Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos

Sveikos mamytes, ghal kas zinot kur nebrangiai yra statomi dantu implantai, nes vienam odontologiniam man kai uzgiedojo 1200lt. tai man beveik reanimacij reikejo kviesti. ACIU blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2007 01 18, 14:08)
Sveikos  mirksiukas.gif  gal galit patarkit kas gerai taiso dantis silainiu poliklinikoj? arba silainiuose gal kokia gera privatininke uzrodykit?lauksiu man labai skubu verysad.gif  aciu.

www.sklinika.lt
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimu apie dantu klinika Kaune Senamiestyje prie fontano? Baisei brangi klinika, idomi kitu nuomone, nes atsiliepimai is kitu vieni geriausiu ir "brangiausiu", taciau as nusivylusi... Butu idomi diskusija...
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2007 01 18, 16:17)
Sveikos mamytes, ghal kas zinot kur nebrangiai yra statomi dantu implantai, nes vienam odontologiniam man kai uzgiedojo 1200lt. tai man beveik reanimacij reikejo kviesti.  ACIU  blush2.gif

Tai labai pigiai radai mirksiukas.gif
Atsakyti
dantukai, dantukai liudna tema verysad.gif nes pries pusmeti jau nieko nebuvo imanoma padaryti tik rauti lauk. Prisiregistravau vienoje privacioje stom. poliklinikoje, patikejau gelbeti savo dantuka, o pries tai gyditojos paprasiau kad gal padarom nuotrauka, ir bus aisku dar imanoma isgelbeti ar tik rovimas? o ji man sako as geriau ismanau savo DARBA, ir atsakau uz JI, taip gydeme savite, kol galu gale padare nuotrauka, ir pasake kad nieko nebus ir reikia rauti doh.gif . kam mokejau pinigus, ir vizitai, ir aciu uz toki malonuma atsisveikinti su dantuku. Isrove mano dantuka prigrudo i gerkle vatos, liepe stipriai sukasti, ir valanda nekalbeti ( cia kad visko nepasakyciau kaip ji atsako uz savo darba). Praejo pusmetis kaip ir laikas vel apsilankyti pas stomotologa tik labai bijau vel pas tokia pat gyditoja papulti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agata: 29 sausio 2007 - 00:00
Pasidalinkit mamos patirtim kur dantukus taisotes Klaipedoje. 4u.gif Kur geriau eiti, o kur aplenkti stomatologini kabineta. verysad.gif
Atsakyti
sveikos mamos,

neturejau kantrybes skaityti visos temos, na bet man to ir nereikejo. As tik noriu duot visom patarima - jei kartais sugalvotumete taisytis dantis mazojoje uzupio klinikoje (vilniuje) gerai pagalvokit - niekada daugiau ten neisiu.
Atsakyti
QUOTE(pasiutusi @ 2007 04 05, 15:43)
sveikos mamos,

neturejau kantrybes skaityti visos temos, na bet man to ir nereikejo. As tik noriu duot visom patarima - jei kartais sugalvotumete taisytis dantis mazojoje uzupio klinikoje (vilniuje) gerai pagalvokit - niekada daugiau ten neisiu.


gal galėtum sukonkretint, kodėl ten neisi ir kitiems nesiūlai g.gif
Atsakyti
Neseniai ir man atliko akmenų šalinimą nuo dantų, nu man tai buvo labai nemalonu, kai kur net suskausdavo normaliai, bet jausmas manau yra labai individualus, jei dantys jautresni tai ir jaučiasi mirksiukas.gif
Man kraujuodavo dantenos ir anksčiau valantis dantis, o po gimdymo ir maitinimo dar suintensyvėjo doh.gif Dantys mano buvo silpni nuo vaikystės, todėl dažnai lankydavausi pas stomatologus 1-2 kartus per metus (galybę jų perėjau), bet dantys vis gesdavo. Tai sužinojau apie dantų valymą, kad neužtenka tarpdančių siūlų, o man jau reikia valytis ir tarpdančių šepetėliu. Tai dabar jau dantenos nebekraujuoja ir nemalonaus burnos kvapo nebėra, tik aišku vargas 2 kartus per dieną dantis valytis 15 minučių bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madi: 11 balandžio 2007 - 18:40
man kraujuodavo dantenos naudojant colgate dantų pastą ( man ją odontologė buvo rekomendavus), kažkaip netyčiom pabandžiau blend-a-med ir reikalai pasitaisė, galvojau gal sutapimas pabandžiau vėl colgate ir vėl tas pats, tai gi dabar šios pastos nenaudoju ir problemų neturiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos!!! 4u.gif

Planuoju danku eiti taisyti Į AB "DANTIS" (Vilniaus gatvej, Vilniuj)

Gal kas kokių atsiliepimų turite?

Nežinau pas kurį dantistą užsirašyt- gal rekomenduosit ar patarsit pas kuriuos neiti ax.gif
Atsakyti
Ei, na mergaitės- padėkit- nejau niekas į 'Dantį" nevaikšto.
Atsakyti