Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos

Apie dantų gydymo kainas Baltarusijoje:
http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2
http://www.delfi.lt/...u.d?id=37136513

Ką manot?

Prasigooglinau, straipsniukas, nors ir užsakytas, nemeluoja dėl kainų.
Atsakyti
Aha as vakar irgi skaiciau toks pavydas sueme kiek gali pinigu sutaupyt blink.gif
Atsakyti
Aišku, šaknų paruošimas (kanalų gydymas, šaknies ilginimas ir t.t.)
[/quote]

Gal galit pasakyt, kas yra šaknies ilginimas? g.gif Dėkui
Atsakyti
sveiki

gal kas ka patartu, pas mane paciame gale nuluzo du dantys, tai yra liko saknys ir labai maza dalis dantu, nezinau ka ir daryti rauti nesinori, gal imanoma implantuoti. saknys siek tiek skaudokos, siandien patino, pasiemiau taloneli pas odontologa, bet noretusi pasiskaityti, pasiziureti ka galima padaryti kad isvengti traukimo

Atsakyti
Laba diena,
Gal kas galetu atsakyti ar patarti del dantu kanalu gydymo technologijos: kuo skiriasi gutapercios kaisciai nuo uzpildymo karsta gutapercia? Kaina skiriasi beveik dvigubai, ar tikrai ir kokybe tiek skiriasi? Ar uztaisius saknis kaisciais gali tekti perdarineti, o karsta gutapercia bus visam gyvenimui, ar kaip?
Ka rekomenduotumete pasirinkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2010 10 02, 18:03)
Nu ziurejau ejo diskusija apie akmenu valyma ,tai galiu pasakyt cypiau kedej  blush2.gif  lotuliukas.gif vale nuo 8 dantu tai is dvieju kartu man gavo leist nuskausminima ,-buvo labai apauge akmenys ir tarpdancius grande tai zodziu jauciausi kaip kankinimo kedej,cia neliecia tu kurie dantis nuo pat samoningo gyvenimo priziuri .Ir is vis nuejau pries 3 savaites nes nuluzo dantis ,o pasirodo ,kad galo dar nesimato ,visur kariesas ir dvi skylutes -kurias sulineis pavadino dantiste doh.gif  doh.gif dabar isleidau 2500lt.o dar 4 plombuos ir balinsiu tai zodziu turesiu naujus dantis ,bet nebeturesiu ka valgyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Patarimas ,negailet laiko ilgiau dantukus pavalyt ir neapsileist kaip kai blush2.gif  kurie



Už ką tokia suma blink.gif blink.gif
Atsakyti
laba diena,

gal kas galetu atsakyti i toki klausima: vieno dantuko sonas (tarpdantis gautusi) yra vos vos idubes nuo mazumes,ir siek tiek tamsesnis,vizualiai visiskai nepasistebi,nes tas idubimas ir siaip sunkiai pastebimas,bet mane jis eme erzinti,noriu kazkaip sutvarkyti. Odontologe sake,kad nieko daryti nereikia,nes tokia yra naturali danties forma,toks susiformavo,nei plombuoti nereikia,zodziu,cia ne gedimas,bet galvoju ar yra imanoma ji isbalinti,butent ta tarpdantuka? Nes pas mane dantukai balinti,tai kuo jie labiau svieseja,tuo kontrastas didesnis su tuo tarpdantuku gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Skygirl @ 2010 10 28, 13:34)
Laba diena,
Gal kas galetu atsakyti ar patarti del dantu kanalu gydymo technologijos: kuo skiriasi gutapercios kaisciai nuo uzpildymo karsta gutapercia? Kaina skiriasi beveik dvigubai, ar tikrai ir kokybe tiek skiriasi? Ar uztaisius saknis kaisciais gali tekti perdarineti, o karsta gutapercia bus visam gyvenimui, ar kaip?
Ka rekomenduotumete pasirinkti?  g.gif


Rekomenduočiau pasikonsultuoti su Vilniaus implantologijos centro klinikos gydytojais. Ten tikrai dirba profesionalų komanda kartu ir gydytoja endodontologė . Daugiau informacijos galite rasti www.vicklinika.lt. Ten visi mielai sutiks ir pakonsultuos visais klausimais biggrin.gif
Atsakyti
labukas, noreciau pasiklausti jusu nuomones, gal is patirties zinosite. Neaisku kodel, bet jau ilga laika man kliba dantys, jau buvau isitikinus, kad parodontoze. Siandien nuejau pas stomatologe, kuri pasake, kad nera pas mane jokiu kiseniu, jokiu pozymiu, apart klibejimo,padare panoramine nuotrauka. Vel nieko nemato blogo. Negi gali buti, kad dantys kliba siaip sau?gal is streso sake, vitaminu trukumo? pasimetus jauciuosi.
Atsakyti
Laba diena, man 20m. ir pas mane vienas priekinis dantis, šalia iltinio, yra labiau įstumtas į vidų, ir dar toks lyg mažesnis. Visa problema ta,kad priklausomai nuo apšvietimo atrodau kaip be danties (nuotraukose tai visose taip) blush2.gif todėl beveik nesišypsau. Tad ar apsimokėtų man darytis estetini plombavimą? Mano galva dėtis briketus dėl vieno danties neapsimoka, nes kitų dantų bukle aš visiškai patenkinta. Esu nešiojus plokštelę prieš keltą metų kuri ir sutvarkė kitus dantukus, o šio nepavyko. Taigi ką patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(electra @ 2011 01 10, 13:56)
labukas, noreciau pasiklausti jusu nuomones, gal is patirties zinosite. Neaisku kodel, bet jau ilga laika man kliba dantys, jau buvau isitikinus, kad parodontoze. Siandien nuejau pas stomatologe, kuri pasake, kad nera pas mane jokiu kiseniu, jokiu pozymiu, apart klibejimo,padare panoramine nuotrauka. Vel nieko nemato blogo. Negi gali buti, kad dantys kliba siaip sau?gal is streso sake, vitaminu trukumo? pasimetus jauciuosi.


Nueik pas kitą. Šita gali nematyti nieko blogo, net jei tavo dantys iškristų.
Atsakyti
Gal atrodo beveik ir nereiksminga tema,bet pamacius zmogu,visada butu maloniau,kad jo dantys butu svarus ir balti.
visu pirma viskas prasideda nuo rukymo ir dantu nesivalymo.
Svarbiausias dalykas yra,kad reikia visada valyti dantis minimum 3 kartus per diena.
Aisku dantis reikia valyti svelniai,ir niekur neskubeti.Jausti sepetuka ir jo menkiausia dali.

Placiau rasite cia.

Atsakyti