Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas odontologei
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
juzepka
O gal kuri gali pasakyti kiek maždaug kainuoja dantų šaknų gydymas?

Ar tai tas pats kas dantų kanalai?

Šiandien buvau pas gydytoją, nes vis skaudėjo kąrtik sutvarkytas dantis. Tai iš naujo pragręžė ir pasakė, kad reiks tvarkyti visas 3 danties šaknis ir tai kainuos po 100už kiekvieną šaknį.

jau 200lt. sumokėjau, tai 1 dantis 500Lt. atsieis?Ir net nežinau ar tai normalu ar ne?


Kalpana
Kiek suprantu, tai pradinis kanalų gydymas, kai pašalinama pulpa (vadinamasis "nervas") iš šaknų kanalų, jie išvalomi ir užplombuojami. Jei taip, tai normali vidutinė kaina.
Vicious Vici
Noriu pasitarti ir šiaip pasipasakoti ax.gif
Ar čia aš per jautri ar čia visgi stomatologė prasta... g.gif
Lankausi vienoje klinikoje, visi stomatologai patinka, išskyrus vieną... ji plombuoja... per vieną vizitą ji man pešė plaukus priguldama, kelis sykius prispaudė tuos uždėtus akinius man prie veido, nu tikrai nemalonu... nemaloniai, gan grubiai mėto įrankius man ant krūtinės, nes ten juos susideda, pakankamai skaudžiai suleidinėja užšaldymą, kai gręžia, tai atrodo, kad visą burną ten išvagos, nu labai nemalonūs jausmai, lyg kur skuba toks jausmas... o šiandien dar ir įgręžė kaip suprantu į liežuvį doh.gif nieko nepasakė, neatsiprašė, maždaug norma čia g.gif cool.gif apskritai nieko nesako kodėl ir kam tai daro... aš juk nesuprantu, ne dantistė gi rolleyes.gif
nežinau ką daryti... klinikos keisti nenoriu... unsure.gif o daugiau nėra kam atlikti jos darbo toje klinikoje... dar bent vieną kartą turėsiu ją kentėti... doh.gif
aš jau aną kartą registratūroje sakiau, taip pakankamai gerai daviau suprasti, kad norėčiau keisti daktarę, kad toji nieko nepaaiškina ir šiaip ten nelabai mum sekasi bendrauti... maniau, kad padės, bet nepadėjo schmoll.gif Atėjus juk tuo labiau nesiskųsiu, iš keršto dar ko pridarys unsure.gif doh.gif

Kaip jums atrodo ar aš čia išsidirbinėju ar visgi daktarė nekokia? Nu kitos sakau, man taip patiko, tokios lėtos, švelnios, viską paaiškina, nu nors prie žaizdos dėk, bet tik ne ta doh.gif
indvai
As tai tvarkausi dantis virsuliskese, tai kaina plombos nuo 70 iki 90 plius nuskausminamieji 10 lt... cia jei paparasta skylute, bet jei sudetingiau tai reikia atverti pinigine placiau... gydytoja thumbup.gif
Oreste
Taisausi priekinio danties kanala, ilgai ieskojaus kur taisytis... apsiprendziau eiti i klinika "Dantis"...
Dantis pas man jau buvo pragreztas, maniau, kad sian ir uztaisys...
pasirodo, ne... doh.gif
Gydytoja labai patiko, pirma syki sedejau kedeje nesuprakaitavus, beveik rami ir be soku.. tongue.gif ( man pries pora saviciu viena odontologe sake tik paziuresiu ir pradejo grezt.. unsure.gif )
Zodziu, viskas lyg ir neblogai, bet dziaugsmas truko tik tol, kol gavau saskaita... blink.gif
Uz vaistu ir kalcio uzdejima 100 lt..
na ir kainele.. g.gif
Bijau ir pagalvoti kiek reikes susimoket pirmadieni, kai jau suplombuos... unsure.gif
Oreste
na.. stai as jau suplombuota.. thumbup.gif
bet... dar teko sumoketi 130 LT.... unsure.gif
Taigi uz saknies plombavima sumokejau 230 lt... blink.gif
Susinervinau... neiitiketina, kad tokia kaina klinikoj,.. schmoll.gif ju tinklalapyje oroentacine kaina nurodyta 95-100 lt..
zodziu... doh.gif
accessories
Oreste, kokiame mieste?

Teko kaune 3 kanalus kruminio danties plombuoti, sumokejau 850lt, lengvas sokas istiko, nebuvau pasiruosusi, grynuju neturejau tiek, kortele negalima atsiskaityti..
Oreste
Vilniuje Odontologijos klinikoje "Dantis"..
tiesa pasakius, as irgi nelabai buvau pasiruosus.. doh.gif
tikiuosi, kad pasiteisins tokia investicija... g.gif
bet man vis vien atrodo, kad klinikai kiek per brangu tokios kainos... schmoll.gif
850???? blink.gif omg! nugriuciau gavus toookia saskaitele... mega_shok.gif
UnknownUser
QUOTE(accessories @ 2009 12 22, 14:40)
Oreste, kokiame mieste?

Teko kaune 3 kanalus kruminio danties plombuoti, sumokejau 850lt, lengvas sokas istiko, nebuvau pasiruosusi, grynuju neturejau tiek, kortele negalima atsiskaityti..
*Normali kaina, jei pas endodontologa normalioje klinikoje didmiestyje, 300 lt uz kanala jie nesikuklina imt.
ritukasx
Sveiki,

Labai noreciau isgirsti daugiau atsiliepimu apie klinika AB “DANTIS” Vilniuje, Vilniaus gatveje? Gal kas lankesi ir gali pakomentuoti ten dirbanciu specialistu darba, gydymo kokybe? 4u.gif
accessories
QUOTE(UnknownUser @ 2009 12 27, 14:05)
Normali kaina, jei pas endodontologa normalioje klinikoje didmiestyje, 300 lt uz kanala jie nesikuklina imt.
*


na normalus mazas kabinetukas, neisreklamuotas, gydymo kokybe nesiskundziu, plombavimo kainos nera dideles, bet va uz kanala odontologas tikrai nepasikuklino wink.gif
Borzika
Kitame skyrelyje iškilo štai toks klausimas: kuo gi skiriasi stomatologas nuo odontologo? ax.gif
Ar neklystu manydama, kad odontologo specializacija yra siauresnė? mastau.gif
ritukasx
QUOTE(Borzika @ 2010 03 02, 23:28)
Kitame skyrelyje iškilo štai toks klausimas: kuo gi skiriasi stomatologas nuo odontologo? ax.gif
Ar neklystu manydama, kad odontologo specializacija yra  siauresnė? mastau.gif
*Kazkada teko bendrauti su blendamed instituto ekspertu el. pastu del problemu su dantukais, tai jis odontologija apibudino taip: "Odontologija yra naujasis stomatologijos terminas. Kas anksčiau buvo vadinama stomatologija, dabar vadinama odontologija."
Borzika
QUOTE(ritukasx @ 2010 03 03, 09:16)
"Odontologija yra naujasis stomatologijos terminas. Kas anksčiau buvo vadinama stomatologija, dabar vadinama odontologija."

Tarptautinių žodžių žodyne rašoma, kad odontologija yra mokslas apie dantis ir jų ligas, tuo tarpu stomatologija - mokslas apie burnos ertmės organų ligas ir jų gydymą.

Įdomu, kaip patys šios srities specialistai (Kalpana, UnknownUser ir kt.) tai traktuoja? ax.gif
ritukasx
QUOTE(Borzika @ 2010 03 03, 11:57)
Tarptautinių žodžių žodyne rašoma, kad odontologija yra mokslas apie dantis ir jų ligas, tuo tarpu stomatologija - mokslas apie burnos ertmės organų ligas ir jų gydymą.

Įdomu, kaip patys šios srities specialistai (Kalpana, UnknownUser ir kt.) tai traktuoja? ax.gif
*Na tikrai idomu, kaip kiti sios srities specialistai apibudintu siuos terminus g.gif smile.gif
Kalpana
Pagal ES reikalavimus, 2004 m. buvome visi iš „stomatologų“ pervadinti „odontologais“.
Realiai nuo to niekas, išskyrus pavadinimą, nepasikeitė. Netgi buvo praplėsta bendrosios praktikos gydytojo odontologo norma, kuri leido bendrosios praktikos gydytojams odontologams atlikti daugiau procedūrų, taikyti daugiau gydymo metodų, ką anksčiau galėjo atlikti tik siauresnių srišių gydytojai odontologai specialistai.

