Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sveikatą Airijoje

sveikos mamytes ax.gif
mane domina viskas apie Airija,nes ketinu uz poros men.gyventi ten ir gimdyti.Gyvensiu nedideliam miesteli Clonmelis. Gal kas yra is Clonmelio?
Pvz.idomu suzinoti apie klinikas ,daktarus patarti kur geriau.Nes nieko nezinau pas ka eiti ten,kuri geresne klinika ir t.t
Labai lauksiu jusu patarimo
Atsakyti
As gyvenu airijoje tik kiek toliau nuo Dublino ir siaip atvirksciai vaziavau gimdyti i Lietuva smile.gif dabar vel grizau ,deja tokios aplinkybes.
Nu ka, gimdymas ir gydytojos koncultacijos iki gimdymo ir 6 sav. po gimdymo nemokamos, po to uz viska reikia moketi, vizitas pas gyd apie 40 -60 € tiek mamai tiek kudykiui, nebent gautum medic kortele jei vyro pajemos labai mazos tada niekas nekainuotu. Atvaziavus reiktu eiti pas bet koki GP ( seimos gydytoja ) jis ir suteiks visa informacija.
Atsakyti
Aciu uz atsiliepima smile.gif
Aisku,vat dabar ir galvoju gal kreiptis i privacia klinika.
O iki kokio men.leidzia skristi lektuvu?
Atsakyti
Tai kad cia tik ir privatus gydytojai ax.gif Siaip Clonmely gera klinika yra Mary Str (salia mergaiciu moyklos kur centre prie baznycios yra)... Ech, kokia man dabar nostalgija apeme siam miesteliui... Pragyvenom ten 2.5metu........ Ech............. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2006 10 17, 17:54)
Tai kad cia tik ir privatus gydytojai ax.gif  Siaip Clonmely gera klinika yra Mary Str (salia mergaiciu moyklos kur centre prie baznycios yra)... Ech, kokia man dabar nostalgija apeme siam miesteliui... Pragyvenom ten 2.5metu........ Ech............. ax.gif




Aisku ,aciu uz patarima.Prasysiu kad vyras nueitu ten ,suzinotu info smile.gif
Atsakyti
sveikos,

as gyvenu dubline ir va nesenai suzinojau kad laukiuosi,tai kaip ir pas daktareliu laikas butu apsilankyt.Gal galit patart kur kreiptis pirmakart,nes isvis dar reikalu su medicina cia neturejau.Ir ar reikes moketi?
Atsakyti
QUOTE(ie_va @ 2007 02 02, 11:12)
sveikos,

as gyvenu dubline ir va nesenai suzinojau kad laukiuosi,tai kaip ir pas daktareliu laikas butu apsilankyt.Gal galit patart kur kreiptis pirmakart,nes isvis dar reikalu su medicina cia neturejau.Ir ar reikes moketi?

