Įkraunama...
Įkraunama...

Šilauogės

as taip pat turiu du krumelius silauogiu. Labai skanios ir grazios uogytes thumbup.gif
Atsakyti
Lakunu gatvej po 25 lt uz kruma. Bet va ir man lapukai tokie rausteleje pasidare g.gif gal blogai isodinom unsure.gif nors priliejom tai gausiai......
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2009 05 04, 17:57)
Lakunu gatvej po 25 lt uz kruma. Bet va ir man lapukai tokie rausteleje pasidare g.gif  gal blogai isodinom unsure.gif  nors priliejom tai gausiai......

Aš dar galvoju, gal nuo saulės taip mastau.gif nes mūsiškiai auga be jokio pavėsio, ant tiesioginės saulės. Ar negali taip būt? g.gif O šiaip tai lyg ir smagiai auga, neatrodo, kad susiruošę "mirt" būtų unsure.gif
Atsakyti
Papirkau Maximinę, kažin kaip čia bus g.gif
Atsakyti
Apie silauoges galiu truputi patarti, nes pernai nusipirkau du krumelius ir siemet dar viena. Kas del raudonu lapu -tai jiems truksta azoto ,reikia patresti yra spec trasos tik lalbai brangios, bet as pirkau ,nes lapai buvo bordinei ,o siemet vel islindo grazus sviesei zali. Veisle man labai patiko Earliblue uogos labai dideles ir saldzios, o Herbert daug prastesnes ,siemet nusipirkau Toro -tai kai paragausiu pasakysiu.
Atsakyti
QUOTE(jurg_ili @ 2009 05 04, 19:53)
Apie silauoges galiu truputi patarti, nes pernai nusipirkau du krumelius ir siemet dar viena. Kas del raudonu lapu -tai jiems truksta azoto ,reikia patresti yra spec trasos tik lalbai brangios, bet as pirkau ,nes lapai buvo bordinei ,o siemet vel islindo grazus sviesei zali.

Veisle man labai patiko Earliblue uogos labai dideles ir saldzios, o Herbert daug prastesnes ,siemet nusipirkau Toro -tai kai paragausiu pasakysiu.

Sakai, reikia patręšt? Aš kažkaip tik ką pasodintus augaliukus bijau tręšt unsure.gif palaukiu bent kol įsišaknys labiau ax.gif O šiaip gal tu ir teisi, kad azoto trūksta g.gif
Aš irgi pirkau Earliblue thumbup.gif ir mąstau apie Toro bigsmile.gif Tai kai tik paragausi uogyčių pasidalink patirtim mirksiukas.gif O kuom Herbertas prastesnis? g.gif Nors aš Herberto kažkaip nemąsčiau pirkti, bet šiaip įdomu blush2.gif
Atsakyti
Herberto uogos smulkesnes ir man pasirode be skonio, palygint su erliblue. As tresiau po pusmecio ,nors jei buciau anksciau gal butu kiek paauge, nes kai patresiau tai puole augt , o taip nieko stovejo vietoj ,galvojau jau sakes bus. O siemet grazus. Seip pas mane vanduo labai sarmuotas -tai joms labai nepatinka ,bet ka darysi tures priprast nes kitokio neturiu bigsmile.gif
Atsakyti
Kika flora aikkštelėje prie fabijoniškių IKI yra šešios rūšys šilauogių.Krūmelis po 16 litų.
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 04, 22:13)
Kika flora aikkštelėje prie fabijoniškių IKI yra šešios rūšys šilauogių.Krūmelis po 16 litų.

o kokių veislių yra, gal pameni? bigsmile.gif
Atsakyti
nezinau ar visoms veislems, bet nemazai daliai rausteleje lapai yra normalu, ir visai nereiskia kad joms truksta azoto. kadangi rudeniop nuo vesaus oro sialuoges buna graziai raudonos, tai gal ir pavasarine vesa galejo lapelius paspalvint. manosios taip pat isprogo zaliais lapukais, o po paskutiniu vesiu naktu rausvos, auginu toro ir bluecrop'a.
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 05 05, 10:32)
o kokių veislių yra, gal pameni? bigsmile.gif



Aš pirkau PATRIOT,BONIFACY,NELSON irCHANDLER :)kitų nepamenu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozarka: 05 gegužės 2009 - 16:20
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 05, 17:14)
Aš pirkau PATRIOT,BONIFACY,NELSON irCHANDLER :)kitų nepamenu blush2.gif

Patriot jau turiu cool.gif O va apie Chandler pisiskaičiau internete:

Amerikietiška veislė Chandler, išvesta 1994 m., yra ankstyvesnė už Bluecrop ir labai tinkama auginti mėgėjiškuose soduose. Ši veislė itin derlinga, išaugina labai stambias (2–3 cm skersmens) šviesiai mėlynas skanias uogas. Tačiau nokimo periodas yra labai ištęstas, tęsiasi 4–6 savaites. Auginant šią veislę plantacijose, reikia numatyti ištęstą šios veislės uogų realizacijos periodą, uogos gali būti ilgai skinamos ir nuolat šviežios tiekiamos į rinką.

-, tai gal ir visai nieko būtų pasisodint bigsmile.gif

Reiktų ir man ten kada pasisukiot toj Kika flora aikštelėj... tongue.gif
Atsakyti