Teoriškai, "stomatologija" apima ne tik dantis, bet apskritai visus burnos organus. Taigi, platesnė sritis lyg ir nei „odontologija“. Pavyzdžiui, daugelyje Lotynų Amerikos šalių gydytojas odontologas vadinamas „dantistu“, o „stomatologu“ burnos patologijos specialistas (pavyzdžiui, diagnozuoja ir gydo vėžinius burnos organų susirgimus ir t.t.)
Buvusios SSRS valstybėse visur buvo priimta vadinti "stomatologija", "stomatologai". Tokiais terminais ir dabar vadinama ši sritis bei specialistai Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ir t.t.
Adora_
ar kas nors yra daresi dantu slifavima? mano dantys ,kaip isaugo mazai su karunelem tokiom,tai dbr galvoju ar butu galima nuslifuot tas karuneles ir,kad dantu apacios butu palygintos? smile.gif aciu uz info... ir kokia mazdaug kaina galetu but? 4u.gif
mama1987
Sveiki,

Gal kas galetu rekomenduoti geru odontologu antakalnio suaugusiuju poliklinikoje? Girdejau tik apie viena- Cekanaskiene, bet jinai dekretinese atostogose siuo metu sad.gif Buciau labai dekinga

Lauksiu Jusu laisku...
Marius23
http://img179.imageshack.us/img179/7629/23052010267.jpg

Ka pasiulytumet daryti man ir as labai daug tai kainuotu? Problema kad esu uzsienyje ir neturiu daug pinigeliu. Ar i 1000 euru itilpciau su tais sraigtiniais iplantais? Kad per 2 savaites gali istatyti kazkoki danti tiket visiska nesamone taip?

su manim galite susisiekti marius23@mail.com

Kalpana
Marius23, visų pirma, konsultacija internete nevertėtų remtis, nes ji nėra tiek pat patikima kaip gydytojo konsultacija "gyvai". Reikalingas papildomas ištyrimas, kaip, pavyzdžiui, radiologinis, kurio neįmanoma atlikti įnternetu.

Jei jau čia, viešai, prašote patarimų, neverta tikėtis, kad kas nors varginsis rašyti emailą; labiau tikėtina, kad atsakys forume ir viskas.

Jei galvojate apie implantus, tikrai netilpsite į 1000 EUR. Lietuvoje maždaug tiek gali kainuoti vieno danties implantas + protezas. Vakarų Europoje dar brangiau viskas (neskaitant korėjiečių ir kt., dirbančių "garažiukuose", bet tokiose "įstaigose" gydytis nerekomenduoju, jei nenorite rizikuoti savo sveikata).
Per dvi savaites galite turėti laikiną tiltą nuo ilties iki pirmo krūminio danties. Tai tikrai įmanoma. Kas dėl implantų... Jei nėra ūmios infekcijos, sakykim, išrovę šaknis gal ir įsuks implantus, bet vainikėlių ant tų implantų teks palaukti. Beje, jei iškart, po rovimo implantuotų, didelė tikimybė, kad reikės papildomų priemonių, tokių kaip dirbtinis kaulas, membranos ir kt., kas labai padidina gydymo kainą.
Beje, burnoje yra ir daugiau problemų, ne tik tos dvi šaknys. Reikėtų susirūpinti ir kreiptis į gydytoją nedelsiant.
Zemuogiuke
Turiu toki klausima, gal kas galetu atsakyti:
Valantis dantis sepeteliu kartais prie 5 dantuko dantenu jauciu toki lyg dilgtelejima, tarsi buciau palietusi nerva... taip nutinka tik valantis sepeteliu, bandau apziureti kur tas sepetelis ir ka paliecia, kad suskausta ir nesuprantu, kai lieciu danti ar dantenas pirstais, visai neskauda, valgant irgi neskauda, pas stomatologe lyg tycia buvau pries savaite, apziurejo dantis, skyluciu neuzmate... idomu ar cia siaip jautrus dantis pasidare ar dantenu kokios problemos gal? Dantenos sveikos, nekraujuoja, dantyje irgi skyliu nera... Isanksto aciu uz atsakyma.
UnknownUser
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 06 18, 11:00)
Turiu toki klausima, gal kas galetu atsakyti:
Valantis dantis sepeteliu kartais prie 5 dantuko dantenu jauciu toki lyg dilgtelejima, tarsi buciau palietusi nerva... taip nutinka tik valantis sepeteliu, bandau apziureti kur tas sepetelis ir ka paliecia, kad suskausta ir nesuprantu, kai lieciu danti ar dantenas pirstais, visai neskauda, valgant irgi neskauda, pas stomatologe lyg tycia buvau pries savaite, apziurejo dantis, skyluciu neuzmate... idomu ar cia siaip jautrus dantis pasidare ar dantenu kokios problemos gal? Dantenos sveikos, nekraujuoja, dantyje irgi skyliu nera... Isanksto aciu uz atsakyma.
*Greiciausiai, jautru lieciant astriu daiktu danti ties kakleliu prie pat dantenu. Ten gali buti nedidelis pleistinis defektas, kuris daznai buna skausmingas lieciant, arba gali buti tiesiog apsinuogines danties cementas, kuris jautrus lieciant. Ne visa laika sita lengva pastebet, jei pats pacientas nepasako ...
Zemuogiuke
QUOTE(UnknownUser @ 2010 06 18, 22:16)
Greiciausiai, jautru lieciant astriu daiktu danti ties kakleliu prie pat dantenu. Ten gali buti nedidelis pleistinis defektas, kuris daznai buna skausmingas lieciant, arba gali buti tiesiog apsinuogines danties cementas, kuris jautrus lieciant. Ne visa laika sita lengva pastebet, jei pats pacientas nepasako ...
*


Tai ka tokiu atveju daryti? Laukti kol praeis ar vel eiti pas stomatologa? Gal pirkti pastos jautriems dantims? Man neskauda kai lieciu pirstu ar dantu krapstuku ta vieta, bet va sepetelio sereliai kai uzkabina kartais, tai pasidaro labai jautru... bet irgi ne visada...
UnknownUser
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 06 18, 22:19)
Tai ka tokiu atveju daryti? Laukti kol praeis ar vel eiti pas stomatologa? Gal pirkti pastos jautriems dantims? Man neskauda kai lieciu pirstu ar dantu krapstuku ta vieta, bet va sepetelio sereliai kai uzkabina kartais, tai pasidaro labai jautru... bet irgi ne visada...
*Pabraukykite su nagu, speju, turetumet rasti vieta, kurioje stipriai nudiegs.
Ka daryt. Pasirinkite pati, jei skausmas vargina, eikit i taisykla, jei nevargina, palikite kaip yra.
Marijaa
QUOTE(juzepka @ 2009 10 14, 17:07)
O gal kuri gali pasakyti kiek maždaug kainuoja dantų šaknų gydymas?

Ar tai tas pats kas dantų kanalai?

Šiandien buvau pas gydytoją, nes vis skaudėjo kąrtik sutvarkytas dantis. Tai iš naujo pragręžė ir pasakė, kad reiks tvarkyti visas 3 danties šaknis ir tai kainuos po 100už kiekvieną šaknį.

jau 200lt. sumokėjau, tai 1 dantis 500Lt. atsieis?Ir net nežinau ar tai normalu ar ne?
*

Laba diena,


Aš turiu panašų klausimą, tik susijusį su kanalų tvarkymu. Man išėmė seną pliombą ir išvalė dviejų gretimų dantų (5 ir 6) kanalus. Nervas jau buvo anksčiau išimtas. Jau sumokėjau 500 Lt. Lieka dar uždėti nuolatines pliombas. Iškilo klausimas, ar ne per brangiai moku?