sveika
jei tau tik nestumo pradzia tai dar anksti pas airiu gyd eiti.Jie cia nestuma pradeda ziureti veliau,nes tipo pirmom savaitem nera cia ko stradalinti schmoll.gif .O pirma kart tai eit reikia pas GP ji toliau nusius tavo duomenis i ligonine is kur tau pastu ateis apoitmentas kada tau reik pasirodyti ligoninej,ir po to lankysies jau ten. biggrin.gif
O del ejimo pas privatu gydytoja tai net neapsimoka nes prieziura ta pati tik skirtumas kad mokesi pinigus.Cia juk nera taip kaip LT jei moki tai ir prieziura didesne unsure.gif .Cia visur vienodai.Turi tie airiai ir pliusu ir minusu.Siaip man gimyti cia patiko.Ir sesutes visada sypsosi ir pinigu us tai joms duot nereikia mirksiukas.gif
Pamirsau dar parasyti kad cia nesciom viskas nemokamai,bet koks tyrimas ar gydymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edutukas: 02 vasario 2007 - 13:22
sveikutes airijos mamytes! thumbup.gif
na as nezinau, mano nuomone apie airijos gydytojus tai tikrai nekokia...
as jau7.5 menesio laukiuosi...
nujejau pirma karta pas gydytoja budama 6 savaiciu, ji pasake, kad echoskopija reiks daryt keturiu menesiu....
nezinau ka ten ji pridare, bet kad pamirso uzsakyt ta echoskopija ligoninej... g.gif
gavosi tokia situacija, kad as sesiu menesiu, echoskopija dar nei karto nedaryta, o laisva vieta jai padaryt dar tik po gero menesio tipo atsiras, tai gaunasi, kad as praktiskai astuoniu menesiu tureciau pirma echoskopija darytis....
nuvaziavom su vyru pas ta daktare , pakelem skandala, tai ji kazkaip suorganizavo ta echoskopija kitam mieste, jis net kitoj apskrity randasi...
nuvaziavom ten, ten irgi visi nepatenkinti-tipo ko cia atvaret, jei savo ieste ligonine turit...vos ne vos padare ta echoskopija..aciu Dievui vaikuciui viskas gerai buvo lotuliukas.gif
na po tokio atsitikimo savo GP iskart pakeitem, ir siaip man cia ju poziuris i nesciaja kazkoks atmestinis...arba cia as tik ant idiotu visokiu uzsisraunu...
ir dar..cia jie darydami echoskopija nesako kas, bus, ar berniukas ar mergaite.. blink.gif mums daktaras darydamas echoskopija pasake, matau, kas bus , bet nesakysiu....... blink.gif idomus man cia jie..
o kaip pagalvoju, kad gimdyt cia reikes ........... unsure.gif
Papildyta:
beje, gal yra mamyciu is tralee, co kerry?
butu smagu susipazinti ir bendraut.....
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanidze @ 2007 07 04, 21:22)
sveikutes airijos mamytes! thumbup.gif
na as nezinau, mano nuomone apie airijos gydytojus tai tikrai nekokia...
as jau7.5 menesio laukiuosi...
nujejau pirma karta pas gydytoja budama 6 savaiciu, ji pasake, kad echoskopija reiks daryt keturiu menesiu....
nezinau ka ten ji pridare, bet kad pamirso uzsakyt ta echoskopija ligoninej... g.gif
gavosi tokia situacija, kad as sesiu menesiu, echoskopija dar nei karto nedaryta, o laisva vieta jai padaryt dar tik po gero menesio tipo atsiras, tai gaunasi, kad as praktiskai astuoniu menesiu tureciau pirma echoskopija darytis....
nuvaziavom su vyru pas ta daktare , pakelem skandala, tai ji kazkaip suorganizavo ta echoskopija kitam mieste, jis net kitoj apskrity randasi...
nuvaziavom ten, ten irgi visi nepatenkinti-tipo ko cia atvaret, jei savo ieste ligonine turit...vos ne vos padare ta echoskopija..aciu Dievui vaikuciui viskas gerai buvo lotuliukas.gif
na po tokio atsitikimo savo GP iskart pakeitem, ir siaip man cia ju poziuris i nesciaja kazkoks atmestinis...arba cia as tik ant idiotu visokiu uzsisraunu...
ir dar..cia jie darydami echoskopija nesako kas, bus, ar berniukas ar mergaite.. blink.gif  mums daktaras darydamas echoskopija pasake, matau, kas bus , bet nesakysiu.......  blink.gif  idomus man cia jie..
o kaip pagalvoju, kad gimdyt cia reikes ........... unsure.gif
Papildyta:
beje, gal yra mamyciu is tralee, co kerry?
butu smagu susipazinti ir bendraut.....
thumbup.gif


As gimdziau Airijoje, tai likau labai patenkinta blush2.gif
O beje tau echo GP dare blink.gif ? Dubline tai ligonineje per pirma vizita daro, o veliau jei nera jokio reikalo, tyrimai geri - nebedaro.
Siaip cia musu daugiau http://www.supermama...?...0121&st=216

o cia Airijos nestukes pliurpia http://www.supermama...?...5634&st=288
taigi junkis, bus linksmiau, patarimais pasidalinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dawija @ 2007 07 05, 11:33)
As gimdziau Airijoje, tai likau labai patenkinta  blush2.gif
O beje tau echo GP dare  blink.gif ? Dubline tai ligonineje per pirma vizita daro, o veliau jei nera jokio reikalo, tyrimai geri - nebedaro.
Siaip cia musu daugiau http://www.supermama...?...0121&st=216

o cia Airijos nestukes pliurpia http://www.supermama...?...5634&st=288
taigi junkis, bus linksmiau, patarimais pasidalinsim  mirksiukas.gif


ne dare man ligoninej, bet ji turejo paskambint i ligonine ir mane uzregistruot..
dziaugiuosi, kad tau su gimdimu viskas ciki buvo thumbup.gif
ir aciu uz pakvietima butinai uzsuksiu cool.gif
Atsakyti
O as nusprendziau gimdyti LT,ir taip ir padariau smile.gif kazkaip cia saugiau,ir daktarai pazistami,tai gimdymas praejo puikiai thumbup.gif
O spalio men. skrisiu i Airija,tai vat ieskosim kinikos musu leliukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2007 07 11, 21:49)
O as nusprendziau gimdyti LT,ir taip ir padariau smile.gif kazkaip cia saugiau,ir daktarai pazistami,tai gimdymas praejo puikiai thumbup.gif
O spalio men. skrisiu i Airija,tai vat ieskosim kinikos musu leliukiu smile.gif

Jei vis dar gyvensit clonmely, tai rekomenduoju tą kliniką Mary str... Apie ją rašiau pačioj pradžioj. Mūsų gydytojas buvo Gary Sullivan berods teisingai parašiau... Sesutės superinės. Visada paaiškindavo viską, kas neaišku būdavo... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti