Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Duonos kepimo mašinos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
grange
Susiduriau su tokia beda - dar budama anglijoje naudojau duonos kepimo masina, ir viskas super, skani puri duona per 3 val! thumbup.gif na ir sugalvojau isigyti cia, tiesa, masina pirkta ne cia, bet ne tas esme.
Jau kepiau gal 4 kartus ir nei karto nepavyko kaip turi buti! doh.gif kaltinu tai miltus tai mieles, i duona net nebuvo panasi, nepakilo visai.
Tai vat, klausimas, kas turit ir naudojat, kokius KONKRECIIAI miltus ir mieles naudojat? Ar viskas gaunas gerai?

Bandysiu dabar kiekvienos firmos miltus, gal sakau rasiu tinkamus g.gif
Lina25
labai susigundžiau nusipirkti duonkepę.Ką jūs manote apie duonkepes? Ar reikalingas daiktas virtuvėje? gal kas turit? patarkit kuri gera?
Lina25
tai negi nieks nekepa duonos?
grange
QUOTE(Lina25 @ 2006 10 28, 17:19)
tai negi nieks nekepa duonos?
*

g.gif tai vat, man ir toks klausimas kilo, del ko ir tema uzvedziau..

Siaip, pas amne yra daewoo, bet kad neisiena duonos iskept cray.gif
kai buvau uzsienyje, kepdavau kasdien, ir labai labai patiko, duona thumbup.gif
ir su vaisiais gali pasidaryti, ir rupia ir kokia nori, labai skanu ir svarbiausai issitrauki silta duona is masinos.bet musu miltai gal ne tokie ar mieles, o gal ta masina, kad cia iskepti neisiena, nesuprantu ka reikia daryti doh.gif
irmulia
as taip pat planuoju isigyti duonkepe- tai nuostabus dalykas, kai per nakti gali palikti kilti tesla, o ryte ant stalo jau garuoja ka tik iskepta duona. Tik klausimas kokios firmos duonkepe geriau pirkti? vienu kaina apie 400-600lt, kitas galima isigyti uz 100-300 lt. Ar verta moketi vien tik uz varda, ar pigesnes lygiai tos pat kokybes kaip ir brangesnes? g.gif
KAMANĖ

Prieš kelis metus pirkau duonkepę.Iš pradžių kepdavau duoną kasdien, bet greit atsibodo. Kepdavau tik baltą duoną. Kartais įdėdavau aguonų arba razinų.Dar ten galima nustatyti , kad tik užminkytų tešlą picai, bandelėms.Man geriausiai iškildavo tešla iš Malsenos Karališkųjų miltų. Aš juos tik ir naudojau. Mielės geriausiai tinka mėlynais pakeliais .Geras dalykas tikrai, bet mums atsibodo. 4u.gif Duona skaniausia karšta. thumbup.gif Galvoju, kad brangiai mokėti neapsimoka.
viva
Kaip tik labai ieskojau info apie duonos kepima, receptus duonkepese. Ir stai radau tema! biggrin.gif thumbup.gif

As turiu duonkepe tokia:
user posted image
Ja pirkau tevui, masinu turguje uz 30 lt. Nebuvo instrukcijos. Bet apziurejus atrode apynauje, net lipdukas nuo mygtuku nenuluptas. Ka galejau issiverciau (uzrasai vokiski, o as nei bum bum), supratau, kad galima kepti balta duona, rupia duona, maisyti tesla, net marmelada gaminti. Bet vistiek truksta info. Gal kuri turite skaneri ir galetu nuskanuoti savo duonkepes instrukcija, kaip daugmaz naudotis, gal yra elementarus receptai? Buciau labai dekinga. 4u.gif
Kepiau rupia duona, is ekologisku miltu (kvietiniai rupus miltai - taip ant pokelio raso), dejau mieliu, sviesto, cukraus ir druskos. Uzstaciau kepti ant funkcijos, skirtos kepti 1 kg balta duona su traskia pluta (rupiu miltu funkcijoj traskio plutos nebuvo, vietoj jos greitas kepimas). Tai gal kazka ne taip pasirinkau. g.gif Duona siaip nesusmuko, bet labai idomiai pasiskirste, iskepe kaip kubiliukas, i kuri galima butu sriubos pilti.
Dar klausimas: kai isminko tesla, ar pries kepima isimate mentele?
irmulia
buna tokiu duonkepiu, kad vakare palieki tesla pakilti pacioje duonkepeje ir uzprogramuoji, kad tam tikru laiku isijungtu kepimo rezimas ir ryte jau butu galima traukti silta garuojancia duona
Papildyta:
QUOTE(viva @ 2006 11 29, 09:26)
Kaip tik labai ieskojau info apie duonos kepima, receptus duonkepese. Ir stai radau tema!  biggrin.gif  thumbup.gif

As turiu duonkepe tokia:
user posted image
Ja pirkau tevui, masinu turguje uz 30 lt. Nebuvo instrukcijos. Bet apziurejus atrode apynauje, net lipdukas nuo mygtuku nenuluptas. Ka galejau issiverciau (uzrasai vokiski, o as nei bum bum), supratau, kad galima kepti balta duona, rupia duona, maisyti tesla, net marmelada gaminti. Bet vistiek truksta info. Gal kuri turite skaneri ir galetu nuskanuoti savo duonkepes instrukcija, kaip daugmaz naudotis, gal yra elementarus receptai? Buciau labai dekinga.  4u.gif
Kepiau rupia duona, is ekologisku miltu (kvietiniai rupus miltai - taip ant pokelio raso), dejau mieliu, sviesto, cukraus ir druskos. Uzstaciau kepti ant funkcijos, skirtos kepti 1 kg balta duona su traskia pluta (rupiu miltu funkcijoj traskio plutos nebuvo, vietoj jos greitas kepimas). Tai gal kazka ne taip pasirinkau.  g.gif  Duona siaip nesusmuko, bet labai idomiai pasiskirste, iskepe kaip kubiliukas, i kuri galima butu sriubos pilti.
Dar klausimas: kai isminko tesla, ar pries kepima isimate mentele?
*

idomi kaina nes kiek man teko ziurineti, maziau 100 lt neradau, aisku turguje neiskojau.. kol kas. biggrin.gif o kas gamintojas? juk turetu buti parasytas pavadinimas ant prietaiso? g.gif
grange
QUOTE(KAMANĖ @ 2006 11 28, 21:00)
Prieš kelis metus pirkau duonkepę.Iš pradžių kepdavau duoną kasdien, bet greit atsibodo. Kepdavau tik baltą duoną. Kartais įdėdavau aguonų arba razinų.Dar ten galima nustatyti , kad tik užminkytų tešlą picai, bandelėms.Man geriausiai iškildavo tešla iš Malsenos Karališkųjų miltų. Aš juos tik ir naudojau. Mielės geriausiai tinka mėlynais pakeliais .Geras dalykas tikrai, bet mums atsibodo.  4u.gif Duona skaniausia karšta. thumbup.gif  Galvoju, kad brangiai mokėti neapsimoka.

mes ir bandėm iš tų miltų, nu nesigauna ir viskas verysad.gif aš nesuprantu kame čia reikalas.. ar ta mašina bloga.. nors pirkta nauja, litais pavertus gaunas iš vis nenormali suma 250 doh.gif nes čia anglijoj pirkta..

tai dabar ir nebekepu supykus ir stovi ji, nes jau tiek išbandžiau ir nepakyla taipo, kaip turi būti, o duona kokia skani būna.. unsure.gif
viva
QUOTE(irmulia @ 2006 11 29, 14:37)
buna tokiu duonkepiu, kad vakare palieki tesla pakilti pacioje duonkepeje ir uzprogramuoji, kad tam tikru laiku isijungtu kepimo rezimas ir ryte jau butu galima traukti silta garuojancia duona
Papildyta:
idomi kaina nes kiek man teko ziurineti, maziau 100 lt neradau, aisku turguje neiskojau.. kol kas.  biggrin.gif  o kas gamintojas? juk turetu buti parasytas pavadinimas ant prietaiso?  g.gif
*