Labai ačiū už atsakymą!
Kalpana
Pagal aprašymą kas buvo daryta, atrodo, kad nepermokėjote tikrai.
kartitiesa
mano tecio dantys baisus, virsutiniai like tik du priekiniai, o is kitu tik saknys. reikia labai tvarkytis, cia belieka tik nauju dantu statymas. gal galite pasakyti mazdaug kiek kainuotu?
Kalpana
Pagal tokį apibūdinimą negalima pasakyti kiek galėtų tai kainuoti. Reikia įvertinti likusias dantų šaknis. Jei jos tinkamos protezavimui planuojamiems fiksuotiems protezams, reikėtų stengtis jas išsaugoti. Aišku, šaknų paruošimas (kanalų gydymas, šaknies ilginimas ir t.t.) kainuoja irgi nepigiai. Kartais pavieniai dantys irgi paliekami tiksu pagerinti išimamų protezų laikomumą. Na bet tokiu atveju vis tiek reikia gydyti kanalus ir protezuoti tuos dantus įklotais ar kaiščiais ir vainikėliais.
Jei visos šaknys yra rautinos, tuomet reikia spręsti kaip atstatyti trūkstamus dantis. Pigiausias variantas - paprasta plokštelė. Brangesnis, bet geresnis, nors irgi ne visiems ne visuomet tinka, yra lanko atraminiai protezai. Jų būna keletas rūšių. Brangiausias variantas - implantai ir ant jų protezuojami tiltai ar pavieniai vainikėliai.
rututute
Sveiki smile.gif
esu penkto kurso odontologijos studente
galbut butu norinciu mamyciu pigiai sugyti vaikams dantukus? (moketi reikia tik uz panaudotas medziagas- gaunasi apie 10 litu vizitas, plius pirma karta uz korteles iregistravima apie 7 lt)
jei taip kreipkites tel 861616331
oksaniuksxxx
Nu ziurejau ejo diskusija apie akmenu valyma ,tai galiu pasakyt cypiau kedej blush2.gif lotuliukas.gif vale nuo 8 dantu tai is dvieju kartu man gavo leist nuskausminima ,-buvo labai apauge akmenys ir tarpdancius grande tai zodziu jauciausi kaip kankinimo kedej,cia neliecia tu kurie dantis nuo pat samoningo gyvenimo priziuri .Ir is vis nuejau pries 3 savaites nes nuluzo dantis ,o pasirodo ,kad galo dar nesimato ,visur kariesas ir dvi skylutes -kurias sulineis pavadino dantiste doh.gif doh.gif dabar isleidau 2500lt.o dar 4 plombuos ir balinsiu tai zodziu turesiu naujus dantis ,bet nebeturesiu ka valgyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Patarimas ,negailet laiko ilgiau dantukus pavalyt ir neapsileist kaip kai blush2.gif kurie
Y2K
Apie dantų gydymo kainas Baltarusijoje:
http://www.lrytas.lt/?data=20101002&id...d=99&view=2
http://www.delfi.lt/news/economy/business/...u.d?id=37136513

Ką manot?

Prasigooglinau, straipsniukas, nors ir užsakytas, nemeluoja dėl kainų.
oksaniuksxxx
Aha as vakar irgi skaiciau toks pavydas sueme kiek gali pinigu sutaupyt blink.gif
Trongė
Aišku, šaknų paruošimas (kanalų gydymas, šaknies ilginimas ir t.t.)
[/quote]

Gal galit pasakyt, kas yra šaknies ilginimas? g.gif Dėkui
mėtėja
sveiki

gal kas ka patartu, pas mane paciame gale nuluzo du dantys, tai yra liko saknys ir labai maza dalis dantu, nezinau ka ir daryti rauti nesinori, gal imanoma implantuoti. saknys siek tiek skaudokos, siandien patino, pasiemiau taloneli pas odontologa, bet noretusi pasiskaityti, pasiziureti ka galima padaryti kad isvengti traukimo

Skygirl
Laba diena,
Gal kas galetu atsakyti ar patarti del dantu kanalu gydymo technologijos: kuo skiriasi gutapercios kaisciai nuo uzpildymo karsta gutapercia? Kaina skiriasi beveik dvigubai, ar tikrai ir kokybe tiek skiriasi? Ar uztaisius saknis kaisciais gali tekti perdarineti, o karsta gutapercia bus visam gyvenimui, ar kaip?
Ka rekomenduotumete pasirinkti? g.gif
Andzelikiene
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2010 10 02, 18:03)
Nu ziurejau ejo diskusija apie akmenu valyma ,tai galiu pasakyt cypiau kedej  blush2.gif  lotuliukas.gif vale nuo 8 dantu tai is dvieju kartu man gavo leist nuskausminima ,-buvo labai apauge akmenys ir tarpdancius grande tai zodziu jauciausi kaip kankinimo kedej,cia neliecia tu kurie dantis nuo pat samoningo gyvenimo priziuri .Ir is vis nuejau pries 3 savaites nes nuluzo dantis ,o pasirodo ,kad galo dar nesimato ,visur kariesas ir dvi skylutes -kurias sulineis pavadino dantiste doh.gif  doh.gif dabar isleidau 2500lt.o dar 4 plombuos ir balinsiu tai zodziu turesiu naujus dantis ,bet nebeturesiu ka valgyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Patarimas ,negailet laiko ilgiau dantukus pavalyt ir neapsileist kaip kai blush2.gif  kurie
*
Už ką tokia suma blink.gif blink.gif
Maserati
laba diena,

