Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skausmas pilvo apačioje
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3
Bendradarbė
Sveikos mamytes,
nauji metai - naujos bedos. Nuo lapkricio pradzios mudu su teveliu intensyviai darbuojames vardan Lietuvos demografines padeties gerinimo smile.gif
Bet va beda, jau gera menesi jauciu nemalonu skausma pilvo apacioje, kaireje puseje. Vis budavo suskausta pries menesines, ir kokia 3-ia diena po menesiniu. Jau gera savaite kai skausmas jauciasi nuolat, o vakar ne pajudet negalejau.
Gydytojai dar galvoja, o as savo ruoztu klausineju visu, gal kas ka zino apie si reiskini. Truputi baugu, mano tetukas visai is proto kraustosi. Norim susilaukti pirmojo vaikelio.
Gal turit kokiu nors komentaru? Busime dekingi smile.gif
murzinyte
QUOTE(zyle23 @ 2005 01 14, 11:20)
Sveikos mamytes,
nauji metai - naujos bedos. Nuo lapkricio pradzios mudu su teveliu intensyviai darbuojames vardan Lietuvos demografines padeties gerinimo smile.gif
Bet va beda, jau gera menesi jauciu nemalonu skausma pilvo apacioje, kaireje puseje. Vis budavo suskausta pries menesines, ir kokia 3-ia diena po menesiniu. Jau gera savaite kai skausmas jauciasi nuolat, o vakar ne pajudet negalejau.
Gydytojai dar galvoja, o as savo ruoztu klausineju visu, gal kas ka zino apie si reiskini. Truputi baugu, mano tetukas visai is proto kraustosi. Norim susilaukti pirmojo vaikelio.
Gal turit kokiu nors komentaru? Busime dekingi smile.gif
*

Sveika prisijungus Zyle23 smile.gif Klausimas ir tau - Ar naudojai prieš "darbus" kontraceptikus? Mes irgi darbuojamės, tai man papilvę labai maudžia per ovuliaciją ( bent jau aš taip manau) - kokias 2-3 dienas...
Bendradarbė
QUOTE(murzinyte @ 2005 01 14, 19:28)
Sveika prisijungus Zyle23  smile.gif  Klausimas ir tau - Ar naudojai prieš "darbus" kontraceptikus? Mes irgi darbuojamės, tai man papilvę labai maudžia per ovuliaciją ( bent jau aš taip manau) - kokias 2-3 dienas...
*

sveika, murzinyte smile.gif
kontraceptiku nenaudojau isvis ne karto per savo neilga gyvenimeli. Pamirsau pasakyt, kad didziausi skausmai man buvo 2-3 dienas pries ovuliacija. Hm, labai keista.
Buvau dar karta pas medikus. Tai tie sako, kad sitas reiskinys gali buti nuo suintensyvejusio lytinio gyvenimo (mat pas mus su tetuku vos pries kelias dienas medaus menuo baigesi tongue.gif ). Siaip nieko pikto manyje kol kas nerado.
linkejimai visom mamutems ir tetukams :*
verte
Na, būtų įdomu pasidalinti savo skausmais... Pastoviai vargina skausmas pilvo apačioje... Radau info, kad "Naujos studijos duomenimis, A tipo botulino toksino injekcijos moterims gali sumažinti lėtinį dubens skausmą. Botulino toksinas (Botox) sumažina raumenų spazmus, kurie atsiranda lėtinių dubens organų uždegimų metu ir sukelia skausmą. Dubens raumenų spazmai sukelia spaudimo ir sunkumo jausmą dubenyje, skausmą lytinių santykių metu ir neretai šlapinimosi sutrikimus." (www.medik.lt)
Gal kas jau išbandėte tokią procedūrą? ar ji efektyvi? gal dar turit kokių patarimų?
lynkute
QUOTE(verte @ 2006 10 16, 11:53)
Na, būtų įdomu pasidalinti savo skausmais... Pastoviai vargina skausmas pilvo apačioje... Radau info, kad "Naujos studijos duomenimis, A tipo botulino toksino injekcijos moterims gali sumažinti lėtinį dubens skausmą. Botulino toksinas (Botox) sumažina raumenų spazmus, kurie atsiranda lėtinių dubens organų uždegimų metu ir sukelia skausmą. Dubens raumenų spazmai sukelia spaudimo ir sunkumo jausmą dubenyje, skausmą lytinių santykių metu ir neretai šlapinimosi sutrikimus." (www.medik.lt)
Gal kas jau išbandėte tokią procedūrą? ar ji efektyvi? gal dar turit kokių patarimų?
*

man taipat pastoviai vargina skausmas pilvo apacioje ir daznas slapinimas ,sunkumo jausmas g.gif pilvo apacioj doh.gif
kai pavartojau antibjotikus aspamox tai jauciu kad po ju vartojimo taip negerai pilve ir net tarpvieteje doh.gif
Saule100
QUOTE(verte @ 2006 10 16, 11:53)
*

Botulino injekcijos poveikis irgi neilgalaikis, be to Lietuvoj tokios praktikos manau, kad nėra.
plius, skausmas yra dėl kažkokios priežasties, kurią reikia šalinti, nes priešingu atveju, efektas trumpalaikis, o skausmas vėl atsinaujins.
Etina
Įdomu ar daug yra mamų kovojančių su dubens nervų uždegimu? doh.gif kaip kovojat? ar dažnai jums kartojasi? unsure.gif
lynkute
bet situs uzdegimus as galvoju sukelia bakterijos ir reikia naudoti antibjotikus g.gif
Etina
kas per bakterijos? g.gif
kaži ar įmonamo išsigydyti be antibiotikų? g.gif gal žinot kokių liaudiškų priemonių? g.gif
man uždegimas prasideda jei tik kojos atšąla g.gif
lynkute
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 16, 13:07)
kas per bakterijos?  g.gif

man uždegimas prasideda jei tik kojos atšąla  g.gif

*

na pvz.mazojo dubens uzdegima sukelia yvairios bakterijos (stafilokokai,streptokokai,e.coli) lytiskai plintancios ligos ir pan.reikia daryti tepinelius paseli istiriamos bakterijos ir jos gydomos,o persalant dazniausia buna pusles uzdegimas arba slapimtakiu.
g.gif
Etina
QUOTE(lynkute @ 2006 10 16, 13:22)
na pvz.mazojo dubens uzdegima sukelia yvairios bakterijos (stafilokokai,streptokokai,e.coli) lytiskai plintancios ligos ir pan.reikia daryti tepinelius paseli istiriamos bakterijos ir jos gydomos,o persalant dazniausia buna pusles uzdegimas arba slapimtakiu.
g.gif
*

g.gif mano tepinėliai geri buvo g.gif rekia bandyti dar info pasieškoti internete g.gif

ar seniai vargsti su šiom bėdom? unsure.gif
lynkute
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 16, 13:31)
g.gif mano tepinėliai geri buvo  g.gif rekia bandyti dar info pasieškoti internete  g.gif

ar seniai vargsti su šiom bėdom?  unsure.gif 

*

o paseliai? na kur paima tepineli ir augina bakterijas? o siaip vargstu jau beveik metai laiko pageriu antibjotikus nustoja o siaip po kiek laiko vel atsinaujina. g.gif
Etina
Pasėlių neėmė schmoll.gif užsirašiau ketvirtadienį pas ginekologę, žiūrėsim ką pasakys unsure.gif aš jau trys metai vargstu, kai prasidėjo po gimdymo, taip ir tęsiasi doh.gif pirmais metais leidausi gentomiciną, buvo labai stiprus uždegimas, paskui kažkaip geriamų vaistų pakako g.gif
lynkute
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 16, 14:39)
Pasėlių neėmė  schmoll.gif  užsirašiau ketvirtadienį pas ginekologę, žiūrėsim ką pasakys  unsure.gif aš jau trys metai vargstu, kai prasidėjo po gimdymo, taip ir tęsiasi  doh.gif pirmais metais leidausi gentomiciną, buvo labai stiprus uždegimas, paskui kažkaip geriamų vaistų pakako  g.gif 
*