Kaina tokia radau del to, kad masinu turguje prekiauja ivairiais daiktais, sendaikciais visokiais. Ten pries kelis metus radau super dalyka - inhaliatoriu, kuris tiesiog gelbetojas kai vaikai laringitu serga. O mokejau tik 20 lt.
Pavadinimas Brotbackautomat WK84300
Kisinka
ar pigiau paciai kepti?noreciau irgi nusipirkti, bet vis dar svarstau, patarkit...
segtukas
Pati apie duonkepes sužinojau įlindus į skyrelį - kulinarinės idėjos - duonos kepimas. Ten ir receptukų ir patarimų gavau. Taip pat ir nuorodų į užsienietiškus adresus. Įsigijau ir esu patenkinta. Pirkau senukuose čekišką ETA 238lt. dar ir dovanų dvi dėžutes pusiau gatavo mišinio gavau. Na brangesnės daugiau funkcijų turi. (pvz. galima užprogramuoti, kad rytre atsikėlę rastumėte šiltą duonytę)Puikiai maišo ir kildina mielines tešlas. Topo centre yra bomann 185 lt., kiek mažesnės. Duonai kepti naudojami 550C miltai. Juodai duonytei išsikepti reikalingas raugas.
triule
keliu i virsu tema , nes pasidare aktuali smile.gif gal kas pirko neseniai, kazin is pigesniu pirkt apsimoka ar geriau jau netaupyt ax.gif gal kas konkreciai galit viena ar kita modeli pagirt -ispeikt biggrin.gif
seles
QUOTE(triule @ 2008 11 05, 12:19)
keliu i virsu tema , nes pasidare aktuali smile.gif gal kas pirko neseniai, kazin is pigesniu pirkt apsimoka ar geriau jau netaupyt ax.gif  gal kas konkreciai galit viena ar kita modeli pagirt -ispeikt biggrin.gif
*

Be duonkepės, kaip be rankų, maišome tešlą picai, koldūnams- bet kam, kepame pyragus, duoną, labai patogu. Ir aptarnavimas paprastas- išplauni tefloninį kibirėlį ir viskas. Mačiau pigesnių ThomasPhilipps. Reikėtų, kad būtų daugiau programų, pas mane berods 12.
triule
QUOTE(seles @ 2008 11 05, 12:04)
Be duonkepės, kaip be rankų, maišome tešlą picai, koldūnams- bet kam, kepame pyragus, duoną, labai patogu. Ir aptarnavimas paprastas- išplauni tefloninį kibirėlį ir viskas. Mačiau pigesnių ThomasPhilipps. Reikėtų, kad būtų daugiau programų, pas mane berods 12.
*

tai 12 programu uztenka g.gif kaip supratau, tai ten sudedi visus produktus, o masina jau viska pati padaro: suminko ir pati ta kepaliuka padaro- ar reik po minkymo keist kazka, plaut, kibiriuka idet? o galingumas svarbu? ar duonos kepimo laikas nuo to priklauso? ax.gif
seles
QUOTE(triule @ 2008 11 05, 14:11)
tai 12 programu uztenka g.gif kaip supratau, tai ten sudedi visus produktus, o masina jau viska pati padaro: suminko ir pati ta kepaliuka padaro- ar reik po minkymo keist kazka, plaut, kibiriuka idet? o galingumas svarbu? ar duonos kepimo laikas nuo to priklauso? ax.gif
*

Viską pati padaro; programos g.b tik tešlos maišymas, maišymas ir kildinimas bei įvairios kepimo - nuo rūšies iki apskrudinimo lygio, nieko nereikia daryti, sudedi viską - ir lauki. Be je yra programa kai kepi, tai pradeda pypsėti, kai reikia sudėti priedus moliūgo, saulėgražų sėklas, džiovintus vaisius, riešutus ar pan. Jei sudėsi iš karto, tai priedai labai susimala.

