerimu.Ir nezinau,bet dabar nebejauciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEDUNE: 25 kovo 2007 - 03:17
Sveikos mamytes! Gal kam irgi teko su tuo susidurti - mano mazylei kartas nuo karto toks keistas ir nemalonus kvapas is burnytes jauciasi jai iskvepiant... nesuprantu, nuo ko tai galetu buti... kazkur skaiciau, kad gali skysciu vaikui trukti, bet ji pakankamai geria ir arbatytes, ir sulciu. Siaip geriam misinuka Aptamil 2, gal nu jo cia? Negi nu darzovyciu su mesyte ar vaisiu?
Atsakyti
Tikrai tik nuo skysciu trukumo,klausiau gydytojos,man irgi atrode kad daug geria,bet ji pasake kad vistiek mazai,emiau stebet ir pasitvirtino,jei tik kokia diena maziau isgeria,ryte atsikelus kvapelis nekoks... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
o kaip ja priversti gerti smile.gif jau kaip suciaupia lupytes, taip ne siulelio neikisi smile.gif
Atsakyti