gal kas galetu atsakyti i toki klausima: vieno dantuko sonas (tarpdantis gautusi) yra vos vos idubes nuo mazumes,ir siek tiek tamsesnis,vizualiai visiskai nepasistebi,nes tas idubimas ir siaip sunkiai pastebimas,bet mane jis eme erzinti,noriu kazkaip sutvarkyti. Odontologe sake,kad nieko daryti nereikia,nes tokia yra naturali danties forma,toks susiformavo,nei plombuoti nereikia,zodziu,cia ne gedimas,bet galvoju ar yra imanoma ji isbalinti,butent ta tarpdantuka? Nes pas mane dantukai balinti,tai kuo jie labiau svieseja,tuo kontrastas didesnis su tuo tarpdantuku gaunasi.
vitulliukas
QUOTE(Skygirl @ 2010 10 28, 13:34)
Laba diena,
Gal kas galetu atsakyti ar patarti del dantu kanalu gydymo technologijos: kuo skiriasi gutapercios kaisciai nuo uzpildymo karsta gutapercia? Kaina skiriasi beveik dvigubai, ar tikrai ir kokybe tiek skiriasi? Ar uztaisius saknis kaisciais gali tekti perdarineti, o karsta gutapercia bus visam gyvenimui, ar kaip?
Ka rekomenduotumete pasirinkti?  g.gif
*Rekomenduočiau pasikonsultuoti su Vilniaus implantologijos centro klinikos gydytojais. Ten tikrai dirba profesionalų komanda kartu ir gydytoja endodontologė . Daugiau informacijos galite rasti www.vicklinika.lt. Ten visi mielai sutiks ir pakonsultuos visais klausimais biggrin.gif
electra
labukas, noreciau pasiklausti jusu nuomones, gal is patirties zinosite. Neaisku kodel, bet jau ilga laika man kliba dantys, jau buvau isitikinus, kad parodontoze. Siandien nuejau pas stomatologe, kuri pasake, kad nera pas mane jokiu kiseniu, jokiu pozymiu, apart klibejimo,padare panoramine nuotrauka. Vel nieko nemato blogo. Negi gali buti, kad dantys kliba siaip sau?gal is streso sake, vitaminu trukumo? pasimetus jauciuosi.
Rumute
Laba diena, man 20m. ir pas mane vienas priekinis dantis, šalia iltinio, yra labiau įstumtas į vidų, ir dar toks lyg mažesnis. Visa problema ta,kad priklausomai nuo apšvietimo atrodau kaip be danties (nuotraukose tai visose taip) blush2.gif todėl beveik nesišypsau. Tad ar apsimokėtų man darytis estetini plombavimą? Mano galva dėtis briketus dėl vieno danties neapsimoka, nes kitų dantų bukle aš visiškai patenkinta. Esu nešiojus plokštelę prieš keltą metų kuri ir sutvarkė kitus dantukus, o šio nepavyko. Taigi ką patartumėte?
Slabake
QUOTE(electra @ 2011 01 10, 13:56)
labukas, noreciau pasiklausti jusu nuomones, gal is patirties zinosite. Neaisku kodel, bet jau ilga laika man kliba dantys, jau buvau isitikinus, kad parodontoze. Siandien nuejau pas stomatologe, kuri pasake, kad nera pas mane jokiu kiseniu, jokiu pozymiu, apart klibejimo,padare panoramine nuotrauka. Vel nieko nemato blogo. Negi gali buti, kad dantys kliba siaip sau?gal is streso sake, vitaminu trukumo? pasimetus jauciuosi.
*Nueik pas kitą. Šita gali nematyti nieko blogo, net jei tavo dantys iškristų.
boboa
Gal atrodo beveik ir nereiksminga tema,bet pamacius zmogu,visada butu maloniau,kad jo dantys butu svarus ir balti.
visu pirma viskas prasideda nuo rukymo ir dantu nesivalymo.
Svarbiausias dalykas yra,kad reikia visada valyti dantis minimum 3 kartus per diena.
Aisku dantis reikia valyti svelniai,ir niekur neskubeti.Jausti sepetuka ir jo menkiausia dali.

Placiau rasite cia.