matai tau po gimdymo o man po nesivystancio nestumo prasidejo sitos bedos kada padare abrazija jau metai vargstu su isskyrom ir pilvo skausmais ir kitokiais negalavimais
doh.gif jau net baisu kartais ir su vyru myletis schmoll.gif nes po santykiu taip koks ir uzdegimas g.gif
lynkute
sveikutes
na sfinkute ar buvai pas ginekologe? g.gif ka sake g.gif
Jurlin
Sveikutes,

As taip pat turejau ir tebeturiu sias problemas jau 2m. taip pat maniau, kad dubens uzdegimas. tepineliai buvo geri, bet va pries kelias dienas suzinojau, kad tai nuo miomos, kuri jau mandarino dydzio. po 3 men zada operuoti, nes sake ilgiau laukti negalima. Simptomai tokie patys kaip ir pas jus, tad gal vertetu paprasyti echoskopijos- tiek per pilvo virsu ir net per kakleli.
sekmes
lynkute
QUOTE(Jurlin @ 2006 10 21, 12:05)
Sveikutes,

As taip pat turejau ir tebeturiu sias problemas jau 2m. taip pat maniau, kad dubens uzdegimas. tepineliai buvo geri, bet va pries kelias dienas suzinojau, kad tai nuo miomos, kuri jau mandarino dydzio. po 3 men zada operuoti, nes sake ilgiau laukti negalima. Simptomai tokie patys kaip ir pas jus, tad gal vertetu paprasyti echoskopijos- tiek per pilvo virsu ir net per kakleli.
sekmes
*

pas mane ekoskopu ir vaginaline ekoskopija ziurejo bet nieko nemate ir nerado,o paseliai rodo vis kitokias bakterijas is kur jos neaisku ar is mikrofloros nusilpusios g.gif nezinau ,nes pageriu vaistus lyg praveina ,issitiriu ir vel kitokios jau bakterijos rusies doh.gif dabar jau pradejo net gimdos kakleli skaudet doh.gif jauciu vel uzdegimas
Etina
apžiūrėjo, echo padarė, esu visiškai sveika, maudžia pilvo apačią dėl ilgos ovuliacijos doh.gif

Lynkute, buvau suabejojusi gyd diagnoze, bet pasikonsultavau dar ir su kita gyd. man ne dubens uždegimas buvo, o dubens nervų uždegimas, prasidėjo, kai sušąlusi stipriai buvau g.gif

Sveikatos jums mergytės 4u.gif
lynkute
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 24, 09:30)
apžiūrėjo, echo padarė, esu visiškai sveika, maudžia pilvo apačią dėl ilgos ovuliacijos  doh.gif

Lynkute, buvau suabejojusi gyd diagnoze, bet pasikonsultavau dar ir su kita gyd.  man ne dubens uždegimas buvo, o dubens nervų uždegimas, prasidėjo, kai sušąlusi stipriai buvau  g.gif

Sveikatos jums mergytės 4u.gif 

*

aciu sfinkute,matai cia visai kas kita ,cia galejai ir persalti,nes mazojo dubens uzdegimas prasideda nuo bakteriju ,dziaugiuosi kad viskas gerai pas tave thumbup.gif
sauliukas
Dar gali būti uždegimai ir dėl hormoninių priežasčių,ne vien tik sukelti bakterijų.Man tie pilvo apačios,tai šonų skausmai jau apie 15metų kartojasi,išskyrus tą laiką kai buvau nėščia ir kai gėriau kontraceptikus.Gydytoja į tai atkreipusi dėmesį ir pasakė,kad būna tokie hormoninės kilmės,tuo labiau kad ir užeina panašiu ciklo metu.O kiek antibiotikų iki to išgerta ir susileista,ir nė velnio jie nepadėdavo.
Čili
Sveikos, mergaitės, rytoj aš irgi einu echoskopijos, nes pilvo apačią jau mėnesį skauda..Baigėsi mmm ir vistiek nemaloniai maudžia.. mastau.gif Žiūrėsim ką pasakys..Nuo gimdymo kaip ir nebuvau pasitikrinti unsure.gif
lynkute
QUOTE(Čili @ 2006 11 09, 21:58)
Sveikos, mergaitės, rytoj aš irgi einu echoskopijos, nes pilvo apačią jau mėnesį skauda..Baigėsi mmm ir vistiek nemaloniai maudžia.. mastau.gif Žiūrėsim ką pasakys..Nuo gimdymo kaip ir nebuvau pasitikrinti unsure.gif
*

sveikute
cili na ar buvai pas ginekologe,ir ka suzinojai?labai idomu g.gif blush2.gif
Čili
QUOTE(lynkute @ 2006 11 10, 12:45)
sveikute
cili na ar buvai pas ginekologe,ir ka suzinojai?labai idomu  g.gif  blush2.gif

aha, buvau, gimdos uždegimas doh.gif Išrašė gerti tabletes, padarė tyrimus dar, kitą savaitę eisiu unsure.gif Bijojau,kad nebūtų kokia žaizdelė kaklelyje ar panašiai mastau.gif bet lygtai nėra, tik sunervino,kad reikia ateiti pakartotinai unsure.gif
lynkute
QUOTE(Čili @ 2006 11 10, 14:15)

aha, buvau, gimdos uždegimas doh.gif Išrašė gerti tabletes, padarė tyrimus dar, kitą savaitę eisiu unsure.gif Bijojau,kad nebūtų kokia žaizdelė kaklelyje ar panašiai mastau.gif bet lygtai nėra, tik sunervino,kad reikia ateiti pakartotinai unsure.gif

*

blink.gif JATAU unsure.gif o kokius tyrimus dare? nes vien ekoskopijos nepakanka daro paselius ir tepinelius g.gif o kokius vaistukus prirase?nes man buvo prirase ofloxin tai praejo,bet jauciu kad ir vel isskyros negrazios tokios geltonos ir tirstos matyt reikia dar gal tu vaistuku pagert.
Čili
QUOTE(lynkute @ 2006 11 10, 14:36)
blink.gif JATAU unsure.gif o kokius tyrimus dare? nes vien ekoskopijos nepakanka daro paselius ir tepinelius g.gif o kokius vaistukus prirase?nes man buvo prirase ofloxin tai praejo,bet jauciu kad ir vel isskyros negrazios tokios geltonos ir tirstos matyt reikia dar gal tu vaistuku pagert.
*

pas mane išskyrų nėra schmoll.gif Bet pagal skausmingumą nustatė, nes vos tik paspaudžia pilvo apačioj kur gimda, net cypt noris scare.gif Man išrašė Zanocin mastau.gif darė tyrimus, pasėlį berods g.gif
lynkute
QUOTE(Čili @ 2006 11 10, 15:06)
pas mane išskyrų nėra schmoll.gif Bet pagal skausmingumą nustatė, nes vos tik paspaudžia pilvo apačioj kur gimda, net cypt noris scare.gif Man išrašė Zanocin mastau.gif darė tyrimus, pasėlį berods g.gif
*

man tai aplamai netik paspaudus skaudedavo bet ir visa lak toks maudimas pilvo apacioj ir varydavo i toleta pastoviai. tai bus paselis ,nes ziures kokios bakterijos sukele gimdos uzdegima. g.gif

ofloxin ir zanocin tokie patys vaistai tik pavadinimai skiriasi g.gif
Čili
QUOTE(lynkute @ 2006 11 10, 15:23)
man tai aplamai netik paspaudus skaudedavo bet ir visa lak toks maudimas pilvo apacioj ir varydavo i toleta pastoviai. tai bus paselis ,nes ziures kokios bakterijos sukele gimdos uzdegima. g.gif

ofloxin ir zanocin tokie patys vaistai tik pavadinimai skiriasi g.gif

tai aš dėl to ir ėjau, kad pirmąkart taip žiauriai - net naktį miegant maudžia, ramiai negaliu miegot doh.gif

dėkui, žinosiu 4u.gif
Ahimsa
Gal kas gali pasakyt, ar mazojo dubens uzdegima imanoma nustatyt be echoskopijos? Tiesiog paprastos apziuros budu. Mane ginekologe apziurejo, paspaude pilvo apacia ir sako, va va, jau visas uzdegimas i virsu kyla. Be to, dar buvo rastos ureaplazmos ir mikoplazmos. Tai jei sias infekcijas randa, tai jau reiskia, kad butinai bus prasidejes viso dubens uzdegimas? Nesuprantu... unsure.gif Ir isvis kokiais atvejais gydytoja turetu apziureti echoskopu? Man dar niekada taip nedare. schmoll.gif Galvoju net, gal paciai paprasyti, kad ramiau butu...
lynkute
QUOTE(Ahimsa @ 2006 12 29, 19:24)
Gal kas gali pasakyt, ar mazojo dubens uzdegima imanoma nustatyt be echoskopijos? Tiesiog paprastos apziuros budu. Mane ginekologe apziurejo, paspaude pilvo apacia ir sako, va va, jau visas uzdegimas i virsu kyla. Be to, dar buvo rastos ureaplazmos ir mikoplazmos. Tai jei sias infekcijas randa, tai jau reiskia, kad butinai bus prasidejes viso dubens uzdegimas? Nesuprantu... unsure.gif  Ir isvis kokiais atvejais gydytoja turetu apziureti echoskopu? Man dar niekada taip nedare.  schmoll.gif  Galvoju net, gal paciai paprasyti, kad ramiau butu...
*

man buvo mazojo dubens uzdegimas tai is pirmo gydytoja pasake be echoskopo ,tada apziurejo echoskopu ir pasitvirtino nes rado gimdoje skysciu g.gif verysad.gif tada padare pasely ir nustate koks sukelejes sukele uzdegima...paprasciausiai apziuros metu buna padidejusi gimda ir ji buna skausminga ,o echoskopu aisku gal viskas tiksliau butu... g.gif
Ahimsa
O kokias komplikacijas gali sukelti mazojo dubens uzdegimas? Girdejau, kad del jo susidaro kiausintakiu nepraeinamumas, saaugos... nevaisingumas... Ar tai pasitaiko tik kai kurioms, ar visa tai neisvengiama susirgus dubens uzdegimu? unsure.gif Nes as tai jauciu apie puse metu nesiojausi ta uzdegima negydoma... Dabar baigineju gydyma antibiotikais ir bijau, kad jie nepadejo, nes skausma pilvo apacioje vis dar jauciu. doh.gif
lynkute
QUOTE(Ahimsa @ 2006 12 29, 20:15)
O kokias komplikacijas gali sukelti mazojo dubens uzdegimas? Girdejau, kad del jo susidaro kiausintakiu nepraeinamumas, saaugos... nevaisingumas... Ar tai pasitaiko tik kai kurioms, ar visa tai neisvengiama susirgus dubens uzdegimu?  unsure.gif  Nes as tai jauciu apie puse metu nesiojausi ta uzdegima negydoma... Dabar baigineju gydyma antibiotikais ir bijau, kad jie nepadejo, nes skausma pilvo apacioje vis dar jauciu.  doh.gif
*

as tai sergu jau daugiau nei metai verysad.gif vargina netik mazuoju dubens uzdegimu ,bet ir visokiais kolpitais vadinamais maksties uzdegimu pageriu antibjotikus lyg ir nieko po kokiu dvieju savaiciu ir vel skausmai doh.gif isskyros ,perkstejimai ir vel vaistai ir taip visi metai dar ir daugiau blink.gif galvoju kad ir vargsiu visa laika doh.gif ...
taip zinok negydomas uzdegimas gali pridaryti daug zalos kaip tu ir minejai.... Man pvz. sukele uzdegima stafilokokai ,na ir kitos bakterijos negydomos sukelia dubens uzdegimus...
o koki pas tave siptomai? g.gif
Ahimsa
QUOTE(lynkute @ 2006 12 29, 21:27)
taip zinok negydomas uzdegimas gali pridaryti daug zalos kaip tu ir minejai.... Man pvz. sukele uzdegima stafilokokai ,na ir kitos bakterijos negydomos sukelia dubens uzdegimus...
o koki pas tave siptomai? g.gif
*

Man puse metu maude kairi sona ir kartkartem stipriai sudurdavo pilvo apacios kairia puse. Ir nesibaigiantys maksties uzdegimai vargindavo. Dar kartais vakarais ir temperatura siek tiek pakyla. Bet niekas nesivargino issiaiskinti tikros viso to priezasties, kol nesusiradau normalios ginekologes. Tai va, todel manau, kad man tas mazojo dubens uzdegimas turbut pakankamai isisenejes... doh.gif Dabar kita savaite eisiu pas ginekologe, ziuresim, kaip pavyko gydytis. g.gif
lynkute
QUOTE(Ahimsa @ 2006 12 29, 21:30)
Man puse metu maude kairi sona ir kartkartem stipriai sudurdavo pilvo apacios kairia puse. Ir nesibaigiantys maksties uzdegimai vargindavo. Dar kartais vakarais ir temperatura siek tiek pakyla. Bet niekas nesivargino issiaiskinti tikros viso to priezasties, kol nesusiradau normalios ginekologes. Tai va, todel manau, kad man tas mazojo dubens uzdegimas turbut pakankamai isisenejes...  doh.gif  Dabar kita savaite eisiu pas ginekologe, ziuresim, kaip pavyko gydytis.  g.gif
*

bet gal tau vis delto nemazojo dubens uzdegimas ,nes man tai pastoviai mausdavo ka ten mausdavo is skausmo klykt norejosi ir isskyros varydavo pilve sunkumo jausmas budavo ir slapintis varydavo daznai,strenas skaudedavo ir k.t... doh.gif na temperatura tai vienas is pozymiu...bet mikoplazmos ir uroplazmos tai tikrai negydomos sukelia stiprius uzdegimus...
Ahimsa
QUOTE(lynkute @ 2006 12 29, 23:01)
bet gal tau vis delto nemazojo dubens uzdegimas ,nes man tai pastoviai mausdavo ka ten mausdavo is skausmo klykt norejosi ir isskyros varydavo pilve sunkumo jausmas budavo ir slapintis varydavo daznai,strenas skaudedavo ir k.t... doh.gif na temperatura tai vienas is pozymiu...bet mikoplazmos ir uroplazmos tai tikrai negydomos sukelia stiprius uzdegimus...
*

Na, gydytoja sake, kad uzdegimas apemes kiausides, kiausintakius, gimdos kakleli, maksti... Tai as taip suprantu, kad tai ir vadinasi mazojo dubens uzdegimu. Gal kiekvienam skirtingai tie pozymiai pasireiskia... g.gif
lynkute
gali buti g.gif gal ir pas mane jau viska apeme ,nes tiek laiko tesias visoki uzdegimai doh.gif net baisu,dabar vel kazkoks uzdegimas tik sakiau po nauju eisiu tikrintis skauda kai slapinuosi ir pilvo apacia skauda ir jauciu skausma gimdos kakleli doh.gif ,jau ir kokius vaistus gerti kad viskas baigtusi g.gif nes antibjotikai pribaigs mane....
tomas17
laba diena.krc yra toks reikals mana panai skauda pilvo apacia lb jaudinuos nzn kas gali btui gal netyciaa pastojo o gal siaip skauda.daktarai galvoja kad kiausidziu uzdegimas bet jus pacios turetumet suprast man 17 m ir bijau kad nebuciau susiugadines gyvenimelia jei netycia koks vaikiuks butu.
ar taip gali buti liktais atrodo saugojau ja ir save bet gal pradzioj kai apsilinejam as nenaudoju prezervatyvo
Angangute
Del nestumo irgi skauda.
Moki apsilinet ir ikisinet, mokesi ir vaika augint.
Cia jai gyvenima gali but sugadines o ne sau.
Bijai vilko, neik i miska.
lynkute
QUOTE(tomas17 @ 2007 02 13, 20:09)
laba diena.krc yra toks reikals mana panai skauda pilvo apacia lb jaudinuos nzn kas gali btui gal netyciaa pastojo o gal siaip skauda.daktarai galvoja kad kiausidziu uzdegimas bet jus pacios turetumet suprast man 17 m ir bijau kad nebuciau susiugadines gyvenimelia jei netycia koks vaikiuks butu.
ar taip gali buti liktais atrodo saugojau ja ir save bet gal pradzioj kai apsilinejam as nenaudoju prezervatyvo
*

