Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos

as dariausi ta akmenu nuskaldymo procedura. visai neskaudejo, o ir tu akmenuku tik ant priekiniu dantuku tebuvo, nors ir rukymo "stazas" beveik 9 metai, kavos gerimo "stazas" apie 6 metai  ;D
  pagimdzius vel leksiu tvarkytis  ;)
Atsakyti
Esu kelis kartus apturejusi ta "malonia" dantu valymo procedura.Dabar po vaiko gimimo dar nebuvau,nors mano stomatologe prigrasino po gimdymo butinai ateiti, nes nenorejo valyti pacia paskutine nestumo savaite,dar buciau pagimdziusi ten  :smile.gif.
Kiek esu valiusi, visada vale ultragarsu, nors kartais panaudodavo ir koki iranki toj vietoj, kur ultragarsas nebeiveikdavo, pvz. kokiame tarpudantyje. Brrr....jausmas tikrai ne is maloniuju, bet iskenteti galima  wink.gif. Niekad neprasiau jokio nuskausminimo, netgi greziant dantis, nes man tas vaistu suleidimas i dantenas baisesnis uz pacias proceduras  :smile.gif.
Rugpjucio pradzioj mano stomatologe grizta is atostogu, taigi reikes pasiryzti tai procedurai, gal dar ir kokia skylute atras  :-/.O jau del akmenu valymo,jauciu, tikrai stomatologei bus ka veikti, nes po gimdymo pradejau daug rukyti ir daug gerti kavos. Turbut teks pasiryzti ir dantu balinimo procedurai :smile.gif . Nera tie dantys baisus, bet norisi, kad butu labai labai grazus  ;D
Atsakyti
as va kaip tik labai bijojau to durimo i dantenas  :-X
 praitais metais, nussiskaldzius akmenis atejo laikas sutaisyti vienintele skylute dantyje. jetau, net sapnavau ta adata, kaip durs man  :o bet gydytojas pasitaike profisionalus, turbut ne viena tokli baili apturejo  :smile.gif  :smile.gif  net nepastebejau, kaip jis man kelis kartus vaistu suleido, o pasake apie tai jo po duriu  ;D   ;D  ;D
Atsakyti
Oi mamytes patarkit ir man koki gera stomotologa.Noreciau nusivalyti dantukus,o mano stomotologe i uzsieni su seimyna isvaziavo.Dabar noreciau gyditoju rekomendaciju Vilniuje :smile.gif
Atsakyti
Uzklydusi, o kokiame Vilniaus rajone tu reziduoji? Pavyzdziui seskineje zinau gera gydytoja, o kitos mamytes gal ir kituose mikrorajonuose zino. ???
Atsakyti
Na stai, as jau po baisiosios akmenu valymo proceduros  ;D Jau taaaip bijojau, kad net nakti sapnavau, jog einu pas dantiste  ;D Tai va, vale man 4 priekinius apatinius dantis is vidaus. Suleido adatyte i 3 vietas, ir nejauciau nieko. Tik biski jautesi, kai maziau uzsalusioj pusej viena tarpdanti krapste. O vale man tai su tais kabliais, o paskui dar zulino su kazkokiu graztu. 10 minuciu - ir viskas  :D Kazkas sake, kad i apatines dantenas skaudziausia leisti adata, nu bet kad as net nejauciau kaip leido. Tai va, pasistengsiu kita karta nebebijoti  ;)
Atsakyti
QUOTE
Na stai, as jau po baisiosios akmenu valymo proceduros  ;D Jau taaaip bijojau, kad net nakti sapnavau, jog einu pas dantiste  ;D Tai va, vale man 4 priekinius apatinius dantis is vidaus. Suleido adatyte i 3 vietas, ir nejauciau nieko. Tik biski jautesi, kai maziau uzsalusioj pusej viena tarpdanti krapste. O vale man tai su tais kabliais, o paskui dar zulino su kazkokiu graztu. 10 minuciu - ir viskas  biggrin.gif Kazkas sake, kad i apatines dantenas skaudziausia leisti adata, nu bet kad as net nejauciau kaip leido. Tai va, pasistengsiu kita karta nebebijoti  wink.gif



:smile.gif nu va, tai visoms besiruoshianchioms rekomenduochiau tik ultragarsu valytis, nes man vale taip pat keturis apatinius ish vidaus ultragarsu, nereikejo visishkai jokio nuskausminimo  ;) O akmenukai, kaip rashiau, ten buvo ohoho... vale kazhkur 20-30min.
Atsakyti
QUOTE



:smile.gif nu va, tai visoms besiruoshianchioms rekomenduochiau tik ultragarsu valytis, nes man vale taip pat keturis apatinius ish vidaus ultragarsu, nereikejo visishkai jokio nuskausminimo  wink.gif


Bet nuskausminus juk irgi visiskai neskauda smile.gif Gal ir taip neskaudetu, bet as labai labai bijojau  :smile.gif
Atsakyti
QUOTE


Bet nuskausminus juk irgi visiskai neskauda smile.gif Gal ir taip neskaudetu, bet as labai labai bijojau  :smile.gif


aha  ;D tik man asmenishkai labai nepatinka tie aptirpe skruostai ir lupos po to. Na kai skaudanchio danties kanalus krapshto jau tiek to  ;D geriau aptirpimas, bet siaip stengiuos ishvengt. Su stomatologe mes susitare - bandom taip, jei skaudes, tada nuskausminsim  ;) O skausmo ir as labai bijau.
Atsakyti
Niu sakes,kokia aktuali ir kasdieniska temele.Skaitau jusu nuotykius isputusi akis :smile.gif.Nu gera isgirsti koki malonuma patiria tie pacientai.Juk nieks i akis nepasakys,bjauru,nemalonu.Visi tik aciu,malonu.Gaila,kad jus visos Vilniuje ar Kaune,galeciau savo paslaugas pasiulyt. ;)Gal pas pazystama ne taip skaudetu ;D
O kas del balinimo,tai nera amzina,o jei zmogus daug ruko,geria kava,arbata.Iprastine spalva gris daug greiciau.Plius atsiranda dantu jautumas.Nors yra visokiu teoriju,kad tai nekenkia,as kolkas nesiryztu tai procedurai.
O gal kuri bandet deimanciukus ant dantu?Labai ciki atrodo. wink.gif
Atsakyti
RebekaG ar tik nebusi kolege,o gal stomatologe?Nes tavo visi terminai,kaip is knygos wink.gif
Atsakyti
Nezinau, ar verta skelbti nauja tema - pabandysiu sitoj. Gal kas nors turi dantu implantus??? Tai toks varztas, isuktas i zandikauli. Ar kas nors turit, o gal zinot kiek tas malonumas kainuoja? Klausciau tiesiai stomatologu, bet nepriklausomu mamu - geriau, jos nesuinteresuotos "parduoti" preke ir paraso visada teisybe... ;D
Atsakyti