Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(J-U-Š-A @ 2012 10 08, 12:01)
oho kiek privardinote, tik man reikia greitai paruosiamo patiekalo nes laiko turiu tik val kol mazoji mano padauza miega ax.gif
ceburekams teslai neturiu mielie, nei vafliu kad daryciau paprastesni varianta, bulviniu blynu nevalgo vyras, balandeliams nera kopusto doh.gif

Musaka, parikos idarytos farsu, cili troskinukas
Atsakyti
ooo tikrai, paprikas idarytas pamirsau. thumbup.gif Bent jau man tai labai greitai paruosiamas patiekalas atrodo. Ras dva suruosi viska i puoda idedi ir telieka pakenteti kol pasitroskina.

Jei laiko mazai tai tiesiog ta farsa galima apkepinti, su svogunu, morkomis, dar kuo nors ka turite, padaziuko kokio sumeistrauti ir ant makaronu, grikiu, ryziu, buvliu (ka labiau megstate, turite namuose) suversti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J-U-Š-A @ 2012 10 08, 10:39)
ateinu ir as patarimo... turiu dideli gabala kiaulienos farso, ka patartumet pagaminti? g.gif nes visokie kotletai jau fee doh.gif

http://skanusgyvenim...12/rozytes.html greit pasidaro ir skonis pasaka. Taip pat galite daryti bulves įdarytas faršu, makaronus su faršo padažu, lazaniją. Išvis greita mėsos ir bulvių apkepas, mėsos ir makaronų apkepas.
Atsakyti
Na, jūs vis patariat sunkiais atvejais, tai gal ir man patarsit...
Turiu tik... talkos kokioms 2 savaitėms...
Jie panorėjo dirbt "nemokamai". Tai kaip ir turiu maitint. Tipo draugai/pažįstami. Vakar padariau kruopų/cukinijų bynų kalną, puodą barščių su bulvėm, katilą šaltienos. Dar vakare padariau katilą troškinio a"la balandėliai, išviriau bulvių ir liepiau vyrui pašildyt šiandien. Kai grįžau iš darbo, vos nenualpau, kai radau tuščius katilus ir dar 3 litrų indą šaltienos išvalgytą blink.gif doh.gif blink.gif Sėdžiu dabar ir galvoju, kad pinigais mokėti būtų buvę geriau. Ir gal net pigiau rolleyes.gif

Gal dar atsirastų patariančių, ką galima dar tokiais kiekiais talkai pagamint, kad visai nesubankrutuočiau ir nereiktų pusdienio virtuvėj praleist (neturiu tiek laiko kasdien) (nors ne į temą, bet neįsivaizduoju, kur paklaust apie katilais maisto gaminimą). Planuose dar sriuba su frikadelėmis ir kugelis. Čia mano fantazijai ir galas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 10 11, 16:54)
Na, jūs vis patariat sunkiais atvejais, tai gal ir man patarsit...
Turiu tik... talkos kokioms 2 savaitėms...
Jie panorėjo dirbt "nemokamai". Tai kaip ir turiu maitint. Tipo draugai/pažįstami. Vakar padariau kruopų/cukinijų bynų kalną, puodą barščių su bulvėm, katilą šaltienos. Dar vakare padariau katilą troškinio a"la balandėliai, išviriau bulvių ir liepiau vyrui pašildyt šiandien. Kai grįžau iš darbo, vos nenualpau, kai radau tuščius katilus ir dar 3 litrų indą šaltienos išvalgytą  blink.gif   doh.gif  blink.gif   Sėdžiu dabar ir galvoju, kad pinigais mokėti būtų buvę geriau. Ir gal net pigiau  rolleyes.gif

Gal dar atsirastų patariančių, ką galima dar tokiais kiekiais talkai pagamint, kad visai nesubankrutuočiau ir nereiktų pusdienio virtuvėj praleist (neturiu tiek laiko kasdien)  (nors ne į temą, bet neįsivaizduoju, kur paklaust apie katilais maisto gaminimą). Planuose dar sriuba su frikadelėmis ir kugelis. Čia mano fantazijai ir galas  doh.gif  verysad.gif


doh.gif o keli tie talkininkai yra? jie tik valgo ar ir darbus padaro?
Mus kelionės metu pamaitino plovu.... biggrin.gif na mėsytės ten reikėjo gerokai paieškoti, ji buvo labai smulkiai supjaustyta... Bet TALKININKAMS bus kaip tik.
šiaip tai troškiniai labai tinka - dedi ką turi, maždaug subalansuodama ir troškini, skoniui -prieskoniai....
Kokią kruopų, pvz perlinių, košę su spirgų padažu...
taip pat nepamirškite makaronų patiekalų su faršo padažu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 11 spalio 2012 - 16:56
Galima butu privirti dideli puoda bulviu, kai isvrs sudeti kokios tusonkes ar siaip pakepintos mesytes su dauug svogunu (mesos tik tiek, kad skonis butu biggrin.gif ) ir patiekti su raugintais kopustais arba agurkais. Manyciau butu nebrangu, greit pagaminama ir tikrai sotu. na galima dar kokios ir kopustienes liesos isvirt del viso pikto 4u.gif .
Atsakyti
Tų talkininkų 3. Ir padaro visai nemažai, net nustebau.
Nu bet gi apetitai blink.gif
Ar čia tik aš nepratus prie tiek valgančių? doh.gif
O jums labai ačiū už receptukus-patarimukus 4u.gif
Rikiuoju juos į eilę ir pagret gaminsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 11 spalio 2012 - 17:11
Na dar silkutės galima pagaminti "kaimiškai" su daug kepintų/troškintų morkų ir daug svogūnų ir su bulvytėm. Gal dar turite savų grybų... Marinuota orkaitėje kepta šoninė - čia užbaigtuvėm palepinkit sooočiai.
Nu bet apetitai tikrai nemaži, bet tai nors darbą padaro. Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 11 spalio 2012 - 18:40
QUOTE(AkvileZ @ 2012 10 02, 18:16)
Praeitais metais dariau šio recepto pagrindu http://www.mamosrece...gu-uogiene.html , tik viename virime dejau obuolius, kitame ne, taip pačiai pasielgiau su gvazdikėliais. Vandens nepyliau, ji keičiau iš pusės nurodyto kiekio apelsinų spaustomis sultimis, likusių apelsinų tik minkštimą (viso sudėjau 3 vnt apelsinų), žievelę tik nuo vieno apelsino, nes ji suteikia kartumo.

Dekui labai Akvile 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 10 11, 17:09)
Tų talkininkų 3. Ir padaro visai nemažai, net nustebau.
Nu bet gi apetitai  blink.gif
Ar čia tik aš nepratus prie tiek valgančių?  doh.gif
O jums labai ačiū už receptukus-patarimukus  4u.gif
Rikiuoju juos į eilę ir pagret gaminsiu  smile.gif

Iškepkite karkų (kilas pigiai kainuoja). Apvirkit, o tada iškepkit, kitą dieną iš apipjaustytų kaulų išvirkit sriubą, o nesuvalgytą mėsą pakepkite su svogūnais. Bus kitas, bet labai skanus patiekalas. Taip pat galite privirti šoninės (turgui pigiau gautumėt), iš sultinio riebi soti sriuba išeis, o šoninę virtą patiekit su krienais (arba grietinės-krienų padažu), bulvių kalnu, troškintais kopūstais ir pan. Kaip jau minėjo, plovas sotu ir pigu, taip pat tušonkė su grikiais ar perlinėm kruopom. Darykit mėsos ir bulvių košės apkepą, kugelį su kiaulės ausim ar koja, karka, uodegom, bus ir pigu ir riebiau. Taip pat sotu ir skanu faršo-kopūstų kotletai, pigiau bus nei vien tik mėsos.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 10 11, 17:09)
Tų talkininkų 3. Ir padaro visai nemažai, net nustebau.
Nu bet gi apetitai  blink.gif
Ar čia tik aš nepratus prie tiek valgančių?  doh.gif
O jums labai ačiū už receptukus-patarimukus  4u.gif
Rikiuoju juos į eilę ir pagret gaminsiu  smile.gif

Oi kaip jus suprantu, tik as turiu 3 talikininkus beveik 2 menesiams. Atrodo toki kalna pagaminu, o kai po visko pamatau tik tuscius puodus, tai neviltis apima.Kaip merginos jau patare kelis kartus viriau karka, sotu, skanu ir po to dar sriubos puodas, plovas, troskiniai orkaiteje, kugelis su farsu ar vistiena, troskintos desreles su raugintais kopustais, plovas, paprikos idarytos farsu, tirstos sriubos (buvo labai patenkiti), dar gaminau piemenu pyraga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuteS: 12 spalio 2012 - 13:33
Oi, Ačiū, ačiū!
Idėjų turėsiu ir ne taip jau baisu daros rolleyes.gif
O tai pirmą dieną panika paėmė doh.gif
Matyt pradėjau priprast ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti