Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos

Reikia mokėti už medžiagas (plombines ar kt.) bei už vienkartines sunaudojamas priemones.
Atsakyti
noreciau paklaust kokios db siais laikais kainos priekiniu dantuku protezavimas klaipedoje?
Atsakyti
Sveikos mamytes

Gal galit rekomenduoti gera stomotologa (stomotologijos kabineta) Kaune, gerai butu Dainavos raj. Kad gerai taisytu ir uz protinga kaina smile.gif

NEzinau gal yra atskira tema, bet nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JovkėS @ 2009 06 18, 22:27)
Sveikos mamytes

Gal galit rekomenduoti gera stomotologa (stomotologijos kabineta) Kaune, gerai butu Dainavos raj. Kad gerai taisytu ir uz protinga kaina  smile.gif

NEzinau gal yra atskira tema, bet nerandu  ax.gif

Aš žinau tik Kubilienę, Parodos g. 10 (ant kalno)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wajew: 21 birželio 2009 - 17:37
Einu į privatų kabinetą. Bet pradėjau galvoti, ar neturėtų kažką valstybė kompensuoti? g.gif Juk dabar pusė einam į privačius kabinetus (vidaus, vaikų) ir mokėt nereikia. Mano vaikų gydytojas (privati klinika "Pasirink") turi stomatologijos kabinetą ir vaikams mokėti nereikia. tik už visokius nuskausminimus. Nors gal kažką reikia jau, senai buvau g.gif O mano Gydytoja (klinika) neturi stomatologo. Tai gal galima kitur pas stomatologą prisiregistruot. Negi mokam sodrai ir stomatologo paslaugos neįeina??? Gal visko ir nedengs, bet gal bent dalį?? Žinau, kad reiktų pasiklausti pas stomatologą, bet prieš kalusiant norėčiau nors kažkiek žinot. Gal kas ką žinot? Ar kur pasiskaityt.
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2009 08 09, 09:58)

Dėl pirminės odontologinės priežiūros paslaugų apimties bei kompensavimo.
Atsakyti
O gal kas galite patarti Vilniuje koki dantu gydytoja, kur kainos butu proto ribose? Nes laukiuosi ir pries nestuma nesutvarkiau dantuku, tai va pralaukiau kol praeis 4 nestumo men ir dabar ruosiuosi eiti tvarkytis, bet net nzn kur? Gal turite apie konkrecias privacias klinikas kokiu geru - blogu atsiliepimu? Dekoju uz info smile.gif
Atsakyti
gal kam nors teko lankytis pas vilniaus centro poliklinikos odontologus?
gal galite pasakyti apie juos ka nors gero?
Atsakyti
Sveikos mamytes, esu 2 savaites nescia ir reikia tvarkytis dantukus. Labai prasau rekomenduokit gera stomotologa siauliuose. Labai bijau stomotologu bet reikia susitvarkyt dantukus:)
Atsakyti
QUOTE(plastakyte @ 2009 08 21, 12:12)
esu 2 savaites nescia

Sveikinam 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(plastakyte @ 2009 08 21, 12:12)
Labai prasau rekomenduokit gera stomotologa siauliuose

Galbūt pagelbės šios temos:
Geras odontologas Šiauliuose
Protezavimas Šiauliuose
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LapeUrsa: 03 rugsėjo 2009 - 20:24
Žalgirio klinikoje studentai taiso dantukus. Gal kas turite kokius kontaktus, kad būtų galima pakliūti ten?
Atsakyti