Perspėjimas: karštos mielinės tešlos negalima valgyti- pavojinga sveikatai, reikia palaukti bent valandą.
guvilė
Ką manot apie Clatronic firmos duonkepes? O Kenwood ar turi kas nors? Tiesiog norėtųsi, kad kalbėtume apie firmą, nes vistiek tos pačios firmos gaminiai panašūs.
letaDJ
skaiciau, kad galima bandeles kepti. Gal gali kas paaiskint? turbut tik tesla issiminkyti??? g.gif
Rufi
Sveikutes, sudomino ir mane si tema, nes nebenoriu parduotuvines duonos, cia neseniai pirkau parduotuveje duona, tai kazkaip uzsimete ji pas mane, po geru 2 savaiciu randu betvarkydama, ogi ziuriu minksta ir nesupelijusi blink.gif
Tai ko ten prideta neaisku doh.gif O be to didzioji dalis parduotuvines duonos yra permalta senoji doh.gif blink.gif

Pirksiu ir as duonkepe ax.gif

segtukas
Pirmiausia tai su Naujaisias Metais sveikinu visas forumietes, linkiu visko ir daug...
Dabar musų rinkoje yra pasirode daugiau ir įvairesnių duonkepių. Aplamai tai praktiškai visos techniką gaminančios firmos jas gamina. Pas mus esu mačiusi moulinex, kenwod, boman, eta, ir dar porą, kurių neisiminiau. Galiu pasakyti, kad geros tos, kurios turi dvylika programų. Nemanau, kad kenwodas už penkis šimtus geresnis nei eta už du apie. mano eta turi dvylika programų. viena iš jų marmeladui gaminti, kelios duonai kepti, kitos maišymui, tik minkymui ir tik kepimui. Pvz. kepimui - naudoju kai keksą kepu. Dažniausiai naudoju baltos duonos, na prancūziško batono tešlos, kepimui. Juodą duonytę išsikepti sudėtinga, nes reikalingas žaidimas su raugu. Kiek mėginau tik sykį išėjo. Šiaip labai džiaugiuosi. Bet prie duonkepės siūlyčiau dar ir elektronines svarstykles, taimerį įsigyti. Taimerį naudoju norėdama išimti menteles iki kepimo, kad neliktų duonytėje skylių. O svarstyklėmis atsvėrus produktus visada išeis duonytė iškepti. Žurnale esu mačiusi moulinex su priedais išsyk du rageliai išeina. Na fantazijai ribų nėra. Siūlau įeiti į kulinarinių idėjų skyrelį, kur supermamos eksperimentuoja, receptais dalinasi. Pasiskaičius tikrai tikrai duonytę išsikepsite. Kad pigesnė duonytė išeitų perku sausas mieles Akropoly po pusę kg - aštuoni litai, o užtenka ilgam, be to yra ir saldžiai tešlai mielių. Na saldžiai tešlai ir duonytei naudojami skirtingi miltai. Tai tik mano nuomonė. Jei dar orkaitė būtų puiki, tai duonkepėje išminkius tešlą, kepčiau orkaitėje formuodama kepalėlius, bandeles, riestainius ir t.t. Va tiek informacijos, jei padėjau apsispręsti. Tiesa mėginau skaičiuoti. Naminės duonytės savikaina mažesnė neskaitant, kad be konservantų ir visada šviežia. Nesuvalgytą sunaudoju džiuvėsiams.
niekasnenorėjomirti
Planuoju pirkti duonkepę, sakykit, kas turite, ar naudojate? Ar netaps dar vienu nereikalingu prietaisu? Pirktinė duona tokia nebeskani pasidarė... ax.gif
Alliza
Labai noriu duonkepes vien tik del teslu minkymo, kurio negaliu pakesti ir po kurio virtuve visa baisi buna smile.gif Gal uzmatete kokiu nors akciju? smile.gif
Nuotaikinga
Mano va tokia:
http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-pa...mp;numberpage=1

12 programu, duonos kepaliukas nedidelis, bet musu seimai didesnio ir nereikia, nes nesuvalgytume smile.gif))

Gavau pries 3 savaites, duonos parduotuveje po to nei karto nebepirkau, anei pyragu.
Kepti duona rekomenduociau is kuo PIGESNIU miltu, tada visgi ji gaunasi daug skanesne ir duoniskesne, o ne pyragiska.
Nepatingejus paieskoti ruginiu miltu galima ir visai rimta duona kepti. Super esame visa seima patenkinti!!! Ir duonkepes kaina net labai labai smile.gif)) thumbup.gif

Receptu internete pilna, o ir SM visos 3 temos priplepetos apie duonos kepima, tad veikti bus ka smile.gif))

Moterys mielos, seimininkes brangiausios, nepasigailesite smile.gif)) Nepamirskit, kad joje tesla pati uzsiminko, pasikildinama, ir duona iskepama.
Jei labai bandeliu orisi - galima issikildinti tik tesla ir orkaiteje iskepeti, ne problema drinks_cheers.gif
Temos neseku, tad jei sudomis kas konkreciau kuo galiu pasidalinti - plz i AZ 4u.gif

P.s. pazistamas ekonomistas isigijes duonkepe, paskaiciavo, kad jo kepamos duonos kepaliuko, sveriancio 1,5 kg, savikaina gaunasi iki 2 lt!!! (iskaitant ir elektra, ir produktus...)
Maniske kepa iki 900 g kepaliukus.
Endendu
Turiu tokią pačią duonkepę kaip Nuotaikinga jau metus laiko. Liūdna, bet paskutiniu metu jinai man pradėjo nebekaisti tiek kiek reikia sad.gif Tešla nebepakyla tiek, kiek reikia ir net ilgesni laiką, nei reikia, nustačius nebeiškepa....
segtukas
Na nepamirškite, kad vėsesniu oru, ar duonkepei stovint ant pvz. palangės g.b. duonytė prasčiau keliama. Tai instrukcijose būna aprašyta.
Mrs. R
duonkepe thumbup.gif
aparatas, veikiantis kas 2-3 dienas, o svenciu metu ir dazniau clap.gif

pries perkant, siulyciau pameginti duona kepti orkaiteje, ir paziureti, ar tokia megs jusu seima, nes jei is principo jums skani pirktine, tai duonkepe stoves be darbo.

Tos, kurios susipyke su kulinarija ir indu plovimu - nebijokite, darbo daug nebus, o plauti ten irgi nelabai yra ka smile.gif

Renkantis duonkepe is esmes reikia atsakyti i kelis klausimus:
kokio svorio duonytes man reikia (4 asmenu seima, kai namie - 2 vaikai) - uztenka iki kg (nes skaniausia juk sviezia duona, kepaliukas suvalgomas per kokias 3d)
Ar man reikia laiko atidejimo? (jei esate labai uzsiemusi ir niekaip negalite nutaikyti duonos isemimo laiko po mazdaug 3val - rinkites su atidejimo f-ja - uzsistatysite, kada jums patogu, tik svarbu prisiminti, kad ne kiekviena tesla gali uzstatyti su sia f-ja, o neigudus ir neatradus tinkamo recepto, gali ir is vis nieko neiseiti sad.gif )
ar jums reikalinga papildoma f-ja, tokia, kaip - marmaledo gamyba g.gif

Is esmes uztenka 3 pagrindiniu f-ju - Normal, Pilno grudo, Baltos duonos, bei reikalingos - teslos minkymo (puikiai paruosia mieliniu pyragu/bandeliu, koldunu teslas), tik kepimo (ja naudodami galite papildomai paskrudinti kepini, kepti pvz sodos kepinius...)

Visi papildomi priedai kelia ir kaina, kaip, beje, ir vardas. Puikiai kepa ir bevardes duonkepes, juo labiau, kad visai parduodamai buitinei technikai pagal LR istatymus suteikiama 24men garantija, nesvarbu ka sako prekiautojai 4u.gif
zanna.lt
QUOTE(Alliza @ 2009 04 06, 15:15)
Labai noriu duonkepes vien tik del teslu minkymo, kurio negaliu pakesti ir po kurio virtuve visa baisi buna smile.gif Gal uzmatete kokiu nors akciju? smile.gif
*

Man irgi tai buvo aktualu smile.gif Taigi prieš Kalėdas nusipirkome duonkepę. Mes 4-iese, visi patenkinti. Pirkome Moulinex XXL baguette, kuri turi spec. padėkliuką 4 rageliams iškepti (bet čia daugiau žaidimo vaikams, nei naudos). Receptų knygutę šiai duonkepei galima parsisiųsti iš čia kas supranta rusiškai. Galiu patarti, kad turėtų būti 2 maišymo peiliukai ir aš niekada jų neišiminėju. o kam? g.gif Funkcijų ten yra bene 14, o dažniausiai naudojamos gal 4-5. Galima užmaišyti tešlą makaronams, koldūnams, nustatyti vien tik tešlos paruošimo ar kepimo funkcijas, atidėti kepimo laiką, virti džemą. Apie duoną, kuri gavosi kaip kubiliukas sriubai - man panašiai buvo nutikę, manau, kad buvo per daug mielių, tešlą greitai pakilo, o pradėjus kepti - subliuško. Instrukcijose būna pabrėžiama, kad labai svarbu sudėti produktus tokiomis proporcijomis ir tokia eilės tvarką, kaip aprašyta. Klauskyte, gal galėsiu pagelbėti smile.gif
rimulia12
Na as jos neturiu, bet kai sveciavomes pas mosa ji kiekviena ryta kepdavo duona. pati sake kad retai kada kepa, cia sveciu garbei. Koks modeliukas nepasakysiu pirko vokitijoje per ispardavimus . Kainos nepamenu ligu litais mokejo iki100lt. Na pas mus ju kainos zveriskos. Buvau pascius ir as, bet kai pamaciau greitai noras praejo.
Mrs. R
dvi menteles - tik didesnems duonkepems, mazesnems - po viena, ir tos - per akis smile.gif nesuprantu, kad reikia XXL kepalo g.gif neskanu man sena duona... ypac, kai turi galimybe valgyt sviezia....
zanna.lt
QUOTE(Mrs. R @ 2009 05 10, 21:20)
dvi menteles - tik didesnems duonkepems, mazesnems - po viena, ir tos - per akis smile.gif nesuprantu, kad reikia XXL kepalo g.gif neskanu man sena duona... ypac, kai turi galimybe valgyt sviezia....
*

Su didele duonkepe gali pasirinkti ir mažesnius (700 g) kepaliukus, a ne? smile.gif Aš gi neagituoju tik už dideles, o žmonės turi žinoti apie pasirinkimą. Kiekvieną dieną vis vien neprikepsi, o didesnio kepaliuko mūsų šeimai užtenka 2-3 dienom, nespėja pasent...
Kudle
Sveikos duonkepiu turetojos 4u.gif nusipirkau naudota duonkepe ax.gif ,bet pardaveja man nieko nepaaiskino ,kaip ja naudotis ir instrukcijos nebuvo , sioj technikoj esu ziopla blush2.gif prasau jusu pagalbos padekit man help.gif labai aciu 4u.gif
MamAnna
as irgi pirkau Vokietijoi uz 30 euru.Labai esu patenkinta, ypac kai ir tesla koldunams minko)))

KUDLE o rusiskai skaitote???Labai daug infos internete rolleyes.gif
Kudle
Labai aciu, MamAnna 4u.gif okoiam tinkle randasi info? blush2.gif
raganaite2
sveikutes,
o duonkepej bulkuciu iskept neimanoma ar tu pyragu pynuciu riesciu blush2.gif
MamAnna
QUOTE(Kudle @ 2009 07 01, 21:04)
Labai aciu, MamAnna 4u.gif okoiam tinkle randasi info? blush2.gif
*

Google reikai ivesti jusu duonkepes pavadinima ir PIRMYN!!!
Rasykite-padesiu drinks_cheers.gif
MamAnna
QUOTE(raganaite2 @ 2009 07 01, 21:52)
sveikutes,
o duonkepej bulkuciu iskept neimanoma ar tu pyragu pynuciu riesciu  blush2.gif
*

