Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys, jų priežiūra, gydymas, problemos

QUOTE(Ocean Sun @ 2013 07 31, 09:57)
Sveikos merginos,

ir aš su savo bėdom dėl danties  doh.gif kaip ir kitos nebežinau jau kur eit...prieš du metus taisė protinį dantį po juo buvo pūliniai,taisė gal du mėn. kol galų gale užplombavo,dabar neperseniausiai taip iškėlė ir skaudėjo,kad nebežinojau į kurią skylę sulyst,pamaniau,kad ir vėl pūliniai kaupiasi,turėjau Ospamox'o gėriau jį kartu su ibumetin 400,praėjo,po poros sav. vėl tas pats  doh.gif "kabo" jis ore, skauda,išgėrus ibuprofen 600 nurimsta 6-8 val...kreipiausi pas daktarus,registracijos tik po poros sav. (aišku pas save klinikoj užsireginau ir eisiu tik kitą sav. ketvirtadienį  mad.gif ) kitur aplamai eilės iki rugpjūčio galo,šeip netaip išsiprašiau savo klinikoj pas kitą stomatologę siuntimo į klinikas,nes jau sakau tvert negaliu,nuvažiuojam padaro panoraminę nuotrauką ir ką ir nieko sveikiausias dantis jokio uždegimo tuo labiau pūlinio blink.gif sakau ką man gert nes negaliu ant tos pusės kramtyt jis "pakilęs" ir maudžia,kai vaistų poveikis baigiasi ir skauda įkiriai,stomatologė pasakė ,kad nieko nedaryt viskas praeis savaime  blink.gif  blink.gif  blink.gif  bet man juk negerai,nesuprantu aš jų ar aš durna  stupid.gif  man stogą rauna jau toks egzistavimas verysad.gif

gal kas susidūrė su tokia nežinia ir žino ką daryt????

p.s. protinį man išsaugojo todėl,kad pas mane aplamai penkti dantys apačioj be užuomazgų ir jie neišdygo,ketvirti tvirtai stovintys pieniniai,tad saugojo tą dantį,kad turėčiau su kuo kramtyt (man jau netoli 40  biggrin.gif ) va taip va




Kreiptis ir nereikejo laukti, jei esat Lietuvoje ne uzsieny. Nelaukti kol suskaus ir vaistai vos pades. Jei pakiles jaucias skauda ten gali buti periodontitas. Ne visada tas pats gydytojas pripazins savo klaida kokia ir nusleps. Eikite ir nelaukite kitos dienos pas kita, turetu priimti su skausmu be eiles.
Atsakyti
pradėjo skaudėt penktadienio vakare,pirmadienį jau skambinausi daktarams,bet nesuprantu aš jų jiems aiškini kas yra jie sako negalime įterpti jūsų perpildyta,klinikose jau rašiau ką pasakė,net vaistų jokių neišrašė,dantis suplombuotas ,bet iš kur skausmas nežinia,dabtenos šviesios be uždegimo (taip klinikose pasakė) todėl čia ir rašau,juk nėra taip ,kad sėdėčiau ir laukčiau kol bus visai negerai,kreipiausi iškart,ryt naglai grūsiuos pas daktarus nes matau kol nebūni naglas tol niekas ir neatkreipia dėmesio
Atsakyti
QUOTE(Ocean Sun @ 2013 07 31, 18:53)
pradėjo skaudėt penktadienio vakare,pirmadienį jau skambinausi daktarams,bet nesuprantu aš jų jiems aiškini kas yra jie sako negalime įterpti jūsų perpildyta,klinikose jau rašiau ką pasakė,net vaistų jokių neišrašė,dantis suplombuotas ,bet iš kur skausmas nežinia,dabtenos šviesios be uždegimo (taip klinikose pasakė) todėl čia ir rašau,juk nėra taip ,kad sėdėčiau ir laukčiau kol bus visai negerai,kreipiausi iškart,ryt naglai grūsiuos pas daktarus nes matau kol nebūni naglas tol niekas ir neatkreipia dėmesio




Na buna kiti neprisiima kazkieno darbo ir vel krapstyt danti. o taip su skausmais turi priimti...

O del rentgeno jei dare turejo viska matyt. Ar nera kaul nykimo ar neperplombuotas per gerai kanalas koks ir pan.
Atsakyti
ką pamatė tai perplombuotą šiek tiek kanalą,plombavimo medžiagos patekę į audinį ir ta klinikų odontologė pasakė,kad tai niekis ir turi išsivaikščioti,bet jau porą metų praėję kada gi čia išsivaikščios g.gif gal dėl to ir skauda jį man
Atsakyti
Na va atspejau galima varianta kaip buna.Pasirodo tiesa, nors asmeniskai to man nepasitaike.
Atsakyti
niekur internete nerandu atsakymo ką daro su perplombuotu kanalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ocean Sun @ 2013 08 02, 11:12)
niekur internete nerandu atsakymo ką daro su perplombuotu kanalu g.gif




Kai plombavo , uzplombavo ir vel kazkas netaip, tada perplombuoja. Perplombuoti kanalai ir dantis buna po plombavimo trapesnis, tai jei didele ertme ir plomba, gali vainikeli uzmaut. Jei tikimybe, kad dantis neatlaikys.
Atsakyti
Sveikos,

Norėjau paklausti kaip geriau vaiką nuteikti ėjimui pas stomatologą? maniškis labai bijo.
Atsakyti
Gal pazaisti gydytoja ir pacienta arba kazka panasaus.

Beje, tevu jaudulys labai persiduoda vaikui... Jei vaikas daznai drausminamas, gali spyriotis (Isiziok, stovek, sedek). Tada jis kaip tik nesedes ramiai.smile.gif

Nuteikti galima paaiskinant, kad gydytoja apziures kiek vaikutis turi graziu dantuku.Geriausia vaika vesti, kai dar nera problemos, profilaktiskai, tada jis drasiau eis, nebijos taip.

Pirma gyd. odontologas turi supazindinti su veidrodeliu, seiliu atsiurbeju, lempa ir pan. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu problemu su dantukais. Ar gali nuo protiniu dantu pakilti temperatura?? dyksta man dantis, net apatinis zandikaulis tirpsta, galva skauda, tikra beda
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Noriu pasiteirauti, gal kas esat susidūrę. Turiu du krūminius dantis, kurius reikia plombuoti, taip pat 4 priekinius, kurios trūks plyš reikia tvarkyti, nes jie labai negražūs, vienas iš jų nuskilęs. Gal kas tvarkėtės ir maždaug kiek tai galėtų kainuoti ? Ir kur patartumėte tai atlikti ? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ar galit man pasakyt kas cia tokio ir kur tai daroma???

http://www.google.co.....02eRYP_UZfPM:


ijungusios nuoroda palaukite kol atsidarys viena nuotrauka 4u.gif
Atsakyti