man atrodo kad yra uzdegimas pastovus pilvo apacios skausmas ir strenu skausmas tai galimas gimdos gleivines uzdegimas kada bakterija inesama i gimdos gleivine.

Deep Blue
QUOTE(tomas17 @ 2007 02 13, 18:09)
*

Dziauguosi kad panele bent jau pas gydytoja buvo
eegle
QUOTE(tomas17 @ 2006 12 14, 23:12)
laba diena yra toks reikalas mana mamai mioma kaip jin sake gimdos auglys taigi as noreciau suzinoti ar tai yra labai pavojinga liga ar daug komplikaciju?
prasau patarkit man i e-mail  nes as tikrai del jos pergyvenu nes ja turiu vienintele  help.gif  sad.gif((((((((
aciu jei padesit
*

QUOTE(tomas17 @ 2007 02 13, 20:09)
*

g.gif g.gif g.gif g.gif tai čia dėl mamos ar dėl panos pergyveni? ar iš neturėjimo ka veikti rašinėji/ g.gif
upe_5
QUOTE(tomas17 @ 2007 02 13, 22:09)
laba diena.krc yra toks reikals mana panai skauda pilvo apacia lb jaudinuos nzn

Apsaugos priemones naudok, nereikės jaudintis bigsmile.gif
Vilte
QUOTE(tomas17 @ 2007 02 13, 22:09)
*

Nusipirkit nėštumo testą ir pastikrinkite: kelios minutės ir viskas aišku (kaina apie 10 Lt). O šiaip...reikėtų gydytis, nes visi tie uždegimai nelabai gerai....
campanula
tai jeigu daktarai sakė,kad kiaušidžių uždegimas-tai jis gydomas antibiotikais ir reikia gydyti kuo kreičiau,nes visokie mažojo dubens uždegimai didina nevaisingumo galimybę.O dėl nėštumo-galima pasidaryti nėštumo testą,geriau jam naudoti rytinį šlapimą.Šiaip jei jau būtų nėštumas-tai greičiausiai nebūtų stiprus skausmas,nebent nėštumas negimdinis-tada gali būt baisūs skausmai.Šiaip siūlau kuo greičiau pas ginekologą apsilankyt ir pradėt gydytis.
furyy
QUOTE(Angangute @ 2007 02 16, 20:07)
Del nestumo irgi skauda.
Moki apsilinet ir ikisinet, mokesi ir vaika augint.
Cia jai gyvenima gali but sugadines o ne sau.
Bijai vilko, neik i miska.
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ryzel
sveikos! gal kuri zinote..ar galetu buti mazojo dubens uzdegimas, jei pastoviai vakarais maudzia pilvo apacia, o kai vaikstau, retai bet buna, kad suspazmuoja ir net i koja persimeta tas skausmas. po menesiniu 2 sav. pradeda stipriai svaigti galva+ 37.2 temperatura ir svaigsta iki pat menesiniu. kai neturiu jokio fizinio kruvio. t.y. sedziu diena namie, atrodo nieko, bet vos atsiranda daugiau fizines veiklos, tas svaigimas atrodo nepakenciamas.
gerberiuke
sveikutes,
as irgi turiu panasia problema: tik man nuolat skauda desini sona - esu turejusi persileidima, tai vat nuo to laiko (jau metus) taip ir maudzia desine puse... gydytojai nieko neranda... bet vis tiek kazkas ko gero yra? buvau pas ginekologe - nieko, tyre zarnyna ir pan. - nieko... dabar as vel galvoju eiti pas gine, nes jau labai jau skauda... sad.gif gal kas nors turite minciu, kas tai galetu buti?
sauda
QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 07 08, 14:42)
sveikutes,
as irgi turiu panasia problema: tik man nuolat skauda desini sona - esu turejusi persileidima, tai vat nuo to laiko (jau metus) taip ir maudzia desine puse... gydytojai nieko neranda... bet vis tiek kazkas ko gero yra? buvau pas ginekologe - nieko, tyre zarnyna ir pan. - nieko... dabar as vel galvoju eiti pas gine, nes jau labai jau skauda... sad.gif gal kas nors turite minciu, kas tai galetu buti?
*