Imanoma tik tesla meline padaryti)Kas yra LABAI patogu, o po to reikes jums suformoti bulkutes thumbup.gif ir iskepti orkaitei!!!
raganaite2
QUOTE(MamAnna @ 2009 07 02, 19:20)
Imanoma tik tesla meline padaryti)Kas yra LABAI patogu, o po to reikes jums suformoti bulkutes  thumbup.gif ir iskepti orkaitei!!!
*

aciu uz atsakyma 4u.gif
MamAnna
QUOTE(raganaite2 @ 2009 07 02, 23:49)
aciu uz atsakyma  4u.gif
*

4u.gif na ir kaip????
naure
QUOTE(Mrs. R @ 2009 05 08, 15:08)
duonkepe thumbup.gif
aparatas, veikiantis kas 2-3 dienas, o svenciu metu ir dazniau clap.gif

pries perkant, siulyciau pameginti duona kepti orkaiteje, ir paziureti, ar tokia megs jusu seima, nes jei is principo jums skani pirktine, tai duonkepe stoves be darbo.

Tos, kurios susipyke su kulinarija ir indu plovimu - nebijokite, darbo daug nebus, o plauti ten irgi nelabai yra ka smile.gif

Renkantis duonkepe is esmes reikia atsakyti i kelis klausimus:
kokio svorio duonytes man reikia (4 asmenu seima, kai namie - 2 vaikai) - uztenka iki kg (nes skaniausia juk sviezia duona, kepaliukas suvalgomas per kokias 3d)
Ar man reikia laiko atidejimo? (jei esate labai uzsiemusi ir niekaip negalite nutaikyti duonos isemimo laiko po mazdaug 3val  - rinkites su atidejimo f-ja - uzsistatysite, kada jums patogu, tik svarbu prisiminti, kad ne kiekviena tesla gali uzstatyti su sia f-ja, o neigudus ir neatradus tinkamo recepto, gali ir is vis nieko neiseiti sad.gif )
ar jums reikalinga papildoma f-ja, tokia, kaip - marmaledo gamyba g.gif

Is esmes uztenka 3 pagrindiniu f-ju - Normal, Pilno grudo, Baltos duonos, bei reikalingos - teslos minkymo (puikiai paruosia mieliniu pyragu/bandeliu, koldunu teslas), tik kepimo (ja naudodami galite papildomai paskrudinti kepini, kepti pvz sodos kepinius...)

Visi papildomi priedai kelia ir kaina, kaip, beje, ir vardas. Puikiai kepa ir bevardes duonkepes, juo labiau, kad visai parduodamai buitinei technikai pagal LR istatymus suteikiama 24men garantija, nesvarbu ka sako prekiautojai 4u.gif
*

super išsamiai, aiškiai ir viskas vienoj vietoj -geriau nebūna - AČIŪ 4u.gif
Junda
Sveikos, žiūriu temelė apmirus, reik kelti į viršų. Sakykite, tos kurios jau naudojat, ar kas turit Panasonic duonkepę ir kokie atsiliepimai? O visų kitų naudojotų noriu paklausti kaip dažnai kepat duoną?
mano-mieliausia
o zinojot, kad TopShop atsirado duonkepe?
kuri kainuoja tik 200Lt, o turi f-ja, kuri gali butent nustatytu laiku iskelti duona..
taip sakant per nakti kildinti, o ryte jau pakvipti sviezia duonyte:)
galima rinktis ar kepi balta, juoda ar pan..
dar gi galima rinktis kokios pluteles nori.. ar paskrudusios ar nelabai..(trys lygiai)

darbe turim pasibandymui:) labai saunus dalykas..
stikline miltu, stikline vandens, trecdalis pakelio mieliu, saukstelis druskos ir pora
saukstu medaus.. mm.. pirstus galima apsilaizyti:)
Endendu
QUOTE(mano-mieliausia @ 2009 09 17, 09:57)
kuri kainuoja tik 200Lt, o turi f-ja, kuri gali butent nustatytu laiku iskelti duona..
dar gi galima rinktis kokios pluteles nori.. ar paskrudusios ar nelabai..(trys lygiai)

darbe turim pasibandymui:) labai saunus dalykas..
stikline miltu, stikline vandens, trecdalis pakelio mieliu, saukstelis druskos ir pora
saukstu medaus.. mm.. pirstus galima apsilaizyti:)
*

