Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kada įvedamas "kietas" maistas?

Na net nezinau,nuo 4,5 men. mes pradejome skanauti tyreles ax.gif Maitinu ir dabar dar pati...
Siaip tai yra Hipp maistelis jau nuo 9 savaiciu,bet as nedavinejau kadangi maitinu pati.O vat dukrai pirkau,nes ja maitinau tik 3 sav.taip,kad manau cia yra individualus reikalas.Po biskuciuka jau galite duoti paragauti koki banana ar vaikisku sultyciu.Bet cia ju jusu asmeninis reikalas,niekas kitas kaip Jus pati negalite zinoti ar vaikuciui reikia duoti papyldomo maistelio.
Atsakyti
Kai trūksta mamytės pienelio, tai žinoma, tada reikia duoti mišinuko, bet papildomo maisto, vaikui, kuriam suėjo tik keturi mėnesiai, truputį ankstoka. Taip, sutinku, kad yra daug mamyčių, kurios taip daro ir vaikučiai auga sveiki, bet yra ir nemažai vaikučių, kurie kenčia nuo alegijų ir įvairių virškinimo sutrikimų, kadangi mamytės nekantravo. Kam taip rizikuoti. Jowwwita, jeigu jauti, kad trūksta peinelio, pabandyk dažniau duoti vaikučiui krūtį, kadangi vaiko žindymas skatina pieno gamybą. Pati išbandžiau ant savo kailio, kai jausdavau, kad pienelio mažiau duodavau, dukrytei pažįsti kas valandą ir pienelio tikrai padaugėdavo. Jeigu vaikutis čiulpia pirštukus, tai dar tikrai nereiškia, kad jis alkanas, gal paprasčiausiai jis taip bando nusiraminti, arba jam šiaip tai labai malonu smile.gif. Dažnai pirštukų čiulpimas tai kaip ir žinduko čiulpimas.
Atsakyti
as savo dukryte pradejau maitinti tyrelemis nuo 4 men. ir savaites.Gydytoja nepriestaravo.Paprasciausiai as pati pajutau kada mano vaikui reikia kazko kito,nes piena gere nenoriai,jau buvo atsibodes smile.gif, o beto skaiciavo kasnius musu smile.gif Ir nieko neatsitiko,kad ir pradejau anksciau duoti tyreles...Cia kiekvienos mamos individualus reikalas.
Atsakyti
As savo dukryte pradejau maitinti nuo 4 menesiu.Tai jau beveik pora savaiteliu valgo darzoviu kosytes.Patare taip daktaras.Ir esam patenkinti,nes gerai valgo ir ilgiau isbuna soti,ko seniau nebudavo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mamytėms už išsakytas nuomones, pasiteirausiu dar gydytojos kitą savaitę ir tada nuspręsiu ar duoti košyčių g.gif Arnas gimė nemažas 4.200 gr., kas mėn. priauga po 1 kg., bet pastaruoju metu, pajutau kad vaikas jaučiasi alkanas ir po maitinimo irzlus. Nusiramina tik gavęs papildomai mišinio.
Atsakyti
Aisku kiekvienas vaikas individualus,bet ant pakuociu koszciu parasyta nuo 4 menesio,daktre is tiesu negali zinot kas vaikui geriausia,bet ji gali mazdaug bent pasakyti kas kaip.As tai duosiu sukakus 4 menesiams tu tyreliu,nes pienuko ir taip maza,o kas cia zino ar is vis jo dar turesiu suejus4 menesiams biggrin.gif
Atsakyti
mes pradejom nuo 4men.nuo tereliu,poto ivedem darzoves ir kosytes. mano sunelis gyme maziukas,blogai svoris augdavo schmoll.gif dabar valgom beveik viska..o nakti mamos pieniuka thumbup.gif
Atsakyti
Aš pradėjau primaitinti nuo 6 mėn. Pradėjome nuo daržovių, dabar jau valgom ir mėsytę ir kruopas ir vaisines tyreles. Aš visgi manau, kad Jūsų gydytoja turi parekomenduoti Jums, kada reikia pradėti įvesti papildomą maistelį bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, su artėjančiais Naujais. Aš savo mažiuliui tyrelių pradėjau duoti nuo 4 mėn. ir 1 sav. Jam labai patiko, prieš tai labai atpylinėjo, o dabar praktiškai viskas susitvarkė.
Atsakyti
Mano maziui irgi jau 4men ir beveik dvi savaiteles, jau ragavome obuoliuko, banano, slyvu tyreles, nusipirkau ir slyvu sulcikiu, nes labai jau pradejo maziui viduriukai kieteti, nezinau ko griebtis, manau nuo misinuku.... unsure.gif Man taip pat labai keista, jog dabar jis maziau suvalgo nei budamas 3men, jei tada jau po 150ml kartais suvalgydavo, tai dabar diena tik po 100ml ar 120ml ir labai pradejo atpylineti, man jau neramu darosi, o gal cia zenklas kad jau reiketu kietesnio maistelio paragauti g.gif
O ir taip gaila pasidaro kaip valgai, o mazius taaaip godziai ziuri ir cepsi wub.gif
Atsakyti
mano pupai irgi jau keturi menesiai, trecia diena jau ragaujam slyvu tyreles ir kol kas nieko, po savaiteles bandysim ka nors naujo 4u.gif
Atsakyti
As pradejau primaitinima nuo 5 men ir 1 savaites. MP turejau sociai, ir vis dar turiu, taciau nebeimanoma buvo apsieiti, vaikas lipdavo tiesiog i musu lekstes, lisdavo i burna, o davus ka paragaut, kaip drakoniukas prarydavo biggrin.gif Gydytojai pritarus, pradejau virti savo vaisiu tyreles, ir bulvyte su MP. Na, dabar jau 7 men ir beveik 2 sav, bvalgo darzoves, darzoves su mesa, ivairias kruopu koses - bent 2 maitinimai pilnai pakeisti "normaliu" maistu, laikas ivesti trecia "normalu" maitinima, bet labai tingiu 10 ryto terliotis su kosemis doh.gif
Atsakyti