Sveikute 4u.gif
Man po nesivystančio taip pat pradėjo skaudėti dešinį šoną ,gyd įtarė,kad gali būti sąaugos,daugiau nieko nerado,bet įtariu,kad buvo atsiradęs miomos mazgelis,nes ne per seniausiai (po keletos metų aišku ),jau atrado nemažą miomą,kurią operuos laparaskopijos būdu.Patarčiau nueiti pas gerą specialistą ir jei dar neina pastoti,tai laparaskopijos metu viską pamato,ten tik padaro pilvuke tris skylutes,bet užtat žinosi visą tiesą kas darosi ax.gif
svete
Na va, ir man kazka panasaus gydytoja itaria. Paeme paselius, einu po 2 savaiciu vel pas ja suzinoti rezultatu. O dabar geriu Doksiciklina. Paskaiciau internete apie galimas tokiu uzdegimu pasekmes ir labai liudna, nors sienom lipk. Taip norim vaikelio... verysad.gif
Kara Agne
QUOTE(Ryzel @ 2008 05 27, 13:23)
sveikos! gal kuri zinote..ar galetu buti mazojo dubens uzdegimas, jei pastoviai vakarais maudzia pilvo apacia, o kai vaikstau, retai bet buna, kad suspazmuoja ir net i koja persimeta tas skausmas. po menesiniu 2 sav. pradeda stipriai svaigti galva+ 37.2 temperatura ir svaigsta iki pat menesiniu. kai neturiu jokio fizinio kruvio. t.y. sedziu diena namie, atrodo nieko, bet vos atsiranda daugiau fizines veiklos, tas svaigimas atrodo nepakenciamas.
*

sveika! ar issiaiskinai ka nors? nes man db lb panasi situacija kaip tu apibudinai, lb skauda pilvo apacia, bet daugiausia kaires kojos apacioj, arba net pacioj kojoj! temperatura netoli +37. Vakar tik pastovejau 7minutes, vos nenukritau, teko greitai sesti, nes taip bloga pasidare!!! tai lb bijau, db laukiu paselio rezultatu, o siaip yra nustate gimdos kaklelio uzdegima. bijau, kad bus pereje i dar daugiau!.. verysad.gif
jura23
Sveikos merginos.as pasirodo irgi turiu problemu su dubens uzdegimu.man 6 sav skauda kiauside,lyg ir skausmas pereina i kojas,svaigsta galva,pykina kartais,daug isskyru,temperatura37 beveik visda vakare dazniausiai,si men sirgau tik 1 diena,o kitas tik tepliojausi.is pradziu galvojau gal laukiuosi,bet siandien buvau pas gyd tai nustate sia liga verysad.gif lb gaila ir liudna net nezinau kuom tai gali baigtis
Papildyta:
istikro net negaliu patiketi,kad nesilaukiu,jauciuosi tai lyg laukciausi.bet eko juk parodytu nebent gyd neaiski kokia pasitaike
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.