Na jau Top shop tikrai nepirkčiau schmoll.gif Kiek teko susidurti - visa jų buitinė technika didelis Š.....
Junda
QUOTE(mano-mieliausia @ 2009 09 17, 08:57)
*

O tai ką yra duonkepių kurios neturi laiko atidėjimo, įvairių programų ir plutelės pasirinkimo? Prastai slepiat reklamą, gerbiamoji. (O dėl topshop technikos prastumo visiškai pritariu.)
svarelis
Sveikos,
Isigijau duonkepe ir iskilo klausimas - ar jusu duonkepes garsiai minko tesla? g.gif Uzstaciau su Timer'iu nakciai, tai pabudau nuo triuksmo... labai baladojasi
Teresi
QUOTE(svarelis @ 2009 10 17, 17:20)
Sveikos,
Isigijau duonkepe ir iskilo klausimas - ar jusu duonkepes garsiai minko tesla?  g.gif  Uzstaciau su Timer'iu nakciai, tai pabudau nuo triuksmo... labai baladojasi
*

Maniske baladotis nesibaladoja tik uzia.Gal maisymo menteles pilnai neuzsifiksavo ir todel baladojasi? Mano duonkepe ETA Harmony
nataliuncik
QUOTE(svarelis @ 2009 10 17, 16:20)
Sveikos,
Isigijau duonkepe ir iskilo klausimas - ar jusu duonkepes garsiai minko tesla?  g.gif  Uzstaciau su Timer'iu nakciai, tai pabudau nuo triuksmo... labai baladojasi
*

Pabandyk pakeist mentelės
*Persikute*
turiu senesnio modelio duonkepe vokiska, atsimenant mokejau apie 1000lt
kuri kepa italiska, rugine ir dar visokia bele zino kokia duona. nesenei kepiau italiska tai jos pluta tokia kieta vos ikandama gavosi o ir duonele ikritusi, gal zinot kas galejo but netaip?
segtukas
Kaip duonytė kepasi yra receptų forume. Ten rasite ir patarimų kodėl ir kaip.

Norėjau paklausti ar kas matė pas mus pirkti su dviem kibirėliais duonai, kad jų yra zinau, tik ar yra pas mus yra? Manau šaunesnės nei su bagetais.
Top shcope būdavo Kenvod duonkepės. Jos brangiuos ir nelabai išvaidžios, bet nemanau, kad blogiau kepa. Skaičiau, kad yra ir su papildomom mentelėm; ruginei ir baltai duonytei. Ruginė sunkiau minkoma, todėl gal kiek smarkiau ir baladojasi. Nakčiai pati niekada nestatau, nes menteles išimu iki pradeda kepti, kad neliktų skylių kepaliuke. Kiek jau naudojuosi, tai tikrai džiaugiuosi. Mano eta su 12 programų, 3 dydžių kepaliukams, su marmelado programa ir tik su kepimo pragrama, kuria kepu keksą.
nomke7
QUOTE(segtukas @ 2009 11 05, 13:08)
Kaip duonytė kepasi yra receptų forume. Ten rasite ir patarimų kodėl ir kaip.

Norėjau paklausti ar kas matė pas mus pirkti su dviem kibirėliais duonai, kad jų yra zinau, tik ar yra pas mus yra?
*

Lietuvoje tokių dar nesu mačiusi pardavime. Kol kas vienintelė išeitis - užsisakyti internetu tokią.
_mergyte_
neseniai ir mes isigijom sita aparaciuka , ir be galo esu patenkinta, duonyte, o ypac pieninis batonas iseina superinis thumbup.gif neatsidziaugiu thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.