Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 07, 17:10)
Kepa statų kepaliuką:
user posted image

O koks čia modeliukas kažin? Panašu, kad Moulinex g.gif

QUOTE(_mergyte_ @ 2009 12 09, 10:23)
Vakar uzstaciau duonkepej, kad isminkytu picai tesla, nu gavosi superine, mynke 1.5 val, tesla visiskai nelipo prie ranku , minksta , puri, o iskepta  pica is viso skonis super, kaip picerijoj , as labai patenkinta ja ir dziaugiuosi  ja isigijusi. Gal biski ne i tema , labai noreciau koki skanu pyraga ar keksa iskepti, gal zinot koki receptuka  4u.gif

Sąžinės visai nėr biggrin.gif Jetus, čia dar yra tokių, kurios niekaip neišsirenka, kol jūs stebuklus darote doh.gif
Bet jau šventėms dovana aiški, trūks-pyš jau pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 12 07, 16:56)
Aš tai dar niekur nerandu konkretaus išvardijimo kokios yra tos "Kenwwod" duonkepių programos g.gif Randu tik nurodytą skaičių, bet konkretaus įvardijimo kaip kad "Moulinex", sunkiai g.gif
Nes pvz. pažiūrėjau modelį "Moulinex OW 2000" ir nesužavėjo manęs programos g.gif Labiau patiko "Moulinex OW 5002", net negalvojau, kad gali taip skirtis g.gif

Jau kokį mėnesį turiu Kenwood bm250, tai galiu padėti, jei domina mirksiukas.gif . Siunčiausi iš Anglijos. O kadangi aš pati labai ilgai rinkausi, tai pilnai suprantu ir dar neturinčias, bet labai norinčias turėti tokį prietaisėlį biggrin.gif
Skaičiau daug, nes visai nežinojau ko man reikia, (vienas iš straipsnių, kur padėjo apsispręsti http://www.dailymail...E-IS-RIGHT.html tik čia daugiau Anglijoj populiarios duonkepės ir kadangi Primos negavau, tai ir ėmiau Kenwood smile.gif )
Esu dar visai žalia šitoj sritį, bet kuo toliau tuo labiau įgundu thumbup.gif

QUOTE(_mergyte_ @ 2009 12 09, 10:23)
Vakar uzstaciau duonkepej, kad isminkytu picai tesla, nu gavosi superine, mynke 1.5 val, tesla visiskai nelipo prie ranku , minksta , puri, o iskepta  pica is viso skonis super, kaip picerijoj , as labai patenkinta ja ir dziaugiuosi  ja isigijusi. Gal biski ne i tema , labai noreciau koki skanu pyraga ar keksa iskepti, gal zinot koki receptuka  4u.gif
Ne į temą, bet gal galit receptuką pasakyt, nes aš jau du kartus minkiau picai tešla, vieną kart visai lipni gavosi, o antrą lyg ir kietoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_mergyte_ @ 2009 12 09, 11:23)
Vakar uzstaciau duonkepej, kad isminkytu picai tesla, nu gavosi superine, mynke 1.5 val, tesla visiskai nelipo prie ranku , minksta , puri, o iskepta  pica is viso skonis super, kaip picerijoj , as labai patenkinta ja ir dziaugiuosi  ja isigijusi. Gal biski ne i tema , labai noreciau koki skanu pyraga ar keksa iskepti, gal zinot koki receptuka  4u.gif

taip ilgai minke? as minkiau,tai 15 min programa g.gif
gal jau cia pas tave ne tik minke,bet ir kildino tesla?

o as dziaugiuosi saviske.jau daug ka su ja bandziau kepti.atsirinkom receptuka vietoj anksciau naudotos batonines toste duonos ka kepti.nes jos pas mus namie ssuvalgydavo daugiausiai...

tuoj kekso recepta idesiu.kepem,patiko thumbup.gif si savaitgali meduoli kepsim rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(vira @ 2009 12 08, 09:54)
Aš tai manau,kad iškeptų ir pirmas modelis.Įdomumo dėlei,pažiūrėsiu namie,kuo tos programos skiriasi nuo pvz."įprastos duonos".
Aš rinkausi Moulinex OW 5002 dėl bagečių.Mes jas mėgstam thumbup.gif .
Mano naudojamos programos: 'įprasta duona', 'greitas kepimas'  'prancūziška duona' 'tešla' "keksas".

ne 5003 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamzelka: 09 gruodžio 2009 - 15:14
Rasma - ta metaline duonkepe viens prie vieno maniske - Clatronic, rodos ir nuotrauka ju, bet parduotuvej maciau lygiai tokia pat Boman, o va tu sakai - Moulinex biggrin.gif
Receptais ir patyrimais dalinames Kulinarijos skyrelyje 'duonele kepame pacios' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florra @ 2009 12 09, 17:09)


Ne į temą, bet gal galit receptuką pasakyt, nes aš jau du kartus minkiau picai tešla, vieną kart visai lipni gavosi, o antrą lyg ir kietoka doh.gif
g


750g masei reikia : 1 v.š aliejaus, 240 ml vandens, 1.5 a.š druskos, 480g miltu ir 1 a.š sausu mielių tešla gavosi tikrai gera, cia tesla pagal knygyte kur buvo kartu su duonkepe, pas mane moulinex , tai sita tesla ruosiama 11 programa,thumbup.gif
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 09, 17:15)
taip ilgai minke? as minkiau,tai 15 min programa g.gif
gal jau cia pas tave ne tik minke,bet ir kildino tesla?


user posted image
Papildyta:

ne 5003 ?

taip cia ir minke ir kildino todel ir tesla gavosi labai puri ir skani, thumbup.gif
Atsakyti
merginos as tuoj verksiu lotuliukas.gif
tai visur skaitau, skaitau ir ieskau, ieskau. doh.gif
kad vel klausimelis, o visos duonkepes kepa ta prancizska bandele ar ne?! nes kazkur perskaiciau kad beveik vienodos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Triksi26 @ 2009 12 09, 22:08)
merginos as tuoj verksiu  lotuliukas.gif
tai visur skaitau, skaitau ir ieskau, ieskau.  doh.gif
kad vel klausimelis, o visos duonkepes kepa ta prancizska bandele ar ne?! nes kazkur perskaiciau kad beveik vienodos  doh.gif  blush2.gif

na tikrai ne visos smile.gif
moulinex ow2000 dabar Maximoj tik 249 lt,o visur kitur 319 lt.kepaliukas iki 1 kg,ir dzemus verda,zodziu normali duonkepe.tik be prancuzisku bandeliu.nes su pransuzisku bandeliu kepimu jau moulinex ow 5003 baquette apie 500 lt kainuoja LT.
Atsakyti
hmmm, reikes atsisakyt tokio malonumo, nes as galiu max 150lt sumoket uz duon kepe, o gal kas turi parduot nenaudojama?! buvo cia galimybe per sm, bet sesuo atkalbejo, tai dabar taip gailiuos doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triksi26: 09 gruodžio 2009 - 21:28
jei jau labai noresis bagetu - uzsimaisysit tesla ir iskepsit orkaitej - kokia problema? Nematau reikalo moket plius 400Lt vien del ju, aisku, nebent pinigu sociai, tada maciau labai nuostabiu raudonu duonkepiu wub.gif ir dar visokiausios aukstosios mados....
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 12 09, 14:27)
O koks čia modeliukas kažin? Panašu, kad Moulinex g.gif
Sąžinės visai nėr biggrin.gif  Jetus, čia dar yra tokių, kurios niekaip neišsirenka, kol jūs stebuklus darote doh.gif
Bet jau šventėms dovana aiški, trūks-pyš jau pirksiu biggrin.gif

Maniškė OW5000, patenkinta aš, kepa ji iki 1,5kg. tai man labai patogu kai tešlos daugiau užminkyt reik, o ir šiaip kepaliukas gaunasi kaip pirktinis sumuštinių duonos-pailgas...
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 09, 15:15)

user posted image
Papildyta:

ne 5003 ?


5003 doh.gif


QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 09, 22:21)
jei jau labai noresis bagetu - uzsimaisysit tesla ir iskepsit orkaitej - kokia problema? Nematau reikalo moket plius 400Lt vien del ju, aisku, nebent pinigu sociai, tada maciau labai nuostabiu raudonu duonkepiu wub.gif ir dar visokiausios aukstosios mados....


Aš gavau ją dovanų tongue.gif
O kam išvis mėtyt pinigus duonkepei - ir be jos galima išsikepti orkaitėj mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 09, 23:21)
jei jau labai noresis bagetu - uzsimaisysit tesla ir iskepsit orkaitej - kokia problema? Nematau reikalo moket plius 400Lt vien del ju, aisku, nebent pinigu sociai, tada maciau labai nuostabiu raudonu duonkepiu wub.gif ir dar visokiausios aukstosios mados....

o raudona turbut ir kepa geriau.nors gal zalia dar geresne bigsmile.gif

QUOTE(vira @ 2009 12 10, 10:42)
5003 doh.gif
Aš gavau ją dovanų tongue.gif
O kam išvis mėtyt pinigus duonkepei - ir be jos galima išsikepti orkaitėj mirksiukas.gif

tai grizkim tada prie pradinio tasko:nueini i parduotuve ir nusiperki duonos smile.gif
Atsakyti