Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

Sveikos kepėjėlės. Ir aš užsikepiau įsigyti duonkepę ir kepti pati savo šeimynai duonytę. Rinkausi rinkausi, ir liko du modeliai mano akiratyje: Moulinex OW5000 arba Kenwood bm250. Kaina labiau tinkama kenwoodo, bet pagal talpą labiau Moulinexas. Ale išvaizda velgi kenwoodo patinka doh.gif Taigi pati su savimi nesusitariu, tai reikia bent žodžio iš jūsų ax.gif O kenwoodo didesniu nebūna? Bent jau aš neradau, ale gal; negerai ieškojau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 03 22, 17:06)
Sveikos  kepėjėlės. Ir aš užsikepiau įsigyti duonkepę ir kepti pati savo šeimynai duonytę. Rinkausi rinkausi, ir liko du modeliai mano akiratyje: Moulinex OW5000 arba Kenwood bm250. Kaina labiau tinkama kenwoodo, bet pagal talpą labiau Moulinexas. Ale išvaizda velgi kenwoodo patinka doh.gif Taigi pati su savimi nesusitariu, tai reikia bent žodžio iš jūsų ax.gif O kenwoodo didesniu nebūna? Bent jau aš neradau, ale gal; negerai ieškojau.  g.gif


o kokios tos kainos?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 22, 17:35)
o kokios tos kainos?



Jau turiu Moulinexa OW5000!!!!! Pirkom topo centre, tai kaina buvo 399, o kenwoodas bm 250 289 lt. Žodžiu neblogos nuolaidos padarytos.
Dabar jau pradesiu savo eksperimentus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 03 23, 13:59)
Jau turiu Moulinexa OW5000!!!!! Pirkom topo centre, tai kaina buvo 399, o kenwoodas bm 250 289 lt. Žodžiu neblogos nuolaidos padarytos.
Dabar jau pradesiu savo eksperimentus bigsmile.gif


Aš pirkau moulinex'ą OW5003 už 370, dėl to ir klausiau palyginimui, nes šiaip labai esu patenkinta sava.
Kenwood'ų tiesa pasakius nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 23, 14:02)
Aš pirkau moulinex'ą OW5003 už 370, dėl to ir klausiau palyginimui, nes šiaip labai esu patenkinta sava.
Kenwood'ų tiesa pasakius nežinau  blush2.gif



ale ir kur tokią kainą gavot? Aš kai pamačiau jų kainas visur virš 500, tai to varianto net nemasčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 03 23, 14:51)
ale ir kur tokią kainą gavot? Aš kai pamačiau jų kainas visur virš 500, tai to varianto net nemasčiau g.gif


internetu pirkau, dar svarsčiau, ar man tikrai tokios reik, bet kai pamačiau senukų, elektromarktų ir t.t. kainas, iškart supratau, kad reik biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien nupirkome anytai duonkepę BOMANN CB 593 už 150 Lt ir jau išbandėme. Patys naudojame Panasonic SD 255, tai galiu pasakyti, kad Bomann vertas ir daugiau. Kaip už tokius pinigus - kokybė, funkcijos thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors turite duonkepę DOMO ...? gal vertimą knygutės turit? gal galite man į až parašyti?
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2010 03 25, 21:28)
Šiandien nupirkome anytai duonkepę BOMANN CB 593 už 150 Lt ir jau išbandėme. Patys naudojame Panasonic SD 255, tai galiu pasakyti, kad Bomann vertas ir daugiau. Kaip už tokius pinigus - kokybė, funkcijos  thumbup.gif


Ragaine, aš labai svarstau pirkti tokį pat Panasonic modelį, kaip Jūs pirkot. Gal galit detalesnių atsiliepimų parašyti? Nes užsieniniuose saituose labai giria. Bet ar verta, ar tikrai ji tokia superinė ir turi kažką ypatingo, ko neturi kitos? taip pat kažkaip neradau jos galingumo amazon.com g.gif .
Atsakyti
Sveikos [ir sveiki ax.gif ]. Apie duonkepę svajojau jau keli metai. Gundė ir Maximos akcija kažkokiai per Naujuosius, ir šiaip žiūrinėjau visokiausius skelbimukus. Vyras neiškentė ir užsakė iš Anglijos per dukterėčią. 30 ar 40 svarų [nepatikslino g.gif ].
Vakar pasiskaičiau šią temą ir žiūriu, kad gautoji duonkepė nelabai atitinka mano norus. 600 W, viena mentelė, nėra stalčiuko priedams, neiškepsi normalios ruginės duonelės.
Aš pati labai mėgstu ir namiškius įpratinau valgyti pusiau ruginę su daug daug grūdų, mėgiama ir viso grūdo, sveikuolių ir pan. duonelės.
Taip pat tiesiog paranoja g.gif dėl aliuminio bei teflono: aliuminis "priduotas" gyvuliams, teflono indų atsisakyta, piktybiškai nenaudoju aliuminio garų puodo sultims gaminti. O čia-kepimo indas labai jau panašus į aliuminį su teflono danga viduje bei teflonine mentele.
Dar norėjau paklausti, ar būtina prieš patį pirmąjį kepimą iškaitinti įpylus į tuščią kepimo indą aliejaus. Dar yra atskirai kažkoks paprasto metalo strypelis su susuktu į plokščią spiralę galu-ir kam gi jis blush2.gif
Jau būtume vakar kepę, tik kad aš užsispyriau, nes norėjau daryti pagal visas taisykles, tik kad anglų kalbos "smulkmenose" pasiklydau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atenaz: 26 kovo 2010 - 09:12
QUOTE(atenaz @ 2010 03 26, 09:11)
Dar norėjau paklausti, ar būtina prieš patį pirmąjį kepimą iškaitinti įpylus į tuščią kepimo indą aliejaus. Dar yra atskirai kažkoks paprasto metalo strypelis su susuktu į plokščią spiralę galu-ir kam gi jis blush2.gif
Jau būtume vakar kepę, tik kad aš užsispyriau, nes norėjau daryti pagal visas taisykles, tik kad anglų kalbos "smulkmenose" pasiklydau lotuliukas.gif


Aš tik su muilu išploviau ir viskas prieš pirmą kepimą.
O tas strypelis greičiausiai mentelei iš duonos ištraukt unsure.gif

Beje pirmą kart kepkit pačią paprasčiausią, kad tikrai gautųsi ir netektų nusivilt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 03 25, 23:29)
Ragaine, aš labai svarstau pirkti tokį pat Panasonic modelį, kaip Jūs pirkot. Gal galit detalesnių atsiliepimų parašyti? Nes užsieniniuose saituose labai giria. Bet ar verta, ar tikrai ji tokia superinė ir turi kažką ypatingo, ko neturi kitos? taip pat kažkaip neradau jos galingumo amazon.com  g.gif .

Savo duonkepe esam tikrai patenkinti. Jos galingumas 550 W, kokybiška, duonelę kepa labai gražiai. Neseniai apžiūrėjau, kad nėra džemo gaminimo funkcijos, nors analogiškame, Rusijos rinkai skirtame modelyje, ji yra verysad.gif. Patogu priedų (razinų, riešutų) įdėjimo funkcija, nes mes duoną dažniausiai kepam naktį (dviejų tarifų skaitiklis). Dar mums aktualu buvo ruginės duonos kepimo programa bei papildoma mentelė. Kartais pasitaiko, kad gerai neišmaišo ruginės tešlos, pakraščiuose lieka sausų miltų (gal ne visada išlaikom teisingą skysčių/miltų proporciją).

Ar verta tiek mokėti už tas papildomas funkcijas - spręsti patiems. Anyta labai džiaugiasi ir pigia Bomann, šiandien vėl kepė - iškepė gražiai. Aš asmeniškai rinkčiausi vėl Panasonic smile.gif
Atsakyti