Egiptiete
Labas rytas,
As norejau suzinoti kiek pas privatu stomotologa kainuoja siulu isemimas po dantu rovimo? Siuo metu esu po operacijos. Is ligonines isleido ir liepe siulus issiimt ambulatoriskai, bet kadangi klaikiai bijau tos proceduros galvoju gal privaciai svelniau i tai paziuretu... tik kaina visai neaiski... 100 negaila, bet jei 100 uz viena siule...tada pakentesiu...
minde0445
Sveiki, pagalbos reikia truputi. Man bliomba iskrito is dancio, ir dabar yra tokia didesne skylute, kaip nuskiles dantis, bijau jog visiskai nenuskiltu, visokias dedama bliombas, ar yra koks normatyvas, nes reiktu labai didele bliomba deti. Kiek mazdaug bliombos kainuoja idejimas ? ir dar, kiek kainuoja apskritau naujo danties idejimas, kiek dantis ir kiek idejimas, jei pvz prieky ismuse danti.
keir@
labadiena,
visu pirma noreciau jusu paprasyti jeigu zinote atsakymus i zmoniu pateiktus klausymus atsakykite. juk zinote kaip reikia atsakymo jeigu mes klausiame...o as noreciau paklausti del dantu biggrin.gif mano du priekiniai dantys virsuje yra per dideli ir ilgi palyginus su kitais dantimis ir kai as sypsausi patikekit vaizdas nekoks todel as noreciau apsilankyti pas odontologa kad juos sutvarkytu...........Kaip manote kokia procedura jie galetu atlikti kiek ji kainuotu.........?
Slabake
QUOTE(minde0445 @ 2011 06 04, 19:11)
Sveiki, pagalbos reikia truputi. Man bliomba iskrito is dancio, ir dabar yra tokia didesne skylute, kaip nuskiles dantis, bijau jog visiskai nenuskiltu, visokias dedama bliombas, ar yra koks normatyvas, nes reiktu labai didele bliomba deti. Kiek mazdaug bliombos kainuoja idejimas ? ir dar, kiek kainuoja apskritau naujo danties idejimas, kiek dantis ir kiek idejimas, jei pvz prieky ismuse danti.
*


Nesu odontologė ir nelabai nusimanau apie šią sritį, bet suprantu, kad danties įdėjimas turi kažkokius terminus, ko iš to tikiesi: ar yra likusi šaknis/danties dalis, kurią būtų galima protezuoti, ar nieko nebeliko, ir lieka tik implantuoti. Be to, kiek įsivaizduoju, reikia žinoti, iš kur esi, nes vienokios kainos Vilniuje, kitokios rajono centre. O gal dar yra galimybė estetiniam plombavimui. Niekas tau be specialisto neatsakys, tačiau apytikslės (Vilniaus) kainos būtų tokios (ne iš brangiųjų, spėju, kad normalios Vilniaus mastu): priekinio danties plomba apie 120 Lt (nežinau, jei labai didelė, gal brangiau); danties protezavimas 700 Lt metalo keramika, apie 1300 jei nori geresnio; implantavimas vieno danties nuo 3000 iki ... priklausomai ką renkiesi smile.gif Ir dar plius viska kita, ko gali prireikti, kaip kanalų valymas, jei protezuosi, stiklo pluošto kaisčiai, jei dantys silpni, didelės skylės ir t.t. Visa tai dar kokį papildomą tūkstantėlį gali kainuoti, jei visko reikia. Žodžiu, eini pas odontologą ir sužinai, ko reikia ir kiek tai kainuoja, o paskui gal čia kas galės pakomentuoti, brangu ar pigu smile.gif
matrioshkyte
QUOTE(keir@ @ 2011 06 07, 14:47)
labadiena,
visu pirma noreciau jusu paprasyti jeigu zinote atsakymus i zmoniu pateiktus klausymus atsakykite. juk zinote kaip reikia atsakymo jeigu mes klausiame...o as noreciau paklausti del dantu biggrin.gif  mano du priekiniai dantys virsuje yra per dideli ir ilgi palyginus su kitais dantimis ir kai as sypsausi patikekit vaizdas nekoks todel as noreciau apsilankyti pas odontologa kad juos sutvarkytu...........Kaip manote kokia procedura jie galetu atlikti kiek ji kainuotu.........?
*


tai Jums padetu estetinis plombavimas arba protezavimas-laminatais, vainikeliais. estetinis plombavimas pigesnis uz protezavima. kaina priklauso nuo klinikos smile.gif sunku vertinki nemacisu situacijos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skygirl @ 2010 10 28, 13:34)
Laba diena,
Gal kas galetu atsakyti ar patarti del dantu kanalu gydymo technologijos: kuo skiriasi gutapercios kaisciai nuo uzpildymo karsta gutapercia? Kaina skiriasi beveik dvigubai, ar tikrai ir kokybe tiek skiriasi? Ar uztaisius saknis kaisciais gali tekti perdarineti, o karsta gutapercia bus visam gyvenimui, ar kaip?
Ka rekomenduotumete pasirinkti?  g.gif
*


Lateralinė kondensacija
 Gera DI kontrolė.
 Reikalingas mažesnis kiekis silerio.
 Geras kanalo užpildymas.
 Šis metodas reikalauja ilgesnių laiko sąnaudų.
 Yra šaknies lūžimo rizika.
Trūkumas- šaknyje plombinė medžiaga nesudaro homogeninės masės, o tampriai tarpusavyje suspausti kaiščiai yra klijuojami rišančiosios medžiagos (silerio).
Karšta lateralinė kondensacija
 Vidutiniškai galima kontroliuoti ilgį.
 Užima daug laiko.
 Karštis gali pakenkti periodontui.

