Įkraunama...
Įkraunama...

Šilauogės

QUOTE(MELDA @ 2007 05 13, 21:09)
pagaliau pasodinau , lauksim  rezultatų ax.gif

kaip sekasi auginti? pirmais metais turbūt neturėjot uogų? mastau.gif O gal turėjot? bigsmile.gif
Atsakyti
Rudenį sodinau 3 krūmelius ,labiausiais apkibęs žiedais Bluecrop sodinukas.Jei šalnos nenušaldys,tikiuosi paragausim uogų thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi turime keliata krumeliu silauogiu, jau antri metai, bet pernai prastai perziemojo, buvo nusale virsunes. keleta uogyciu gavome paragauti praeitais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikauoga @ 2008 04 14, 12:28)
Mes irgi turime keliata krumeliu silauogiu, jau antri metai, bet pernai prastai perziemojo, buvo nusale virsunes. keleta uogyciu gavome paragauti praeitais metais smile.gif

Tai gal kažkaip dengti reikia? mastau.gif na, jei tokios lepios šalnom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2008 04 14, 13:01)
Tai gal kažkaip dengti reikia? mastau.gif  na, jei tokios lepios šalnom unsure.gif


Manau, kad reikia dengti, siemet jau buvom uzdenge, bet ir ta ziema nebuvo salta g.gif
O seip istikro, kazint kaip kai krumelis jau uzauga ar reikia dengti ar ne?! g.gif
Gal atsiras forumieciu kas jau zino kaip ten yra su dideliais krumais.. unsure.gif
Atsakyti
pasidalinkit patirtimi kur geriausia Vilniuje pirkti šilauoges ir verta dėmesio tik Blue crop ar ir kitos neblogos? o gal yra blue crop dar kelių porūšių (pvz., vienos saldesnės, kitos vėlyvesnės ir t.t.)? Labai jau aš "žalia" šitoj vietoj.
Radau medžio centre derančių, bent jau man taip sakė - ar tai reiškia, kad jei dabar pasodinsiu, tai bus jau šiemet uogų?
Atsakyti
Pavasarį sodinom, šiandien radom:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 07 liepos 2008 - 12:17
laba vakareli - pirmiausia pasidziaugsiu, kad musu silauoge jau dvi saujeles uogyciu dave blush2.gif o del dengimo tai mano teveliai augina dideli krumeli, tai visada dengia, nes kitaip gali netiketai pakast salciai. as pati tai sia ziema eglisakiais dengiau, nes nesalta ziema buvo, tai uzteko oro ir dar aptveriau, kad zuikiai nenugriauztu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 07 07, 13:16)
Pavasarį sodinom, šiandien radom:

koks skonis? Ar panašus į mėlynių ar kitoks? g.gif
Mes bandysim kitą pavasarį pasisodint ax.gif

QUOTE(rutaWhite @ 2008 07 21, 23:15)
laba vakareli - pirmiausia pasidziaugsiu, kad musu silauoge jau dvi saujeles uogyciu dave  blush2.gif o del dengimo tai mano teveliai augina dideli krumeli, tai visada dengia, nes kitaip gali netiketai pakast salciai. as pati tai sia ziema eglisakiais dengiau, nes nesalta ziema buvo, tai uzteko oro ir dar aptveriau, kad zuikiai nenugriauztu  biggrin.gif

Įdomu, o didesnį krūmelį kuom dengia? g.gif
Atsakyti
Saulasare, dengia kazkokiu popieriumi tokiu storesniu nei laikrasciai .. nezinau, bet man rodos, kad ten ne specialus, o siaip koks tai paprastas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2008 07 22, 18:30)
koks skonis? Ar panašus į mėlynių ar kitoks? g.gif
Mes bandysim kitą pavasarį pasisodint ax.gif
Įdomu, o didesnį krūmelį kuom dengia? g.gif

Skonis sakyčiau kitoks nei mėlynių, bet super geras. Vaikai skaniausiai kremta.
O mama dengia jei tik praneša labai stiprius šalčius-vynioja agroplėvele ir nuo zuikių tinklais tveria.
Atsakyti
aha, zuikiai tai padauzos, o vasara mes kai tik pradeda uogytes melynuot tinklu dengiam, kad pauksciai nenulestu smile.gif
Atsakyti