Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(menasmyleti @ 2010 01 12, 21:48)
noreciau patarimo, ka galima pasigaminti jei saldytuve turiu pienisku desreliu, fermentinio surio (daug).. o ji reikia kazkur sunaudoti...

pirma mintis šovusi: pica wub.gif , antra: padažas iš pakepintų dešrelių(su kokiu svogūniuku ar kita daržove arba išvis be nieko) prie makaronų(kad ir spagečių) užtarkuoti viską sūriu bigsmile.gif , trečia: sumuštiniai orkaitėje thumbup.gif, ketvirta: lietiniai su dešrelių ir sūrio įdaru bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.N.A.S: 13 sausio 2010 - 00:45
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 13, 01:44)
pirma mintis šovusi: pica wub.gif , antra: padažas iš pakepintų dešrelių(su kokiu svogūniuku ar kita daržove arba išvis be nieko) prie makaronų(kad ir spagečių) užtarkuoti viską sūriu bigsmile.gif , trečia: sumuštiniai orkaitėje thumbup.gif, ketvirta: lietiniai su dešrelių ir sūrio įdaru bigsmile.gif



Galima įpjauti dešreles į tą griovelį įdėti svieste kepinto svogūno{jeigu neturima jo galima ant aliejaus} tuomet užtarkuoti sūrio ir pašauti į orkaitę.
kol sūris išsileis.
Atsakyti
gal ne prie antrųjų patiekalų, bet pakalsusiu ką doro eina paadryt iš šaldytų trintų braškių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 14, 16:07)
gal ne prie antrųjų patiekalų, bet pakalsusiu ką doro eina paadryt iš šaldytų trintų braškių? blush2.gif


Gal ir ne į temą pasisakysiu, bet už tai, kad iš trintų šaldytų uogų yra mažiau variantų ką gaminti, aš tokių niekada nešaldau. Šaldau tik sveikas uogas - į arbatą, želė, kompotą išvirti, saldžią sriubą... O iš trintų...Blynams padažas, gal dar į pyragą kokį įdėt. Geriau jau šaldyti sveikas uogas, o norint jas bus galima ir sutrinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 14, 16:07)
gal ne prie antrųjų patiekalų, bet pakalsusiu ką doro eina paadryt iš šaldytų trintų braškių? blush2.gif


Blynai su braskiu idaru, visokie pyragai, gerimas su braskemis, su jogurtu valgyti galima sumaisius, ant surio deti......................
Papildyta:
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 01 14, 16:52)
Gal ir ne į temą pasisakysiu, bet už tai, kad iš trintų šaldytų uogų yra mažiau variantų ką gaminti, aš tokių niekada nešaldau. Šaldau tik sveikas uogas - į arbatą, želė, kompotą išvirti, saldžią sriubą... O iš trintų...Blynams padažas, gal dar į pyragą kokį įdėt. Geriau jau šaldyti sveikas uogas, o norint jas bus galima ir sutrinti  4u.gif


O sveikas uogas reikia dar mokėti ir šaldyti, nes aš ne kartą blogai sušaldžiau ir jos ištirpę tokios patižę būna ir skonį praranda, tai aš geriau renkuosi trintas uogas.
Atsakyti
ka galima pagaminti is4grudu dribsniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 01 21, 10:36)
ka galima pagaminti is4grudu dribsniu g.gif


kOŠĘ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 01 21, 09:36)
ka galima pagaminti is4grudu dribsniu g.gif

ne tik košę, bet ir apkepą, blynus, sausainius, netgi pyragą. Aš tokius dribsnius naudoju taip pat kaip ir avižinius. jeigu yra avižiniai sausainiai, tai vadinasi gali būti 4 grūdų sausainiai. smile.gif Kas dėl sausainių, man labiausiai patikę yra šie. Apkepų yra įvairiausių, bet tarkim man skanus derinys obuoliai+dribsniai pvz
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 14, 16:07)
gal ne prie antrųjų patiekalų, bet pakalsusiu ką doro eina paadryt iš šaldytų trintų braškių? blush2.gif

Aš daryčiau panna cotą arba kokį desertą su želatina. 4u.gif
Atsakyti
Turiu daug slyvų iš kompoto. Kompotą išgėrėm, o slyvų nieks valgyt nenori schmoll.gif . Ką galima iš jų sukurt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2010 02 04, 23:49)
Turiu daug slyvų iš kompoto. Kompotą išgėrėm, o slyvų nieks valgyt nenori schmoll.gif . Ką galima iš jų sukurt?  g.gif



Gal sutrynus kikį džemą padaryt g.gif

Arba į pyragą....
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2010 02 04, 22:49)
Turiu daug slyvų iš kompoto. Kompotą išgėrėm, o slyvų nieks valgyt nenori schmoll.gif . Ką galima iš jų sukurt?  g.gif

Saldzia sriuba, zele su vaisiais thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti