Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių kruopos

Grikiu blynus , merginos , valgiau "Berneliu uzeigoje", tiesa, dar su saulegrazom, grybu padazu ir burokeliu salotom..mmm...skonis...smile.gif)Paskaiciau jusu nuostabius receptus ir siandien pasiryzau savo islepintai seimynai kepti juos .Viskas gavosi puikiai , nes idejau pora saukstu krakmolo: jokiu istizimo problemu , gavosi puikus blynai ax.gif Tik sekanti karta bandysiu vietoje kaiusiniu deti tik baltymus ir grikius mirkyti tik kokia valanda, turetu gautis tokie stikliski , atskirom kruopelem ir saulegrazom traskuciai...Padaza padariau irgi pagal jusu recepta , ta majonezas, grietine, cesnakas ir picos prieskoniai ...patiiiko, labai skanu:) Salti irgi kaip traskuciai grauziami:) thumbup.gif
Atsakyti
O ka galima pagaminti is grikiniu makaronu?
Atsakyti
O man labai skanūs grikių blynai su česnakais. Aš iš vis česnakus dievinu. Taigi: isverdam stikline grikių, atvėsinam šaltu vandeniu jei tingim laukti natūraliai, mušam 3 kiaušinius, prispaudžiam begalę česnako, pagal skonį (aš kokias 5 skilteles sudedu) - pagal receptą ir viskas. Bet kadangi gaunas skystoka masė ir pritupa nemažai keptuvėje - aš įdedu porą šaukštų miltų. Kepame įkaintintoje keptuvėje, kol gražiai paskrunda.
Beje, skaniausia šalti su kava.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diotima: 04 birželio 2006 - 18:43
PATIKSLINIMAS: reikia apsieiti be miltų. Sugadinau su miltais... doh.gif Nebeliko to faino traškumo. Tad rinkitės kaip norit.. 4u.gif
Atsakyti
O man skanu ir vienas kruopas valgyti, niam niam essen.gif
Tiesiog išvirti piene grikius įdėti sviesto, ir valgyti su pienu užsigeriant, nu kaip man skanu thumbup.gif O kai košė atšala, tai ji dar skanesnė būna, jei ją šildydama apkepinu, nu tada tai išvis nian niam niam essen.gif
Atsakyti
Mane dar visai sudomino tie koteltukai parodyti per Iki vireju kovas. Reiks pasiziuret kaip gaminti thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 02 vasario 2009 - 19:11
Man labai patinka grikių lietiniai.
Reikia:
1stiklinės grikmilčių{grikinių miltų],
2,5-3stiklinės vandens arba pieno{aš paskirstau per pusę]
1kiaušinio,,šaukštelio cukraus,
lašinukų patepti keptuvei{galima naudoti aliejų},reikia ir sviesto,pora šaukstų
Su cukrumi išsukti kiaušinį,miltai ,pienas sumaišomi.
Supilamas likęs pienas,arba vanduo,įpilama tirpinto sviesto
Išmaišyti ir kepti keptuvėje,ištepant lašinukais{kuo pasirenkame}.
Iškepusius lietiniusgalima suvynioti,su įvairiausiais įdarais{varške,mesyte,daržovių mėgstamais deriniais}
Valgyti su tirpintu sviestu ,grietine{labai skanus padažiukas yra šoninė,svogūnukas pakepus įpilti gretinėlės,arba pienuko}
Atsakyti
sriuba, skaniausia - grikių sriuba. Reiks ir kotletukų pamėgint išsikept.. rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai skanu kareiviska grikiu kose pioneers.gif mums karinese stovyklose kiekviena diena jos duodavo, tokia skani budavo... ten virdavo daug grikiu, konservu mesos... dar kazko, nepamenu, bet skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man skaniausi ir svarbiausia greitai pagaminama-ant keptuves pakepinu rukytu lasinuku smulkiai supjaustytu ir sukreciu isvirtus grikius,dar truputi kokia minute maisydama pakepu i vsio,niam niam kaip skanu ir pigu thumbup.gif tiesa,pakepinus lasinukus riebalus reikia nupilt mirksiukas.gif kas megsta su lasinukais galima svoguno pakepint,gaila mano MB svogunu nevalgo doh.gif tai as ir nededu,SKANAUS mirksiukas.gif
Atsakyti
Spice.lt radau šį receptą ir pasigaminau bigsmile.gif

GRIKIAI SU FARŠU

Reikalingi produktai:
Grikiai
faršas
morkos
prieskoniai
svogūnai
česnakai
pomidorų padažas
majonezas

viename puode verdam grikius,o keptuvėje kepinam faršą su trupučiu aliejaus;svogūnu ,česnaku,morka;kai gražiai apskrunda dedam pomid.padaža ir majonezo;paprieskoniuojam,ir dedam ant išvirtų grikių ar tiesiog viska sumaišome...Skanaus smile.gif

Buvo labai labai skanu, mes su MB nemėgstam grikių, bet pagal šį receptą tai tiesiog ausys linko kaip lapnojom essen.gif:
Atsakyti
Ką tik pagal jūsų receptukus kepiau GRIKIŲ BLYNUS . Niam niam niam, kaip skanu thumbup.gif . Stiklinę grikių išviriau, įbėriau prieskonių, ciberžolės ( mano mėgstami ir visur beriami prieskoniai, dėl geltonos spalvos ) tada trys kiaušinukai, druskos, miltų porą šaukštelių( nes krakmolo neturėjau...) ir įtarkavau fermentinio sūrio. Fantastika. Skanumėlis. Net vaikai valgė thumbup.gif Sau pasidariau aštresnį padažiuką ( grietinė, majonezas,vištienos prieskoniai, česnakas, pomidorų padažas) , vaikučiai su grietine šveitė thumbup.gif . Ačiū visoms už skanias idėjas 4u.gif mirksiukas.gif
Dar Užgavėnės artėja. Nustebinsiu visus tokiais blynais thumbup.gif
Atsakyti