Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kada įvedamas "kietas" maistas?

Teisingai tavo vyras sako. Aš pradėjau primaitinti nuo daržovių košės, nes būna jog vaikai pirma paragavę skanesnės grūdų košės, nebenori valgyti daržovienės.
Atsakyti
aš savo dukriukui nuo penkių su tuputėliu mėnesiukų pradėjau duoti daržovienės.
aišku, kol normaliai priprato valgyti, praėjo visas mėnuo.. biggrin.gif
šiaip, visai nevalgydavo bulvių ir morkų košytės. tada viena jaun mama patarė man dėti moliūgo arba cukinijos. akurat doh.gif . iš karto pradėjo valgyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš neturėjau MP, tai labaianksti pradejom duoti kietą maistą ir mažylė tapo ramenė.Pradėjom nuo banano , obuolio gal 2,5mėn ax.gif Po poros savaičių įvedėm daržovienę hippo.Nes reikėjo vos keletą šaukštelių, tai nemokėjau taip ruošti mirksiukas.gif o dar po poros savaičių jau ragavome tam skirtas kruopų košes bigsmile.gif
Dabar nevalgo hippo košių.O labai skaniai valgo mano ruoštas thumbup.gif
Jei pati mama maitina, tai čia viskas kitaip.
Bet mes puikiai augame ir ziūrėjau ne į knygas, o į pačią mažylę thumbup.gif Bandau įtikti visų pirma jai lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis mono pienelio valgyt negalejo, nes as turejau problemu verysad.gif
tai valgem misinukus, tai primaitynt prdejau nuo 4 men.klausiau pediatres, tai sako kaipnori, tai pradejom pratintis. ispradziu nuo slyvu tyreles, nes viduriai kietedavo, bet efekto nebuvo, dabar jau valgom avyzas ir moliugus, bet su kakojimu vargstam verysad.gif
siaip apetitu nesiskundzian thumbup.gif
bandysim keist misinuka rolleyes.gif
o viduriu uzkietejimui manau turejo espumizano vartojimas, nes jis sumazino zarnu peristaltika verysad.gif galvoji,kad leliui darai gero, o pasirodo....
bet gal kaip nors issikapstysim smile.gif
Atsakyti
na maniske gavo tyreliu nuo 5 menesiu, ir jau hippa gauna su mesa. tie visokie rekomendaciju pavidalo rastai gerai, bet vaikas tai labai individualus, juk ir svoris nevienodai auga.
Atsakyti
savo margaitei daržovių košytes duodu nuo 5,5mėn.pirmiausiai pradėjau nuo bulvytės ir cukinijos, o dabar duodu ir morkytės paragaut. tongue.gif Tik nežinau kada pradėt duot grūdų košytės g.gif
Atsakyti
o man iskolo kitas klasuimas blush2.gif planuojam pradeti valgyti koses, bet mes dar nesedim verysad.gif kaip duoti kosytes, jei mes nesedim?
Atsakyti
QUOTE(bebemotas @ 2006 01 18, 10:06)
o man iskolo kitas klasuimas  blush2.gif  planuojam pradeti valgyti koses, bet mes dar nesedim  verysad.gif kaip duoti kosytes, jei mes nesedim?
Jei teisingai supratau klausima ax.gif , as duodu valgyti autokeduteje, labai patogu thumbup.gif (mes irgi dar nesedim)
Atsakyti
Mamos, o kaip jums toks pediatro patarimas duoti 1 men kudikiui morku (zaliu) sulciu ir nuo 2 men duoti namines varskes. blink.gif Tipo del to, kad matinamas tik misinukais ir negauna tokiu medziagu, kuriu yra MP. doh.gif
As tai ryskiai manau, kad per anksti ir dar toks "sunkus" maistas?! Beto gi morku sulciu, kiek zinau is vis iki 1 metu nerekomenduojama ar ne?
Atsakyti
Aš pradėjau nuo obuoliuko kai dukrytei buvo 4mėn ir 3sav. Mažylė jau skaičiavo kiekvieno valgančio kąsnius nenuleisdama akių, pati vaizduodavo kad kažką kramto. Po ranka buvo sodo obuolys, tai ir pagremžiau. Ir taip kiekvieną rytą suvalgo beveik po visą obuoliuką. Nuo 5mėn 1sav pradėjau duoti bulvę. Dabar jau valgo bulvę su morka pietum. MP dieną tik atsigeria.
Atsakyti
MANO SUNELIUI- 5.5MEN, JAU 4 DIENAS DUODU MORKYTE SUTRINTA SU MP.
NOREJAU PAKLAUST, AR GALIU PIETUMS DUOTI MORKYTE, IJUNGT VELIAU BULVYTE, BET PAVAKARIAMS DAR DUOT OBUOLIUKO AR BANANO? AR NEGALIMA MAISYT PRADZIOJ DARZOVIU SU VAISIAIS?
DEKOCIAU UZ ATSAKYMA blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2006 01 20, 14:46)
MANO SUNELIUI- 5.5MEN, JAU 4 DIENAS DUODU MORKYTE SUTRINTA SU MP.
NOREJAU PAKLAUST, AR GALIU PIETUMS DUOTI MORKYTE, IJUNGT VELIAU BULVYTE, BET PAVAKARIAMS DAR DUOT OBUOLIUKO AR BANANO? AR NEGALIMA MAISYT PRADZIOJ DARZOVIU SU VAISIAIS?
DEKOCIAU UZ ATSAKYMA  blush2.gif

Stebek savo maziu, jei jis nealergiskas viskas ok! Savo pirmaji auginau, kai nebuvo tiek patarimu ir uzaugom! mirksiukas.gif
Taip, kad duok visko po truputi iki pilnos normos kol prieisite, nes tavo sunelis jau ne toks ir mazas! mirksiukas.gif
Atsakyti