Tai metodas panašus į lateralinę kondensaciją, bet šiuo metodu plombuojant karštas plėtiklis vedamas į kanalą , kuriame yra kaištis ir jis suminkštinamas. Pašalinus karštą plėtiklį į kanalą vedamas šaltas plėtiklis, kuriuo padaroma vieta pagalbiniam kaiščiui. Karštas plėtiklis yra vedamas į kanalą po kiekvieno pagalbinio kaiščio. Procesas kartojamas kol užpildomas visas kanalas.

Karšta vertikalinė kondensacija
 Bloga ilgio kontrolė.
 Galimas silerio prastūmimas už šaknies viršūnės.
 Karštis gali pakenkti periodontui.

Kanalo sienos lengvai ištepamas sileriu. Randamas PAK ir vedamas į kanalą per visą DI. Kaištis minkštinamas su karštu instrumentu. Minkšta gutaperčia kondensuojama su šaltu kimštuku.

Suminkštintos gutaperčios injekavimas
 Greitai atliekama.
 Naudojama plačių, uždarų kanalų plombavimui.
 Plombuojamos vidinės rezorbcijos.
 Bloga ilgio kontrolė.
 Gutaperčios traukimasis kietėjimo metu gali duoti tarpus plombinėje medžiagoje.
 Karštis gali pakenkti periodontui.
1. Obtura sistema- naudojamas švirkštas, kuriame gutaperčia kaitinama iki 200° ir švirkščiama į kanalą, pro 0,5 mm diametro adatą. Gutaperčios temperatūra, kai ji išeina iš adatos siekia 70 °.
2. Hygienic ultrafil- kaniulė su gutaperčia yra kaitinama specialiame aparate. Vėliau su specialiu švirkštu yra vedama į kanalą.

Austeja139
Laba Diena,

Man pries koki menesi iskrito plomba kruminiame dantyje,tai nuejau pas dantiste uszirasiau ir atejau jau po poros sav.Man isvale ta danti ,suleido vaistu,pagreze ir uzdejo laikina plomba .isleido namo zinoma dave taloneli kitai savaitei.
Man kai tvarke danty nors ir buvo suleide vaistu skaudejo,ar nuo baimes ar istikruju net nezinau bet tikrai skaudejo.Sake kita syki kai ateisiu isvalys kanalus,istrauks sakny o dar kita syki uzdes estgetine plomba ir jeigu reikes uzdes karunele.Zinoma sios proceduros nebus skausmingos bet jau Kanalu Valymas ir Saknu traukimas tai... ajajaj... ... ..Noriu suzinoti ar tikrai jau ta KANALO VALYMO ir SAKNIES traukimo procedura tokia skausminga ?? Nes jeigu jau suleido vaistus ir pravale dantuka skaudejo tai ka jau kalbeti apie sias proceduras? . + KANALU 3 ! tai tikriausii neiskesiu. PASAKYKITE ar jau tikrai taip skauda ?
P.S...............LABAI bijau net nezinau ar is baimes ar kad skaudes..
kostaviga
Laba diena. Daugiau kaip 10 metų nesirūpinau savo dantimis (nesilankiau nei odontologijos klinikose, nei poliklinikų stomatologiniuose kabinetuose) blush2.gif . Savaime suprantama dabar turiu nemažai dantų, kuriuos reikia taisyti/gydyti. Nutariau, kad jau laikas apsilankyti kokioje nors klinikoje. Gal galėtumėte patarti pas kurios srities gydytoją pirmiausia reiktų registruotis: pas gydytoją-odontologą ar burnos higienistą (pasimečiau, ar odontologas pradeda tvarkyti dantis, jei neatlikta profesionali burnos higiena ar nepradeda blush2.gif )?
Borzika
QUOTE(kostaviga @ 2011 08 08, 17:51)
Gal galėtumėte patarti pas kurios srities gydytoją pirmiausia reiktų registruotis: pas gydytoją-odontologą ar burnos higienistą
*


Pas higienistą.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.